اهل سنت

اخبار دبيرخانه

جانشین رهبر شيعيان تركيه با امام جمعه اهل سنت طبل قشم دیدار کرد
رهبر شيعيان تركيه و رئیس دفتر نمايندگی ولي فقيه در امور اهل سنت هرمزگان با شیخ امینی امام جمعه اهل سنت طبل قشم دیدار کردند.
مسلمانان سنی و شیعه نقاط مشترک را تقویت کنند/ برای تعالی اسلام راهی جز وحدت جود ندارد
مفتی اهل سنت کشور لبنان با بیان اینکه دعاهای صحیفه سجادیه برگرفته شده از بیانات نبی مکرم اسلام است گفت: مسلمانان سنی و شیعه نقاط مشترک را تقویت کنند چرا که برای تعالی اسلام راهی جز وحدت جود ندارد.
اخلاص؛ امام سجاد(ع) را ماندگار کرد/ امام سجاد(ع) اعمال خود را برای رضایت خداوند انجام میداد
عالم اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه اخلاص؛ امام سجاد(ع) را ماندگار کرد گفت: امام سجاد(ع) اعمال خود را برای رضایت خداوند انجام میداد و خالصانه به خلق الله خدمت می کرد.
مسئولیت پذیری انسان در پرتوی صحیفه سجادیه معنا می‌شود/ امام سجاد(ع) اندیشمند دغدغه مندی بود که در متن جامعه حضور داشت
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مسئولیت پذیری انسان در پرتوی صحیفه سجادیه معنا می‌شود گفت: کسی که در مقابل دستورات خداوند بی مسئولیت باشد خود را گم می کند.
ترامپ با این سخنان بی اساس نه تنها نمی تواند انسجام مردم و ارکان نظام را تضعیف کند بلکه وحدت و اتحاد ملت مسلمان ایران را بیشتر می کند
در پی سخنرانی مفتضحانه اخیر رئیس جمهور آمریکا در تروریست خواندن ملت بزرگ ایران اسلامی، پشت پا زدن به تعهدات بین المللی از جمله تایید برجام ، ایراد اتهامات همیشگی به نظام اسلامی، تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جعل نام خلیج همیشه فارس ، حجت‌الاسلام غیاث‌الدین بدری ، ناظر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش و امام جمعه مسجد رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم در گفت و گو با رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان ضمن محکوم کردن صحبت های تکراری و سخیف ترامپ ، رئیس جمهور امریکا در مورد اهانت به ملت ایران ، گفت : هدف از این گونه سخنان بی اساس از سوی رئیس جمهور امریکا و یا سایر سران کشورهای غربی و استکبار جهانی از بین بردن انسجام ارکان نظام جمهوری اسلام و ملت بزرگ ایران است .
همایش بصیرت افزایی پیرامون تقریب مذاهب اسلامی و جریان های تکفیری در مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش برگزار شد
همایش بصیرت افزایی پیرامون تقریب مذاهب اسلامی و جریان های تکفیری در مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش با سخنرانی حجت الاسلام توحیدی ، استاد حوزه و دانشگاه برگزار شد . مهمانان این همایش حجت الاسلام توحیدی ، استاد حوزه و دانشگاه ، حجت الاسلام حسین پور ، مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان و حجت الاسلام شعبانی نماینده از طرف سپاه قدس گیلان و علما و مدرسین اهل سنت استان بودند .
عیادت مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان از عالم برجسته اهل سنت تالش
حجت الاسلام علی رضا حسین پور ، مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با حضور در بیمارستان گلسار شهرستان رشت از جمیل الدین مهاجری ، عالم اهل سنت تالش که به دلیل عارضه گوارشی در بیمارستان گلسار رشت بستری شده بود عیادت کرد و پیگیر وضعیت جسمانی ایشان شد .
صبر و مقاومت را باید از امام سجاد(ع) یاد گرفت/ معارف ائمه اطهار مانند گنجی گرانبهاست
استاندار هرمزگان گفتار و سلوک امام سجاد(ع) را سراسر نورانی دانست و گفت: معارف ائمه اطهار مانند گنجی گرانبهاست.
فرهنگ قرآن و عترت به عنوان محور وحدت بین مذاهب اسلامی مطرح است/ امام سجاد(ع) با فقر، جهل و ظلم مبارزه کرد
مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور با بیان اینکه فرهنگ قرآن و عترت به عنوان محور وحدت بین مذاهب اسلامی مطرح است گفت: صحیفه سجادیه باید از کتابخانه ها به خانه ها راه پیدا کند.
ملت ایران از تهدیدات آمریکا هراسی نداشته و همگی پشتیبان نظام هستند / آمریکا و صهیونیست تروریست واقعی هستند
ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه پیرانشهر اظهار داشت: سخنان رئیس جمهور آمریکا سخنانی زشت، سخیف و بی منطق است و ناشی از حمایت او از جهان عرب می شود .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next