اهل سنت

اخبار دبيرخانه

در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت
رابط فرهنگی دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان ضمن تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر افزود: دهه مبارک فجر مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ پربار این سرزمین بوده که گذشته را از آینده جدا ساخته است، زیرا در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافته است.
​برای حفظ کشور و دین خود چاره ای جز همبستگی نداریم
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: برای حفظ جان، کشور و دین خود چاره ای جز اتحاد و همبستگی نداریم.
روحیه انقلابی ایران را به استقلال هسته‌ای رساند/ هر جا که کشور مسلمانی مورد ظلم قرار گیرد ایران از آن حمایت خواهد کرد
نماینده ولی فقیه در کردستان با تأکید براینکه روحیه انقلابی ایران را به استقلال هسته‌ای رساند، اظهار داشت: روحیه انقلابی ایران را از لحاظ نظامی و دفاعی بازدارنده کرده است.
ترکمنها در انقلاب اسلامي و دفاع مقدس نقش خود را بخوبی ايفاء کرده اند
پژوهشگر فرهنگ و ادب ترکمن گفت: با پيروزي انقلاب اسلامي، به ويژه در دوران دفاع مقدس، اوراق زريني از هويت فراگير ايراني متجلي گرديد و ترکمنها در انقلاب اسلامي و دفاع مقدس نقش خود را ايفاء کرده اند.
توصیه‌ام به هموطنان اهل سنت و شیعه و سایر اقلیت‌ها این است که این نعمت بزرگ انقلاب اسلامی را غنیمت شمرند
حجت الاسلام خداداد طالبی همزمان با سی‌وهشتمین سالگرد دهه مبارک فجر در گفت‌وگو با رابط خبری گیلان گفت: حضرت امام خمینی(ره) زمانی که احساس کردند در رژیم طاغوت اسلام در خطر است بر اساس عقیده بزرگشان تصمیم به احیای دین گرفتند و برای ادامه راه مصمم حرکت کردند.
هیچ نیرویی مانند وحدت مسلمانان نمی تواند ترس دشمنان را فراهم نماید
وحدت اسلامی همواره بر مبانی و اصول مشترک استوار بوده است و کتاب آسمانی مسلمانان پايه گذار وحدت و همگرایی ميان فرق و مذاهب مختلف ملل اسلامی است.
خاطرات پیروزی انقلاب اسلامی به نسل جوان منتقل شود
امام جمعه شهر سوزا قشم گفت: خاطرات و گفته‌های آن دوران برای آگاه سازی نسل جوان یاد بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره)، شهدای انقلاب اسلامی و شهدای جنگ تحمیلی که با جانفشانی خود درخت نظام اسلامی را تنومند کردند منتقل شود.
تعامل و وحدت موجود در کشور را شهدا با خون خود پرورش داده‌اند
حجت‌الاسلام تاج‌الدین برزکوهی در همایش مشترک ائمه جمعه و جماعات ،هیئت امناء و خادمین مساجد، مسئولین بخش ،فرماندهان پایگاه‌های بخش اسالم در مسجد جامع فاروق اعظم ضمن خیر مقدم به مهمانان و تبریک سی‌وهشتمین سالگرد دهه مبارک فجر گفت: همه این دلگرمی‌ها و آرامش را مدیون خون پاک شهدا هستیم.
گردشگری و جذب سرمایه گذاران خارجی از دستاوردهای دولت یازدهم است
امام جمعه اهل سنت کیش گفت: آبادانی و رونق گردشگری ، جذب سرمایه گذاران خارجی، جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت و ارتباط موفق با سایر کشورها از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است.
نهضت علمی ریشه‌کنی جریان‌های تکفیری تشکیل شود/ گروه‌های تکفیری فهمی از آیات قرآن ندارند
امام جمعه اهل سنت بندر چارک با اشاره به اینکه گروه‌های تکفیری فهمی از آیات قرآن ندارند، گفت: نهضت علمی ریشه‌کنی جریان‌های تکفیری تشکیل شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next