اهل سنت

اخبار دبيرخانه

72 نفر در آزمون تعیین سطح ویژه اهل سنت سیستان و بلوچستان شرکت کردند
مدیر آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: 65 نفر از برادران و هفت نفر از خواهران اهل سنت استان امروز در آزمون تعیین سطح ویژه اهل سنت در زاهدان شرکت کردند.
برگزاری کلاس‌های قرآنی در مسجد اهل سنت فاروق اعظم بخش اسالم
کلاس های قرآنی در مسجد فاروق اعظم اسالم با حضور با شکوه علاقه مندان به فراگیری کلام خدا برگزار می‌گردد.
درس اخلاق نماینده ولی فقیه ویژه کارکنان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی برگزار شد
دهمین جلسه درس اخلاق نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه برای پرسنل دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت ارومیه در مورخه 1 اسفند ماه 95 در محل سالن کنفرانس این دفتر با تلاوتی چند از کلام ا...مجید توسط حاج ماموستا افلاطون فتاحی برگزار گردید.
کل امت اسلام درمقابل دشمنان موضع گیری کنند/ دید و بازدید علما برای وحدت در شرایط کنونی ضروری است
عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری با بیان اینکه دیدار با مراجع تقلید و بازدید از مراکز علمی بسیار مفید است، این نوع فعالیت ها و دید و بازدیدها را برای وحدت و هم فکری و هم افزایی بیشتر در شرایط کنونی ضروری دانست.
امروز به بركت ولايت فقيه و خون شهدا و در پرتو مجاهدت هاي مردم متدين ايران بهترين فرصت براي روحانيت و انجام وظيفه و مسووليتشان به وجود آمده است
رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان گفت: مساله اصلي امروز جامعه و كشور ما كه در منطقه اي آشوب زده و متزلزل قرار گرفته است، امنيت و حفظ وحدت در پرتو آموزه هاي اسلامي است.
از فیلم‌هایی استفاده کنیم که غافلان را بیدار و به بیداران بصیرت بدهد
امام جمعه پاوه در در آیین افتتاحیه چهل و ششمین جشنواره استانی فیلم رشد به تأثیرات یک فیلم خوب اشاره کرد و گفت: ما باید از فیلم‌هایی استفاده کنیم که غافلان را بیدار و به بیداران بصیرت بدهد. چنین فیلم و برنامه‌ای شایسته تقدیر است و باید به سازندگان آن خسته نباشید گفت.
جلسه تبیین خدمات نظام در مسجد احمدی اهل سنت زاهدان برگزار شد
جلسه تبیین خدمات نظام و بررسی مشکلات مردم در قالب پرسش و پاسخ در مسجد احمدی اهل سنت زاهدان برگزار شد.
وحدت و یکپارچگی مردم تالش از افتخارات استان گیلان است
دولت همواره برای به‌وجود آوردن فضای همدلی و اتحاد با دستور کار قرار دادن اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت‌های موجود تلاش می‌کند خدماتی بهتری را به شهروندان ارائه دهد.
مرحوم حجت الاسلام میری در اخوت و برادری الگو بود
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان گفت: مرحوم حجت الاسلام حاج آقای میری امام جمعه فقید این شهرستان در اخلاق و ادب و اخوت و برادری الگو بود.
بارش برف، مانع از حضور چشمگیر مردم مومن پاوه در نماز جمعه نشد
مردم مومن پاوه در روزیکه بارش برف شهر را سفید پوش و عبور و مرور را سخت و دشوار کرده بود، با شور و اشتیاقی فراوان و گامهایی استوار در نماز جمعه این هفته پاوه حضور پیدا کردند.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next