اهل سنت

اخبار دبيرخانه

فاجعه میانمار با توافق استکبار جهانی با مقامات این کشور انجام شده است
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس، گفت: فاجعه دردناکی که اکنون در میانمار علیه مسلمانان مظلوم این کشور در حال وقوع است با توافق و چراغ سبز استکبار جهانی با مقامات میانمار انجام شده است.
‎کشتار مسلمانان میانمار لکه ننگ دیگری بر گردن بوداییان تروریسم است
مدرس حوزه علمیه سیمین شهر گفت: کشتار مسلمانان میانمار نقطه ننگ دیگری بر گردن بوداییان تروریسم است که با حمایت و اسلحه های صهیونیست ها انجام می شود.
ما علمای اهل سنت در محکوم کردن مسلمانان میانمار انزجار خودمان را اعلام می کنیم
غفور آخوند پورقاز با بیان اینکه خداوند متعال بزودی زود همه مصیبت های وارده بر مسلمانان را از سر راهشان دور خواهد کرد.
رابط فرهنگی شهر فراغی در جوار خانه خدا کشتار مسلمانان میانمار را محکوم کرد
رابط فرهنگی ‎دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، شهر فراغی در شرق گلستان گفت: بی رحمانه ترین و وحشیانه ترین رفتارها بر زندگی و جان و مال افرادی است که جرمشان مسلمان بودن در میانمار است.
حمله نظامیان میانمار به مسلمانان در این کشور جنایت علیه تمام بشریت است
امام جمعه روانسر گفت: مسلمانان نباید در انتظار اقدامات سازمان‌های مدعی حمایت از حقوق بشر باشند بلکه با استفاده از امکاناتی که دارند مسلمانان مظلوم میانمار را با جان و مال خود کمک کنند.
ملت های اسلامی وظیفه دارند با همه امکانات به دفاع از مسلمانان ستمدیده بپردازند
احمد آخوند عطا با انتقاد شدید از کشتار دسته جمعی مسلمانان و حمله وحشیانه به آنها و نیز نقض حقوق مسلمانان روهینگا بر ضرورت اقدام جدی جامعه جهانی در متوقف ساختن این اقدامات وحشیانه تاکید کرد.
کشتار مسلمانان در میانمار بی‌پاسخ نخواهد ماند
عبداله آخوند سن سبلی گفت: اقدامات وحشیانه و تروریستی که علیه اقلیت مسلمان میانمار انجام می شود، با قوانین بین المللی، اصول اخلاقی و انسانی مغایرت دارد و باید فورا متوقف شود.
شیخ جمات مژده امام جمعه موقت جزیره خارگ کشتار مسلمانان میانمار را محکوم کرد
شیخ جمات مژده امام جمعه موقت جزیر خارگ در پی کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار این فجایع را با صدور پیامی محکوم کرد.
سکوت مرگبار مجامع بین‌المللی در قبال مسلمانان میانمار شکسته شود
امام‌جمعه اهل‌سنت و جماعت بندرعباس در خطبه های نماز جمعه با اشاره به حوادث خونین در میانمار گفت: سکوت مرگبار مجامع بین‌المللی در قبال کشتار مسلمانان در میانمار باید شکسته شود.
با سکوت جوامع بین المللی و نقض حقوق بشر یک فاجعه انسانی علیه مسلمانان میانمار در حال وقوع است
حجت الاسلام سید مهدی قریشی با اشاره به مسئله کشتار مسلمانان میانمار گفت: مسئله ی عجیبی است که بشر از یک سوء ادعای حقوق بشر دارد و ادعا دارند که نه تنها حقوق انسان ها بلکه از حقوق حیوانات هم دفاع می کنیم، اما در مقابل چشم آن ها هزاران مسلمان اعم از زن و مرد و کودک را آتش بزنند و بسوزانند، یک نفر به این نقض حقوق بشر اعتراض نکند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next