اهل سنت

اخبار دبيرخانه

پیام تسلیت رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان در پی درگذشت مرحوم مولوی غلام احمد علی بایی
حجت الاسلام فرجام در اين بيانيه آورده است: مرحوم مولوي علي بايي در طول حیات پربار خویش وکسوت امامت جمعه مشهد ریزه و کرسی تدریس و مدیریت مدارس علمیه همواره در مسیر حفظ و تقویت وحدت اسلامی کوشا و پرتلاش بودند
ما در خراسان شمالی شاهد وحدت عملی و عینی هستیم
آیت الله یعقوبی در دیدار با علمای لبنان گفت: وحدتی که در خراسان شمالی برقراراست، وحدت عینی وعملی است،وحدت ما در استان تاکتیکی اشعاری نیست.
امام جمعه اهل سنت سهمو شمالی اظهارات سخیف ترامپ را محکوم کرد
گستاخی و بی احترامی به مسلمانان ناشی از تفرقه مسلمین و بویژه حکام مسلمین است.
امام جمعه شهر سیراف انتقال سفارت امریکا به قدس شریف را محکوم کرد
تصمیم بر انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف و اهانت رژیم غاصب و صهیونیست جنایتکار و استکبار جهانی به مقدسات مسلمین را ما به شدت محکوم می کنیم.
جامعه اهل سنت خراسان شمالی اقدام ترامپ را درباره قدس محکوم می کنند
حاج خال محمد آخوند سرافراز، اظهار داشت: کفر و ذلت زمانی برای مسلمانان اتفاق می افتد که در بین مسلمانان دو دستگی وجود داشته باشد و مسلمانان به کفار اعتماد کنند.
امروز پرچمدار دفاع از فلسطین در جهان مقام معظم رهبری است/ اهل سنت ایران در آزادی کامل به سر می برند
دبیرجبهه تجمع علمای اسلامی لبنان گفت: تهمت هايي كه بر عليه ايران زده مي شود و عنوان مي شود كه اهل سنت در ايران از آزادي ديني و اعتقادي برخوردار نيستند بي اساس است.
تفاوتی بین شیعه و سنی و زن و مرد در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد
استاندار خراسان شمالی در دیدار هیئت نمایندگان علمای لبنانی با اشاره به واگذاری مسئولیت ها بر مبنای شایستگی افراد گفت: در جمهوری اسلامی ایران بین زن و مرد یا شیعه و سنی تفاوتی وجود ندارد و مسلمان و غیر مسلمان و اقوام و مذاهب مختلف زندگی مسالمت آمیزی با هم دارند.
انتقال پایتخت اسرائیل یکی از نقشه های شوم استکبارجهانی و صهیونیسم بین المللی است
ماموستا محمدپور، مدرس علوم دینی اهل سنت ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: انتقال پایتخت اسرائیل یکی از نقشه های شوم استکبارجهانی و صهیونیسم بین المللی است.
آمریکا برای مشروعیت بخشی به رژیم صهیونیستی و به بهانه ماندن درمنطقه خاورمیانه به دنبال انتقال پایتخت اسرائیل است
ماموستا ملاصلاح نیرومند، امام جمعه موقت اشنویه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: پس از برچیده شدن خیمه منفور تکفیری‌ها و نابود شدن آنها از منطقه خاورمیانه رئیس‌جمهور آمریکا برای مشروعیت بخشی به رژیم صهیونیستی و به بهانه ماندن درمنطقه خاورمیانه است.
سران کشورهای اسلامی با بینش سیاسی برای مقابله با توطئه جدید صهیونیزم جهانی باید متحد شوند
ماموستا مفسری، امام جماعت بالو ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس باعث جنگ طولانی بین امت اسلام و صهیونیسم می شود و امنیت و آرامش منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next