اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت آذربايجان غربي مساجد اهل سنت بوشهر مساجد اهل سنت گلستان مساجد اهل سنت بوشهر مساجد اهل سنت کردستان

آخرين شماره نشريات


اخبار دبيرخانه

امام جمعه دهگلان در همایش ائمه جمعه و جماعات :
امام جمعه دهگلان در همایش مشترک ائمه جمعه و جماعات با فرماندهان حوزه و پایگاه مقاومت بسیج گفت: ماموستایان دینی مانع فعالیت گروهای انحرافی در مساجد شوند.

امام‌جمعه اهل سنت بندرعباس :
امام جمعه اهل سنت بندرعباس با بیان اینکه مرحوم هاشمی رفسنجانی همواره شکاف ها را ترمیم می کرد گفت: تفکرات اعتدالی و وحدتی در ایشان متبلور بود.

با حضور روحانیون شیعه و اهل سنت؛
مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با حضور نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان و جمع کثیری از مسئولین و روحانیون شیعه و اهل سنت در بندرعباس برگزار شد.

مراسم بزرگداشت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با حضور مردم و مسئولان در مسجد جامع تالش برگزار شد.

مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در مهاباد برگزار شد

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه در جلسه نظام مراقبت اجتماعی ؛
ماموستا قادری در جلسه نظام مراقبت اجتماعی با تاکیدبر اینکه کارهای فرهنگی را باید به اهلش سپرد، افزود: امروزه فرزندان ما دارند به مرض فکری دچار می شوند، هر چند فقر و مرض جسمی قابل درمان هستند اما مرض فکری بسیار سخت مداوا میشود، لذا بنده معتقدم که باید افرادی متخصص در حوزه فرهنگ و سیاست به مداوای این گونه امراض بپردازند تا جامعه ما به انحراف کشیده نشود.

حجت‌الاسلام علی‌رضا حسین پور به همراه ناظر مدرسه علمیه اهل سنت محمدیه تالش حجت‌الاسلام بدری در مسجد حاج شرفی پره‌سر با حجت الاسلام سید منصور شرفی امام جمعه اهل سنت این شهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدرسین حوزه علمیه محمدیه تالش و جمعی از علمای اهل سنت گیلان برای اعلام همبستگی خود با نظام جمهوری اسلامی و بیزاری از امریکای جهان‌خوار و صهیونیسم بین‌المللی و ایادی منطقه‌ای بیانیه صادر کردند.

امام جمعه اشنویه :
انتقال انواع سلاح و مهمات با پول مسلمانان به کشورهای اسلامی جهت قتل عام امت اسلام به وسیله خود مسلمانان از سیاست های افراطی دشمنان علیه امت اسلامی است.

امام جمعه اهل سنت قشم در مراسم ارتحال ملکوتی آیت الله هاشمی در این شهرستان ؛
شیخ عبدالرحیم خطیبی گفت: اشک میلیون ها انسان در غم هجران وی؛ پیام رهبری نظام و جایگاه دفن آیت الله هاشمی در کنار معمار کبیر انقلاب نشان از جایگاه ویژه وی در پیشگاه مردم و نظام دارد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next