اهل سنت

اخبار دبيرخانه

نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت:
حجت‌الاسلام مریدی با مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه هرمزگان دیدار کرد
حجت الاسلام والمسلمین محمد مریدی رئیس دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت هرمزگان در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدطاهر گرایلی مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان ضمن تبریک انتصاب شایسته ایشان به گفت‌وگو با یکدیگر پرداختند.
حضور در راهپیمایی 22بهمن پیمانی دوباره با انقلاب و شهداست
امام جمعه اهل سنت کیش با تاکید بر اینکه انقلاب به همت مردم و رهبری و هدایت خردمندانه امام راحل آغاز شد و مردم باید آن را با هوشیاری حفظ کنند افزود : حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه پیمانی دوباره با انقلاب و شهداست.
در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت و انسجام داخلی کشورمان را نشان دادیم
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس گفت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت و انسجام داخلی کشورمان را نشان دادیم.
راهپیمایی ۲۲ بهمن بستری مناسب برای انتقال ارزش‌ها است
امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه حضور روحانیت در جریان انقلاب استمرار دارد گفت: امروز شیعه و اهل‌سنت بیرجند با حضور خود در راهپیمایی بار دیگر مستکبران عالم به ویژه آمریکا خائن را ناامید کردند.
طنین مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مردم آستارا در راهپیمایی 22 بهمن
در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مردم شیعه وسنی شهرستان آستارا با حضور پر شور خود در راهپیمایی 22 بهمن طنین مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.
مردم تالش در راهپیمایی 22 بهمن حماسه‌ای دیگر از جنس وحدت را خلق کردند
در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، مردم شیعه وسنی شهرستان تالش با حضور پر شور خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه‌ای دیگر از جنس وحدت را خلق کردند
مراسم شب شعر فجر با حضور شاعران شیعه و اهل سنت در بندرپهل برگزار شد
اولین مراسم شب شعر فجر با حضور شاعران شیعه و اهل سنت با جضور روحانیون شیعه و اهل سنت و معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در بندرپهل بر روی لندی گراف برگزار شد.
حجت‌الاسلام مریدی از حضور گسترده مردم هرمزگان در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد
حجت الاسلام والمسلمین محمد مریدی، رئیس دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت هرمزگان با صدور پیامی از حضور گسترده مردم مومن و دریادل هرمزگان تقدیر و تشکر کرد.
راهپیمایی 22 بهمن تبلور عشق به انقلاب و مهر به شهداست
نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان گفت: ملتی که با جانفشانی در همه صحنه‌ها از انقلاب تا جنگ و تحریم و ... در صحنه باقی مانده و خم به ابروی خود نیاورده است، شایسته بهترین شرایط و بیشترین خدمات است و عشق به انقلاب و مهر به شهدا را امروز در خیابان‌های سراسر ایران و از جمله در بندرعباس شاهد بودیم.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next