اهل سنت

اخبار دبيرخانه

تروریست خواندن سپاه پاسداران توسط آمریکا عواقبی برای این کشور دارد
امام جمعه پیرانشهر با تاکید بر اینکه تروریست خواندن سپاه توسط ایالات متحده آمریکا عواقبی برای این کشور دارد گفت: در این رابطه بی‌تردید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیکار ننشسته و به منافع این کشور در دنیا ضربه می‌زند.
بازدید مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان از مدرسه علوم دینی محمدیه تالش
حجت‌الاسلام علی‌رضا حسین پور از مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش بازدید و با مدیر و مدرسان مدرسه دیدار و گفت و گو کرد و مسائل و مشکلات مربوط به طلاب و اساتید حوزه علمیه محمدیه را بررسی نمود .
پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان به مناسبت درگذشت مولوی محمد یوسف حسین پور
در پی درگذشت مدیر حوزه علمیه عین‌العلوم گُشت سراوان، نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه ای درگذشت این عالم برجسته را تسلیت گفت.
هدف اصلی دشمنان ناامید کردن مردم از مسئولان نظام است
امام جمعه موقت بانه با بیان اینکه هدف اصلی دشمنان ناامید کردن مردم از مسئولین نظام است، گفت: مسئولان خدمتگزاری به مردم را ملاک برنامه‌های کاری خود قرار بدهند.
مولوی محمدیوسف حسین‌پور دار فانی را وداع گفت
مولوی محمدیوسف حسین‌پور، از علمای برجسته اهل‌سنت، روز گذشته در سن ٨٧ سالگی در کراچی پاکستان درگذشت.
بهترین دیپلماسی وحدت قرآن کریم، سنت و پیروی از ائمه اطهار است
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: بهترین دیپلماسی وحدت قرآن کریم، سنت و پیروی مسلمانان از ائمه اطهار است.
دیپلماسی وحدت نیاز کنونی جهان اسلام است/علمای کردستانی مشعل داران وحدت در منطقه هستند
عضو شورای افتای اهل سنت کردستان بر ضرورت نزدیکی قلوب مسلمین در نقاط مختلف دنیا تأکید کرد و گفت: برگزاری همایش ها و نشست های تخصصی با محوریت گفت و گو و دیپلماسی بین اقوام و مذاهب اسلامی یکی از مهمترین نیازهای کنونی جهان اسلام است.
​دیپلماسی وحدت سازوكار انسجام اسلامي با تاكيد بر آرمان هاي مشترك است
مدرس علوم دینی اهل سنت بوکان گفت: دیپلماسی وحدت سازوكار انسجام اسلامي با تاكيد و تمركز بر اصول، ارزش ها و آرمان هاي مشترك است.
جلسه هماهنگی برگزاری مراسم هفته وحدت در کرمانشاه برگزار شد
جلسه هماهنگی بر گزاری مراسم هفته وحدت در دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در تاریخ 1396/7/17 برگزار گردید.
نیروى انتظامى مجموعه اى است که امنیت و نظم اجتماعى را به مردم هدیه مى کند
برخوردارى از امنیت در زندگى اجتماعى، از آرمان‏هاى دیرین بشرى است ، دین اسلام امنیت را یکى از اصول زندگى و عنصرى ضرورى در بهره‏ ورى از مزایا و مواهب حیات و نیز زمینه ‏ساز تکامل و ارتقاى بشر پنداشته و از آن با عنوان یکى از مقدس‏ترین آرمان‏هاى بشرى و الهى یاد کرده است ؛ در این میان ، نیروى انتظامى، در ایجاد امنیت در کشور اسلامى ایران سهم به ‏سزایى بر عهده دارد .
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next