اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 6 فروردين 1398| 20 رجب 1440

خبر ويژه

 


اخبار دبيرخانه

رسالت جمعه، رسالتی سنگین است/ مردم، رجال دین را مسئول مشکلات موجود می دانند
حاج ماموستا دکتر قادری در جمع اعضای ستاد نماز جمعه پاوه رسالت جمعه را رسالتی سنگین عنوان کردند و ضمن تأکید بر بیان مشکلات مردم در منابر گفت: امروزه مردم به خاطر مشکلات اقتصادی و بیکاری تحت فشارند و چون این انقلاب به نام دین شکل گرفته، رجال دین را مسئول این مشکلات می‌دانند.
رئیس و کارکنان کمیته امداد پاوه با حاج ماموستا دکتر قادری دیدار کردند
به مناسبت سالروز تأسیس نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) رئیس و کارکنان کمیته امداد حضرت امام شهرستان پاوه با حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری دیدار کردند.
در انجام کارهای خیر با یکدیگر مسابقه بگذارید/ مددجویان را با خود کفایی امداد رسانی کنید
حجت الاسلام والمسلمین محامی گفت: اگر نگاه تان نسبت به خدمت کردن به مددجویان با قصد قربت و عملکرد تان جهادی باشد موفقیت را به همراه دارد.
محفل انس با قرآن در شهرستان سیریک
محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی در روستای روتان شهرستان سیریک برگزار گردید.
رجب ماه پر از خیر و برکت است/ هفته منابع طبیعی فرصتی برای حفظ نسل های بعد است
ماموستا ملا یحیی شهبازی در اولین جمعه از ماه مبارک رجب، نماز جمعه این هفته روانسر عنوان کرد:ماه رجب ماه عطوفت و مهربانی است.
منابع طبیعی را به اندازه و بهینه مصرف کنیم
حجت الاسلام و المسلمین محامی در همایش منابع طبیعی از منظر روایات گفت: از روایات مختلف استفاده صحیح از منابع طبیعی توصیه و تاکید شده است به نحوی که بهره مندی از طبیعت را از اسباب جلای دل و صفای وجود برشمرده اند.
آئین رونمایی از الگوی محرومیت‌زدایی و اهدای 800 سری جهیزیه به زوجین جوان برگزار شد
آئین اهدای 800 سری جهیزیه به زوجین جوان مناطق محروم مرزی و رونمایی از الگوی محرومیت زدایی آستان قدس رضوی با حضور تولیت این آستان مقدس برگزار گردید.
ضرورت اهتمام جدی به موضوع ترویج فرهنگ نماز در جامعه
استاد ستاد اقامه نماز کشور، بر ضرورت اهتمام جدی به موضوع ترویج فرهنگ نماز در جامعه تاکید کرد و گفت: استفاده از شیوه‌های مختلف همچون تشویق، تقلید و غیره در این راستا ضروری است.
جلسه هماهنگی برگزاری آئین اختتامیه ششمین دوره مسابقات قرآن کریم اهل سنت کشور در گرگان برگزار گردید
جلسه هماهنگی برگزاری آئین اختتامیه ششمین دوره مسابقات سراسری حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت کشور در گرگان برگزار شد.
هدف دشمن از تحریم و فشار اقتصادی شکل گیری نارضایتی های عمومی در جامعه اسلامی است
حجت‌الاسلام بهراد آجودانی ، امام جماعت مسجد رسول اکرم (ص) روستای فداعلی محله شهرستان تالش در گفت و گو با رابط خبری گیلان با تاکید بر اینکه هدف دشمن از تحریم و فشار اقتصادی شکل گیری نارضایتی های عمومی در جامعه اسلامی است ، اظهار داشت : نفرت افکار عمومی از جنگ و خون و خونریزی ، استکبار جهانی را بر آن داشته تا با تکیه بر فشار اقتصادی کشورهای اسلامی را مجاب به تمکین خواسته های بی پایان و نامشروع خود نمایند
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.