اهل سنت

اخبار دبيرخانه

رهبر معظم انقلاب بر تولید و اشتغال در اقتصاد مقاومتی تاکید کردند
رابط فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور در شهر مرزی اینچه برون استان گلستان گفت: رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 96 تحت عنوان " اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال " بار دیگر همچون سال های گذشته بر تولید و اشتغال در سایه اقتصاد مقاومتی تاکید کردند.
دغدغه جدی مقام معظم رهبری در زمینه اقتصادی و معیشتی مردم است
امام جمعه اهل سنت نگین‎شهر گفت: مشکلات اقتصادی در سال های اخیر باعث شد که رهبر معظم انقلاب در دو سال متوالی به مساله اقتصاد مقاومتی در نام گذاری سال توجه داشته باشند و این نشان از وجود دغدغه های جدی ایشان در زمینه اقتصادی و معیشتی مردم دارد.
اقتصاد مردم با اصلاح الگوی مصرف و اشتغال تحقق پیدا می کند
رابط فرهنگی دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در شهر فراغی گلستان گفت: ایفای نقش پر رنگ مردم در اقتصاد مقاومتی یک اصل اساسی است که ماهیتاً اقتصاد مردمی است و اقتصاد مردم هم با اصلاح الگوی مصرف و اشتغال تحقق پیدا می کند.
به مناسبت نامگذاری سال 1396 توسط مقام معظم رهبری
نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری یک امر کارشناسی و بسیار مهم و هدفمند بوده است که بستر سازی زیر ساخت های اساسی کشور را در ابعاد مختلف رهنمون و هدایت می نماید.
معیشت مرزنشینان کردستان مناسب نیست/ درآمد عده‌ای از محل یارانه‌ها تامین می‌شود
امام جمعه اهل سنت قروه گفت: کردستان منطقه‌ای مرزی است که معیشت مردم آن مناسب نیست.
منویات رهبری در حوزه اشتغال و تولید ملی جدی گرفته شود/وحدت ملی ایرانیان زمینه ساز توسعه و آبادانی همه جانبه است
امام جمعه سنندج بر توجه جدی مردم و مسئولان نسبت به منویات رهبری در پیام نوروزی سال 96 در خصوص رفع دغدغه اشتغال جوانان و ارتقای تولید ملی تأکید کرد.
حضرت فاطمه سرور بانوان جهان از اولین و آخرین است
امام جمعه اهل سنت سراوان گفت: از مجموعه روایات مشخص است که رسول الله صلی الله علیه و آله وسلم فرمودند حضرت فاطمه سرور بانوان جهان از اولین و آخرین است و او پاره تن من است، هر کس او را ناراحت کند و بیازارد مرا ناراحت و آزرده کرده است.
بیکاری مهم‌ترین مشکل مردم شهرستان مرزی درمیان است
امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: از رئیس درخواست داریم با توجه به نام‌گذاری سال از تولیدات داخلی حمایت ویژه‌ای داشته باشند تا مشکلات مردم از محرومیت نجات یابند و چرخه اقتصاد و تولید ملی بارونق بچرخد.
وظیفه همه مسئولان تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی؛ تولید-اشتغال» است
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: وظیفه همه مسئولان کشوری و کردستانی این است که باجدیت کامل برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در مورد شعار «اقتصاد مقاومتی؛ تولید-اشتغال» تلاش کنند.
سروده شاعر اهل سنت خراسان در روز تولد بانوی بزرگ عالم و روز مادر
شاعر اهل سنت خراسان در روز تولد بانوی بزرگ عالم و روز مادر اشعاری را در وصف ایشان سرود.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next