اهل سنت

اخبار دبيرخانه

مشارکت در انتخابات، تکلیف شرعی و سیاسی هر ایرانی است
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: اهمیت حضور در انتخابات از نظر دینی و سیاسی قابل بررسی است، زیرا به سرنوشت جامعه اسلامی مربوط می‌شود و مشارکت فعال و آگاهانه در این امر، یک تکلیف شرعی و سیاسی بر گردن ماست.
مهم‌ترین ویژگی نامزد اصلح پایبندی به قانون است
حجت الاسلام عزت شیخ در گفت‌وگو با رابط خبری گیلان گفت: ملت شریف ایران که همیشه دلسوز و پشتیبان نظام بوده اند، برای حفظ عزت کشور باید در انتخابات شرکت کنند.
نشست مشترک نماینده کمیته امداد با امام جمعه و هیئت امنای مسجد اهل سنت رسول اکرم(ص) روستای عنبران آستارا
حجت‌الاسلام کمالی نماینده کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستارا با حضور در مسجد اهل سنت رسول اکرم(ص) روستای عنبران با امام جمعه و هیئت امنای این مسجد در مورد زکات و فطریه در ماه مبارک رمضان نشست مشترک برگزار کردند.
ملت ایران با حضور آگاهانه در انتخابات از نظام خود حمایت می کنند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: این ملت همیشه در صحنه با مشارکت گسترده خود در انتخابات بدخواهان و دشمنان نظام و ملت را مایوس و مغرضان و کج اندیشان را سر خورده خواهند کرد.
کسی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود که به سلوک رهبری نزدیک باشد
امام جمعه دهگلان با اشاره به انتخابات ریاست جههور گفت: کسی باید به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود که به سلوک رهبری نزدیکتر باشد.
هيچ قومي و امتي در تاريخ نداریم که با وجود دشمني و اختلاف به پيشرفت و بالندگي رسيده باشند
شیخ یاسین احمدی امام جمعه پرک: راي ما كه خود معناي گواه و شهادت دادن است بدون در نظر گرفتن كفايت و لياقت و شايستگي و بر حسب قوم و زبان و مذهب اگر باشد يعني به خود و جامعه و شهر و روستا ظلم كرده ايم و مسؤليت داريم.
روز 29 اردیبهشت روز تجدید میثاق با رهبری است/علما مردم را به حضور صد در صدی در انتخابات ترغیب کنند
امام جمعه سیراف گفت: وظیفه همه علما ست که مردم را به وحدت و آرامش و انسجام دعوت کنند، همه را تشویق نمایند برای حضور صد درصدی پای صندوق های رای
روز جمعه ملت ایران اسلامی با اتحاد وهمدلی حماسه ای دیگر خواهند آفرید
شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره گناوه: روز جمعه ان شاءالله برادران و خواهران اهل سنت استان بوشهر نیز بمانند جای جای ایران اسلامی در پای صندوق های رای حاضرخواهند شد تا با حضور خود و با اتحاد و همبستگی و یکپارچگی خود، بار دیگر چشم دشمنان انقلاب و اسلام را کور کنند.
رئیس جمهور منتخب باید عقلانیت، صداقت و وجدانیت داشته باشند
ماموستا یحیی اسماعیلی امام جمعه موقت مهاباد با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات اظهار داشت: شرکت در انتخابات هم واجب دینی است هم واجب ملی . با توجه به اینکه دشمنان در مقابل نظام و اسلام ایستاده اند و از حیله و توطئه ای کوتاه نمیایند بنابراین وظیفه همگانی است که در انتخابات شرکت کنند.
خروجی انتخابات التزام واتحاد مردم خواهد بود
ماموستا حاج عبدالرحمن خلیفه زاده امام جمعه اهل سنت بوکان: با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات تاکید کردند که حضورگسترده مردم، جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران را تقویت و چشم دشمنان را کور خواهد کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next