اهل سنت

اخبار دبيرخانه

ایجاد وحدت و همدلی در بین اقشار مختلف مردم از وظایف مبلغین است
معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان در دیدار با سرپرست حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش گفت: ایجاد وحدت و همدلی در بین اقشار مختلف مردم از وظایف دقیق مبلغین است.
مدیركل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان با رئیس دفتر امور اهل سنت دیدار کرد
علیرضا مجرد، مدیركل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان با قائم مقام نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان دیدار و گفت‌وگو کرد.
یادواره شهدای آبروی محله در اسالم تالش
مراسم یادواره شهدای آبروی محله با حضور جمعی از مسئولین، علمای شیعه و سنی و خانواده های معظم شهدا در اسالم تالش برگزار شد
چهارمین همایش دیدار دانشجویان و فرهنگیان منطقه گوده با علماء و اندیشمندان برگزار شد
چهارمین همایش دیدار دانشجویان و فرهنگیان منطقه گوده با علماء و اندیشمندان با حضور معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان در روستای برکه لاری شهرستان بستک برگزار شد.
جلسه اخلاق اداري ويژه كاركنان دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان در نماز خانه اين دفتر برگزار شد
رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه درامور اهل سنت خراسان، گفت: امروز به بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي در اين كشور رهبري بصير و آگاه زمام امور را به دست دارد كه در مقابل زورگويان عالم ايستاده و حامي تمام مستضعفين جهان است.
حمایت ویژه نظام از طلاب اهل‌سنت از برکات انقلاب است/ دستاوردهای نظام با دوران قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست
معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی طلاب اهل سنت به میزان طلاب شیعه و حتی در برخی موارد بیشتر از طلاب شیعه حمایت می شوند و از امکانات آموزشی و کمک آموزشی برخوردار هستند.
وحدت موضوع اکثر سخنان امام(ره) طی مبارزات و پس از انقلاب بود/ امام فلسطین را پاره تن اسلام می‌دانست
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل‌سنت هرمزگان گفت: امام خمینی قبل از استقرار نظام جمهوری اسلامی و پیروزی انقلاب ندای وحدت و اتحاد بین شیعه و اهل سنت را سر میداد و فلسطین را پاره تن جهان اسلام می دانست.
دولت آمریکا تهدیدی برای صلح جهانی است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: روی کارآمدن نژادپرستان خودشیفته برای جهان خطرناک است و جهان امروز باید از دولت آمریکا هراس داشته باشد زیرا این دولت تهدیدی برای صلح جهانی است.
فرمان های تحریم ترامپ بر علیه مسلمانان خدمت ناخواسته وی به اسلام است/ جبهه مقاومت خواستار قطع دائمی روابط با آمریکاست
مولوی یونس هاشمزهی گفت: اگر ترامپ بخواهد تعهدات آمریکا نسبت به کشور های مسلمان را پاره کند ما هم به حکم رهبری انقلاب تعهداتی که به آنها داده ایم را به آتش می کشیم.
ارزش‌های انقلاب برای نسل جدید تبیین شود/22 بهمن روزی سرنوشت ساز در تاریخ انقلاب است
امام‌جمعه اهل‌سنت کیش گفت: باید با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز تاریخ انقلاب را برای نسل های جدید تبیین کنیم.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next