اهل سنت

اخبار دبيرخانه

اقدام ترامپ بزرگترین توهین به مسلمانان و نشان از خوی استکبارطلبی آمریکا است
ماموستا اسماعیلی، امام جمعه موقت مهاباد در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: اقدام ترامپ بزرگترین توهین به مسلمانان است که خوی استکبارطلبی و زور گویی کشور آمریکا را نشان داد.
قرار گرفتن یکی از مقدس ترین نمادهای اسلامی در دست صهیونیست ها ، آفت بزرگی برای دنیای اسلام است
ماموستا احمد کوهستان پناه، مدرس علوم دینی اهل سنت ارومیه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: اینکه یکی از مقدس ترین نمادهای اسلامی دست صهیونیست ها قرار می گیرد، آفت بزرگی برای عالم اسلام است.
مسلمانان اعم از شیعه و سنی با بیداری مانع این اقدام ضد صلح اسرائیل خواهند شد
حجت الاسلام عسگر فعال آذر، رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت : رژیم صهیونیستی و امریکا حامی اصلی آن تلاش می کنند این کشور را در جهان تثبیت کنند.
حمایت دولت آمریکا از انتقال پایتخت اسراییل نشان دهنده توطئه قدرتهای استکباری جهان است
ماموستا امامی مدرس حوزه و دانشگاه در گفتگویی با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: همزمانی حمایت دولت آمریکا از انتقال پایتخت اسراییل نشان دهنده توطیه قدرتهای استکباری جهان است و با نقشه توطئه گرانه می خواهد نقشه منطقه خاورمیانه را تغییر دهد و به منافع خود برسد.
انتقال پایتخت اسرائیل به قبله ی اول مسلمین، منطقه را با چالش های زیادی روبه رو خواهد کرد
ماموستا عیسی زاده مدرس اهل سنت حوزه و دانشگاه در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: انتقال پایتخت اسرائیل به قبله ی اول مسلمین چالش های زیادی را در منطقه ایجاد خواهد کرد.
پایتخت شدن قدس شریف باعث قرار گرفتن مسلمانان در برابر کفرجهانی می شود
ماموستا محمد صالح هاشم آبادی، مسئول شعبه پیرانشهر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: کار ترامپ دیوانه برای معرفی قدس شریف به عنوان پایتخت اسرائیل باعث مشخص شدن ماهیت این غده سرطانی شد و همه مسلمانان یکپارچه جهت مقابله با این اقدام بسیج خواهند شد.
انتقال پایتخت اسرائیل و توهین به دین مسلمانان و قدس، جزء خطوط قرمز امت اسلامی است
ماموستا مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: قدس شریف متعلق به همه مسلمانان است و یهود و نصاری دشمن اسلام و مسلمین هستند.
امت اسلامی باید برای مقابله با توطئه جدید رژیم صهیونیستی و آزادی قدس اقدام عملی کنند
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: قدس سالهاست که در راه مبارزه با اسرائیل جهاد می کند و قدس متعلق به همه مسلمانان است.
ایران مرکز بیداری امت اسلامی در برابر توطئه های استکبار است
عبدالرزاق آخوند رهبر گفت: ایران مرکز بیداری اسلامی برای همه مسلمانان بوده و پیروزی های جبهه مقاومت در برابر توطئه تکفیری آمریکایی ناشی از زنده نگه داشتن شعائر الهی در بین نیروهای رزمنده ایرانی و سایر رزمندگان بود.
مراسم جشن وحدت در مسجد جامع رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم با حضور مردم و مسئولان برگزار شد
مراسم جشن وحدت در مسجد جامع رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم با حضور مدیر شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان ، مسئولان و علمای شیعه و سنی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next