اهل سنت

اخبار دبيرخانه

بانوان کارهای بزرگی برای انقلاب انجام داده اند
رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در همایش آموزش نقش بانوان در انقلاب اسلامی، ترویج هویت دینی و تحکیم بنیان خانواده، ضمن گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، افزود: بانوان کارهای بزرگی برای انقلاب انجام داده اند که از آن جمله می توان به نقش پررنگ آنان در مبارزات قبل از انقلاب و هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد.
زنان مبداء و مخترع بسیاری از اختراعات در جهان هستند
عضو جامعه بانوان فرهیخته نواندیش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: زنان مبداء و مخترع بسیاری از اختراعات در جهان هستند بطوری که علم طب، پارچه دوزی، کشاورزی و صنعت نساجی از زمره آنان بوده است.
زنان ترکمن نمونه والای وحدت در منطقه هستند.
مدیر کل امور بانوان استانداری گلستان در همایش آموزش نقش بانوان در انقلاب اسلامی، ترویج هویت دینی و تحکیم بنیان خانواده در بندر ترکمن، افزود: زنان ترکمن نمونه والای وحدت در منطقه هستند و ویژگی منحصر به فرد آنان در صنایع دستی زبانزد همه است.
انقلاب اسلامي بر اساس سنت الهي شكل گرفت
عضو شوراي روحانيت سيريك گفت: شناخت و بررسي سير تحولات انقلاب اسلامي را يك ضرورت ديني براي نسل هاي مختلف عنوان کرد.
حجت‌الاسلام مریدی با خانواده شهید اهل‌سنت دیدار کرد
قائم مقام نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان به همراه جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی با خانواده شهید اهل‌سنت در شهرستان بستک دیدار کرد.
راهپیمایی 22 بهمن علاقه و ارتباط تنگاتنگ مردم به نظام را نشان می دهد
امام جمعه اهل سنت نگین شهر ازتوابع شهرستان آزادشهر درشرق استان گلستان بادعوت مردم به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: حضور دراین راهپیمایی میزان علاقه و ارتباط تنگاتنگ مردم به نظام اسلامی را نشان می دهد.
پیروزی انقلاب اسلامی به برکت وحدت و انسجام مردم بود
امام جمعه اهل سنت شهر اسدیه با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی به برکت وحدت و انسجام مردم بود، گفت: برای ادامه راه انقلاب باید این وحدت و انسجام حفظ و تقویت شود.
38 سال پایمردی مردم پاوه در حفاظت از انقلاب اسلامی ستودنی است
ماموستا قادری در جلسه شورای عالی بسیج به حماسه 38 سال پایمردی مردم پاوه در حفاظت از انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: شهر پاوه 38 سال است روی پای خود ایستاده و پشت به انقلاب و رهبری نکرده است و مردمش نیز با سپاه بیشتر محشور بوده تا سایر ادارات. لذا بنده به دوستان سپاه عرض می‌کنم مردم را احترام کنید، پیشکسوت‌ها را موردتکریم قرار دهید و از پاسداران و خانواده‌های شهدا و ایثارگران سرکشی کنید. بنده مطمئنم تا الآن دریغ نکرده‌اید اما در این برهه از زمان می‌طلبد ما هم مقداری کار فرهنگی خود را بیشتر کنیم.
حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین پاسخ به یاوه گویی های استکبار جهانی است
مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت ربانیه چنارلی، گفت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین پاسخ به یاوه گویی های استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایت کار است.
بیانیه دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان بمناسبت یوم الله 22 بهمن
دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، ائمه جمعه و جماعات، مدیران و مدرسین و طلاب حوزه های علمیه اهل سنت استان گلستان ، با صدور بیانیه ای ، حضور باصلابت مردم غیور شیعه و سنی استان گلستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را ، موجب خنثی شدن توطئه های مستکبرین عالم دانستند و از همگان جهت شرکت در این راهپیمایی دعوت نمودند.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next