اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 فروردين 1397| 6 رجب 1439

 


اخبار دبيرخانه

عیادت حجت الاسلام والمسلمین رضایی از شیخ محمد علی امینی مدیر مجتمع علوم دینی اهل سنت بندرلنگه
روز چهارشنبه 16 اسفند ماه حجت الاسلام و المسلمین رضایی، رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان از شیخ محمد علی امینی عیادت نمود.
شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت برای اجرای برنامه های دینی اهل سنت و طلاب ارزش قائل است
ماموستا مصطفی محمودی، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر در جلسه شورای مدارس علوم دینی اهل سنت استان اظهار داشت: شورای برنامه ریزی برای برنامه های دینی اهل سنت و طلاب ارزش قائل است و تصمیم گیری های لازم برای مدارس توسط نمایندگانی از علمای اهل سنت گرفته می شود.
ساختمان جدید مدرسه الهدی اخند از توابع بخش مرکزی عسلویه افتتاح شد
ساختمان جدید مدرسه الهدی اخند از توابع بخش مرکزی عسلویه با حضور ائمه جمعه و جماعات و مدیران و اساتید مدارس علوم دینی استان بوشهر و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر بازگشایی شد.
اسلام، ما را از تکفیر دیگران منع می کند چنانكه پیامبر اسلام(ص) فرمودند، هر کس کلمه لا اله الا الله را گفت خون و جان و مال و آبرو او حفاظت می شود
حجت الاسلام و المسلمین توحیدی استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروز استكبار جهاني مسلمانان را به جان يكديگر انداخته است و از دور نظاره گر كشت و كشتارها در كشورهاي اسلاميست.
امروز بستر های لازم برای ما فراهم است و وظیفه خطیر ما تحکیم و گسترش فرهنگ مودت در جامعه است
حجت الاسلام عزت شیخ ، مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در حاشیه همایش علمای شیعه و سنی و مسئولان شهرستان تالش که با هدف تحکیم وحدت در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد ، گفت : توفیقی است که در جلسه ای با حضور علما ، بزرگان و متنفذین اهل سنت و تشیع قرار داریم و باعث افتخار ما است که در این مجلس حاضر شده ایم .
دیدارصمیمی رئیس دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی با ماموستای پیشکسوت اهل سنت ملا قادربنی عباسی
حجت الاسلام عسگر فعال آذر، رئیس دفترنماینده ولی فقیه دراموراهل سنت استان با روحانی پیشکسوت اهل سنت ماموستا ملا قادربنی عباسی از شهرستان مهاباد دیدار کردند.
تجلیل از ائمه جماعات و فعالین کانون های مساجد گلستان در مینودشت برگزار شد
به مناسبت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی، هنری مساجد به فرمان رهبر معظم انقلاب، مراسم تجلیل از ائمه جماعات، مدیران، رابطین و فعالین کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گلستان، در مسجد جامع شهرستان مینودشت برگزار شد.
بانوان جامعه اسلامی در شئونات زندگی سیده النساء العالمین را سرمشق خود قرار دهند
آخوند رحمان بردی محمدی گفت: بانوان جامعه اسلامی در شئونات زندگی سیده النساء العالمین سرمشق خود قرار دهند.
نماز جمعه مهمترين اجتماع سياسي و اجتماعي مسلمانان در جهان است
حجت الاسلام والمسلمين رمضاني گفت: نماز جمعه مكاني براي دعوت مسلمين به وحدت است. امامان جمعه مي بايست فوايدي كه در وحدت امت اسلام است و خطرهاي ناشي از تفرقه را تبيين نمايند.
نگاهي گذرا به مهم ترین اخبار اهل سنت کشور در هفته اي که گذشت
بسته ویژه خبری و گزيده اي مهم از اخبار اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.