اهل سنت

اخبار دبيرخانه

فاجعه میانمار‌ مسئله همه ملت‌هاست
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: حوادثی که امروز در قبال مسلمانان مظلوم میانمار در حال وقوع است، جنایاتی دردناک و وحشیانه محسوب می‌شود که از جانب هر مسلمان و بلکه از جانب هر انسان آزاده‌ای محکوم است.
​جنایات رخ داده در میانمار یادآور اصحاب اخدود است/ مشکلات امروز، ضرورت اتحاد جامعه اسلامی را دوچندان می‌کند
ماموستا عبدالسلام امامی گفت: جنایات رخ داده در میانمار یادآور اصحاب اخدود است.
بر هر انسانی لازم است که صدای مظلومیت مسلمانان میانمار را به گوش جهانیان برساند
رابط فرهنگی حوزه علمیه جامعه اعظمیه بندر ترکمن ضمن محکوم کردن این جنایات گفت: قتل عام مسلمانان میانمار در حقیقت یک نسل کشی تمام عیار است و بر هر انسانی لازم است که صدای مظلومیت مسلمانان میانمار را به گوش جهانیان برساند
مجامع بین المللی باید هر چه سریعتر علیه اقدامات جنایتکارانه بودائیان اقدام نمایند
امام جمعه دهستان قازانقایه شهرستان مراوه تپه ضمن محکوم کردن اقدام کشتار مسلمانان در میانمار گفت: جنایاتی که در کشور میانمار در حال وقوع است قلب هر انسان آزاده ای را به درد می آورد، اظهار داشت: مجامع بین المللی باید هر چه سریعتر علیه این اقدامات جنایتکارانه بودائیان اقدام کنند.
دولتهای اسلامی با وحدت و انسجام همه‌ جانبه جواب قاطع به دولت میانمار بدهند
محمد آخوند امانی زاده ضمن محکوم کردن اقدام وحشیانه و بدور از موازین اسلامی دولت میانمار علیه مسلمانان گفت: دولتهای اسلامی با وحدت و انسجام همه‌ جانبه جواب قاطع دولت میانمار را بدهند و مجامع بین المللی نیز از حقوق مردم بیگناه میانمار دفاع کنند.
مجامع حقوق بشري هرچه سريعتر جلوی كشتار مسلمانان روهينگيا را بگیرند
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس در شرق گلستان ضمن ابراز همدردي با مسلمانان بي دفاع ميانمار از مجامع حقوق بشري بخصوص كشورهاي اسلامي خواست تا اين سكوت را بشكنند و در اقدامي هماهنگ و منسجم دولت ميانمار را تحت فشار قرار دهند تا هرچه سريعتر به كشتار مسلمانان روهينگيا پايان داده و حقوق به حق آنان را به رسميت بشناسند.
جنایات علیه مسلمانان میانمار بدور از انسانیت است
امام جمعه اهل سنت شهر کلاله گفت: جنایات علیه مسلمانان جهان و بخصوص مردم مظلوم و ستمدیده میانمار بدور از انسانیت و تبعیض گرایی می باشد.
بیانیه نماینده اهل سنت گنبدکاووس و داشلی برون در محکومیت قتل عام مسلمانان میانمار
نماینده اهل سنت گنبدکاووس و داشلی برون در مجلس شورای اسلامی در پیامی قتل عام مسلمانان روهینگیا میانمار را محکوم کرد.
انسانیت سرافکنده از کشتار وحشیانه مسلمانان مظلوم میانمار
امام جمعه قره تپه شهرستان بندر ترکمن گفت: بشریت از کشتار وحشیانه و به دور از انسانیت مسلمانان مظلوم میانمار سرافکنده است.
کشتار مسلمانان میانمار با هیچ معیار بشری مناسبت ندارد
امام جمعه اهل سنت قازان قایه، گفت: نسل کشی و کشتار و سوزاندن پیر و جوان و شکنجه و قتل کودکان بی پناه میانمار تنها به جرم مسلمان بودن با هیچ معیار بشری مناسبت ندارد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next