اهل سنت

اخبار دبيرخانه

ساخت مسجد وظیفه مسئولین شهری و مردم است
حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی اظهار داشت: خیلی از مناطق شهر مسجد ندارند، اگر امکانات دیگر شهری در منطقه باشد ولی مسجد و پایگاه توحیدی در آنجا نباشد مسئولین شهری فردای قیامت مسئول هستند.
مسئولان تلاش کنند تا به مشکلات اهل سنت نیز رسیدگی شود زیرا ما همه برادران دینی هستیم و آنان هم شهروند نظام جمهوری اسلامی می باشند
آیت الله قربانی در دیدار با فرماندار شهرستان مرزی آستارا بر ضرورت همدلی مسئولان و حرکت در مسیر اعتدال برای رفع مشکلات و توسعه شهرستان مرزی بندر آستارا تاکید کرد و گفت: در کنار شما برادران اهل سنت حضوردارند که تلاش کنید تا به مشکلات آنان نیز رسیدگی شود زیرا ما همه برادران دینی هستیم و آنان هم شهروند نظام جمهوری اسلامی می باشند.
دیدار رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم
حجت‌الاسلام مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با حجت‌الاسلام تاج‌الدین برزکوهی امام جمعه اهل سنت بخش اسالم در این شهر دیدار و گفت و گو کرد.
حج نمایش قدرت برخاسته از ایمان و اتحاد مسلمین است
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: حج نماد وحدت و نمایش قدرت برخاسته از ایمان و اتحاد مسلمین است.
سرودن شعر و نوشتن مطلب در مدح اهل بیت نبی مکرم اسلام بویژه امام حسین(ع) افتخار بزرگی است
سید نهضت حسینی نژاد سرودن شعر و نوشتن مطلب در مدح اهل بیت نبی مکرم اسلام بویژه امام حسین(ع) را افتخار بزرگی می داند و در این باره می گوید : همه باید راه و آرمان ایشان را دنبال کنیم و اگر به این مهم اهتمام جدي داشته باشیم، دشمنان نمی توانند تفرقه افکنی کنند.
داعش نتیجه سالها تلاش سرویس های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و سعودیست
مولوی عبد الخبیر صمدانی فر گفت: آمریکایی ها و اروپایی ها زمانی که توطئه داعش را طرح ریزی می کردند باید فکر این را نیز می کردند که شاید روزی این حیوانات درنده به دامان خودشان باز می گردد.
پیروی از پیامبر(ص) موجب رضایت خداوند می شود
شیخ محبت نیا با بیان اینکه مسلمین باید پیامبر و خاندان و اهل بیت و یارانش را الگوی خود قرار بدهند گفت: اگر میخواهیم الله ما را دوست داشته باشد و ما را مورد مغفرتش قرار بدهد باید از رسول الله پیروی بکنیم.
دیدار امام جمعه اهل سنت روستای عنبران آستارا با مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان
حجت الاسلام جابر عباداللهيان، امام جمعه اهل سنت مسجد رسول اکرم(ص) روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا با حضور در دفتر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با حجت الاسلام علی‌رضا حسین پور، مدیر شعبه گیلان دیدار و گفت و گو کرد.
ایستادگی علمای اهل سنت در حماسه 26 مرداد پاوه
یک رزمنده دفاع مقدس با بیان روایتی متفاوت از حماسه پاوه، خاطراتی را از ایستادگی علمای اهل سنت تا تسخیر غار قوری قلعه توسط منافقین را بازگو کرد.
یاسین اشکوتی قاری مهابادی، نفر اول چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اهل سنت کشور
یاسین اشکوتی قاری مهابادی است که توانست در «چهارمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترجمه و مفاهیم قرآن کریم ویژه طلاب، مدرسین و روحانیون اهل سنت کشور» که در اردیبهشت ماه سال 1396 در شهر شیراز برگزار گردید، مقام اول رشته قرائت تحقیق را در گروه روحانیون کسب کند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next