اهل سنت

اخبار دبيرخانه

حضرت علی(ع) بزرگمردی است که با عدل خویش، ارزش های الهی و توحیدی را در جامعه نهادینه کرد
فرماندار آق قلا به مناسبت ایام شهادت امام علی(ع) و لیالی قدر گفت: آن بزرگوار بزرگمردی بود که با عدل خویش، ارزش های الهی و توحیدی را در جامعه نهادینه کرد.
حضرت علی (ع) دانشمند و اهل علم و عرفان بود
امام جماعت روستای پشمک پناده شهرستان گنبد کاووس گفت: یکی از امتیازات حضرت علی (ع) این بود که، دانشمند و اهل علم و عرفان بود، تا جایی که پیامبر گرامی اسلام در این باره می فرمایند: من شهر علمم و علی دروازه آن و هر که علم می خواهد باید از درب علم وارد شود، یعنی از علم علی استفاده کنید.
به فرزندان خود محبت و فرهنگ حضرت علی (ع) را بیاموزیم
مدرس حوزه علمیه عرفانی شهرستان آق قلا با بیان اینکه، حضرت علی (ع) یکی از شخصیت های بزرگ اسلام بوده است، گفت: با نگاهی مطالعه دقیق به فضائل و کرامات حضرت علی (ع) و الگو گرفتن از آنها باید به فرزندان خود محبت و فرهنگ حضرت علی (ع) را بیاموزیم.
تقوا، یتیم‌نوازی، شجاعت و عدالت خصوصیات اخلاقی برجسته علی(ع) است
مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان با بیان اینکه اهل سنت حضرت علی(ع) را به عنوان "امام المتقین" می‌دانند، گفت: ما حضرت علی را پس از پیامبر(ص) به عنوان بالاترین انسان از لحاظ علمی، تقوا، سخاوت و شجاعت می‌دانیم.
مراسم افطاری و تجلیل از خیرین شهرستانهای اورامانات برگزار شد
در لیله 21 رمضان مراسمی با حضور جمعی از معتمدین، فرهنگیان، کسبه و بازاریان از اهل سنت کرمانشاه، روانسر، جوانرود، باینگان، نوسود، نودشه و شهر پاوه در مسجد قبا تشکیل گردید.
تندروی خارج از توصیه پیامبر گرامی اسلام و قرآن کریم است/ حملات تروریستی حاصل فهم نادرست از دین است
شیخ امینی گفت: تندروها یا دچار کج فهمی از دین شده‌اند یا تظاهر به دین‌داری می‌کنند، هرگونه افراط و تفریط در دین مبین اسلام محکوم است.
بهترین مرجع برای دریافت و ساماندهی زکات کمیته امداد است
امام جمعه جوانرود با اشاره به اهمیت پرداخت زکات گفت: بهترین مرجع برای دریافت و ساماندهی زکات کمیته امداد امام خمینی (ره) است.
تقدیر و تشکر آیت الله سلیمانی از بزرگان قبایل و طوایف استان سیستان و بلوچستان در محکومیت حادثه تروریستی در تهران
آیت الله سلیمانی نیز در پیامهایی جداگانه مراتب تقدیر و تشکر خویش را از بزرگان طوایف نارویی ، ریگی ، براهویی ، شه بخش ، قنبر زهی ، شهنوازی ، گمشادزهی ، سالارزهی ، رخشانی ، کهرازهی ، مراد زهی ، کرم زهی ، شیرانی ، گرگیج و کرد و همچنین سایر طوایف استان اعلام و از خیرخواهی ، دلسوزی و بصیرت و هوشیاری آنان تعریف و تمجید نمود.
تروریست‌های تکفیری قطعاً هیچ ارتباطی با کُردها ندارند/ کُردها ‌‌هرگز خون هیچ بی‌گناهی را نریخته‌اند
امام جمعه موقت شهرستان بانه با اشاره به حملات تروریستی تهران گفت: کسانی که مرتکب چنین خطاهایی شدند و خون هموطنانمان را ریختند قطعاً هیچ ارتباطی با کُردها ندارند.
علمای اهل سنت و مسئولان در شهرستان بوکان حادثە تروریستی تهران را محکوم کردند
تعدادی از مردم، علمای اهل سنت و مسئولان در شهرستان بوکان حادثە تروریستی تهران را محکوم و بر وحدت و یکپارچگی بیشتر ملت ایران و شیعه و سنی تاکید کردند.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next