اهل سنت

اخبار دبيرخانه

شیخ حسین درستکار مدرس مجتمع دینی امام شافعی کنگان کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار را محکوم کرد
شیخ حسین درستکار مدیر مکتبخانه اهل سنت کنگان و مدرس مجتمع دینی امام شافعی کنگان با صدور بیانیه کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار را محکوم کرد.
امام جمعه اهل سنت روستای عنبران شهرستان آستارا کشتار مسلمانان در میانمار را محکوم کرد و خواستار برخورد جدی کشورهای اسلامی و مجامع جهانی با این فاجعه انسانی شد
به نظر می‌رسد جهانیان باید همیشه شاهد جنگ و خونریزی و آوارگی در کشورهای اسلامی باشند و هر روز در گوشه و کنار دنیا مسلمانان با حوادث و اتفاقات و جنگ‌های مکرر مواجه هستند ؛ اینبار اقلیت مسلمانان مظلوم کشور میانمار هدف سیاست های پلید استکبار جهانی قرار گرفته اند تا در کنار سایر جنگ‌ها و تفرقه‌ها آتشی دیگر به جان مسلمانان جهان باشند. در همین راستا و همزمان با این فاجعه انسانی حجت الاسلام جابر عباداللهيان ، امام جمعه اهل سنت روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا در گفت ‌وگو با رابط خبری گیلان کشتار مسلمانان در میانمار را محکوم کرد و خواستار برخورد جدی کشورهای اسلامی و مجامع جهانی با این فاجعه انسانی شد
رفع دغدغه مسکن طلاب و روحانیون از اولویت های مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور است
رئیس دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان گفت: طلاب و روحانیون اهل سنت منطقه کردستان از لحاظ معیشتی با مشکلات بسیاری مواجه هستند و برای تامین مسکن نیز دارای دغدغه هایی هستند که این مرکز با تمام توان برای رفع دغدغه مسکن آنان برنامه هایی را اجرایی کرده و در دست اقدام دارد.
تحصیل هزار و ۵۵٧ طلبه در مدارس علوم دینی کردستان
ماموستا أیوب احمدپور گفت: نظام آموزشی نیاز به برنامه، بودجه و فضا و سایر مؤلفه های مؤثر برای اموزش دارد و اگر می خوأهیم یک طلبه و مدرس خوب و امام جمعه خوب داشته باشیم باید همه نیازهای آموزشی در ان دیده شود و این مهم توسط فعالین این حوزه رصد و پیگیری شود.
نخستین نشست فصلی مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت در سنندج برگزار گردید
نخستین نشست فصلی مدرسین مدارس علوم اهل سنت شهرستان های سنندج، دهگلان و کامیاران با حضور حجت ‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان و رئیس دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان برگزار شد.
دولت ایران در قبال فجایع میانمار اقدام عملی انجام دهد
امام جمعه ثلاث باباجانی با بیان اینکه گفت: رئیس بنیاد نوبل و‌ سازمان جهانی مدافع حقوق بشر هر چه سریعتر جایزه «سانگ سوچی» را پس بگیرند.
حرکت در مسیر فراگیری علوم دینی، ارزشمند و ستودنی است
ماموستا قادری در جلسه آغاز سال تحصیلی جدید مدرسه علوم دینی ماموستا مولوی مسجد قباء پاوه، ضمن نصیحت و تشویق طلاب به تحصیل علوم دینی تصریح کرد: حرکت در مسیر تحصیل و فراگیری علوم دینی بسیار مهم، ستودنی و ارزشمند است.
صلح دو طایفه جری زهی و سند زهی پس از سالها اختلاف و نزاع
با پیگیری های مدیریت قبایل و طوایف دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت سيستان و بلوچستان جلسه صلح دو طایفه سندزهی و جری زهی برگزار شد.
حوادث تلخ و غم انگیز در میانمار نتیجه تفرقه بین مسلمین است
امام جمعه اهل سنت مسجد جامع عرفانی آق قلا گفت: اگر بین امت اسلامی اختلاف و تفرقه به وجود آید و مسلمین را از همدیگر جدا سازد حوادثی تلخ و غم انگیز همچون کشتار و آوارگی مسلمانان میانمار پیش خواهد آمد.
​مجامع حقوق بشری وابسته به کفر جهانی هستند
امام جمعه نالوس گفت: مجامع بین المللی و حقوق بشری وابسته به کفر جهانی هستند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next