اهل سنت

Picture Gallery

نماز عيد قربان سال 1395 مساجد اهل سنت گلستان حجت الاسلام و المسلمين عرب نيا مساجد اهل سنت آذربايجان غربي مساجد اهل سنت فارس

آخرين شماره نشريات


اخبار دبيرخانه

معاون فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان در مراسم اعطای حکم و انتصاب امام جمعه اهل‌سنت چهچکور ؛
حجت الاسلام کهورزاده با بیان اینکه وحدت همواره در کلام خدا و پیامبر(ص) مورد تاکید است گفت: وحدت از اسلام قدرتی بی نظیر در سراسر جهان می‌سازند که هیچ قدرت شیطانی و استکباری نمی تواند به آن صدمه بزند.

مراسم اعطای حکم و انتصاب امام جمعه اهل‌سنت چهچکور با حضور معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان در مسجدجامع این روستا برگزار شد.

کارشناس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان ضمن بازدید از غرفه های نمایشگاه کتاب بندرعباس، جهت اجرای تمهیدات لازم برای ارائه بهتر کتاب از جانب غرفه داران کتب دینی اهل سنت در نمایشگاه های کتاب بندرعباس قول مساعد داد.

عالم اهل سنت هرمزگان :
شیخ توانا گفت: حکومت بحرین باید برای اعدام افراد دلایل واضح و قانونی داشته باشد و جرم این افراد را مشخص کرد و چنین محاکمه هایی باید در دادگاه علنی انجام گیرد.

امام‌جمعه اهل‌سنت بندرلنگه :
شیخ بهجت گفت: اتفاقاتی که در کشورهای حاشیه خلیج‌فارس می‌افتد به دست حاکمانی است که به دنبال حفظ قدرت خودشان هستند و مردم با حرکت بیداری اسلامی باعث می‌شوند که حاکمان یمن قدرت‌شان را از دست بدهند.

امام‌جمعه اهل سنت بندرچارک :
شیخ راهبر گفت: اعدام سه جوان بحرینی پیامد خوبی ندارد و در جهت خلاف وحدت است و باید بداند با اتحاد و انسجام می‌تواند دولت خود را مستحکم کرد و دامن زدن با این موضوعات ایجاد تفرقه‌های بیشتر در کشور است.

رئیس کمیته تقریب مذاهب ستاد بزرگداشت دهه فجر گلستان :
رئیس کمیته تقریب مذاهب ستاد بزرگداشت دهه فجر گلستان ضمن اعلام برنامه های مختلف این کمیته در ایام الله دهه فجر، از برگزاری کنگره شعر اهل بیت(ع) شمال کشور در هجدهم بهمن ماه خبر داد.

مولوی محمد اسفندفر :
مولوی محمد اسفندفر گفت: اسرائیل در اوج قلدری و توانمندی نظامی نتوانست بر ایمان و شجاعت جوانان مسلمان فلسطینی چیره شود.

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان :
حجت‌الاسلام مریدی با اشاره به رویکرد آیت الله هاشمی رفسنجانی در مقوله وحدت تصریح کرد: ایشان تعابیر بسیار زیبا و خاصی برای وحدت بین مسلمین در همایش ها و کنفرانس های بین المللی بیان می کردند و یک چهره تقریبی و وحدتی به شمار می‌رفت.

آخوند عبدالجلیل فرهمند :
مدرس حوزه علمیه: مرحوم عابدی کر خدمات شایانی به استان گلستان کرده است و یکی از عواملی بوده که در زمینه وحدت نقش به سزایی داشت.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next