اهل سنت

اخبار دبيرخانه

اجتماع اربعین نشان از اتحاد و انسجام مسلمانان برای نشر دین اسلام و تقویت وحدت است
ماموستا عباس احمدی امام جمعه موقت بوکان درگفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: مسلمانان از سراسر دنیای اسلام اعم از تشیع و تسنن با همدلی و وحدت به زیارت مرقد مطهر امام حسین(ع) مشرف می شوند.
اربعین بزرگترین نماد وحدت اسلامی است/ اربعین درس ، اتحاد و مقاومت به مسلمانان می دهد
ماموستا اسماعیلی، امام جمعه موقت مهاباد درگفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: حرکات جمعی که باعث اتحاد مسلمانان می شود مورد تأکید اسلام است ، همان طوری که قرآن و سنت عامل وحدت است با چنگ زدن به اهل بیت می توان به وحدت و بیداری اسلام رسید.
پیاده روی و اجتماع مسلمانان مسلمانان برای اظهار ارادت و محبت به اهل بیت است
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: اهل سنت ارادت ویژه ای به اهل بیت پیامبر اکرم (ص) دارند و قرآن و سنت جزء محور های وحدت بخش بین مسلمانان است.
امام حسین (ع) متعلق به همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی است/ زیارت اربعین پیام ظلم ستیزی مسلمانان است
ماموستا محمودی امام جمعه پیرانشهر درگفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: امام حسین (ع) متعلق به همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی است و رفتن به زیارت چنین شخصیت دینی و ظلم ستیزی دارای ثواب اخروی است ، و حاوی پیامی است که در برابر ظلم تسلیم نخواهند شد و حاضرند جان خود را در این راه فدا کنند.
استقبال امام جمعه گناوه، شیخ محمد فاروقی از قهرمان آسیا یعقوب پشوتنی
صبح دیروز با حضور امام جمعه اهل سنت گناوه شیخ محمد فاروقی و جمعی از مسئولین، فرماندار، اعضای شورای شهر و چهره های ورزشی و مردم شهید پرور در محل یادمان شهدای گمنام از قهرمان و ورزشکار نام آور و پر افتخار گناوه، یعقوب پشوتنی استقبال و با اهدای دسته گل از این ورزشکار تجلیل و تقدیر شد.
پیاده‌روی اربعین موجب یأس دشمنانِ تفرقه‌افکنِ ماست/ مقام معظم رهبری تمام بحران‌ها را با حسن تدبیر خود مدیریت کردند
نماینده سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان گفت: وحدت مسلمین موجب پیشرفت جهان اسلام و نابودی دشمنان می‌شود و از این منظر، پیاده‌روی اربعین یک حرکت وحدت‌آفرین و اقدامی خداپسندانه است.
نشست ائمه جماعات مدارس و معاون پرورشی آموزش و پرورش سردشت برگزار شد
با پیشنهاد و همت شعبه سردشت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی، جلسه ائمه جماعات مدارس و معاونت پرورشی آموزش و پرورش شهرستان سردشت برگزار شد.
پیام تسلیت دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در پی شهادت سرباز شهید اهل سنت و مدافع امنیت شهید "مهدی کلته"
دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در پیامی، شهادت مظلومانه سرباز وطن، شهید مهدی کلته، در درگیری با اشرار مسلح در منطقه مرزی چالدران آذربایجان غربی را تسلیت گفت.
​ملت ایران اتحاد خود را در طول تاریخ نشان دادند/ دشمنان، ايمان مسلمانان را نشانه گرفته اند
امام جمعه مهاباد گفت: ملت ایران اتحاد و یکدلی خود را در طول تاریخ نشان دادند و رئیس جمهور آمریکا بداند ملت ایران با وحدت خود اهدافش را همانند دیگر همپیمانانش ناکام خواهند گذاشت.
تسخیر لانه جاسوسی نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است
مولوی حسینی با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است، گفت: در 13 آبان ماه 1358 یک اتفاق مهم در کشور رخ داد و آن هم تسخیر سفارت خانه آمریکا بود که درحقیقت یک جاسوس خانه بود و ماهیت کثیف آمریکا در آن روز بر مردم جهان و ملت مسلمان ایران عیان شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next