اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت بوشهر مساجد اهل سنت فارس مساجد اهل سنت آذربايجان غربي مساجد اهل سنت گلستان مساجد اهل سنت هرمزگان

آخرين شماره نشريات


اخبار دبيرخانه

مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت اشنویه :
مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت اشنویه گفت: کسانی که مسلمانان را به قتل می رسانند و کشت و کشتار می کنند بویی از اسلام نبرده اند.

امام جمعه موقت اهل سنت سراوان :
مولوی ابراهیم ارباب گفت: با روی کار آمدن گروههای جهادی زنان ودختران بلوچ عزم خود را جزم کردند وبرای آموزش فرزندان خود از بین بردن بی سوادی دراین مناطق کمر همت بستند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان :
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: کار قرآنی آیت الله هاشمی رفسنجانی از زندان آغاز شد و وجود 55 جلد مکتوب که 33 جلد در یک اثر و 22 جلد در اثری دیگر در کارنامه این سیاستمدار قوی بیانگر این است که او همزمان با سیاسی بودن چهره قرآنی نیز بود.

امام جمعه اهل سنت مسجد ابوبکر صدیق خرجگیل بخش اسالم :
حجت الاسلام هاشم ناصری در گفتگو با رابط خبری گیلان گفت: وحدت یک ضرورت حیاتی برای امت اسلامی است و نعمتی است که خداوند در قرآن از آن یاد می کند

حجت‌الاسلام خیرخواه در گفت‌ و گو با فارس :
رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت گفت: مرحوم عابدی توانست خود را 37 سال در عمل و گفتار ثابت کند. همچنین از شخصیت‌های بسیار بی‌نظیر تقریبی بود و سالها هفته وحدت را باشکوه برگزار می‌کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گلستان :
رامین نورقلی پور، نماینده ترکمن شهرستان های کردکوی، بندرترکمن و بندرگز در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران، درگذشت حاج آخوند عابدی کر را تسلیت گفت و افزود: ایشان مفسر حوزه بودند و کتاب های مختلفی نگارش کرده اند.

استاندار گلستان در پیامی درگذشت دانشمند برجسته، روحانی فقید و امام جمعه اهل سنت شهرستان ترکمن الحاج آخوند عابدی کر را تسلیت گفت.

پیام تسلیت آیت الله نورمفیدی در پی درگذشت حاج آخوند عابدی کر:
نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: حاج آخوند عابدی کر همواره پشتیبان انقلاب، نظام، رهبری و مورد علاقه و احترام مردم بود.

با حضور جمع کثیری از مردم و روحانیون شیعه و سنی و مسئولان رضوانشهر، مراسم گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصلای امام خامنه ای این شهرستان برگزار شد.

مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و رهبری در مسجد جامع اهل سنت شهر بوشهر برگزار شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next