اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز دوشنبه، 2 بهمن 1396| 6 جمادي الاول 1439

 


اخبار دبيرخانه

دیدار صمیمی فرماندار جدید و مسئولین ادارات شهر با امام جمعه و مسئول شعبه پیرانشهر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی
فرماندار جدید پیرانشهر و مسئولین ادارات تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید و سپاه پاسداران این شهرستان با حضور در شعبه پیرانشهر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان ،با ماموستا مصطفی محمودی، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر و ماموستا هاشم آبادی مسئول شعبه پیرانشهر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی دیدار کردند.
بیانات اخیر مقام معظم رهبري، نقشه راه انقلاب است/ هوشياري و بصيرت ملت بيدار ايران اسلامي فتنه جديد دشمن را خنثي كرد
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: بیانات اخیر مقام معظم رهبري، نقشه راه انقلاب است و باید برای اجرای آنها تلاش جهادی کرد، چرا که امروز دشمنان نظام به دنبال تحقق اهداف پليد و شوم خود در ايران اسلامي هستند.
عزت ما در آن است که در کنار مساجد باشیم
ماموستا دکتر ملا قادر قادری در مراسم کلنگ زنی بازسازی مسجد روستای کانی گوهر شهرستان جوانرود گفت: مطمئن باشید عزت ما در آن است که در کنار مسجد باشیم و اگر ما در کنار مسجد باشیم عزیز هستیم؛ امیدوارم جوانان ما بیش از گذشته در کنار مسجد باشند.
هر ملتی که در رفاه باشد، هرگز سخن بیگانگان در آن تأثیر نخواهد کرد / ملت ایران، لبخند آمریکا را باور نخواهد کرد
ماموستا دکتر قادری در در حاشیه کلاس هفتگی تفسیر و اخلاق مسجد قباء پاوه، با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: هر ملتی که در رفاه باشد هرگز سخن بیگانگان در آن تأثیر نخواهد کرد. وی با این حال تأکید کرد: مردم ایران لبخند این گرگ (آمریکا) را هیچوقت باور نخواهند کرد.
امت اسلامی با همبستگی و اتحاد برای آزادی قدس شریف متحد تر می شوند
مولوی مهدی نهتانی گفت: امت اسلامی با همبستگی و اتحاد برای آزادی قدس شریف متحد تر می شوند.
اهانت کنندگان و اخلال گران قطعا از مردم ایران اسلامی نیستند
مولوي سيد محمد حسيني گفت: کسانی که به مقدسات جمهوری اسلامی ایران اهانت کردند قطعأاز مردم ایران اسلامی نیستند و هیچ دلبستگی به کشور ندارند بلکه دلبسته ترامپ و نتانیاهو و همدستان آنها می باشند
تفکرات غربی و انحطاطی عامل بیگانگی مسلمانان با نعمت های الهی است
مولوی نايب عنانی گفت: در گذشته مسلمانان شکوه و عظمت زیادی داشتند و کسی جرئت نداشت کوچکترین جسارتی به قرآن کریم و نبی مکرم اسلام نشان دهد؛ اما امروز وضع به گونه ای شده است که هم به قرآن کریم توهین می کنند و هم نسبت به نبی مکرم اسلام جسارت نشان می دهند.
برنامه‌های دهه فجر دفتر نمايندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کردستان تشریح شد
مجموعه برنامه‌های دهه فجر دفتر نمايندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کردستان توسط رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کردستان تشریح شد.
بیانیه امام جماعت مسجد حاج فخرالدين و مدرس مدرسه علميه فخرالمدارس تربت جام در پي بروز برخي اغتشاشات توسط عده اي از عناصر استكبار در كشور
مولوی ناصر کبودانی گفت: در حال حاضر کشور عزیزمان با رهبری هوشیارانه مقام معظم رهبری و مسئولین امر از امن ترین کشورهای خاورمیانه است و این مهم‌ترین شاخص‌هایي است که در کشورمان به لطف خدا وجود دارد.
بيانيه مدير مدرسه علميه فخرالمدارس تربت جام در محكوميت اغتشاشات اخير
با توجه به ناهنجاری ها و قانون شکنی های به وجود آمده در برخی شهرهای کشور عزیزمان ایران که منجر به آسیب دیدن اموال عمومی و بی‌نظمی و ناامنی شده است شکی نیست که دشمنان اسلام و ایران هم از این اغتشاشات بهره می‌برند و بر آتش این حادثه می افزایند این جریان و حرکت ها که اصل نظام را هدف گرفته‌اند را محکوم می‌کنیم.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.