اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 3 خرداد 1397| 10 رمضان 1439

 


اخبار دبيرخانه

کارگاه مهارتهای زندگی، با عنوان سبک زندگی اسلامی در پایگاه بسیج خواهران جزیره شیف برگزار شد
کارشناس و مشاور حوزه و دانشگاه گفت: اسلام به مسئله گذشت و بخشش توجه خاص دارد و آن را از خصائل نيک انسانهای مؤمن می شمارد.
خروج آمریکا از برجام باعث حقانیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان شد
ماموستا محمدپور، مدرس علوم دینی اهل سنت ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: ملت انقلابی ایران بار دیگر شاهد پیمان شکنی آمریکا بود و ترامپ با ادبیات سخیف و بی منطق خود ثابت کرد که واقعا آمریکا با خوی استکباری قابل اعتماد نیست و در چند دهه انقلاب این را نشان دادند.
نقض عهد و پیمان شکنی در ذات دولت های استکباری است
ماموستا ملاعباس احمدی، امام جمعه موقت بوکان در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: خروج ترامپ از آمریکا نشان داد که نقض عهد در ذات و جود دولت های استکباری است.
هدف آمریکا از مذاکره و تحریم ها ،حذف اصل نظام جمهوری اسلامی ایران است
ماموستا خدیر عبداللهیان، عضو شورای روحانیت و مدرس علوم دینی اهل سنت ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: خروج رئیس جمهور آمریکا از برجام کاملا محکوم هست و هدف آمریکا حذف نظام جمهوری اسلامی ایران است.
خصومت آمریکا و عهد شکنی غربی ها سابقه طولانی در جهان دارد
دکتر جلیل قادری، استاد دانشگاه اهل سنت مهاباد در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: خصومت آمریکا و عهد شکنی غربی ها همیشه وجود داشته است و نمی توان به این کشور ها اعتماد کرد و روی تعهدات این کشور نمی توان حساب باز کرد.
حمایت و اطاعت از مقام معظم رهبری، راه حل مقابله با آمریکا و استکبار جهانی است
ماموستا خالد عیسی زاده ،مدرس حوزه و دانشگاه پیرانشهر در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: حمایت و اطاعت از مقام معظم رهبری راه حل مقابله با استکبار جهانی است.
موضع سخیف ترامپ در بحث برجام دنیا را به آمریکا بی اعتماد کرد
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت موضع گیری نامعقول و سخیف ترامپ در بحث برجام دنیا را به آمریکا بی اعتماد کرد.
پیمان شکنی آمریکا در برجام حقانیت ایران را ثابت کرد
ماموستا بهمنی گفت: خروج آمریکا تجربه خوبی برای کشورهای دنیا و بزرگترین افتخار برای جمهوری اسلامی بود چون ایران حقانیت خود را ثابت کرد.
عهدشکنی ترامپ، شيطان بزرگ را به دروغگو ترین کشور درجهان تبدیل کرد
امام جماعت مسجد اهل سنت روستای کلاته بهار از توابع شهرستان رازو جرگلان گفت: عهد شکنی و پیمان شکنی رییس جمهور آمریکا باعث شد تا دیگر هیچ کشوری به آن اعتماد نداشته باشد و آمریکای جنایتکار را به کشوری دروغگو وعهد شکن در جهان تبدیل کرد.
رهبر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را بارها به مسئولان گوشزد فرمودند
امام جمعه مریوان با بیان اینکه رهبر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را بارها به مسوولان گوشزد فرمودند، گفت: دولتمردان به جای تکیه به غیر تمام توانشان را معطوف داخل بکنند.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.