اهل سنت

اخبار دبيرخانه

همایش تجلیل از خادمان و فعالان قرآنی در دهگلان برگزار می شود
همایش تجلیل از خادمان و فعالان قرآنی شهرستان دهگلان 28 آذر ماه امسال برگزار می‌شود.
بیانیه مدیریت و شورای مدرسین مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش در پی اقدام اخیر ترامپ بر علیه قدس شریف
در پی تصمیم اخیر ترامپ که قصد دارد سفارت آمریکا در رژیم صهیونیستی را به بیت المقدس انتقال دهد و قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی معرفی کرده است ، مدیریت و شورای مدرسین مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش بیانیه صادر کردند .
بیت القدس قبله اول مسلمانان جهان و مظهر آزادی و آزادگی است
حجت الاسلام جابر عباداللهيان ، امام جمعه اهل سنت روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا در گفت ‌وگو با رابط خبری گیلان اقدام رئیس جمهور آمریکا که قدس شریف را به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی معرفی نموده است ، محکوم کرد و گفت : هر اقدامی از سوی آمریکا علیه مردم مظلوم فلسطین آتش خشم مسلمین را فروزان می کند و خون هر انسان آزاده ای را به جوش می آورد و پیامدهای بسیار سنگینی به دنبال خواهد داشت .
بیانیه مدير حوزه علميه خادميه امانلي در پي اقدام موهن رئيس جمهور آمريكا مبني بر معرفي قدس شريف به عنوان پايتخت رژيم اشغالگر قدس
مدير مدرسه حوزه علميه خادميه روستاي امان لي از توابع شهرستان جرگلان خراسان شمالي بيانيه اي صادر كرد.
جهان اسلام می بایست با تأسی از قرآن و متابعت از رسول اکرم (ص) و اسلحه ایمان به مبارزه علیه غاصبان بپردازد زیرا دفاع از قدس شریف وظیفه مسلمانان است
در پی اظهارات احمقانه ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به قدس، شیخ جمات مژده با صدور بیانیه این تصمیم جاهلانه را محکوم کرد.
قدس قبله اول مسلمین و متعلق به همه فلسطینیان می باشد
آخوند عبدالغفور یزدانی گفت: غده سرطاني اسرائيل همانگونه كه امام راحل و مقام معظم رهبري بارها فرموده اند به زودي از صفحه روزگار محو خواهند شد.
جنگ نرم عامل بازدارنده ظهور تمدن نوین اسلامی است
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: جنگ نرم دشمنان مهم ترین عامل بازدارنده ظهور و تکوین تمدن نوین اسلامی است.
دیدار صمیمی رئیس و مسئولین دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان با جمعی از روحانیون و اساتید اهل سنت ارومیه
به مناسبت هفته وحدت رئیس و مسئولین دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی در یک دیدار صمیمی با روحانیون و اساتید شاخص اهل سنت ارومیه در منزل یکی از روحانیون اهل سنت دیدار کردند.
حضور پر شور و گسترده مردم مومن و متعهد ايران اسلامي در مراسم و همايش هاي گراميداشت هفته وحدت نشان دهنده موقعيت شناسي و بصيرت امت مسلمان و هميشه در صحنه ايران مي باشد
حجت الاسلام فرجام گفت: دشمن هيچگاه از دسيسه و اختلاف افكني ميان امت اسلام دست بر نخواهد داشت و اين سيري كه توسط استكبار جهاني در چهار دهه اخير جهت انشقاق ميان مسلمانان ايجاد شده است هيچگاه متوقف نخواهد شد.
کارگاه آموزشی طراحی سوالات امتحانی ویژه مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت استان گلستان برگزار شد
رئیس اداره آموزش و پژوهش این دفتر در کارگاه آموزشی طراحی سوالات امتحانی ویژه مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت استان با اشاره به اهداف اولیه موسسان مدارس علوم دینی و طراحی برنامه درسی گفت: مدرسین باید میزان آموخته های طلاب را اندازه گیری کرده تا برای ادامه برنامه های آموزشی یا ارتقاء طلاب تصمیم گیری کنند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next