اهل سنت

اخبار دبيرخانه

وحدت و همبستگی، خصوصیت بارز مردم بندرخمیر است/ برای پیشبرد اهداف عالیه کشور در خدمت نظام هستیم
شیخ قتالی با بیان اینکه بندرخمير محيطی أمن و أرام است و وحدت و همبستگی عالی در این شهرستان وجود دارد گفت: هيچگونه اختلاف مذهبي، سياسي و فرهنگي در بندرخمير وجود ندارد و اين خصوصيت بارز سالیان سال كار مسؤولين را در خدمت رسانی راحت كرده است.
بیشترین سرمایه‌گذاری آمریکا بر سر ایجاد اختلاف بین مسلمانان است
آیت‌الله نعیم‌آبادی با بیان اینکه بیشترین سرمایه‌گذاری آمریکا بر سر ایجاد اختلاف بین مسلمانان است گفت: ترامپ در یکی از مناظرات انتخاباتی اعلام كرد خانم كلينتون داعش را به وجود أورده است و بزرگترين شعار داعش اين است كه شيعه و سني ضد هم هستند و نميتوانند با هم زندگي كنند.
عملیات استشهادی اخیر پاسخ طبیعی به هتک حرمت مسجد الاقصی توسط اشغالگران صهيونيست و نیز تأکیدی بر استمرار انتفاضه فلسطینی هاست
مولوی غلام نبي توکلی گفت: پیام این عملیات به حاکمان عرب این است که ملت فلسطین تصمیم خود را گرفته و با وجود تلاش برای سرکوب مقاومت باز هم گزینه مبتنی بر مقاومت را انتخاب کرده است.
همایش تجلیل از روحانیون پیشکسوت مریوانی برگزار می گردد
معاون فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان از برگزاری همایش تجلیل از روحانیون پیشکسوت مریوانی در روز دوشنبه هفته جاری خبرداد.
اتحاد و وحدت امت اسلام از ضروریات دین در این برهه است
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با تشریح توطئه های دشمنان اسلام برای ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمین و ایجاد جنگ و درگیری در بین آنان، اتحاد و وحدت امت اسلامی را از ضروریات دین در این برهه زمانی خاص اعلام کرد.
عفاف و حجاب نیازمند کار فرهنگی بیشتر است
امام‌جمعه اهل سنت بستک با بیان اینکه عفاف و حجاب نیازمند کار فرهنگی بیشتر است گفت: در حال حاضر افراد جامعه به دنبال مد و مدگرایی هستند و از فیلم‌های ماهواره‌ای الگو می‌گیرند و این مسئله‌ای است که برای رفع آن باید کار فرهنگی شود.
تصاویری از ذوق و هنر خطه جنوب بر سنگ مزار گذشتگان
بنابر روایات زيارت قبور مومنين داراي سه فايده است: زيارت قبور مردگان بايد عبرت و پند زيارت‏كننده مي‏شود، زيارت قبر مؤمن و قرائت قرآن و فاتحه و دعاء در نزد قبر او، موجب خشنودي و مغفرت آن مؤمن مي‏شود و زيارت قبور علاوه بر ثوابي كه براي مرده دارد پاداش فراواني نيز براي زيارت‏كننده دارد.
كارگاه آموزشي آشنايي با مذاهب و فرق اسلامي ويژه كاركنان اين دفتر برگزار شد
حجت الاسلام توحيدي در اين كارگاه با اشاره به تاريخچه پيدايش گروههاي افراطي در جهان اسلام ابراز داشت: اين گروهها به دنبال از بين بردن اسلام راستين و خدشه دار كردن چهره رحماني آن است.
دشمن سلاح وحدت ما را نشانه رفته است/ هدف قرار دادن مقر داعش توسط سپاه افتخاری است برای هر ایرانی
امام جمعه روستای محمد ایمر گفت: وحدت برای پیش برد اسلام بهترین وسیله است، دشمنان اسلام همیشه از وحدت ما وحشت داشته و دارند.
جزئيات برگزاري آزمون جذب همکار دبيرخانه و دفاتر استانی
عبدالحميد طالبي معاون اداري و مالي دبيرخانه شوراي نمايندگان ولي فقيه در مناطق قومي روز سه شنبه 20 خرداد ماه در جلسه هماهنگي جزئيات برگزاري آزمون جذب همکار را تشريح کرد.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next