اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 29 دي 1397| 13 جمادي الاول 1440

 


اخبار دبيرخانه

ائمه جمعه و جماعات، اعضای شورای افتاء، روحانیون شعبه دهگلان دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان 9 دی ماه را گرامی داشتند
ائمه جمعه و جماعات، اعضای شورای افتاء، روحانیون شعبه دهگلان دفتر نمايندگي ولي‌فقيه در امور اهل‌سنت استان کردستان با صدور بیانیه‌ای حماسه 9 دی ماه را گرامی داشتند.
حماسه 9 دی ماه نماد بصیرت، دشمن‌شناسی و حضور در عرصه‌ مجاهدانه ملت ایران است
علما و روحانیون استان کردستان طی بیانیه‌ای آورده‌اند حماسه 9 دی ماه نمادی از بصیرت، دشمن‌شناسی و حضور در عرصه‌ مجاهدانه توسط مردم مسلمان ایران است.
فتنه‌انگیزی‌های سال 88 موجب همراهی و یکدلی ملت ایران شد
امام‌جمعه سردشت در بخش دیگری از مصاحبه به امنیت اشاره کردرو گفت: یکی از راه‌های امنیت سازی در کشور مردم محوری است. ماموستا واوی در ادامه خاطرنشان کرد: همچنان که گفته می‌شود عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد؛ فتنه‌انگیزی‌های سال 88 موجب همراهی و یکدلی ملت ایران شد.
مردم هوشیار و بیدار ایران اسلامی همواره در کنار نظام بوده‌اند
امام جمعه مریوان گفت: مردم هوشیار و بیدار ایران اسلامی همواره در کنار نظام و انقلاب بوده‌اند
دشمن قصد دارد به‌عناوین‌مختلف به‌نظام ضربه بزند
ماموستا عبدالهیان در پاسخ به سؤالی در مورد نقش طلاب و روحانیون نقش روحانیون و طلاب را مهم توصیف کرد و لزوم اطاعت آن‌ها و مردم از خداوند و دستورات رهبر انقلاب اسلامی را متذکر شد.
روحانیون الگوهای خوبی هستند مسائل را تبیین کنند
ماموستا بهنام بهانه‌های دشمن را برای توطئه و فتنه مختلف دانست. وی در همین راستا گفت: بهانه‌های دشمن برای فتنه مختلف است. گاهی حمله‌های تروریستی و گاه با اغفال مردم تلاش می‌کند از مردم سوءاستفاده کند. وی همچنین گفت: در همان سال 88 علی‌رغم مسائل مختلف بازهم شاهد فشار و تحریم بودیم.
مسئولین موظف‌اند از طریق مستندات به مردم آگاهی بدهند
ماموستا ملا محمد کلشی نژاد در مورد فتنه 88 هدف دشمن را رواج بی امنیتی دانست و تأکید کرد: فتنه گران در سال 88 با توهین مقدسات دینی تلاش داشتند امنیت کشور را برهم بزنند اما با آگاهی مردم با این جریانات مقابله شد. وی همچنین به‌واسطه تلاش‌های مردم در خنثی‌سازی فتنه 88 گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون مردم است. چراکه مردم با حضور خودجوش در خیابان‌ها در وقایع عاشورای 88 بار دیگر صفا و صمیمیت و امنیت را در کشور برقرار کردند.
مردم ایران آسایش و امنیت را با قرآن و کلام رهبری افزایش خواهند داد
ماموستا احمدی باغ در رابطه با توطئه‌های هرروز دشمن گفت: استکبار جهانی هرروز می‌خواهد به بهانه‌های مختلف تفرقه‌افکنی کند. وی تکید داشت: البته همه این‌ها به ضرر مردم ایران است و لذا مردم با این مسائل برخورد آگاهانه خواهند کرد.
دشمنان با هر دست‌آویزی می‌خواهند اختلاف ایجاد کنند
ماموستا کوهجویی مدرس و عضو شورای روحانیت ارومیه با اشاره به توطئه دشمنان گفت: دشمنان ایران می‌خواهند با هر دست‌آویزی اختلاف ایجاد کنند. وی همچنین افزود: خداوند متعال پشتیبان ملت ایران است و با کمک خداوند این فتنه‌ها به‌جایی نمی‌رسد.
شهدا صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند
امام جماعت مسجد بلال اهل سنت شهرستان خاش گفت: حضور علما شیعه و سنی در کنار یکدیگر معروفی جهت خنثی سازی توطئه و تهدیدات دشمنان است.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.