اهل سنت

اخبار دبيرخانه

اقدام آمریکا به دلیل ناکامی در تحقق بی‌ثباتی خاورمیانه است
امام جمعه روانسر گفت: اقدام اخیر آمریکا در رابطه با قدس به دلیل ناکامی در تحقق بی‌ثباتی در منطقه خاورمیانه و به ویژه در سوریه و عراق است.
هفتمین جلسه ستاد وحدت پاوه در مسجد قباء برگزار گردید
ستاد وحدت پاوه که بمنظور کمک رسانی به زلزله زدگان استان کرمانشاه تشکیل شده است، با صدور اطلاعیه شماره 4 گزارشی از فعالیتهای ستاد را برای اطلاع عموم تشریح کرد.
مربیان قرآنی باید تربیت و اخلاقی اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند
ماموستا قادری در مراسم قرآنی مهد قرآن مروه، همه و بخصوص مربیان مهدهای قرآنی را به حفظ هشیاری توصیه کرد و گفت: شما عزيزان بايد هشيار و آگاه باشيد و فقط به تدريس و خواندن قرآن اكتفا نكنيد و بايد تربيت و اخلاق اسلامي را سرلوحه كار و برنامه خود قرار دهيد.
موفقیت مسلمین در مسئله فلسطین کلید غلبه بر مستکبرین است
امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن، گفت: مسلمین اگر در حل مسئله فلسطین موفق شوند به راحتی می توانند بر مستکبرین جهان فائق بیایند.
انتقال سفارتخانه آمریکا برای جلب نظر صهیونسیت ها است
ایجاد اختلاف بین مسلمانان با تشکیل حکومت خودخوانده «داعش» توسط آمریکا و متحدانش تا حدودی مسلمانان را از مساله «قدس» دور کرد و بر همین اساس به باور یک عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با شکست داعش که همانا شکست آمریکاست، این کشور با تصمیم انتقال پایتخت خود به قدس تصمیم دارد نظر صهیونیست های سرمایه دار را به خود جلب کند.
انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس از نظر حقوقی باطل است
امام جمعه موقت مهاباد و مدرس دانشگاه گفت: انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس از نظر حقوقی باطل است چون کسی می تواند ملکی را به دیگری واگذار کند که صاحب ملک باشد و قدس متعلق به مسلمانان است.
فلسطین نقطه تقابل جهان اسلام با نظام سلطه است
امام جمعه اهل سنت قازان قایه مراوه تپه، گفت: فلسطین برای دنیای اسلام بسیار حائز اهمیت است و خواهان بدست آوردن آن است، نظام سلطه نیز این را بر نمی تابد و به دنبال تصرف کامل این سرزمین مقدس است.
شهدای روحانی کردستان مظلومترین شهدای ایران هستند
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان تأکید کرد: بدون شک زبان و قلم قاصر از بیان گوشه ای از اقدامات و حرکت های شهید بیانی و دیگر ماموستاهای شهید در کردستان است، چرا که این عزیزان در روزهایی به دفاع عینی و واقعی از انقلاب و نظام اسلامی پرداختند که نتیجه آن را نسل های بعدی هم حس خواهند کرد.
بیانیه ماموستا رستمی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در خصوص اظهارات سخیف ترامپ علیه قدس
ماموستا رستمی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در خصوص اظهارات سخیف و نسنجیده ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه قدس بیانیه ای صادر کرده است.
سرداران اسلام اجازه نخواهند داد صهیونیست‌ها به اهداف پلید خود دست یابند
دانشجویان دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان در واکنش به اقدام آمریکا در خصوص انتقال پایتخت رژیم غاصب اسرائیل به قدس شریف اعلام کردند: سرداران اسلام اجازه نخواهند داد که صهیونیست‌ها اهداف پلید خود را پیش ببرند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next