اهل سنت

اخبار دبيرخانه

​روز قدس؛ تبلور عینی ظلم ستیزی مسلمانان است
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: روز جهانی قدس به عنوان تبلور عینی ظلم ستیزی ملت های مسلمان است و از نگاه مسلمانان فراموش شدنی نیست.
بیانیه امام جمعه اهل سنت كرمانشاه در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس
ماه مبارک رمضان ، مومنان قدردان را به خوان ایمان و احسان میخواند تا فارغ از روزمرگی های همیشگی، مناسک امساک را به جای آورند ، رویه روزه را پاس دارند و قوانین قرآن را مرور کنند تا خود را به واقع مهیای پذیرش نام مسلم کنند، تسلیمی که شاخصه ای بس وسیع و مولفه هایي بس عمیق دارد و نمیتوان سرسری و از سر سهل انگاری و ساده پنداری از آن گذشت و ادعای مسلمانی نمود.
بیانیه امام جمعه اهل سنت تربت جام سمیع آباد در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس
امروز با توجه به تحولات گسترده در منطقه و جهان و جنايات گسترده اسرائيل غاصب در سرزمين هاي اشغالي فلسطين حضور آگاهانه مردم خداجو و روزه دار ايران اسلامي در راهپيمايي روز قدس مي تواند باعث دلگرمي و پشتيباني روحي و فكري مردم مظلوم آن سرزمين باشد.
بیانیه امام جمعه اهل سنت اسديه خراسان جنوبي در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس
سالهاست که از حادثه تلخ و دردناک اشغال قدس عزیز می گذرد و هر روز بر جنایات وحشیانه صهیونیسم غاصب افزوده می شود ، عملکرد ددمنشانه غاصبان قبله اول مسلمین قلب هر مسلمان ، بلکه هر آزادیخواه را بدرد آورده است.
تاکید شیخ خلیل افرا بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی عظیم و با شکوه روز قدس
شیخ خلیل افرا گفت: ما به تبعیت از گفته امام راحل(ره) و به دستور مقام معظم رهبری حفظه الله روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان بعد از نماز جمعه بلافاصله وارد خیابان شده و در راهپیمایی عظیم و باشکوه روز جهانی قدس به برادران شیعی خود که از جایگاه نماز می آیند ملحق می شویم.
عضو شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر اقدام بجا و هوشمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را مورد تحسین و تقدیر دانست
شیخ حسن بازدار گفت: ما جامعه اهل سنت از اقدام بجا و هوشمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را تقدیر کرده و خدا قوت گفته و بسیار باعث افتخار ماست که جمهوری اسلامی ایران این توانمندی و قدرت و را دارد.
امام جمعه اهل سنت شهر سیراف حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست ها را تحسین کرد
امام جمعه اهل سنت شهر سیراف گفت: حمله موشکی شب گذشته سپاه پاسداران انقلاب اسلام ایران موفقیت آمیز بود و این نشانگر توانمندی و اقتدار نیروهای مسلح کشورعزیز ما جمهوری اسلامی ایران و ملت شجاع و مقتدر می باشد.
شركت در راهپیمایی روز قدس یك تكلیف است/حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر داعش در سوریه، زنگ خطری جدی است برای دشمنان قسم خورده کشور که اگر دست از پا خطا کنند، نابود خواهند شد
حجت الاسلام جابر عباداللهيان، امام جمعه اهل سنت روستای عنبران درگفت‌وگو با رابط خبری گیلان گفت: از آنجا که شركت در راهپیمایی روز قدس یك تكلیف است بنابراین همه ما با حضور حداكثری خود انزجارمان را از حامیان فرزند نامشروع غرب در منطقه به تصویر خواهیم كشید و به آنان خواهیم گفت كه نابودی این رژیم در آینده ای نزدیك به وقوع خواهد پیوست.
روز بیداری و پشتیبانی از مردم ستمدیده و مظلوم است
رابط فرهنگی دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در بندرترکمن گفت: روز قدس روز بیداری، روز حماسه و روز پشتیبانی از مردم ستمدیده و مظلومی است که بیش از نیم قرن در مصاف با دژخیمان پلید صهیونیستی، همچنان استوار باقی‌مانده‌اند.
قدس دفتر خونین شجاعت و مقاومت است
رابط فرهنگی شهر فراغی با بیان اینکه، قدس دفتر خونین شجاعت و مقاومت است، گفت: روز قدس حماسه ای ماندگار و فریادهای بی کران مظلومیتی بی مرز است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next