اهل سنت

اخبار دبيرخانه

انتقال پایتخت اسرائیل به قدس شریف زیر پا گذاشتن قوانین بین المللی است و باعث تشدید وتسریع انتفاضه می شود
ماموستا عبدالسلام برهانی، روحانی اهل سنت اشنویه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت : انتقال پایتخت اسرائیل به قدس شریف زیر پا گذاشتن قوانین بین المللی است و باعث عدم اعتماد به آمریکا و تشدید انتفاضه می شود.
انتقال پایتخت اسرائیل و حمایت آمریکا، اعلان جنگ علیه جامعه اسلامی و توهین به مسلمانان است
ماموستا حسین تیباش، امام جماعت روستای خانقاه ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: انتقال پایتخت اسرائیل و حمایت آمریکا اعلان جنگ علیه کلیه جامعه اسلامی است و توهین به مسلمانان است.
سوء استفاده آمریکا از اختلافات موجود در برخی کشورهای اسلامی عواقب سنگینی به دنبال خواهد داشت
در پی اعلام بیت المقدس ، قبله اول مسلمین جهان به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی توسط رئیس جمهور آمریکا ، حجت‌الاسلام غیاث‌الدین بدری ، ناظر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش و امام جمعه مسجد رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم در گفت و گو با رابط خبری گیلان گفت : گستاخی رئیس جمهور آمریکا نسبت به مسلمانان و سوء استفاده از اختلافات موجود در کشورهای اسلامی جهان عواقب سنگینی به دنبال خواهد داشت .
بازدید مسئولین دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی از مساجد اهل سنت روستاهای توابع ارومیه
رئیس اداره فرهنگی و امور روحانیون و مسئول روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان از مساجد توابع مرکزی ارومیه دیدار کردند.
سکوت در برابر تصمیم آمریکا خیانت به اسلام و قرآن است
امام جمعه نوسود گفت: سکوت در برابر این تصمیم ظالمانه خیانت به اسلام و قرآن است نباید سکوت کرد. بعد از بین رفتن داعش،آمریکا این فتنه و توطئه دیگری را به راه انداخته است این حرکت رسما اعلام جنگ علیه ملت فلسطین و دنیای اسلام می باشد
خشم مردم جوانرود از تصمیم رییس جمهور آمریکا برای حمایت از صهیونیست ها
اقشارمختلف مردم شهرستان جوانرود پس از اقامه نماز جمعه با سردادن شعارمرگ برآمریکا ومرگ بر اسرائیل اعتراض خودرا از این اقدام تابخردانه رییس جمهورآمریکا اعلام وخواستار اعلام همبستگی جهان اسلام با مردم مظلوم فلسطین شدند
قدس پایتخت اول اسلام باقی خواهد ماند
امام جمعه داریان گفت: قدس، پایتخت اول اسلام و محل اسرای پیامبر(ص) باقی خواهد ماند، این حکم ربانی و تقدیر الهی است، با تصمیمات بشری و غوغاهای سیاسی تغییر نخواهد کرد.
حمایت ترامپ از معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل اعلام جنگی دیگر درخاورمیانه است
حاج ماموستا محمد واوی، امام جمعه موقت سردشت در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: اعلام ترامپ در مورد قدس به عنوان پایتخت یهود و اسرائیل قبل از هر چیزبی کفایتی و بی مدیریتی خود را در راس کشوری آشکار می کند که ادعای زمامداری کل جهان را دارد.
تمامی مسلمانان با هر ملیت و قومیت و مذهب و گرایش سیاسی باید در مقابل اقدام اخیر اسرائیل عکس العمل نشان بدهند
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: مسئله ای که رئیس جمهور آمریکا اخیراً مطرح و تصمیم گرفتند قدس شریف و بیت المقدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی معرفی کنند، این مسئله در عالم اسلام مصیبت بزرگی است.
ترامپ نمی تواند به راحتی واقعیت های تاریخی در مورد قدس را به انحراف بکشد
حاج ماموستا سهرابی، امام جمعه مهاباد در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: ترامپ نمی تواند به راحتی واقعیت های تاریخی را به انحراف بکشد.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next