اهل سنت

اخبار دبيرخانه

دیدار رئیس کمیته امداد بخش اسالم با امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم اسالم
درسالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مهندس وردی‌پور، رئیس کمیته امداد بخش اسالم با حجت‌الاسلام تاج‌الدین برزکوهی‌، امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم اسالم دیدار و گفت‌وگو کردند
بخشش معوقه بانکی ۴۰۰ میلیارد تومانی ظلم به محرومان کردستان است
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به بخشش معوقه بانکی یک فرد به میزان ۴۰۰ میلیارد تومان در کردستان به صورت یکجا، گفت: این پول حق محرومین کردستان است و به جای بخشش می‌توانستند در بخش‌های مختلف تولیدی و اشتغالزایی این استان هزینه کنند.
احسان و نیکوکاری پله رسیدن به کمالات است
مولوی یوسف گرگیچی گفت: کاملترین مصداق احسان در نیکوکاری به والدین است.
دشمن از وحدت مسلمانان وحشت دارد
امام جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبي گفت: دشمنان با نفوذ در فرهنگ جامعه در پی تغییر رفتار، اخلاق و در نهایت از بین بردن وحدت بین مسلمانان هستند زیرا از وحشت مسلمانان وحشت زده هستند.
شناخت شخصیت بی نظیر فاطمه (س) برای مسلمانان ضروری است
امام جمعه اهل سنت شهر انبارالوم، گفت: شناخت شخصیت بی نظیر فاطمه (س) برای مسلمانان امری ضروری است.
اهل سنت ارادت ویژه‌ ای نسبت به حضرت زهرا (س) دارند
مدیر حوزه علمیه اهل سنت عرفانی قازان قایه، گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) تنها مورد محبت شیعه نبوده؛ بلکه اهل سنت هم ارادت ویژه‌ ای نسبت به این بانوی بزرگوار دارند.
سهم مسلمانان خاورمیانه از هزاره سوم، وبای تندروی و تفرقه است
ماموستا قادری در همایش معرفت افزایی اساتید و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان کردستان، هزاره سوم را عصر انفجار علم و دانش توصیف کرد و گفت: سهم مسلمانان خاورمیانه در هزاره سوم و در دانش و تکنولوژی عصر کنونی وبای تندروی و تفرقه و جنگ داعش است.
ریشه انجام حسنات خوب در باینگان، تربیت اسلامی است
امام جمعه پاوه در همایش تجلیل از خیرین مدرسه ساز بخش باینگان، گفت: امروز به استناد این 18 سوره توبه در خدمت عزیزان مدرسه‌ساز فیزیکی و مدرسه‌ساز فکری هستم و به هردوی آن‌ها آفرین گفته و معتقدم اگر حسنات خوبی در این بخش کوچک صورت گرفته ریشه‌اش برمی‌گردد به آن‌که در شهرهای باینگان و بانه وره و روستاهای تابعه انسان‌های ربانی امثال مرحوم خلیفه حیدر و علمای بزرگواری زیسته‌اند و فرزندان این دیار را با اخلاق اسلامی تربیت‌کرده‌اند.
جمهوری اسلامی توجه زیادی به ریشه‌کن کردن بی‌سوادی داشته است
امام جمعه سنندج گفت: نظام جمهوری اسلامی توجه خاصی به رفع و ریشه‌کن کردن بی‌سوادی در جامعه داشته است.
تعصب شدید مانع اصلی وحدت است
حجه الاسلام خیرخواه گفت: اولین مانع ای که از وحدت و انسجام امت اسلامی جلوگیری می کند تعصب شدید است و باید از اختلاف و تفرقه پرهیز کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next