اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 فروردين 1397| 6 رجب 1439

 


اخبار دبيرخانه

قرآن كتاب هدايت و راهنماي بشر در بحران هاي زندگي است
علي شيخ جامي گفت: قرآن روش درست زيستن را به انسان مي‌آموزد و برنامه‌اي را که در بر گيرنده تمام ابعاد زندگي انسان و تضمين کننده سعادت فردي و اجتماعي و دنيوي و اخروي اوست، ارائه مي‌دهد.
بازدید کاروان راهیان نور ایرانشهر از شیراز
با هماهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس، کاروان معتمدین و متنفذین اهل سنت شهرستان ایرانشهر سیستان و بلوچستان در مسیر عزیمت به مناطق جنگی جنوب کشور، از اماکن سیاحتی و زیارتی شیراز بازدید به عمل آوردند.
علماي بزرگ در هر منطقه موجب بركات فراوان براي مردم آن مناطق هستند
حجت الاسلام والمسلمين فرجام گفت: هر زمان كه نظام به حضور مردم احتياج داشت با توصيه هاي علما اين امر به بهترين نحو صورت پذيرفت.
دشمن در صدد خشن و بي عقل نشان دادن مسلمانان در جهان است
دكتر يوسفي راد اظهار داشت: در شرايطي كه دشمنان از همه امكانات براي ضربه زدن به اسلام استفاده مي كنند مسلح شدن به سلاح علم تنها راه رويارويي با اين توطئه است.
نقش مربیان تربیتی، در تربیت نسل فردا بسیار برجسته است
ماموستا دکتر قادری در حاشیه کلاس تفسیر و اخلاق مسجد قباء پاوه که با حضور تعدادی از مربیان پرورشی شهرستان پاوه برگزار شد؛ نقش مربیان تربیتی را در تربیت نسل فردا بسیار برجسته دانست و گفت: مربیان عزیز تربیتی باید فکری به حال جوانان بکنند؛ این جوانان در آینده جانشین ما خواهند بود و جامعه پاوه به دست آن‌ها خواهد افتاد، اگر درست تربیت شوندجامعه را حفظ خواهند کرد. در غیر این صورت شاهد مشکلات عدیده خواهیم بود.
اقدامات سپاه در ساخت و آبادانی مساجد قابل تقدیر است/ تشویق جوانان به سمت مسائل دینی تنها راهکار مقابله با معضلات اجتماعی است
رئیس شعبه سروآباد دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان از اقدامات سپاه در بحث ساخت و بهسازی مساجد در سطح شهر و روستاهای استان به ویژه شهرستان سروآباد تقدیر کرد.
همایش روحانیت و علمای اهل سنت و تشیع ایران و عراق در سنندج برگزار شد
همایش روحانیت و علمای اهل سنت و تشیع ایران و عراق در دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان برگزار شد.
گفتگوی کوتاه با شیخ نصیر موحدی در حاشیه مسابقه قرآنی کشوری در بوشهر
شیخ نصیر موحدی شرکت کننده در مسابقات قرآنی در رشته قرائت ترتیل ساکن شهرستان خاف از استان خراسان رضوی، گفتگوی کوتاهی با ایشان در حاشیه مسابقه قرآنی کشوری در بوشهر ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت صورت گرفت.
گفتگوی کوتاه با شیخ عبدالقیوم سلیمانپور از متسابقین قرآنی کشوری در بوشهر
عبدالقیوم سلیمانپور از طلاب و شرکت کنندگان در بخش حفظ کل قرآن اعزامی از استان خراسان رضوی در حاشیه مسابقات قرآنی کشوری ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت فرصتی شد تا گفتگوی کوتاهی با ایشان صورت پذیرد
گفتگو باضیاء الحق فرقانی در حاشیه پنجمین دوره مسابقات قرآنی
ضیاء الحق فرقانی مدرس حوزه علمیه خراسان رضویه به عنوان شرکت کننده در بخش مفاهیم قرآنی در این مسابقات، دقایق کوتاهی از بیاناتشان بهره مند شدیم.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.