اهل سنت

اخبار دبيرخانه

عظمت علمی امام صادق (ع) باعث شرکت بسیاری از علمای مذاهب اسلامی درکلاس درس و بحث ایشان شد
امام جماعت اهل سنت روستای قره تپه بهشهر گفت: عظمت علمی امام صادق (ع) بقدری بالا بوده است که باعث می شد بسیاری از علمای مذاهب اسلامی درکلاس درس و بحث آن امام بزرگوار شرکت کنند.
وحدت میان مسلمین گرانبهاترین دستاورد نظام است
مولوی عبدالغفور جمالزائی در جمع تعدادی از بانوان روستای رضا آباد رامیان در استان گلستان گفت: وحدت میان مسلمین مهم ترین و گرانبهاترین دستاورد و ارزش نظام اسلامی است و باید آنرا حفظ کرده و مواظب آن باشیم تا در میان امت اسلامی تفرقه ایجاد نشود.
​"وحدت" زیربنای مجد و عظمت اسلام است
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: زیربنای مجد و عظمت اسلام و شکوفایی تمدن غنی و بزرگ اسلامی "وحدت، همبستگی، انسجام و همدلی مذاهب اسلامی در سایه عمل به قرآن و سنت پیامبر اعظم (ص) است که محوری ترین نقطه مرکزی دایره اسلام به شمار می آید.
تضعیف ارزش ها بازی کردن در زمین دشمن است/ بدحجابی؛ عامل مهم افزایش طلاق
مولوي غلامحيدر فاروقي با بیان این که ترویج فرهنگ حجاب و عفاف عامل رشد فرهنگی و معنوی جامعه است، گفت: بدون شک هر کس که در راستای تضعیف ارزش های جامعه گام بردارد در زمین دشمن بازی کرده است.
شکر نعمت امنیت، حفظ و تعمیق وحدت اسلامی است/ ٦ مدرسه اهل سنت هرمزگان در قبل از انقلاب امروز به بركت نظام به ٣٦ مدرسه ارتقا يافته است
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان با اشاره به خدمات نظام به روحانیون اهل سنت گفت: ٦ مدرسه اهل سنت هرمزگان در قبل از انقلاب امروز به بركت نظام به ٣٦ مدرسه ارتقا يافته است.
دشمنان اسلام بیش از هر زمان دیگری بر طبل تفرقه میان مسلمین می کوبند/ تفرقه و تکفیر بلای جان مسلمانان است
مدیر حوزه علمیه اهل سنت جرجانی پیرواش سفلی، گفت: وحدت نوش دارویی است که خداوند متعال بندگان مومن خود را به آن فراخوانده است، لبیک به این فراخوان الهی راه سعادت و عزت را بر مومنین خواهد گشود.
آغاز ثبت نام آزمون تعیین سطح جامع ویژه روحانیون اهل سنت استان گلستان
ثبت نام آزمون تعیین سطح 1 و 2 جامع سال 1396 ویژه روحانیون اهل سنت آغاز گردید.
توجه به وضعیت معیشتی علما و تکریم آنان بیش از پیش مدنظر قرار گیرد
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: روحانیون کردستانی از اول انقلاب تا کنون نقش ویژه ای در پیشبرد اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی داشته اند و انتظار می رود وضعیت معیشتی و تکریم آنان بیش از پیش مدنظر قرار گیرد.
نقش روحانیون اهل سنت در تثبیت آرمان های انقلاب اسلامی در کردستان بی بدیل است
فرماندار مریوان گفت: جامعه معزز روحانیون اهل سنت کردستان در مناطق مختلف این استان مرزی نقش بی بدیلی را برای تثبیت ارزش های انقلاب اسلامی ایفا کرده اند و شایسته والاترین تقدیرها هستند.
کردستان به قطب علمی شافعی مذهبان دنیا تبدیل می شود
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: طی چند سال اخیر فعالیت های گسترده ای در راستای ارتقای فعالیت های آموزشی و پژوهشی با محوریت مذهب امام شافعی(رض) در استان آغاز شده و با فعالیت مرکز تخصصی امام شافعی زمینه برای تحصیل دانشجویان از تمام دنیا فراهم شده است.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next