اهل سنت

اخبار دبيرخانه

ملت ایران هیچگاه در برابر مستکبرین سر تسلیم فرود نمی آورد
امام جماعت اهل سنت مسجد خاتم الانبیاء روستای قره تپه شهرستان بهشهر در استان مازندران گفت: ملت بزرگ ایران هیچگاه در برابر مستکبرین سر تسلیم فرود نمی آورد زیرا ملتی آزاده، متحد و یکپارچه است که هیچ موقع زیر بار سلطه زور نخواهد رفت.
سخنان ترامپ بر علیه خودش استفاده خواهد شد/برجام عملا توسط ترامپ پاره شده است
امام جمعه اهل سنت شهرک کهک شهرستان زهک گفت: ایران باید در جواب این سخنان عکس العمل منطقی نشان بدهد، زیرا این سخنان ترامپ ، نشان می دهد که دیگر برجامی وجود نخواهد داشت.
رفع بیکاری از چهره کردستان مصداق رنگ باختن شعار در برابر عمل است
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اقدام برای رفع بیکاری، فقرزدایی و نیازهای مردم را تلاش برای بیرون رفتن از لباس شعار و رنگ عمل به خود گرفتن اقدام مسئولان دانست.
آمریکا از قدرت و صلابت سپاه پاسداران می‌ترسد
امام جمعه اهل سنت شهرفراغی گفت: افکار و اندیشه کلی آمریکا, ترس از قدرت و اقتدار و صلابت سپاه است که قدرتمندتر از خودش در دنیا عمل کرده است.
همایش بصیرت افزایی پیرامون تقریب مذاهب اسلامی و جریان های تکفیری در دبیرستان امام رضا (ع) شهر چوبر برگزار شد
همایش بصیرت افزایی پیرامون تقریب مذاهب اسلامی و جریان های تکفیری در دبیرستان امام رضا (ع) شهر چوبر از توابع شهرستان تالش با سخنرانی حجت الاسلام توحیدی ، استاد حوزه و دانشگاه برگزار شد .
سپاه پاسداران فرزند ملت اسلامی است
بایرام آخوند سلاق گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي فرزند ملت عزیز ایران اسلامی است.
بیانیه نماینده اهل سنت گنبدکاووس و داشلی برون در محکومیت اظهارات رئیس جمهور آمریکا
توافق چندجانبه برجام با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد جنبه بین المللی پیدا کرده است؛ تایید نکردن آن توسط رئیس جمهور یک کشور به هیچ وجه مشروعیت و مقبولیت بین المللی آن را زیر سئوال نخواهد برد.
بيانيه امام جمعه شهر گزيك در رابطه با ياوه گويي هاي رئيس جمهور آمريكا
استقلال و اقتدار کشور عزیزمان مرهون اتحاد و همدلی تمام اقشار و مسئولین در کشور است.
سخنان اخير ترامپ در رابطه با ايران نشان داد سران آمريكا به هيچ عنوان قابل اعتماد نيستند
مولوي مصطفي زيتوني عنوان داشت: دشمني ترامپ با ايران نه تنها دشمني با يك كشور بلكه عناد و كينه توزي از جرياني است كه در مقابل استكبار ايستادگي مي كند.
بیانیه مولوی عبدالباری صالحی در پي سخنراني رئيس جمهور آمريكا و اتهام پراكني هاي وي بر عليه ملت غيور ايران اسلامي
انقلاب اسلامی ایران با پشتوانه مردم و نیرویی که از بطن مردم برخواست برعلیه نظام پهلوی وطاغوت زمان به پیروزی رسید و این نیرو در دوران هشت سال دفاع مقدس با تمام وجود از انقلاب و میهن اسلامی دفاع کرده وجلوی تجاوز دشمن را گرفت. آمریکا وسردمداران فاسد آن از اول انقلاب تا کنون دشمن انقلاب و مردم ایران بوده وتا ابد الابد خواهند بود.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next