اهل سنت

اخبار دبيرخانه

گرامیداشت یاد و خاطره شهدای تروریستی تهران در مسجد جامع اهل سنت پارسیان
مراسم یاد بود و گرامیداشت یاد وخاطره 17تن از شهدای تروریستی مجلس شورای اسلامی ومرقد امام خمینی (س)با حضورمردم شیعه واهل سنت در مسجد جامعه اهل سنت پارسیان هرمزگان برگزار شد.
حضرت علی در علم و درایت ممتاز و خارق العاده بود
مدرس مدرسه علوم دینی مصلحی شهرستان آق قلا با بیان اینکه، حضرت علی در علم و درایت ممتاز و خارق العاده بود، اظهار کرد: سخاوت، عبادت، تواضع و اخلاص از دیگر فضایل اخلاقی آن حضرت بود که در این باره رسول اکرم (ص) فرموده است: (انا مدینه العلم و علی بابها) یعنی، من شهر علم و دانش هستم و علی درب ورود به آن است.
حضرت علی (ع) از رسول الله (ص) الگو بر داری می کردند
امام جمعه روستای ینقاق شهرستان گالیکش گفت: حضرت علی (ع) از رسول الله (ص) الگو بر داری می کردند و از فضایل آن بزرگوار همین کافیست که، ام سلمه از پیامبر روایت می کند: هیچ منافقی دوستدار علی نخواهد بود وهیچ مؤمنی کینه علی در دل نمی دارد.
مراسم ضیافت الهی فعالان قرآنی ویژه بانوان اهل سنت شهر اینچه برون گلستان
بمناسبت شهادت مولی المتقیان حضرت علی (علیه السلام)، مراسم ضیافت الهی فعالان قرآنی ویژه بانوان شهر مرزی اینچه برون برگزار گردید.
امام جمعه و شورای افتاء و روحانیت و طلاب شهرستان دیواندره اقدام تروریستی در حرم امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی را محکوم کردند
با حمد و ثنای الهی و سلام و صلوات به ارواح پاک و مطهر انبیاء و اولیا الهی و شهیدان راه خدا به ویژه خاتم انبیا حضرت محمد(ص) اینجانبان (امام جمعه، شورای افتاء، روحانیّت، طلاب برادر و خواهر کرد) در شهرستان دیواندره که از توابع استان کردستان است، ضمن اعلام انزجار و نفرت از دشمن ددمنش خود فروخته‌ای که خود را داعش نامیده، یعنی سردمدار دول اسلامی، بیزاری جسته و آنان را جرثومه‌ی فساد و جنین خیانتکاری‌های آمریکا، اسرائیل، انگلیس، عربستان و یا هر جا و هرکشور دیگری که باشد، دانسته و هیچ گاه آنان را داخل اسلام و حتی انسانیّت نمی‌دانیم.
سروده شاعر اهل سنت خراسان در سوگواری امیر المومنین علی بن ابیطالب(ع)
شاعر اهل سنت خراسان در رسوگواری امیر المومنین علی بن ابیطالب(ع) به مدیحه سرایی پرداخته است.
شب‌های قدر بهترین فرصت خودسازی برای انسان است
امام جمعه دیواندره با اشاره به فضیلت شب‌های قدر ، گفت: این ایام فرصت مناسبی برای زدودن گناهان و بهترین فرصت و ظرفیت برای خودسازی انسان است.
شب قدر فرصتی طلایی برای زدودن گناهان است
امام جمعه اهل سنت قروه با بیان اینکه شب قدر فرصتی طلایی برای پاکی دل‌ها و زدودن گناهان است،گفت: خداوند منان عبادت و شب زنده‌داری در این شب عزیز را برابر با عبادت هزار ماه قرار داده است.
اهل سنت اجازه نمی دهند وجبی از خاک ایران به دست دشمن بیفتد/ اقوام ایرانی یک صدا در مقابل هر متجاوزی ایستاده اند
بعد از عملیات تروریستی داعش در تهران این گروه تکفیری با پخش کلیپی در فضای مجازی، خود را منتسب به اقوام کُرد جلوه دادند.
آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی ویژه امامان جمعه بندرعباس برگزار شد
آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی با طلاب اهل‌سنت جهت اخذ حکم امامت جمعه با حضور رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان و اعضای شورای روحانیت شهرستان بندرعباس برگزار شد.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next