اهل سنت

اخبار دبيرخانه

مردم تالش در راهپیمایی 22 بهمن حماسه‌ای دیگر از جنس وحدت را خلق کردند
در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مردم شیعه وسنی شهرستان تالش با حضور پر شور خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه‌ای دیگر از جنس وحدت را خلق کردند
مراسم شب شعر فجر با حضور شاعران شیعه و اهل سنت در بندرپهل برگزار شد
اولین مراسم شب شعر فجر با حضور شاعران شیعه و اهل سنت با جضور روحانیون شیعه و اهل سنت و معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در بندرپهل بر روی لندی گراف برگزار شد.
حجت‌الاسلام مریدی از حضور گسترده مردم هرمزگان در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد
حجت الاسلام والمسلمین محمد مریدی، رئیس دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت هرمزگان با صدور پیامی از حضور گسترده مردم مومن و دریادل هرمزگان تقدیر و تشکر کرد.
راهپیمایی 22 بهمن تبلور عشق به انقلاب و مهر به شهداست
نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان گفت: ملتی که با جانفشانی در همه صحنه‌ها از انقلاب تا جنگ و تحریم و ... در صحنه باقی مانده و خم به ابروی خود نیاورده است، شایسته بهترین شرایط و بیشترین خدمات است و عشق به انقلاب و مهر به شهدا را امروز در خیابان‌های سراسر ایران و از جمله در بندرعباس شاهد بودیم.
اسلام واقعی در تضاد با منافع مستکبران است
رئیس مدرسه علوم دینی سلطان‌العلمای بندرلنگه گفت: اسلام واقعی در تضاد با منافع مستکبران است و آنها علاوه بر ایجاد اسلام هراسی در دنیا، ملت‌های مسلمان را نیز مورد هجمه اعتقادی قرار داده‌اند تا باورهای دینی ما را تحت‌الشعاع خود قرار دهند.
بانوان کارهای بزرگی برای انقلاب انجام داده اند
رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در همایش آموزش نقش بانوان در انقلاب اسلامی، ترویج هویت دینی و تحکیم بنیان خانواده، ضمن گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، افزود: بانوان کارهای بزرگی برای انقلاب انجام داده اند که از آن جمله می توان به نقش پررنگ آنان در مبارزات قبل از انقلاب و هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد.
زنان مبداء و مخترع بسیاری از اختراعات در جهان هستند
عضو جامعه بانوان فرهیخته نواندیش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: زنان مبداء و مخترع بسیاری از اختراعات در جهان هستند بطوری که علم طب، پارچه دوزی، کشاورزی و صنعت نساجی از زمره آنان بوده است.
زنان ترکمن نمونه والای وحدت در منطقه هستند.
مدیر کل امور بانوان استانداری گلستان در همایش آموزش نقش بانوان در انقلاب اسلامی، ترویج هویت دینی و تحکیم بنیان خانواده در بندر ترکمن، افزود: زنان ترکمن نمونه والای وحدت در منطقه هستند و ویژگی منحصر به فرد آنان در صنایع دستی زبانزد همه است.
انقلاب اسلامي بر اساس سنت الهي شكل گرفت
عضو شوراي روحانيت سيريك گفت: شناخت و بررسي سير تحولات انقلاب اسلامي را يك ضرورت ديني براي نسل هاي مختلف عنوان کرد.
حجت‌الاسلام مریدی با خانواده شهید اهل‌سنت دیدار کرد
قائم مقام نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان به همراه جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی با خانواده شهید اهل‌سنت در شهرستان بستک دیدار کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next