اهل سنت

اخبار دبيرخانه

ملت ایران با حضور پرشور در انتخابات گامی دیگر برای ارتقاء و سربلندی کشور خواهند برداشت
ماموستا واوی امام جمعه اهل سنت سردشت: با اشاره به شرایط حساس منطقه و شرایط کشورعزیزمان در خاورمیانه و جهان ،حضور پرشور ملت ایران در انتخابات برای ارتقاء جایگاه کشور مهم خواهد بود.
مردم به شوق نظام و رهبری و پاسداری از مملکت خویش در انتخابات حضور گسترده خواهند داشت
ماموستا حاج حاصل بالقچی امام جمعه اهل سنت شاهین دژ با اشاره به نزدیکی انتخابات اظهار داشت: وظیفه شرعی و دینی است که همه باهم در پای صندوق های رای شرکت کنند. مردم به شوق نظام و رهبری در جهت پاسداری از مملکت خویش شرکت گسترده خواهند داشت.
انتخاب نامزد اصلح با تفکر اسلامی و انقلابی، لازمه توسعه همه جانبه کشور می باشد
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: شرکت در انتخابات وظیفه اجتماعی و شرعی است و همه باید اعم کرد، ترک وشیعه و سنی حضور گسترده داشته باشند. در مورد تاثیر انتخابات در وحدت و امنیت کشور، با حضور همه جانبه در انتخابات چشم دشمنان اسلام را کور خواهیم کرد و مظهر مردم سالاری دینی را به همه جهانیان نشان خواهیم داد.
حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات اقتدار کشور ایران را بالا می برد
مدیر حوزه علمیه قره تپه شهرستان بندر ترکمن گفت: حضور پرشور، حداکثری و حماسی مردم در انتخابات اقتدار کشور ایران را بالا می برد.
بیانیه دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در حضور حداکثری مردم در انتخابات برای تحقق حماسه سیاسی
دراین بیانیه آمده است: بی شک در روز سرنوشت ساز 29 اردیبهشت، مردم یک بار دیگر با مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات برگ زرین دیگری در افتخارات جمهوری اسلامی رقم خواهند زد.
ملت شریف ایران اسلامی با حضور پر شور خود با دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهد زد
حجت‌الاسلام اشرف حبیب‌زاده درگفت‌وگو با رابط خبری گیلان، حضور در انتخابات را موجب تداوم همدلی بین مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و با بیان اینکه شرکت در انتخابات برای همه اقشار جامعه واجب است، افزود: ملت شریف ایران اسلامی با حضور پر شور خود با دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهد زد.
ما با حضور خود در انتخابات بار دیگر نشاط انقلابی را به رخ جهانیان می کشیم
حجت الاسلام غیاث‌الدین بدری درگفت‌وگو با رابط خبری گیلان ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور گسترده در انتخابات گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی همیشه در شرایط مهم دشمنان را مایوس کرده‌اند.
تجدید میثاق علمای اهل سنت و تشیع کردستان با نماینده رهبر معظم انقلاب در کردستان
علما و روحانیون شیعه و اهل سنت کردستان در سالروز سفر مقام معظم رهبری به کردستان با حجت ‌الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی دیدار کردند.
انتخاب فرد اصلح باعث عزتمندی ایران اسلامی در جهان است
فرماندار اهل سنت شهرستان آق قلا گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای و انتخاب افراد اصلح، موجب اقتدار نظام اسلامی و عزتمندی ایران اسلامی در جهان می شود.
حضور مردم در پای صندوق های رای می تواند مشتی محکم بر دهان استکبار باشد
امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا گفت: حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق های رای می تواند مشتی محکم بر دهان استکبار و یاوه گویان باشد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next