اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت بوشهر مساجد اهل سنت فارس مراسم عمامه گذاري طلاب اهل سنت مساجد اهل سنت گلستان

آخرين شماره نشريات


اخبار دبيرخانه

دیدارهای معاونت اجرایی نهاد:
معاونت اجرایی نهاد استان در ادامه دیداری با مهندس بلیده معاون عمرانی سازمان منطقه آزاد چابهار ، در خصوص زمینه سازی برگزاری بیست و هشتمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی در شهرستان چابهار بحث و گفتگو نمودند و مقرر گردید سازمان منطقه آزاد در مورد برگزاری همایش مذاهب اسلامی همکاری لازم را بنمایند.

مدیر حوزه علمیه عرفانی اهل سنت آق‌قلا :
مدیر حوزه علمیه عرفانی اهل سنت آق‌قلا : در آن زمان، آگاهی و راهنمایی‌های داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) آتش فتنه را خاموش نمود.

آخوند ناصر قزل :
امام جمعه قازانقایه گفت: با وجود رهبر روشن دل و بیدار در کشور ما، هرگز دشمنان داخلی و خارجی هر ترفندی را به کار ببرند نمی توانند مردم انقلابی کشورمان را فریب دهند.

امام جمعه اهل‎سنت نگین‎شهر :
امام جمعه اهل‎سنت نگین‎شهر با اشاره به آسیب‎های جدی در فضای مجازی گفت: فضای مجازی حیثیت و بنیان خانواده را هدف قرار داده است که باید دولت و نهادهای فرهنگی حساس باشند.

امام جمعه اهل‎سنت قازانقایه :
امام جمعه اهل‎سنت قازانقایه با اشاره به رشد فزاینده طلاق به عنوان یکی از آسیب اجتماعی تاکید کرد: نفوذ فرهنگ غرب و فضای مجازی آفت جان مردم شده است.

معاون فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گلستان :
كنگره منطقه ای شعر اهل بیت علیهم السلام با حضور شعرا و ادبای مذاهب اسلامی استان های گلستان ، مازندران ، گیلان ، سمنان و خراسان شمالی در نیمه اول دیماه سال جاری به میزبانی استان گلستان برگزار می گردد.

ماموستا خدایی، مشاور دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه سنندج:
امام جمعه سنندج گفت: "وحدت و یکدلی" برای مسلمانان شیعه و سنی در کردستان رمز پیروزی است و تا زمانی که برادری، محبت، عشق و علاقه در بین ما باشد از دشمنان دور و به خداوند متعال نزدیک هستیم.

امام جمعه اهل سنت نقده :
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: آل سعود بازیچه و عامل دست غرب و آمریکا است.

با حضور حجت‌الاسلام مریدی:
مسجد اهل سنت علی ابن ابیطالب شهرک توحید بندرعباس با حضور رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان افتتاح شد.

با حضور حجت‌الاسلام مریدی؛
مسجد جامع روستای سودرو از توابع بندرعباس شب گذشته با حضور رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان و امام جمعه سورو بندرعباس در این روستا افتتاح شد.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next