اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت هرمزگان مساجد اهل سنت بوشهر مساجد اهل سنت هرمزگان مساجد اهل سنت فارس مساجد اهل سنت کرمانشاه

آخرين شماره نشريات


اخبار دبيرخانه

مولوی محمد اسفند فر :
مولوی اسفند فر: عربستان می توانست نقش کلیدی درجهان اسلام ایفا کند اما با اقدامات نسنجیده جایگاه خود را ضایع و تباه کرد.

حجت‌الاسلام علی‌رضا حسین پور با حضور در منزل کشف الدین محمدیان با ایشان دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت‌الاسلام علی‌رضا حسین پور از مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش بازدید و با سرپرست مدرسه دیدار و گفت و گو کرد.

شیخ سیدعبدالباعث قتالی امام‌جمعه اهل‌سنت بندرعباس و جمعی از معتمدین این شهرستان با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان با حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مریدی دیدار و گفت‌وگو کرد.

مسئول فرهنگی نمایندگی هلال احمر استان هرمزگان در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین محمد مریدی رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان با اشاره به موارد اشتراکی در حوزه فعالیت دو اداره تصریح کرد: وحدتی که امروز در جامعه است به برکت تدبیر رهبری و عملکرد بسیار خوب دفتر امور اهل سنت در هرمزگان است.

استاندار هرمزگان با اشاره به برنامه ریزی واجرای برنامه های هفته وحدت توسط دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان، این برنامه ها را از موثر و مطلوب دانست و از زحمات دفتر امور اهل سنت هرمزگان و شخص حجت الاسلام مریدی رسما تقدیر و تشکر به عمل آورد.

امام جمعه اهل سنت لمر اسالم بمناسبت سالروز شهادت آیت الله نمر باقرالنمر:
خداداد طالبی در سالروز شهادت عالم مبارز شیخ نمر باقرالنمر گفت: کسی که شهادتین را به زبان جاری کند مسلمان است و ریختن خون مسلمانی به دست مسلمان دیگر حرام است. خداداد طالبی در سالروز شهادت عالم مبارز شیخ نمر باقرالنمر گفت: کسی که شهادتین را به زبان جاری کند مسلمان است و ریختن خون مسلمانی به دست مسلمان دیگر حرام است.

ناظر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش بمناسبت سالروز شهادت آیت الله نمر باقرالنمر:
غیاث‌الدین بدری در سالروز شهادت عالم مبارز شیخ نمر باقرالنمر گفت: به شهادت رساندن این عالم بزرگ لکه ننگ دیگری است که دامن حکومت فاسد سعودی را گرفته و این جنایت باید توسط همه علمای جهان اسلام محکوم شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی درنشست هم اندیشی ائمه جمعه، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت استان :
نشست هم اندیشی ائمه جمعه، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت آذربایجان غربی در محل دفتر امام جمعه ارومیه برگزار شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی :
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی در نشست هم اندیشی ائمه جمعه ، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت استان که در محل امام جمعه ارومیه برگزار شد با اشاره به این که موضوعات مهم از جمله وجود امنیت در جامعه اسلامی باید در خطبه های نماز جمعه ذکر شود گفت: باید در خطبه های ائمه جمعه بر کیفیت و کمیت این خطبه ها تاکید شود تا بیش از پیش زیبایی های نظام را در این خطبه ها مشاهده کنیم.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next