اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


اخبار دبيرخانه

روزه تقوای الهی را در انسان تقویت می‌کند
عضو شورای افتای استان کردستان از روزه داری به عنوان بهترین طبیب را روح و جسم انسان‌ها نام برد و گفت: روزه تقوای الهی را در انسان تقویت می‌کند.
همایش منطقه‌ای بررسی خدمات نظام به کُردها در بانه برگزار می‌شود
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بانه از برگزاری نخستین همایش منطقه‌ای با عنوان مردم کُرد و نظام جمهوری اسلامی در این شهر خبر داد
حاج آقای حسنی شخصیتی مبارز، انقلابی و عالمی وارسته در راه دین اسلام بود
ماموستا مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: رحلت عالم عامل ومجاهد نستوه حاج آقاحسنی، مردم و جامعه روحانیت را متاثر کرد.
دشمنان از فعالیتهای انقلابی و شجاعانه حاج آقا حسنی بیم داشتند
ماموستا عبدالهیان، مدرس علوم دینی اهل سنت و عضو شورای روحانیت ارومیه اظهار داشت: رحلت حاج آقای حسنی را خدمت رهبری و مردم تسلیت عرض می کنیم و برای بازماندگان آنها صبر جمیل را خواستاریم.
ایجاد اتحاد بین اقوام و رفتار وحدت بخش از ویژگی های بارز امام جمعه سابق ارومیه بود
ماموستا غفوری اصل، مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت شیخ شلتوت ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی با تسلیت درگذشت امام جمعه سابق ارومیه اظهار داشت: حجت الاسلام حسنی یک مجاهد نستوه و دلسوز برای مردم و نظام و اسلام بود.
مرحوم حسنی همیشه در سنگر مبارزه با طاغوت و در خط امام و رهبری بود
ماموستا اسماعیلی، امام جمعه موقت مهاباد در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: شخصیت حاج آقای حسنی خیلی قابل احترام است و در تمام طول عمر خود مبارزه در راه اسلام را ادامه داد.
حاج آقای حسنی به عنوان یک روحانی بزرگ نقش موثری در ایجاد وحدت بین مردم ارومیه داشت
ماموستا عثمانی، امام جمعه روستای الواج ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی با تسلیت وفات حجت الاسلام حسنی اظهار داشت: حاج آقای حسنی یک شخصیت روحانی بزرگ در تحقق اهداف دین اسلام و انقلاب بود.
حجت الاسلام حسنی شخصیتی بارز در در راه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی بود
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی با تسلیت رحلت جانگدازحاج آقای حسنی اظهار داشت : حجت الاسلام و المسلمین حسنی شخصیتی بارز در کمک به مردم و پیروزی انقلاب اسلامی بود.
روز سوم خرداد مصادف با آزاد سازی خرمشهر نماد مقاومت و ایثار است
حجت الاسلام علیرضا بنی پولاد امام جمعه اهل سنت مسجد بابا حسن بخش لوندویل شهرستان آستارا در گفت و گوی تلفنی با رابط خبری گیلان با اشاره به روز سوم خرداد ، مصادف با آزاد سازی خرمشهر ، این روز را نماد مقاومت و ایثار عنوان کرد و یاد آور شد : در دوران هشت سال دفاع مقدس حتی یک وجب از کشور نیز به دست دشمن نیافتاد و این نقطه قوت انقلاب اسلامی است و نشان دهنده غیرت و ایمان ملت ایران می باشد .
ما مردم اهل سنت همیشه در کنار رهبری ایستاده‌ایم/ شرایط اقتصادی مردم با برجام بدتر شده است
امام جمعه اهل سنت کنارک با اشاره به خروج امریکا از برجام گفت: این اقدام نشان از بی نتیجه بودن مذاکره با امریکایی ها، بدعهدی آنها و ضرورت بی اعتمادی به وعده های امریکا بود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.