اهل سنت

اخبار دبيرخانه

ترور و کشتن افراد بی گناه در آموزه های اسلامی هیچ جایگاهی ندارد
آخوند قورچایی گفت: ترور و کشتن افراد بی گناه در آموزه های دینی و اسلامی هیچ جایگاهی ندارد.
ختم قرآن و نماز تراویح در مساجد ترکمن صحرا
رئیس اداره فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گلستان در این رابطه گفت: در مساجد ترکمن صحرا قاريان و حافظان قرآن عموما به تعداد3 يا4 نفره حاضر مي‌شوند و براساس برنامه‌هايي كه از قبل تنظيم و با متوليان مساجد هماهنگي شده است، به تلاوت قرآن مي‌پردازند و آن ها 30 جزء قرآن را در طول 20 ركعت نماز تراويح، در 4يا6 شب مي‌خوانند كه هر ركعت نماز حدود 5 دقيقه بطول مي‌كشد و هر شب 4 تا 5 جزء قرآن بترتيب خوانده مي‌شود.
امام جمعه جزیره شمالی گناوه اقدام تروريستي ايادي استكبار جهاني در حرم مطهر امام راحل و ساختمان مجلس شوراي اسلامي محکوم کرد
اینجانب به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان عزیزمان در حادثه تروریستی در شهر تهران به دست ایادی استکبار و گروه تکفیری داعش را محکوم و خدمت مقام معظم رهبری و دولت خدمتگزار و خانواده های این بزرگواران و ملت شریف ایران اسلامی از صمیم قلب تسلیت عرض می نمایم .
امام جمعه مسجد جامع خاتم الانبیاء جزیره شیف اقدام تروريستي ايادي استكبار جهاني در حرم مطهر امام راحل و ساختمان مجلس شوراي اسلامي محکوم کرد
بنده به خانواده شهداء و حادثه دیده تروریستی که در مرقد امام خمینی (رحمة الله علیه) و هم در ساختمان مجلس شورای اسلامی رخداده تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
امام جمعه روستاي بندو اقدام تروريستي ايادي استكبار جهاني در حرم مطهر امام راحل و ساختمان مجلس شوراي اسلامي محکوم کرد
حمله وحشيانه ومجرمانه كه درتهران درحرم مطهر امام خميني رحمه الله ودرمجلس شوراي إسلامي اتفاق افتاد كه منجربه شهادت رساندن هموطنان عزيزمان شد محكوم نموده وهمچنين حاميان أين گروهاي تروريستي ظالم وبي رحم رامحكوم مي نماييم.
رئیس شورای اسلامی بستانو اقدام تروريستي ايادي استكبار جهاني در حرم مطهر امام راحل و ساختمان مجلس شوراي اسلامي محکوم کرد
حادثه ناگوار تروریستی توسط افراد مغرض و مزدور صبح چهارشنبه 17 اسفند وشهادت جمعی از هموطنان عزیزم مایه تاثر و اندوه ملت عظیم و متحد ایران گردید.
حمله تروریستی در تهران حاصل تفسیر غربی از دین است
حجت‌الاسلام غیاث‌الدین بدری در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد رسول اکرم(ص) روستای پیرهرات بخش اسالم سخنان خود را با آیات قرآن کریم و احادیث نبوی شروع کرد و با اشاره به اینکه در روز 17 خرداد ماه اتفاق بسیار ناگواری در کشور ما رخ داد، افزود: این حمله تروریستی توسط انسان‌های کج‌فهم تکفیری که آیات و احادیث را تحریف کرده‌اند و دین اسلام و قرآن کریم را با تفسیر غربی و استکباری که دشمنان اسلام آن را متاسفانه به انسان‌های به ظاهر مسلمان دیکته نموده‌اند، انجام گرفت.
حملات تروریستی تهران شدیدا محکوم است/وضع تحریم علیه قطر، تقلای حکام برخی کشورهای عربی برای بقاست
شیخ عالی زاده با بیان اینکه حملات تروریستی تهران شدیدا محکوم است گفت: کسانی که با این حرکت های مجرمانه ی خود خون انسان های بیگناه را می‌ریزند نمیتوانند این حرکت ها را به مکتب اسلام نسبت دهند زیرا اسلام دین رحمت است و نبی مکرم اسلام بنیانگذار این مکتب رحمه للعالمین بود.
امام جمعه اهل سنت كوشكنار پارسيان حملات تروريستي در تهران را محكوم كرد
شیخ جمالی گفت: ما مردم شريف كوشكنار به يمن و بركت نظام جمهوري اسلامي ايران، شيعه و اهل سنت در كنار هم هستيم و جنايات شوم تروريستي در تهران را به شدت محكوم مي‌كنيم.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next