اهل سنت

اخبار دبيرخانه

تعصب شدید مانع اصلی وحدت است
حجه الاسلام خیرخواه گفت: اولین مانع ای که از وحدت و انسجام امت اسلامی جلوگیری می کند تعصب شدید است و باید از اختلاف و تفرقه پرهیز کرد.
نماز یک تعهد بین انسان و خداوند متعال است
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبد گفت: خواندن نماز یک تعهد بین انسان و خداوند متعال است اما برخی از اوقات به دلایل ضعف ایمان باعث سستی می شود.
آمریکا منشاء اقدامات تروریستی در جهان است
امام جمعه اهل سنت کیش با بیان اینکه آمریکا به بهانه مبارزه با تروریسم در منطقه جنگ و خونریزی به راه می اندازد افزود : سرچشمه تمامی اقدامات تروریستی در جهان آمریکاست.
وحدت شیعه و سنی رشد و ترقی استان کردستان را به همراه دارد
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان حفظ وحدت بین شیعه و سنی رشد و ترقی را به همراه دارد، گفت: باید به مشترکات بین شیعه و سنی که بیش از ۹۰ درصد است توجه کنیم تا همانند همیشه وحدت، انسجام و همدلی حفظ شود.
ماشین کشتار جمعی داعش باید نابود و متوقف شود
عضو شورای فتاوی اهل سنت خراسان شمالی با اشاره به گسترش جنایات گروه تکفیری داعش در برخی کشورها گفت: دولت ها باید ماشین کشتار جمعی گروه تکفیری داعش را نابود و متوقف کنند و نگذارند این گروه چهره زشتی از اسلام در دنیا منتشر کند.
مرزنشینان مریوان و بانه به ناچار به «کولبری» روی آورده‌اند
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: متاسفانه مردم کردستان به ویژه مرزنشینان مریوان و بانه برای کسب درآمد زندگی خود به ناچار به کولبری و فعالیت‌های اقتصادی در مرزهای رسمی استان روی آورده‌اند.
«امنیت پایدار مریوان» راه توسعه و جذب سرمایه‌گذار را فراهم کرده است
امام جمعه مریوان گفت: امروزه با همت و تلاش مسئولان و همچنین رشادت‌های زیاد مردم این منطقه که همگام و همراه یکدیگر هستند شاهد امنیتی پایدار هستیم و این امر نیز راه را برای توسعه و جذب سرمایه‌گذار در این منطقه فراهم کرده است.
دوازدهمین دوره مسابقات حفظ قرآن کریم اهل سنت جنوب کشور در بستک برگزار شد
اختتامیه دوازدهمین دوره مسابقه سراسری حفظ قرآن کریم با حضور علمای سرشناس اهل سنت جنوب کشور در شهرستان بستک برگزار شد.
علمای اهل سنت همواره به دنبال تحقق شعارهای ارزشمند جمهوری اسلامی هستند/ افراد تفرقه‌جو در چشم مردم منفور و محکوم هستند
عالم سرشناس اهل سنت هرمزگان گفت: به برکت تلاش و ایثارگری علما، مربیان و معلمان قرآن، امروز شاهد تحولی عظیم در کشور هستیم و همیشه اهل سنت به خصوص در جنوب ایران شعارهای نظام را تحقق بخشیدند و تلاش علمای جنوب در تحقق بخشیدن به این شعارها ارزشمند است.
آزمون جامع ویژه مدرسین اهل سنت در هرمزگان برگزار شد
آزمون جامع ویژه مدرسین اهل سنت جهت اخذ گواهی علمی در سطح 2 و 3 به میزبانی هرمزگان و در شهرستان بندرعباس برگزار شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next