اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز دوشنبه، 3 ارديبهشت 1397| 8 شعبان 1439

 


اخبار دبيرخانه

مثلث شوم آمريكا،‌ فرانسه و انگليس ثابت كردند كه به هيچ كدام از كنوانسيون هاي بين المللي پايبند نبودند و در راه رسيدن به منافع خود از هيچ جنايتي فروگذار نيستند
مولوي غلام نبي توكلي گفت: مسلمانان جهان با بصيرت و آگاهي گوش به فرمان علماي خود به ويژه مقام معظم رهبري نسبت به توطئه دشمنان هوشيار بوده و اتحاد خود را حفظ نمايند.
تجاوز سه جانبه به سوریه، نشانه دستپاچگی ابلهانه و شکست حامیان تروریسم و داعش است
ماموستا باروزه، امام جمعه میرآباد سردشت در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی با محکوم کردن تجاوز به کشور سوریه اظهار داشت: تجاوز آمریکا و انگلیس و فرانسه به سوریه یک نوع انتقام و دستپاچگی بنیاد نهاده گان تروریسم و داعش از مردم و ملت سوریه است.
آمریکا و متحدانش با حمله به سوریه اثبات کردند جنایتکاران واقعی در جهان هستند
ماموستا واوی، امام جمعه موقت سردشت در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: تجاوز وغارت وکشتن انسانها از سوی امریکا ومتحدانش مربوط به امروز نبوده ونخواهد بود و آنها سابقه دیرینه در این کار دارند.
تمسک به سیره پیامبر(ص) راه نجات جامعه اسلامی است/ عمل به سنت پیامبر(ص) با شعار دادن محقق نمی شود
مولوي غلام حيدر فاروقي امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه تنها با شعار و صحبت کردن نمی‌توان ادعای عمل به سنت پیامبر اکرم(ص) را داشت،گفت: اگر امروز به سیره پیامبر چنگ بزنیم از این بدبختی‌ها که جامعه اسلامی را درگیر ساخته نجات می‌یابیم.
باید با دشمن واقعی بشریت یعنی صهیونیست‌ها بجنگیم/ تنها کشور مدافع فلسطین ایران است
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ايران گفت: باید با دشمن واقعی بشریت که صهیونیست‌ها هستند بجنگیم چراکه قوم آن‌ها در زمین فساد کرده و نماد سلطه‌طلبی هستند و کسانی می‌توانند در خط واقعی اسلام باشند که با سلطه‌طلبان بجنگند.
علمای شیعه و سنی نباید در برابر جریان های تکفیری سکوت کنند
حجت الاسلام و المسلمين زماني با تاکید بر اینکه علما نباید در برابر جریان تکفیر سکوت کنند،گفت: علمای شیعه و سنی در برابر آسیب های جامعه اسلامی مسئول هستند.
هدف استکبار جهانی از بین بردن انقلاب اسلامی است
مولوي سيد محمد حسيني گفت: هدف استکبار جهانی از بین بردن انقلاب اسلامی است و اگر آن ها در سوریه و عراق می جنگند برای این است که می خواهند پایگاه هایی برای نابودی نظام اسلامی داشته باشند از این رو باید مسلمانان هوشیار باشند.
نگاهی اجمالی به زندگی حضرت علی(ع) / بخش سوم
حضرت علی(ع) شخصیتی است که همه جهان اسلام از او به بزرگی یاد می‌کنند،در دامان پیامبر اکرم (ص) پرورش یافت و هیچگاه از او جدا نشد. در تمام جنگ‌ها یار و همراه پیامبر (ص) بود. آنچه که در این گفتگو می‌آید سومین بخش از مصاحبه با محقق و پژوهشگر اهل سنت، از علما و روحانیون فرهیخته استان بوشهر حاج شیخ خلیل افرا می باشد.
​مبعث پیامبر به معنی مرگ شرک و تبعیض است
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: مبعث پیامبر مکرم اسلام به معنی مرگ شرک، تبعیض، فساد، بت پرستی و تجاوز به همدیگر است.
پیامبر اسلام الگوی امت های پیشین و کنونی است
امام جمعه اهل سنت شهرستان ثلاث باباجانی با بیان اینکه پیامبر اسلام (ص) الگویی برای همه ی امت های پیشین و کنونی است، گفت: پیامبر اسلام با از بین بردن ظلم، تبعیض نژادی و دیوار بین ملت ها امت واحده را تشکیل دادند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.