اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 28 مرداد 1397| 8 ذي الحجه 1439

 


اخبار دبيرخانه

رهبر انقلاب خطاب به ملت جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد
مذاکره با رژیم زورگو و پرتوقع آمریکا وسیله‌ای برای رفع یا کاهش دشمنی آن‌ها نیست بلکه دادن ابزاری به آمریکا است که با آن می‌تواند بیشتر و بهتر اعمال دشمنی کند و اهداف خود را پی بگیرد
مقاومت اسلامی یک اصل مهم برای حفظ ارزش های دینی است
حجت الاسلام اشرف حبیب زاده ، استاد مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه شهرستان تالش در گفت و گوی تلفنی با رابط خبری شعبه گیلان تاکید کرد : مقاومت اسلامی یک اصل مهم برای حفظ ارزش های دینی است .
گردهمایی حجاج با حضور میلیونی مسلمان جهان همراه است
امام جماعت مسجد اهل سنت گمیشان با بیان اینکه، مناسک حج مظهر یکپارچگی و انسجام است، گفت: مناسک حج و حضور میلیونی مسلمانان در سرزمین وحی اتحاد و عظمت مسلمانان را به رخ جهانیان می کشد.
مناسک حج نمایش اتحاد و عظمت مسلمانان است
امام جماعت مسجد شهرک قولاق کسن گلیداغ گفت: مناسک حج با حضور امت اسلامی از همه جهان اسلام اتحاد و عظمت مسلمانان را به نمایش می گذارد.
اعزام جمعی از روحانیون و موثرین اهل سنت استان گلستان به دیدار مقام معظم رهبری
شامگاه روز یکشنبه 21 مرداد 97 جمعی از روحانیون و موثرین اهل سنت استان گلستان به اتفاق گروهی دیگر از مردم استان گلستان عازم دیدار با مقام معظم رهبری شدند تا به آرزوی خود دست یافته و بتوانند از نزدیک به سخنان و رهنمودهای ایشان گوش جان بسپارند و توشه ها از آن برچینند.
نخستین گروه زائران گلستانی حج تمتع 1397 به سرزمین وحی اعزام شدند
نخستین گروه زائران گلستانی حج تمتع 1397 طی مراسمی در فرودگاه بین المللی گرگان، به سرزمین وحی اعزام شدند.
دست نوشته های ماموستا دکتر قادری در سفر حج -11- موضوع: حجر الاسود
حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه، امسال بمنظور انجام مناسک حج، عازم حرمین شریفین شدند. پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه پاوه در صدد است دست نوشته های و یادداشت های روزانه ایشان را در این سفر معنوی منتشر نماید.
دهه اول ذی الحجه روزهای مهمی برای تهذیب نفس است
شیخ عبدالله سالمی گفت: ماه ذی الحجه برای تهذیب نفس و خودسازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این ماه، ماه دعا و ماه استغفار و تلاوت قرآن است. شب های دهه اوّل این ماه شریف است، و سوگند خداوند به خاطر عظمت آن است.
نکوداشت جلوه‌های بسیار زیبا از ایثار و مردانگی در ۲۶مردادماه
انتخاب اصطلاح آزاده برای کسانی که در جنگ تحمیلی به اسارت درآمدند هوشمندانه و با روحیات این عزیزان همخوانی دارد
اخلاق نبوی پایه اصلی تمدن نوین اسلامی است
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در دانشگاه شریف هدایت‌الله اندونزی گفت: اخلاق پیامبر(ص) و دلسوزی ایشان نسبت به عموم مردم پایه‌ اصلی شکل‌گیری تمدن اسلامی است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.