اهل سنت

اخبار دبيرخانه

حمله موشکی واکنش مناسبی به گستاخی داعش بود
مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان با اشاره به اینکه حمله موشکی اخیر بخش کوچکی از توان نظامی ایران بود، گفت: حمله موشکی واکنش مناسبی به گستاخی داعش بود و بی‌شک پاسخ ایران به هرگونه تجاوز بسیار پرهزینه‌تر از این حمله است.
فلسطین پاره تن اسلام است/ راهپیمائی روز قدس تا نابودی اسرائیل ادامه دارد
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: همان گونه که امام خمینی راحل فرموده اند که فلسطین پاره تن اسلام است بنابراین فلسطین از جایگاه ارزشمندی در دین مبین اسلام برخوردار است.
روز قدس روز انزجار و ابراز تنفر از رژیمی است که همچون لانه عنکبوت بر پایه‌هایی سست بنا شده و محکوم به زوال است
روز قدس روز وحدت مسلمین و حمایت از مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین، روز انزجار از رژیم غاصب صهیونیسم، روز برائت از گروهگهای ترویستی داعش و امثال آنها، روز هشدار به ابرقدرتها، روز لبیک به فرمان حضرت امام خمینی(ره)، روز تجدید پیمان با مقام معظم رهبری و آرمانهای شهداء و ایثارگران گرانقدر است.
روز قدس نمادی ازنفرت عمومی دنیای اسلام نسبت به جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی و حامیان آن می باشد
مراسم روز قدس یک آئین تشریفاتی نیست بلکه نمادی از نفرت عمومی دنیای اسلام نسبت به جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی و حامیان آن می باشد. هدف از روز قدس این است که از یکسو وابستگی فلسطین و بیت المقدس و قدس شریف به دنیای اسلام مورد تاکید قرار گیرد و از سوی دیگر فکر آزادسازی قدس از چنگال صهیونیستها در میان مسلمین جهان احیا گردد.
داعشیان بدانند که جسارت آنها از طرف فرزندان انقلاب بی جواب نمی ماند
امامان جمعه بندر ترکمن در پیامی از حمله موشکی غیور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی کردند.
جواب ترقه، موشک است/ خون یک شهید را با هزاران کشته جواب خواهیم داد
ماموستا ملا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر جواب ترقه بازی دشمن در خاک میهن را با موشک خواهیم داد.
پرتاب موشك سپاه، اقتدارنظام و همچنين هشداری به هرگونه سوء نیت به ملت و نظام اسلامی است
در واکنش به شلیک موشک به محل حضور تروریستهای داعش در سوریه توسط سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران پرتاب موشك سپاه، اقتدارنظام و همچنين هشداری به هرگونه سوء نیت به ملت ونظام اسلامی است.
با فتوای شورای روحانیت و افتاء اهل سنت کرمانشاه میزان فطریه امسال تعیین شد
فتواي جامعه روحانيت وشوراي افتاء اهل سنت كرمانشاه در خصوص تعيين ميزان فطريه هر نفر شش هزار تومان و فديه ماه مبارك رمضان سه هزار تومان در سال ١٣٩٦مي باشد.
هیچ یک از تجاوزهای داعش را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت
امام جمعه مهاباد گفت: هیچ یک از تجاوزهای داعش را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت و با قدرت دینی و نظامی خود مشت محکی بر دهان دشمنان دین اسلام و کشور عزیزمان می‌زنیم.
صدای سیلی سپاه را حامیان داعش بشنوند/ رژیم صهیونیستی و آمریکا اقتدار موشکی ایران را جدی بگیرند
امام جمعه بوکان گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا اقتدار موشکی ایران را جدی بگیرند و دنیا بداند ایران در همه حال توانایی مقابله با ابرقدرت‌های جهان را دارد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next