اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 4 ارديبهشت 1397| 9 شعبان 1439

 


اخبار دبيرخانه

نخستین دوره تربيت داور عمومی مسابقات قرآن كريم در بوشهر برگزار شد
نخستین دوره تخصصی تربیت داور عمومی مسابقات قرآن کریم در رشته حفظ با حضور قاریان و حافظان شیعه و اهل سنت استان بوشهر برگزار شد.
حملات آمریکا ومتحدانش به کشورهای اسلامی حمله به اسلام و مقاومت اسلامی است.
مولوي سيد مصطفي حسيني با بیان اینکه حملات آمریکا ومتحدانش به کشورهای اسلامی حمله به اسلام و مقاومت اسلامی است، گفت: تنها راه مقابله با توطئه‌های استکبارجهانی درمنطقه وحدت و یکپارچگی امت اسلامی می باشد.
پيام محكوميت امام جمعه صالح آباد در پي جنايت سه كشور استعماري در حمله به خاك كشور سوريه
در اين بيانيه آمده است: آمریکا با حمله به سوریه تروریست پروري خود را به اثبات رساند. این حملات نابخردانه دولت ترامپ نشانگر استمرار دشمنی با اسلام است.
بیانیه امام جمعه اهل سنت مشهد ريزه در پي به شهادت رسيدن تعدادي از نيروهاي بسيجي و مرزباني ايران در منطقه مرز ميرجاوه
مولوی عبدالکریم علی بائی امام جمعه شهرمشهدریزه در پی شهادت نیروهای مرزبانی و پاسداران و بسیجیان قرارگاه قدس به دست گروهکهای تروریستی بیانیه ای صادر نمود.
علماي اهل سنت خواف حمله سه كشور استعماري آمريكا،‌ فرانسه و انگليس به سوريه را محكوم كردند
علماي اهل سنت خواف اظهار داشتند: علماي شيعه واهل سنت خواف اين حمله مذبوحانه و سبوعانه سه كشور استكباري به سوريه را به شدت محكوم كرده و از جامعه جهاني مي خواهند در قبال اين جنايت به وظيفه تاريخي خود عمل نمايند.
مسؤلین فرمايشات راهبردي مقام معظم رهبري را سرلوحه سياست هاي خود قرار دهند و از هيچ كوششي در جهت خدمت به مردم فروگذاري ننمايند
مولوي خليل احمد شيخ احمدي گفت: دشمنان اسلام در صدد دلسرد كردن مردم از اين نظام هستند. بنابر اين بر همه ما واجب است در مقابل اين دسيسه دشمن بيدار بوده و در جهت ساخت كشور عزيزمان تلاش نماييم.
امریکا و متحدینش در پی تسلط بر منطقه واستمرار آشوب ومسلمان کشی در سوریه هستند
شیخ عبدالستار حرمی امام جمعه موقت اهل سنت نخل تقی با صدور پیامی ضمن محکوم کردن حمله وحشیانه امریکا و متحدینش به خاک سوریه، هدف آنان را برای تسلط بر منطقه و استمرار آشوب و مسلمان کشی در سوریه دانست.
حمله امریکا به سوریه چهره کریه مدعیان خیالی حقوق بشر را نشان داد
شیخ خلیل افرا، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پیامی تهاجم اخیر امریکا و متحدانش به مردم سوریه را تجاوز و تعدی دشمنان اسلام خوانده و محکوم کرد.
بازدید مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان از منطقه تالش و برگزاری دیدار های جداگانه در سال جدید با علمای اهل سنت
حجت الاسلام حسین پور ، مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در ادامه بازدید از منطقه تالش در سال جدید و در راستای ایجاد فضای وحدت و انسجام در منطقه با حجت الاسلام حسین خانی پور ، امام جمعه اهل سنت تالش و حجت الاسلام عزت شیخ ، مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش دیدارهای جداگانه برگزار کرد .
اگر امت اسلامی وحدت داشته باشد هیچ قدرتی جرات تجاوز به یک کشور مسلمان را نخواهد داشت
حجت الاسلام رحیم‌اله صابری ، مدرس حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش در گفت و گو با رابط خبری گیلان در خصوص حمله موشکی غرب به کشور سوریه ، این اقدام جنایتکارانه را محکوم کرد و گفت : اگر امت اسلامی وحدت داشته باشند هیچ قدرتی جرات تجاوز به یک کشور مسلمان را نخواهد داشت .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.