اهل سنت

Picture Gallery

اردوي راهيان نور / اسفند 90 / طلاب اهل سنت کرمانشاه اردوي راهيان نور / اسفند 90 / طلاب اهل سنت کرمانشاه مساجد اهل سنت سيستان و بلوچستان مساجد اهل سنت فارس

آخرين شماره نشريات


اخبار دبيرخانه

در کارگاه تخصصی ویژه روحانیون اهل سنت سیستان و بلوچستان تاکید شد:
روز نوزدهم دی ماه، یادآور حماسه بزرگ و با شکوهی است که برگ دیگری از کتاب زرین انقلاب اسلامی را رقم زد.

مدیر شعبه گیلان در جمع نمازگزاران بخش اسالم:
حجت‌الاسلام حسین‌پور پیش از خطبه‌های نماز جمعه درجمع نمازگزاران اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم که با حضور برخی از مسئولان همراه بود، ضمن ابلاغ سلام نماینده ولی فقیه در استان گیلان، اظهار کرد: دو نعمت توسط مردم مورد غفلت قرار می گیرد اول صحت و و دوم امنیت است که الحمدلله در ایران اسلامی و به خصوص مردم شریف گیلان قدر وحدت و امنیت را می‌دانیم

تاکید آخوند خوجم لی در تقویت وحدت :
امام جمعه اهل سنت شهرستان نگین شهر گفت: دیدارهای علمای اهل سنت و تشیع به بهانه های مختلف باعث این می شود که از خصوصیت اخلاقی و اجتماعی یکدیگر مطلع بشویم و وجود مشترکات فراوانی که در بین مذهب ما است باعث نزدیکی هر چه بهتر این دو مذهب بشود.

آخوند عبدالحمید جاهد :
امام جمعه ساری بخش گفت: دشمنان ما دست از دشمنی خود بر نمیدارند، و در همه حال میخواهند در بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند، بحمدالله هنوز نتوانسته اند خدشه ای به وحدت استان گلستان وارد کنند.

دیدارهای معاونت اجرایی نهاد:
معاونت اجرایی نهاد استان در ادامه دیداری با مهندس بلیده معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد چابهار ، در خصوص زمینه سازی برگزاری بیست و هشتمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی در شهرستان چابهار بحث و گفتگو نمودند و مقرر گردید سازمان منطقه آزاد در مورد برگزاری همایش مذاهب اسلامی همکاری لازم را بنمایند.

مدیر حوزه علمیه عرفانی اهل سنت آق‌قلا :
مدیر حوزه علمیه عرفانی اهل سنت آق‌قلا : در آن زمان، آگاهی و راهنمایی‌های داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) آتش فتنه را خاموش نمود.

آخوند ناصر قزل :
امام جمعه قازانقایه گفت: با وجود رهبر روشن دل و بیدار در کشور ما، هرگز دشمنان داخلی و خارجی هر ترفندی را به کار ببرند نمی توانند مردم انقلابی کشورمان را فریب دهند.

امام جمعه اهل‎سنت نگین‎شهر :
امام جمعه اهل‎سنت نگین‎شهر با اشاره به آسیب‎های جدی در فضای مجازی گفت: فضای مجازی حیثیت و بنیان خانواده را هدف قرار داده است که باید دولت و نهادهای فرهنگی حساس باشند.

امام جمعه اهل‎سنت قازانقایه :
امام جمعه اهل‎سنت قازانقایه با اشاره به رشد فزاینده طلاق به عنوان یکی از آسیب اجتماعی تاکید کرد: نفوذ فرهنگ غرب و فضای مجازی آفت جان مردم شده است.

معاون فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گلستان :
كنگره منطقه ای شعر اهل بیت علیهم السلام با حضور شعرا و ادبای مذاهب اسلامی استان های گلستان ، مازندران ، گیلان ، سمنان و خراسان شمالی در نیمه اول دیماه سال جاری به میزبانی استان گلستان برگزار می گردد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next