اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


اخبار دبيرخانه

ترامپ همدست اسرائیل در کشتار مسلمانان است
امام جمعه روستای کنار سیاه گفت: ترامپ شخصیت محبوب اسرائیل است و خروج آمریکا از برجام نشان داد که هرگز نمی توان به آمریکا و غرب اعتماد کرد.
کشتار مسلمانان مظلوم غزه توسط رژیم اشغالگر قدس بسیار متاثرکننده است و باید دشمنان به سزای اعمالشان برسند
مدرس مدرسه علوم دینی احمدیه چن سبلی آق قلا گفت: کشتار مسلمانان مظلوم و بی دفاع در غزه توسط رژیم اشغالگر قدس بسیار متاثرکننده است و باید دشمنان در برابر این جنایات پاسخگو بوده و به سزای اعمالشان برسند.
امتحانات پایان سال تحصيلي97-96 در مدرسه علوم ديني اهل سنت محمديه تالش برگزار می شود
با هماهنگي شعبه نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت گيلان ، امتحانات پایان سال تحصيلي 97-96 در مدرسه علوم ديني اهل سنت محمديه تالش برگزار می شود .
​آمریکا با افتتاح سفارت خود در قدس اشتباه 70 سال گذشته را تکرار کرد/ مجامع بین المللی در یوغ صهیونیسم هستند
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: آمریکا با افتتاح سفارت خود در قدس، اشتباه 70 سال گذشته را که تاسیس یک رژیم نامشروع بود، تکرار کرد.
​استراتژی رژیم غاصب اسراییل جنگ با دین است
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: استراتژی رژیم غاصب اسراییل در فلسطین اشغالی جنگ با دین است.
ستاد استهلال شهرستان های سنندج و مریوان هلال ماه مبارک رمضان را رویت کردند
ستاد استهلال مریوان در مورخه 97/02/26 جهت رویت ماه مبارک به نقاط مرتفع شهر اعزام شدند که پس از استقرار و بررسی مسیر رویت هلال ماه و رصد آن، راس ساعت 30/20 دقیقه هلال ماه رمضان رویت گردید.
بیانیه شورای افتاء در خصوص تعیین مبلغ زکات فطریه ماه مبارک رمضان
بیانیه شورای افتاء و هیأت پاسخ گویی به مسائل شرعی اهل سنت استان بوشهر در خصوص تعیین مبلغ زکات فطریه ماه مبارک رمضان1397 هـ¬ ش- 1439 هـ ق.
آنها از همان ابتدا با انقلاب اسلامي مشكل داشتند/ آمریکابا روح استقلال طلبی اسلام و کشورهای مسلمان مخالف هستند
نویسنده و پژوهشگرهرمزگانی با عنایت به مواضع جدید آمریکا در خصوص برجام یادآور شد خروج آمریکا از برجام هویت واقعی آنان را برای جهان برملا ساخت بدعهدی و خوی ددمنشانه آمریکا برای ملت ما مشخص بود رهبر فرزانه انقلاب هم بارهابه این مهم اشاره فرمودند اما لازم بود این خوی ستمگرانه و قیم مآبانه شیطان بزرگ بار دیگر برای جامعه جهانی برملا شود خدا را شکرهمه اینها محقق شد.
در بحث استهلال باید اتحاد مسلمانان در برابر کفار و استکبار حفظ شود
ماموستا بیضاوی ، امام جمعه اهل سنت ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: در بحث استهلال امسال اتحاد بیشتری را شاهد خواهیم بود و امیدواریم در یک روز عید و در یک روز ماه رمضان باشد.
مسلمانان باید از فرصت ماه رمضان برای اتحاد و همدلی بیشتر بهره مند شوند
ماموستا خاتمی ،امام جمعه اشنویه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: در بحث استهلال با عمل براساس فقه اسلام می توان اتحاد را حفظ کرد و جلوی بسیاری از شبهه انگیزان بی منطق را گرفت.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.