اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 29 دي 1397| 13 جمادي الاول 1440

 


اخبار دبيرخانه

روز بصیرت و میثاق مجدد با رهبری معظم انقلاب است
حجت الاسلام و المسلمین احمد راهداری گفت: آنچه که توطئه دشمنان را همواره خنثی نموده است همراهی مردم با نظام و رهبری حکیمانه مقام عظمای ولایت است.
یکی از وظایف مهم طلاب و علما بالا بردن دانش خود در مقابل توطئه های دشمنان است/ باید دین را درست و صحیح برای جامعه تشریح نمود
رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان گفت: یکی از وظایف مهمی که عالمان دین در این شرایط دارند آن است که هر روز بر علم و دانش خود بیافزایند تا بتوانند در برابر آسیب های اعتقادی و اجتماعی و توطئه های دشمنان مقابله کنند.
كارگاه آموزشي صوت و لحن ويژه شركت كنندگان در مسابقات قرآني مدارس علميه اهل سنت خراسان در مدرسه علميه رحيمي بك پولاد برگزار شد
در اين كارگاه آموزشي كه روز پنج شنبه 97/10/6 و با حضور 14 نفر از طلاب و روحانيون اهل سنت منطقه برگزار گردید.
پنجمین دوره کارگاه آموزشی منهاج در کرمانشاه برگزار می شود
امیر حشمتی گفت: پنجمین دوره آموزشی منهاج جهت ارتقا سطح دانش و مهارت مدیران و رابطین مدارس علوم دینی اهل سنت برگزار می شود.
برگزاری دومین دوره انتخابات شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر
دومین دوره انتخابات شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر روز جمعه ۱۴ دی برگزار می شود.
حفظ نظام جمهوری اسلامی هدف مشترک شیعه و سنی است
ماموستا محمودی در اهمیت 9 دی خاطرنشان کرد: 9 دی 88 مانند انتخابات 58 بار دیگر اتفاق افتاد و حتی این روز پراهمیت‌تر از روزهای انقلاب بود زیرا مردم نشان دادند که در هر شرایطی با نظام جمهوری اسلامی ایران همراه هستند.
پیام تسلیت مدير،‌ مدرسين و طلاب حوزه علميه دارالعلوم اسلامي ريزه در پی رحلت حضرت آيت الله شاهرودي
مدير،‌ مدرسين و طلاب حوزه علميه دارالعلوم اسلامي ريزه طي پيامي رحلت حضرت آيت الله شاهرودي را به مقام معظم رهبري و ملت ايران تسليت گفتند.
ایمان و باور مردم ایران را در 9 دی 88 به خیابان‌ها آورد
امام‌جمعه موقت اهل سنت پیرانشهر گفت: همان‌طور که در طول تاریخ انقلاب طلاب و روحانیون به مردم آگاهی دادند و در این راه زحمت‌های بسیاری کشیدند، اکنون نیز در قبال نظام جمهوری اسلامی موظف به حمایت از اسلام هستیم.
پیام تسلیت روحانیون اهل سنت خراسان شمالی در پي ارتحال آيت الله شاهرودي
علماء و روحانیون اهل سنت خراسان شمالی در پیامی ارتحال آيت الله هاشمي شاهرودي، رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام را تسلیت گفتند
حماسه ۹ دی‌ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است
ماموستا سید مصطفی خاتمی امام‌جمعه اهل سنت اشنویه در سالگرد حماسه جاویدان ۹ دی‌ماه اهمیت آن را زیاد برشمرد. وی همچنین تأکید داشت متأسفانه بسیاری از مردم از واقعیت به‌طور کامل آگاهی ندارند.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.