اهل سنت

اخبار دبيرخانه

منتخب مردم باید در قبال رای آنها پاسخگو باشد
امام جمعه اهل سنت سراوان اظهار داشت: مردم در انتخابات به فردی رأی دهند که بار آنها را به دوش کشیده و از حقوقشان حفاظت کند و فردی که رأی می‌آورد نیز وظیفه شرعی دارد که به وعده‌هایش عمل کند.
تاكيد مقام معظم رهبري بر مساله اقتصادي نشان از اهميت بالا و تاثيرگذاري آن بر ساير مسائل كشور است
امام جمعه اهل سنت روستاي يكه صعود گفت: علت عمده بزه كاري هاي اجتماعي، ناامني، مشكلات فرهنگي و بيسوادي جوانان جامعه برآمده از فقر و بيكاري است و از آنجا كه سلامت هر جامعه اي ارتباط مستقيم با سلامت جوانان آن دارد توصيه مي كنيم مسوولان كشور اين شعار مهم را سرلوحه كار خود قرار دهند و با عمل به اين شعار زمينه را براي ساختن جامعه اي سالمتر و بهتر فراهم سازند.
زکات سبب "بیداری وجدان‌های انسانی" می‌شود
امام جمعه شهرستان بانه گفت: زکات سبب «بیداری وجدان‌های انسانی و تقویت کمک به هم‌نوع» در بین افراد اغنیا و فقرای جامعه می‌شود.
برگزاری امتحانات پایان سال مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس
امتحانات پایانی سال تحصیلی ۹۶-۹۵ مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس که از نوزدهم فرودین ۹۶ شروع شده است تا یازدهم اردیبهشت ۹۶ ادامه دارد.
دیدار مدیریت قبایل و طوایف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت با سردار پتی محمد محمدحسنی از پاکستان
در پی سفر سردار پتی محمد محمد حسنی نماینده پارلمان پاکستان به ایران جهت شرکت در مراسم سوگواری یکی از بستگانش، حاج حسین قاسمی مدیریت قبایل و طوایف نهاد نمایندگی مقام معظم رهیری در امور اهل سنت به نمایندگی از سوی نماینده مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سلیمانی به دیدار وی رفته و ضمن خیرمقدم آمادگی نهاد جهت میزبانی از وی را اعلام داشتند.
دشمنی کشورهای بیگانه به کشورمان به خاطر وجود اسلام است
امام جمعه اهل سنت آق قلا گفت: برخی از کشورهای بیگانه فقط به خاطر اینکه پیرو دین اسلام هستیم با ما دشمنی دارند، باید این دین را بیش از پیش تقویت کنیم.
در میان این همه نا امنی، کشور ما با ایجاد اتحاد بهترین امنیت را دارد
رئیس حوزه علمیه قره تپه گفت: کشور ما در بین کشور های نا امن قرار دارد که هیچ گونه امنیتی ندارند، ما با اتحاد و برادری توانستیم ثابت کنیم که امنیت برای هر کشوری خریدنی نیست بلکه تلاش فراوانی می خواهد.
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حوزه عمران روستایی و رسیدگی به محرومین توفیقات خوبی داشته است
حجت ‌الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی در دیدار کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان، تصریح کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حوزه عمران روستایی و رسیدگی به محرومین توفیقات خوبی داشته است.
حضور آیت الله علما و امام جمعه پاوه و برخي از مسئولين استاني و شهرستاني ، در روستاي نجار
نمايندگي ولي فقيه و امام جمعه كرمانشاه همراه با امام جمعه پاوه و برخي از مسئولين استاني و شهرستاني در ادامه سفر يك روزه خود به شهرستان، در روستاي نجار هم حضور يافت.
دیدار نماینده ولی فقیه در استان کردستان با کارکنان دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان
حجت ‌الاسلام والمسلمین سید محمد حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان ، پیش از ظهر دیروز در دیدار کارکنان دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان، به مناسبت سال نو که در سالن جلسات این مرکز برگذار شد، اظهار داشت: آغاز سال جدید هم زمان و مقارن است با ماه رجب المرجب؛ ماهی که توام است با فضیلت و رحمت و مغفرت.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next