اهل سنت

اخبار دبيرخانه

اتحاد شیعه و سنی کمر دشمنان را شکست/حضور مقام معظم رهبری در مناطق زلزله زده باعث تقویت روحیه زلزله زدگان شد
ملا ماموستا امید ولی گفت: اتحاد شیعه و سنی کمر دشمنان را شکست/ رسالت حضرت محمد (ص) و آیین مقدس اسلام برای خیروبرکت ورحمت انسانهاست و وجودهرگونه تلاش درعکس آن درطول تاریخ محکوم به شکست بوده و باعث نابودی می شود.
شجاعت و تدبیر مقام معظم رهبری باعث حرکت جهادی مسلمانان برای نابودی داعش شد
ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه پیرانشهر در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: نامه سردار سلیمانی در از بین رفتن داعش ، مایه خوشحالی است که این گروهک جنایت کار و متجاوز به جان و مال مردم از صحنه روزگار محو گردیده است.
داعش لکه ننگ و نطفه حرامی بود که توسط دشمنان اسلام پایه ریزی شده بود
امام جمعه اهل سنت بندرچارک گفت: داعش لکه ننگ و نطفه حرامی بود که توسط دشمنان اسلام پایه ریزی شده بود و این اسلام هراسی و وحشت غربیان به قیمت جان بسیاری از مردم بی گناه دنیا تمام شد.
کارگاه علمی کاهش آسیب‌های اجتماعی ویژه روحانیون اهل‌سنت در بندرلنگه برگزار شد
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت غرب استان از برگزاری کارگاه علمی کاهش آسیب‌های اجتماعی ویژه روحانیون اهل‌تسنن با حضور رئیس دادگستری این شهرستان خبر داد.
با روشنگری های مقام معظم رهبری، گروهک تکفیری داعش رویای فروپاشی کشورهای اسلامی را به گور برد
ماموستا ابراهیم سرخابی، امام جمعه اهل سنت نقده در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی با پایان سیطره شجره خبیثه داعش اظهار داشت: گروهک تکفیری – وهابی داعش توسط آمریکا و حمایت استکبار با هدف ایجاد اختلافات دینی و قومی و از بین بردن زیرساخت های کشورهای اسلامی تشکیل شده بود.
همایش ملی بانوی فضیلت حضرت خدیجه(س) در سنندج برگزار می‌شود
همایش ملی «بانوی فضیلت حضرت خدیجه کبری(س)» روز پنج شنبه دوم آذر با حضور علما و شخصیت‌های فرهیخته اهل سنت و تشیع در شهر سنندج برگزار می‌شود.
شهدای روحانی از جایگاه خاصی برخوردارند
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: شهدای روحانی هم ویژگی شهدای دیگر را دارند و هم به لحاظ اینکه قرآن از آنها یاد می کند مصداق درک ویژه را برای آنها عنوان می کند از جایگاه خاصی برخوردار هستند.
علمای اهل تسنن و تشیع نقش برجسته ای در احیای کلمه لا اله الا الله داشته اند
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: علمای اهل تسنن و تشیع نقش برجسته ای در احیای کلمه لا اله الا الله داشته اند و این عالمان نقشی تأثیر گذار در پاسداری از اندیشه ها و تفکرات مردم مسلمان داشته اند.
تاکنون برای همه شهدای روحانی کردستان یک الی دو یادواره برگزار شده است
رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت کردستان گفت: برای همه شهدای روحانی استان کردستان تاکنون یک الی دو یادواره برگزار شده و از همه کسانی که ما را در برگزاری این یادواره‌ها همکاری کردند تشکر و قدردانی می‌کنیم.
تقویت نظام و انقلاب، از مهمترین اهداف تشکیل بسیج است
امام جمعه موقت اهل سنت باخرز گفت: تقویت نظام و انقلاب، از مهمترین اهداف تشکیل بسیج است و تاریخچه تشکیل بسیج مردمی به زمان پیامبر اسلام(ص) بر می گردد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next