اهل سنت

اخبار دبيرخانه

فرهنگ اسلامی غنی‌ترین فرهنگ دنیاست/آحاد مردم در تعالی فرهنگ استفاده متعارف از آب مسئولند
شیخ بازماندگان با بیان اینکه فرهنگ اسلامی غنی‌ترین فرهنگ دنیاست گفت: آحاد مردم در تعالی فرهنگ استفاده متعارف از آب مسئولند.
برداشتن عنوان ویژه اهل سنت در کتب درسی بهانه دادن به تفرقه اندازان است
ماموستا ملاعبدالله غفوری امام جمعه روانسر برداشتن عنوان ویژه اهل سنت در کتب درسی بهانه دادن به تفرقه اندازان است
امروز بحمدالله با امكاناتي كه در كشور وجود دارد نيازي به حضور طلاب در كشورهاي ديگر جهت تحصيل نيست
مولوي مقري محمد احراري گفت: امکانات فعلی ما خوشبختانه برای آموزش طلاب پیشرفته و بروز هستند و اساتید ازهمه لحاظ توانایی تدریس شاگردان در مقاطع مختلف را دارند.
ارادت اهل سنت به اهل بيت بر هيچ كس پوشيده نيست/ اگر كسي نماز بخواند و بر پيامبر و آل او سلام نفرستد نماز او كامل نخواهد بود
مولوي عبدالواحد علي بايي گفت: اهل سنت در پایان هر دو رکعت نمازی که می خوانند ضمن درود به رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم بر اهل بیت ایشان نیز درود می فرستند. از نظر اهل سنت هیچ تفاوتی درمیان اهل بیت ایشان وجود ندارد. چرا که اگر غیر از این بود امت اسلامی به وحدت نمی رسیدند.
قرائت فارسی خطبه‌ها در فهم و درک مخاطب اهمیت بسیار دارد
حجت‌الاسلام کهورزاده با بیان اینکه قرائت خطبه های نمازجمعه به فارسی در فهم و درک مخاطب اهمیت بسیار دارد گفت: ممکن است عده ای به زبان عربی تسلط نداشته باشند در نتیجه خطبه را متوجه نمی‌شوند و رفته رفته از نمازجمعه دل‌زده می‌شوند بنابراین همانطور که در اکثر روستاهای هرمزگان خطبه ها به صورت فارسی قرائت می‌شود امیدواریم در سایر روستاها نیز اینچنین شود.
عامل اصلی نا آرامی ها در منطقه خاورمیانه ، عربستان سعودی است که بازیچه دست امریکا و غرب شده است
حجت الاسلام علی پورمحمدی در گفت‌وگو با رابط خبری گیلان به اوضاع پر از تشنج در منطقه خاورمیانه و درگیری های داخلی در کشور های این منطقه و شکست های متعدد داعش در عراق و سوریه اشاره کرد و افزود: عامل اصلی این نا آرامی ها ، عربستان سعودی است که بازیچه دست امریکا و غرب شده و در این اوضاع بر هم ریخته منطقه نقش خطرناکی را بازی می کند.
همگرایی نخستین گام رسیدن به وحدت است
امام جمعه اهل سنت قره تپه بندر ترکمن، گفت: همگرایی نخستین گام برای رسیدن به وحدت و اتحاد بین مسلمین است.
گردهمایی جهانی حج منافع بزرگی برای امت اسلامی دارد
شیخ الهامی با بیان اینکه در گردهمایی جهانی حج منافع بزرگی برای مسلمانان و امت اسلامی وجود دارد گفت: برای هرشخص مسلمانی که استطاعت مالی دارد واجب است که حج خانه خدا را به جا بیاورد.
حضور چهره های شاخص و موثرین کشور عراق در مسجد اهل سنت ابوحنیفه گرگان
چهره های شاخص و موثرین استان دیاله کشور عراق در ادامه برنامه های خود نماز مغرب را در جمع نمازگزاران اهل سنت گرگان اقامه کردند.
وحدت و انسجام را در سیاست های رهبر ایران شاهد هستیم
مسئولین و چهره های اهل سنت و تشیع استان دیاله کشور عراق در بازدید از مدرسه ربانی چنارلی استان گلستان گفتند: امروزه وحدت و انسجام را در سیاست های رهبر ایران شاهد و ناظر هستیم.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next