اهل سنت

اخبار دبيرخانه

به برکت قرآن، مناسک دینی و وجود رهبر معظم انقلاب، جهان اسلام و تمام كشورهای مسلمان از ایران انتظار دارند
ابراهیمی عنوان كرد: دبیرخانه شورای امور اهل سنت، به اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی، تبلیغی، ترویجی و از جمله مسابقات قرآن اهتمام ویژه ای دارد و همواره به دنبال پیشرفت در برگزاری بهتر این مسابقات است.
قرائت، تفسیر و عمل به قرآن؛ سه وظیفه اصلی مسلمانان است
رییس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان خراسان گفت: قرائت قرآن، تفسیر و تدبر در آیات قرآن و عمل به آیات قرآنی، سه وظیفه مهم امت اسلامی است.
مساله فلسطین محور وحدت همه مسلمانان و آزادگان جهان است
عضو مجمع بین المللی جوانان امت واحده، گفت: مساله فلسطین به عنوان اصلی ترین مساله کنونی جهان اسلام، محور وحدت همه مسلمانان و آزادگان جهان قرار گیرد.
قرآن کریم زمینه سعادت دنیا و آخرت همه انسانها را تضمین می کند
معاون فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان گفت: برگزاری این نشست ها بهترین وسیله برای یادگیری قرآن کریم است زیرا همه ما در دل این کلام الهی هستیم و زمینه سعادت دنیا و آخرت همه انسانها را تضمین می کند.
آموزش های قرآنی باید جدی گرفته شود
غلامرضا ابراهیمی گفت: فراگیری مفاهیم، معارف و آموزه های قرآنی بسیار مهم است و در این راستا باید آموزش های قرآنی باید جدی گرفته شود.
توجه به مفاهیم قرآن می تواند انسان را عظمت و ارتقاء ببخشد
رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان گفت: در قرائت و حفظ کلام الهی بیش از هر چیزی، باید به مفاهیم و فهم درست قرآن بیشتر توجه داشته باشیم زیرا توجه به مفاهیم است که می تواند مومن را عظمت بخشیده و باعث رشد و ارتقاء انسان شود.
وظیفه امت مسلمان عمل به قرآن است
مدیر حوزه علمیه علمیه قره تپه بندرترکمن گفت: وظیفه امت مسلمان عمل به قرآن است و همین که خداوند تبارک و تعالی ما را انسان آفریده است باید شکرگذار باشیم.
قرآن کریم به انسان مسیر روشنایی را نشان می دهد
امام جمعه شهرستان آق قلا گفت: اگر انسان در زندگی خود راه و عمل قرآن را در پیش بگیرد هر دو دنیای خویش را آباد کرده است، زیرا قرآن کریم به انسان مسیر روشنایی را نشان می دهد.
دشمنان اسلام کینه قدیمی از وحدت امت اسلامی دارند / ما داعشی ها و تکفیری ها را خارج از دایره مذاهب اربعه می دانیم چون این ها میانه ای با ما ندارند
آخوند خال محمد سرفراز گفت: گروهك های تکفیری با حمايت استكبار جهاني زندگي را در كشورهاي اسلامي سخت و امنيت و آرامش را از آنها گرفته اند.
ششمين دوره مسابقات قرآني ويژه مدرسين و طلاب اهل سنت استان هاي خراسان در مشهد مقدس برگزار خواهد شد
ششمين دوره مسابقات قرآني ويژه مدرسين و طلاب اهل سنت استان هاي خراسان روز پنج شنبه 5 اسفند ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next