اهل سنت

اخبار دبيرخانه

حجاج ایرانی حامل پیام انقلاب باشند/ مسلمانان جهان ایران را به ایستادگی در برابر استکبار می‌شناسند
شیخ فهیمی با بیان اینکه هر حاجی ایرانی باید حامل پیام انقلاب باشد گفت: باید در نشست ها و گفت‌وگوهای با زائران دیگر کشورها از دستاوردهای نظام و ایستادگی کشور در برابر استکبار جهانی سخن گفت و امروز مسلمانان کشورهای مختلف ایران را به ایستادگی در برابر استکبار می‌شناسند.
حج بدون برائت معنا و مفهوم حج نبوی را ندارد/ عمل به سفارشهای رهبری موجب معنویت واقعی در حج می‌شود
شیخ بازماندگان با بیان اینکه حج بدون برائت معنا و مفهوم حج نبوی را پیدا نمیکند گفت: اگر در فتح مکه نبی مکرم اسلام(ص) بت‌ها را شکست و نابود نمود و کعبه بیت الله را از وجود بت‌های سنگی پاک و مطهر گرداند امروزه و در این عصر هم ما موظفیم ضمن انجام مناسک حج همانطور که در حق و شان آن خانه الهی است خرافات و شرک و بدعات را سعی کنیم بکلی از قلبهایمان پاک کنیم.
نشست مدیران و روحانیون کاروانهای حج تمتع اهل سنت استان سیستان و بلوچستان برگزار شد
نشست توجیهی مدیران و روحانیون کاروانهای اهل سنت استان سیستان و بلوچستان جهت هم افزایی و هماهنگی بیشتر و بهتر برگزار شدن حج تمتع سال ۱۳۹۶ و ارائه خدمات هر چه بیشتر به زائرین بیت الله الحرام با همکاری بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت استان سیستان و بلوچستان در سالن کنفرانس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت برگزار گردید.
دهیار برای خدمت به مردم باید دو برنامه تقویم کاری و همت داشته باشد
امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: دهیاران باید برای خدمت رسانی مطلوب برای خود دو برنامه مهم کاری را در سرلوحه داشته باشند یکی داشتن یک تقویم کاری و دوم همت و پشتکار دهیار برای انجام کارهای روستا است.
اختلاف بین علما باعث گرایش نسل جوان به تفکرات تکفیری است
ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده، در همايش هم انديشي سراسري نقش علماي ديني در مقابله با جريان‌هاي تکفيري بیان داشت: اختلاف بین علما در مناطق اهل سنت دلیل محکمی برای دوری نسل جوان از مساجد و محافل دینی و مذهبی و گرایش به سوی جریان های تکفیری است.
علما باید نسبت به شبهات نسل جوان حساس بوده و به آن پاسخ دهند/داعش کپی برابر با اصل خوارج است
ماموستا عبدالرحمن محمدپور در همايش هم انديشي سراسري نقش علماي ديني در مقابله با جريان‌هاي تکفيري تاکید کرد: ما باید قبل از هر کسی نسبت به شبهات نسل جدید حساس بوده و احساس مسئولیت کنیم و نسبت به پاسخ به آن ها بی تفاوت نباشیم.
علما به خوبی مفاهیم صحیح قرآن را به نسل جدید منتقل نکرده اند
حجت‌الاسلام‌ مهدی فرمانیان در همايش هم انديشي سراسري نقش علماي ديني در مقابله با جريان‌هاي تکفيري گفت: برداشت اشتباه و تفسیر غلط از مفاهیم دینی منجر به کشتار مردم مسلمان و بی گناه شده است.
غفلت ما علما داعش، وهابیت و تکفیری ها را تقویت کرده است
ماموستا ملاقادر سهرابی در همايش هم انديشي سراسري نقش علماي ديني در مقابله با جريان‌هاي تکفيري گفت: ما تا پای جان در راه انقلاب و نظام اسلامی و سرباز جان فدای مقام معظم رهبری هستیم و خواهیم بود.
داعش تحت فرماندهی شیطان و لوای استکبار جهانی است
ماموستا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در همايش هم انديشي سراسري نقش علماي ديني در مقابله با جريان‌هاي تکفيري اظهارداشت: به فراخور زمان و منطقه باید شیوه ای طراحی کنیم تا بتوانیم با پدیده داعش مبارزه کنیم.
جریان های تکفیری ناشی از جهالت و تفسیر نادرست از اسلام است
حجت‌الاسلام‌ مصطفی محامی در همايش هم انديشي سراسري نقش علماي ديني در مقابله با جريان‌هاي تکفيري گفت: جریان های تکفیری عمدتا ناشی از جهالت و نادانی و سطحی نگری و تفسیر نادرست از اسلام است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next