اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 29 دي 1397| 13 جمادي الاول 1440

 


اخبار دبيرخانه

انقلاب اسلامی ایران نه تنها در صده اخیر بلکه در تاریخ بشریت بی نظیر است
مولوی عبدالغنی دهانی گفت: امام خمینی رحمة الله علیه نیز به مثل رسول مکرم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم توانست بر قلوب مومنین و جوانان میهن عزیزمان تسلط یابد.
در زمینه حجاب مشکل اصلی ما بدحجابي است
ماموستا شریعتی با نهی بی‌حجابی و بدحجابی خاطرنشان کرد: در وهله اول بايد خانواده خود را تشويق به حفظ حجاب كنيم. بعد جامعه را تشويق كنيم زيرا قرآن و پيامبر اسلام كشف حجاب را نهي کرده‌اند و بی‌حجابی سرلوحه كار خود قرار ندهند.
حجاب در تارو پود زنان باصلابت ایرانی نهفته/ بی حجابی،بی فرهنگی محض است
عالم اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه برخی از افراد عریانی را فرهنگ می دانند، گفت: بی حجابی ، بی فرهنگی محض بوده و حجاب، جزیی از تارو پود زنان با صلابت ایرانی است.
بانوان نقش برجسته ای در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند
مسئول دفتر شعبه ایرانشهر دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان سیستان و بلوچستان گفت: بانوان با حفظ حجاب و عفاف در جامعه و حضور فعال در تمام صحنه های مبارزه علیه رژیم ستم شاهی در پیروزی انقلاب اسلامی نقش برجسته ای ایفا کرده اند.
ششمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترجمه مفاهیم قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت ستان هاي گلستان و گيلان در نگین شهر برگزار می گردد
برگزاری ششمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در نگین شهر
برگزاری دوره زیارتی بصیرتی نخبگان و مولوی‌های اهل سنت
هیاتی از شخصیت های سیاسی و فرهنگی پاکستان با حجت الاسلام والمسلمین قمی معاون بین الملل دفتر مقام معظم رهبری و حجت الاسلام والمسلمین نبویان معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب و رئیس پژوهشگاه مطالعات تقریبی دیدار و گفتگو کردند.
روحانیون منطقه نقش مهمی در تقویت باورهای دینی مردم داشته‌اند/ امام جمعه جدید هورامان معرفی شد
بخشدار هورامان با اشاره به نقش علما و روحانیون منطقه در تقویت باورهای دینی و آگاهسازی مردم، گفت: روحانیون و علمای دینی منطقه در حفظ اتحاد و همدلی مردم با نظام و دولت نقش مهمی بر عهده دارند.
انقلاب اسلامی در سایه وحدت ملت ایران به پیروزی رسید
معاون فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان گفت: انقلاب اسلامی در سایه وحدت، یکدلی و اتحاد ملت ایران به پیروزی رسید و این اتحاد و همدلی در بین مردم بدون روشنگری روحانیون و امامان جمعه ممکن نمی‌شود.
عمل به دستورات پیامبر عامل سعادتمندی انسان در دنیا و آخرت است
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری عمل به دستورات پیامبر را عامل سعادتمندی انسان دانست و اضافه کرد: ایمان به خدا و تبعیت از دستورات پیامبر ضامن سعادتمندی انسان در دنیا و اخرت است.
کارگاه سبک زندگی دینی در پرتو قرآن در سقز
کارگاه آموزشی سبک زندگی دینی در پرتو قرآن با حضور و مشارکت بالای جمعی از روحانیون و طلاب دینی در سقز برگزار شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.