اهل سنت

اخبار دبيرخانه

سخنان ترامپ از روی عقل نیست و باید به خاطر سخنان توهین آمیز از مسلمانان عذرخواهی کند
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ اظهار داشت : سخنان شوم ترامپ پشیمانی کشور آمریکا را در پی خواهد داشت.
سخنان ناسنجیده ترامپ با اعتراض جهانیان و تمسخر مردم آمریکا همراه بود/ مردم ایران، انقلاب اسلامی را به جهان صادر خواهند کرد
حاج ماموستا بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه اظهار داشت: در طول انقلاب با دشمنانی در داخل و خارج کشور مواجه بودیم و با درایت امام راحل و امام خامنه ای از این بحران ها و دشمنان ضد انقلاب عبور کردیم.
جانشین رهبر شيعيان تركيه با دانشجويان دانشگاه مذاهب اسلامي بندرعباس ديدار كرد
حجت‌الاسلام والمسلمین شیرعلی بیات جانشین رهبر شيعيان تركيه و موسس موسسه قرآن و عترت با دانشجويان دانشگاه مذاهب اسلامي استان ديدار كرد.
گروه های تکفیری با اهل سنت و اهل تشیع و اسلام دشمنی دارند
حجت‌الاسلام طالبی در کارگروه گفتمان تقریب مذاهب در سالن کانون هدایت اداره آموزش و پرورش شهرستان تالش به اهمیت تقریب و اتحاد بین مذاهب شیعه و سنی در تالش از دیرباز و به ویژه بعد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت : پیروزی انقلاب شکوه مند اسلامی ایران معجزه ای از سوی خداوند متعال برای مردم مسلمان ایران بود که به دست بنیان گذار آن ، حضرت امام خمینی (ره) به ملت شریف ایران هدیه شد .
بيانيه امام جمعه اهل سنت تالش در رابطه با ياوه گويي هاي رئيس جمهور آمريكا
امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در رابطه با سخنان بی اساس و سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران و سپاه پاسداران و جعل نام خلیج همیشگی فارس و عدم تایید تعهدات بین المللی از جمله برجام ، واکنش نشان داد و بیانیه ای در این خصوص صادر کرد .
همایش مشترک علمای تشیع و اهل سنت ، اساتید و اقشار تاثیر گذار مناطق غرب استان گیلان در شهرستان تالش برگزار شد
همایش مشترک علمای تشیع و اهل سنت ، اساتید و اقشار تاثیر گذار مناطق غرب استان گیلان در شهرستان تالش با سخنرانی حجت الاسلام دکتر احمد واعظی ، رئیس دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم برگزار شد .
ارتقای سطح علمی طلاب و روحانیون در شرایط کنونی امری ضروری است
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان گفت: ارتقای سطح علمی طلاب و روحانیون در شرایط کنونی امری ضروری است و امروز طلاب علاوه بر یادگیری دروس حوزوی گستره فراگیری خود را فراتر نهاده و به دنبال تحقیق و پژوهش نیز باشند.
تزلزل و بد عهدی دولتمردان آمریکا بار دیگر به اثبات رسید
نماینده اهل سنت مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن سخنان اخیر ترامپ گفت: اظهارات سخیف و زننده رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در خصوص موضوع برجام علاوه بر آنکه بی ثباتی، تزلزل و بد عهدی دولتمردان آمریکا را بار دیگر به اثبات رسانده است.
سخنان اخیر ترامپ ملت ایران را متحد تر از قبل خواهد کرد
امام جمعه اهل سنت ینقاق شهرستان گالیکش گفت: سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا نتها لطمه ای به آرمان های ملت ایران نمی گذارد بلکه ملت ایران را متحد تر از قبل خواهد کرد.
امام جمعه کلاله در پیامی سخنان اخیر ترامپ را به شدت محکوم کرد
دوست محمد آخوند میر حسن زاده سخنان بی شرمانه ترامپ را علیه سپاه پاسداران و ملت غیور ایران را محکوم کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next