اهل سنت

اخبار دبيرخانه

مراسم شب شعر اهل بيت با موضوع امام رضا(ع) در مجتمع فرهنگي ولايت تربت جام برگزار شد
مراسم شب شعر اهل بيت با موضوع امام رضا(ع) كه با حضور علماي شيعه و اهل سنت، و جمعي از مسوولين اجرايي در سالن مجتمع فرهنگي ولايت تربت جام برگزار شد.
آماش آخوند روحانی برجسته ترکمن صحرا درگذشت
عالم نامدار ترکمن صحرا " الحاج اماش آخوند رستگار " دار فانی را وداع گفت.
کنفرانس خبری بیست و هشتمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی با حضور نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان
عصر روز یک شنبه کنفرانس خبری بیست و هشتمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی با آیت الله سلیمانی در محل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت برگزار شد.
به حکم قرآن سرباز امام خامنه ای هستم/ اگر به دنبال عزت هستید در سایه قرآن پیدایش می نمایید
یونس رئیسی گفت: در قرآن کریم آیاتی مبنی بر اطاعت از اولی الامر است که مصداق آن را در این زمانه مقام معظم رهبری می دانم.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه درگذشت ماموستا شاخوان حلبچه ای را تسلیت گفت
حاج ماموستا ملا قادر قادری در پیامی درگذشت ماموستا جمیل عبدالرحمن "شاخه وان" شاعر و هنرمند حلبچه ای و فرماندار اسبق این شهر را به خانواده و دوستان آن مرحوم تسلیت گفت.
گفتمان های دینی ظرفیتی موثر برای مقابله با تبلیغات گروه های انحرافی است / امر‌ به‌ معروف و نهی از منکر وظیفه همه است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: تبلیغات گروه‌های انحرافی در فضاهای مجازی بسیار شدت پیدا کرده و این گفتمان ها ظرفیتی موثر برای مقابله با تبلیغات این گروه ها است، بهائیت، زرتشت و مسیحیت در حال تبلیغ دین خود و عضوگیری هستند و باید مراقب تحرکات و تبلیغات آنها باشیم.
امروز شیعه و سنی در کنار هم مسائل و مشکلات خودشان را بازگو و حل می کنند
مولوی عبدالغفور مسلمان در حاشیه کنگره منطقه ای شعر اهل بیت در گرگان با اشاره به اینکه برگزاری این نوع کنگره ها در راستای تقریب مذاهب اسلامی قدمی مثبت است، گفت: امروز شیعه و سنی در کشور در کنار هم می نشینند و با آشنایی با هم مسائل و مشکلات خودشان را بازگو و حل می کنند.
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت:
حجت‌الاسلام مریدی با مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه هرمزگان دیدار کرد
حجت الاسلام والمسلمین محمد مریدی رئیس دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت هرمزگان در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدطاهر گرایلی مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان ضمن تبریک انتصاب شایسته ایشان به گفت‌وگو با یکدیگر پرداختند.
حضور در راهپیمایی 22بهمن پیمانی دوباره با انقلاب و شهداست
امام جمعه اهل سنت کیش با تاکید بر اینکه انقلاب به همت مردم و رهبری و هدایت خردمندانه امام راحل آغاز شد و مردم باید آن را با هوشیاری حفظ کنند افزود : حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه پیمانی دوباره با انقلاب و شهداست.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next