اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 6 فروردين 1398| 20 رجب 1440

خبر ويژه

 


اخبار دبيرخانه

نماینده جدید ولی فقیه در سیستان و بلوچستان مزار شهدا را غبارروبی و گل افشانی نمود
امام جمعه جدید شهرستان زاهدان به همراه رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و استاندار سیستان و بلوچستان به مقام شامخ شهدا شهرستان زاهدان ادای احترام کردند.
ضرورت افزایش سواد قرآنی در جامعه/ بهره‌گیری از راهکارهای قرآن برای مقابله با مشکلات اجتماعی
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه برای مقابله با فرهنگ غربی فرهنگ قرآنی باید ترویج پیدا کند، گفت: سبک زندگی قرآنی در جامعه باید گسترش پیدا کند.
کردستان پرچمدار فعالیت‌های قرآنی باشد/ فعالیت ۴۰ موسسه قرآنی در کردستان
رئیس سازمان دارالقرآن کریم کشور با اشاره به فعالیت ۴۰ موسسه قرآنی در استان کردستان گفت: کردستان باید پرچمدار فعالیت‌های قرآنی و دعوت کننده مردم به سمت قرآن باشند.
برگزاری هفت دوره آموزشی ویژه موسسات قرآنی در مریوان
مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی استان کردستان از برگزاری هفت دوره آموزشی ویژه موسسات قرآنی در مریوان خبر داد.
از خداوند متعال توفیق روز افزون نماینده جدید ولی فقیه در سیستان و بلوچستان را مسئلت دارم
آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: از خداوند منان توفیقات روزافزون حجت الاسلام و المسلمین محامی در پیشبرد اهداف و منویات مقام معظم رهبری را خواستارم.
از حسن نظر و توجه مقام معظم رهبری نسبت به خویش کمال تقدیر و تشکر را دارم / امیدواریم ارتباط آیت الله سلیمانی با استان ادامه داشته باشد
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی گفت: حکم رهبری معظم به بنده بدون تفکیک شیعه و سنی و با تأکید بر مردمی بودن و صمیمی بودن با اهالی این استان حاکی از اهمیت انسجام و وحدت از منظر ایشان می نماید.
امیدوارم حجت الاسلام محامی در سنگر نمایندگی رهبری موفق باشند/ در دوران خدمت گزاری ام با علماء اهل سنت ارتباطی صمیمی داشتم
آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: هرچه در این سالها گذشت حاکی از محبت و ولایتمداری مردم سیستان و بلوچستان بود به همین جهت در هر کجا که باشم ارادتمند مردم این استان خواهم بود.
در طول انقلاب اسلامی جلسه تودیع و معارفه ای باشکوه تر از این جلسه ندیده ام
امام جمعه اهل سنت مسجد مکی شهرستان زاهدان ضمن تقدیر و تشکر از قریب به دو دهه خدمت شایسته آیت الله سلیمانی به عنوان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امامامت جمعه زاهدان و خیر مقدم گویی به حجت الاسلام و المسلمین محامی نماینده جدید رهبری در استان ابراز داشت: در طول انقلاب اسلامی جلسه تودیع و معارفه باشکوه تر از این جلسه ندیده ام.
آیت الله سلیمانی از عناصر وحدت بخش سیستان و بلوچستان می باشد
حجت الاسلام سید شجاع الدین ابطحی گفت: همه ما کاملا گوش به فرمان نماینده جدید مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان می باشیم و برای ایشان آرزوی کمال موفقیت را داریم.
دومین نشست علما، ائمه جمعه و جماعات اهل سنت خراسان جنوبی با حضور نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در اين همايش با بیان اینکه شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی اقداماتی که انجام می دهند هیچ ربطی به اسلام ندارد گفت: آنچه در جمع کثیر مسلمین وجود دارد هوشیاری و بصیرت است که باید مورد توجه مسلمانان قرار گیرد.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.