اهل سنت

اخبار دبيرخانه

امروز شناخت جامعه و نیازهای آن وظیفه همه بویژه علماست و هیچ ترک فعلی در این رابطه توجیه ندارد
ایجاد انسجام، وحدت و یکپارچگی، بصیرت آفرینی، هشدار نسبت به توطئه های دشمنان اسلام و شرایط امروز جامعه اسلامی و تلاش برای پیشرفت جامعه و کشور وظیفه همه ماست.
تمسک به قرآن، قبله واحد و اهل بیت(ع) عناصر وحدت بخش مسلمانان است
استاندار خراسان رضوی گفت: مطابق منابع دینی تمسک به قرآن، قبله واحد و اهل بیت(ع) عناصر وحدت بخش مسلمانان و مورد تایید و توجه همه مسلمین است.
علاقه به اهل بيت از باورهاي مشترك مردم شيعه وسني در ايران است
حجت الاسلام فرجام گفت: علي رغم همه سرمايه گذاري جريان هاي افراطي و تكفيري و پشتيباني هاي صورت گرفته براي تضعيف علاقه اهل سنت به اهل بيت عصمت و طهارت، شاهد آن هستيم كه روزبروز درخت تنومند ارادت به اهل بيت بارورتر مي شود و اين حضور پرشكوه و مثال زدني نشاندهنده بي اثر بودن اين سرمايه گذاريهاست.
اهل بیت نقطه اشتراک تمام مسلمانان هستند
امام جمعه اهل سنت اسدیه با بیان اینکه سعادت، عزت و سربلندی مسلمانان در پیروی از احکام اسلام خلاصه شده است گفت: اهل بیت (ع) نقطه اشتراک تمام مسلمانان هستند.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان حادثه زمين لرزه در غرب كشور را تسلیت گفت
وقوع حادثه تلخ و غم انگیز زمین لرزه در غرب کشور که موجب جان باختن و مصدوم شدن جمعی از مردم عزیز شده است باعث تاثر و تاسف گردید.
مسلمانان باید با ایمان و اعتقاد راسخ به راه پیامبر اکرم (ص) به دستورات قرآنی عمل کنند
ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: وفات حضرت رسول اکرم (ص) دارای پیام های مختلفی برای مسلمانان بود.
محفل انس با قرآن و ختم سوره محمد(ص) در مساجد اهل سنت/اهداء کمک های جمع آوری شده مساجد اهل سنت به زلزله زدگان کرمانشاه توسط ماموستایان آذربایجان غربی
مسئول روابط عمومی دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، ویژه برنامه های رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص) را تشریح و اظهار داشت: در آستانه سالروز رحلت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) ویژه برنامه‌هایی در مساجد اهل سنت استان برگزار می‌شود.
پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت اروميه در پی زلزله اخیر در غرب کشور
عبدالقادر بيضاوي امام جمعه اهل سنت اروميه در پیامی حادثه غم انگیز و مصیبت‌بار زلزله در غرب کشور را تسلیت گفت.
بیانیه علما و روحانیون شهرستان مریوان به مناسبت حادثه دلخراش زلزله استان کرمانشاه
ما جامعه روحانیون مریوان از مردم شریف استان کردستان می‌خواهیم که هرگونه کمکهای انسان دوستانه و نیازهای اولیه زلزله زدگان را از طریق ارگانهای ذی ربط به دست حادثه دیدگان برسانند.
پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پی حادثه تلخ زمین‌لرزه در غرب کشور
خبر تاثر بر انگیز و تاسف بار وقوع زلزله در مناطق غربی کشور به ویژه در استان کرمانشاه که منجر به مجروح شدن و از دست دادن جمع کثیری از هم وطنان عزیزمان و بروز صدمات مادی و معنوی موجب نگرانی و تالم اینجانب گردید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next