اهل سنت

اخبار دبيرخانه

بانیان حادثه تهران هیچ وابستگی‌ای به کُرد و اهل سنت ندارند و هیچ بویی از قرآن نبرده‌اند
امام جمعه موقت سنندج در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: بانیان حادثه تهران هیچ وابستگی‌ای به کُرد و اهل سنت ندارند و هیچ بویی از قرآن نبرده‌اند.
امام خمینی(ره) بیت‌المقدس فراموش شده را دوباره زنده کرد
ماموستا اقبال بهمنی گفت: آن چیزی که دشمنان بیت المقدس می‌خواستند از ذهن مسلمانان پاک شود امام خمینی(ره) دوباره آن را زنده کرد و مطمئناً روزی این مکان مقدس دوباره توسط مسلمانان فتح خواهد.
مردم کردستان در روز قدس نشان دادند از ترور و وحشی‌گری نفرت دارند
ماموستا سیدمحسن حسینی در حاشیه راهپیمایی روز قدس با بیان اینکه مردم کردستان در روز قدس نشان دادند از ترور و وحشی‌گری نفرت دارند، گفت: مصببان حادثه تروریستی تهران بدون شک از اسرائیل دستور گرفته بودند.
امام جمعه اهل سنت جزیره شمالی گناوه حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست ها را تحسین کرد
همه ملت ایران اسلامی به انجام عملیات مقابل به مثل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرافراز ایران اسلامی خوشحال و افتخار می کنیم.
امام جمعه روستاي بندو حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست ها را تحسین کرد
حمله موشکی كه درآخر روز يكشنبه ٢٨ خرداد 1396 توسط سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی انجام گرفت يك هديه بزرگ از جانب سپاه و ساير نهادهاي نظامي به ملت بزرگ ایران است.
عضو شورای روحانیت اهل سنت بوشهر اقدام تروريستي ايادي استكبار جهاني در حرم مطهر امام راحل و ساختمان مجلس شوراي اسلامي محکوم کرد
دین اسلام دین رحمت، شفقت، امنیت و دین اتحاد وهمدلی بین مسلمین است و هرگز اجازه ترور، انفجار و انتحار را نمی دهد.
خبر حمله موشكي رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر داعشيها، موج خوشحالي و شور در قلبهاى ملت ايران ایجاد کرد
شیخ حسن جاسمی: ملت ايران از هرجناح و فرقه اي كه باشند متحد و منسجم هستند و به هيچ متجاوزى فرصت تجاوز به خاك ايران نخواهند داد
قدس قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان و سرزمین و دیار میلیون ها آواره فلسطین است
شیخ حسن بازدار گفت: مردم ایران، اهل سنت و شیعه با حضور گسترده حمایت خود را از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین به جهانیان اعلام نمایند.
روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین ا ست
شیخ حسین افروز گفت: تحولات و درگیری های کنونی در منطقه برای به حاشیه راندن فلسطین و فراموشی آن توسط امت اسلامی است.
ایران اسلامی به رهبریت امام خامنه ای حفظه الله همیشه عزتمند و قدرتمند و متحد و پابرجا بوده و هست و اعمال ضد اسلام و وحشیانه داعش را بی جواب نمی گذارند
شیخ خلیل افرا گفت: داعشیان بدانند که پرتاب موشک سپاه اقتدار وعزت نظام اسلامی ایران است و اینکه هیچکدام از جنایات داعش بدون پاسخ نخواهد ماند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next