اهل سنت

اخبار دبيرخانه

اهل سنت علاقه وافری به حضرت علی (ع) و اهل بیت دارند
امام جمعه روانسر گفت: اهل سنت علاقه وافری به حضرت علی (ع) و اهل بیت دارند و محبت به صحابه و اهل بیت از افتخارات اهل سنت است.
دیدار امام جمعه اهل سنت تالش با مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان
حجت‌الاسلام حسین خانی‌پور با حضور در شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان با حجت‌الاسلام حسین‌پور دیدار و گفت‌گو کرد.
جلسه مساجد با حضور نمایندگان اعضاء شورای روحانیت اهل سنت هرمزگان برگزار شد
حجت الاسلام و المسلمین مریدی گفت: ایجاد چارچوب های مناسب در جهت سهولت در ساخت مساجد از اولویت های کاری این دفتر بوده و خواهد بود اما باید در پناه و چارچوب های قانونی جمهوری اسلامی ایران به پیش برویم
ماموستا محمدي با مدیر و كاركنان حج و زیارت استان و مديران اهل سنت كاروانها دیدار کرد
ماموستا محمدي در ادامه گفت: اهل سنت انتظار دارد سهمیه ی بیشتری از کاروانها به آنان اختصاص داده شود.
هر شعاری از سوی مقام معظم رهبری عنوان شود، در واقع راهکار و راهنمایی برای مردم و مسئولان جهت برطرف کردن مشکلات کشور است / با حمله به سوریه پرده از چهره واقعی امریکا برداشته شد
حجت الاسلام عزت شیخ در گفت‌وگو با رابط خبری گیلان ضمن ابراز امیدواری نسبت به توجه مسئولان و مردم به شعار اقتصاد مقاومتی«تولید و اشتغال» گفت: هر شعاری از سوی مقام معظم رهبری عنوان شود، مدبرانه است و در واقع راهکار و راهنمایی برای مردم و مسئولان جهت برطرف کردن مشکلات کشور است که باید از آن به نحو احسن استفاده کنیم.
بازدید مسئولان شهرستان تالش از مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش
مهندس عیسی مهدوی، فرماندار و حجت‌الاسلام حسین انصاری، امام جمعه شهرستان تالش با همراهی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و شهردار تالش از مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش بازدید کردند.
قدرت امت اسلامی با وحدت کلمه تحقق می یابد
امام جمعه اهل سنت شهر تاتار علیا، گفت: قدرت و نیروی مسلمانان در وحدت آنان و ضعف و سستی در تفرقه و اختلاف آنان است.
استمرار اسلام به انسجام و همبستگی میان مسلمانان وابسته است
مدیر و مدرس حوزه علمیه اهل سنت احمدیه گمیشان، گفت: استمرار و تداوم حیات اسلام و حکومت اسلامی به ایجاد انسجام، وحدت و همبستگی میان فرقه‌ های مختلف اسلامی بستگی دارد.
نگاه های شخصی و منفعت طلبانه به نفع منافع ملی ما نیست
مولوی سید علی قریشی گفت: کسانی که مسئول هستند و یا می خواهند به وادی مسولیت های کلان قدم بگذارند بدانند که منفعت طلبی شخصی برای آنها حرام شرعیست.
دیدار سرپرست اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر با امام جمعه اهل سنت تالش
حجت‌الاسلام حمید ایلداری سرپرست اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر با حجت الاسلام خانی پور امام جمعه مسجد محمدیه اهل سنت تالش دیدار و گفت و گو کرد.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next