اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 6 ارديبهشت 1397| 11 شعبان 1439

 


اخبار دبيرخانه

مسؤلین فرمايشات راهبردي مقام معظم رهبري را سرلوحه سياست هاي خود قرار دهند و از هيچ كوششي در جهت خدمت به مردم فروگذاري ننمايند
مولوي خليل احمد شيخ احمدي گفت: دشمنان اسلام در صدد دلسرد كردن مردم از اين نظام هستند. بنابر اين بر همه ما واجب است در مقابل اين دسيسه دشمن بيدار بوده و در جهت ساخت كشور عزيزمان تلاش نماييم.
امریکا و متحدینش در پی تسلط بر منطقه واستمرار آشوب ومسلمان کشی در سوریه هستند
شیخ عبدالستار حرمی امام جمعه موقت اهل سنت نخل تقی با صدور پیامی ضمن محکوم کردن حمله وحشیانه امریکا و متحدینش به خاک سوریه، هدف آنان را برای تسلط بر منطقه و استمرار آشوب و مسلمان کشی در سوریه دانست.
حمله امریکا به سوریه چهره کریه مدعیان خیالی حقوق بشر را نشان داد
شیخ خلیل افرا، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پیامی تهاجم اخیر امریکا و متحدانش به مردم سوریه را تجاوز و تعدی دشمنان اسلام خوانده و محکوم کرد.
بازدید مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان از منطقه تالش و برگزاری دیدار های جداگانه در سال جدید با علمای اهل سنت
حجت الاسلام حسین پور ، مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در ادامه بازدید از منطقه تالش در سال جدید و در راستای ایجاد فضای وحدت و انسجام در منطقه با حجت الاسلام حسین خانی پور ، امام جمعه اهل سنت تالش و حجت الاسلام عزت شیخ ، مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش دیدارهای جداگانه برگزار کرد .
اگر امت اسلامی وحدت داشته باشد هیچ قدرتی جرات تجاوز به یک کشور مسلمان را نخواهد داشت
حجت الاسلام رحیم‌اله صابری ، مدرس حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش در گفت و گو با رابط خبری گیلان در خصوص حمله موشکی غرب به کشور سوریه ، این اقدام جنایتکارانه را محکوم کرد و گفت : اگر امت اسلامی وحدت داشته باشند هیچ قدرتی جرات تجاوز به یک کشور مسلمان را نخواهد داشت .
اسلام عزت و شرافت دنیا و آخرت را به ما داد
امام جمعه اهل سنت کلاله در مراسم جشن عید مبعث در مسجد جامع این شهر گفت: قدر اسلام را بدانید چرا که این اسلام، عزت و شرافت، دنیا و آخرت را به ما داده است.
جنایتهای اخیر علیه سوریه بی حرمتی به شَرَف انسانیت و زیر پاگذاشتن قوانین بین‌المللی است
امام جمعه روستای حاجی قوشان گفت: جنایت اخیر آمریکا، انگلیس و فرانسه علیه سوریه، بی حرمتی به شَرَف انسانیت و زیر پاگذاشتن قوانین بین‌المللی است که اعلام حمایت این سه کشور از تروریسم‌ می باشد.
حاکمیت مکارم اخلاقی در بین انسان ها هدف بعثت پیامبر اکرم (ص) است
مدیر حوزه علمیه عرفانی آق قلا گفت: پیامبر گرامی اسلام (ص) به پیامبری مبعوث شدند تا مکام اخلاقی و فضائل ارزشی را در جامعه انسانی حاکم کنند.
حمله اخیر به کشور مستقل و مظلوم سوریه را محکوم می نماییم
معاون فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان گفت: حمله اخیر مثلث شوم آمریکا، انگلیس و فرانسه به کشور مستقل و مظلوم سوریه را محکوم می نماییم.
جنایات اخیر در سوریه را به شدت محکوم می کنیم
امام جمعه اهل سنت روستای پیرواش آق قلا گفت: جنایات اخیر در سوریه را به شدت محکوم می کنیم و از خداوند متعال خواستارم هرچه سریع تر دشمنان و متجاوزان را به سزای اعمالشان برساند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.