اهل سنت

اخبار دبيرخانه

نشست كارگزاران كاروان هاي اهل سنت حج تمتع سال 1396 استان هاي خراسان با عنوان در مشهد مقدس برگزار خواهد شد
نشست كارگزاران (روحاني معين، معينه مدير و معاونين) كاروان هاي اهل سنت حج تمتع سال 1396 استان هاي خراسان با عنوان (حج محور وحدت و همبستگي اسلامي) در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
غزوه أحد یاد آور جانفشانیها و فداکاریهای صحابه گرامی است
شیخ تشیخ ماه شوال را یاد آور جانفشانیها و فداکاریهای صحابه گرامی و یاران جان برکف رسول الله صلی الله علیه و سلم دانست و افزود: درماه شوال بود که غزوه احد پیش آمد غزوه ای که نزدیک شصت آّیه قرآن مجید در رابطه با آن نازل شده است.
عدم توجه به آموزه های دینی باعث بروز حادثه مترو تهران شد/جسارت به امر به معروف و نهی از منکر را به شدت محکوم می‌کنیم
امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: حادثه غیر اخلاقی و انسانی مترو تهران ناشی از فقر فرهنگی، عدم توجه به آموزه های قرآنی و دینی و عدم تحقق برنامه های فرهنگی و توجه کافی به حوزه فرهنگ و اعتقادات شرعی است.
سرگردانی بشریت به وسیله اسلام حل می‌شود/ مسلمان باید تابلوی دعوتگری به اسلام باشد
عضو شورای روحانیت شهرستان بندرخمیر گفت: امروزه اگر به این جهان آشفته بنگریم خواهیم دید که بشر حیران و سرگردان است و این سرگردانی فقط بوسیله اسلام قابل حل است، اسلام است که انسان را به امنیت و آرامش میرساند.
حکم امام جمعه موقت جزیره خارک به مدت سه سال تمدید شد
هئیت امناء مسجد جامع اهل سنت جزیره خارک در نشست صبح دیروز با مسئول شعبه جزیره خارک دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر ، ضمن دیدار، تمدید حکم حاج شیخ جمات مژده امام جمعه موقت جزیره خارک قرائت و تقدیم شد.
مراسم تشیع شهدای گمنام با حضور علما و روحانیون شیعه و اهل سنت قشم برگزار می شود
مراسم تشیع شهدای گمنام با حضور علما و روحانیون شیعه و اهل سنت قشم و مسئولین استانی روز چهارشنبه 28 تیرماه برگزار می شود.
جوانان کردستانی با "بیکاری و نبود شغل" دست و پنجه نرم می‌کنند/ اقدامات دولت در شان این مردم شهیدپرور نیست‌
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: نمی‌گوئیم هیچ فعالیتی از سوی دولت صورت نگرفته اما باور داریم که اقدامات انجام شده "بسیار کم" بوده و در شان این مردم شهیدپرور نیست.
نشست مشترک مدیر و ناظر مدرسه علوم دینی محمدیه اهل سنت تالش با مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان
حجت الاسلام عزت شیخ، مدیر و حجت الاسلام غیاث الدین بدری، ناظر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش با حضور در دفتر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با حجت الاسلام علی رضا حسین پور مدیر شعبه گیلان نشست مشترک برگزار کردند.
بازدید مسئول بسیج طلاب سپاه استان آذربایجان غربی از پایگاه های بسیج طلاب و روحانیون اهل سنت سردشت
حجت الاسلام حاج آقا مهدوی مسئول بسیج طلاب سپاه استان و مسئولین عقیدتی و فرهنگی سپاه سردشت با حضور در دفتر نمایندگی ولی فقیه امور اهل سنت سردشت از پایگاه های بسیج طلاب و روحانیون اهل سنت سردشت بازدید کردند.
وحدت و همبستگی، خصوصیت بارز مردم بندرخمیر است/ برای پیشبرد اهداف عالیه کشور در خدمت نظام هستیم
شیخ قتالی با بیان اینکه بندرخمير محيطی أمن و أرام است و وحدت و همبستگی عالی در این شهرستان وجود دارد گفت: هيچگونه اختلاف مذهبي، سياسي و فرهنگي در بندرخمير وجود ندارد و اين خصوصيت بارز سالیان سال كار مسؤولين را در خدمت رسانی راحت كرده است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next