اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 فروردين 1397| 6 رجب 1439

 


اخبار دبيرخانه

بیست و نهمین نشست شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت برگزار شد
آخرین نشست دور سوم فعالیت شورا و بیست و نهمین نشست ادوار شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در سالن جلسات حوزه دبیر شورا برگزار گردید.
گفتگوی کوتاه با استاد محمد رضا محمدیان از داوران و اساتید قرآنی اهل سنت
در حاشیه مسابقه پنجمین دوره از مسابقات قرآنی ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت گفتگوی کوتاهی با استاد محمدرضا محمدیان صورت گرفت.
بهترین امت ها امت رسول الله صلی الله علیه وسلم است و حافظان و قاریان و حاملان قرآن بهترین انسان ها در این امت هستند
قرآن نوریست که انسان را از منجلاب فتنه ها وهوس ها و شهوات و شبهات رهایی می بخشد و در حقیقت این نور همه را به یک مسیر و به یک محور هدایت می کند زیرا نور نماد وحدت و صمیمیت و یکپارچگی است.
پنجمين دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتيل و مفاهيم قرآن كريم با معرفي نفرات برتر هر رشته در بوشهر به كار خود پايان داد
پنجمين دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتيل و مفاهيم قرآن كريم با معرفي نفرات برتر هر رشته روز سه شنبه مورخ 96/12/8 در بوشهر به كار خود پايان داد.
روحانیون و طلاب اهل سنت استان گلستان موفق به کسب عناوین برتر شدند
روحانیون و طلاب اهل سنت استان گلستان در اختتامیه پنجمین دوره مسابقات کشوری حفظ و قرائت قرآن کریم اهل سنت کشور در بوشهر موفق به کسب عناوین برتر شدند.
آزمون تعیین سطح ویژه روحانیون اهل سنت گلستان برگزار می شود
آزمون تعیین سطح جامع ویژه مدرسین و روحانیون اهل سنت استان گلستان در روزهای پنج شنبه و جمعه دهم و یازدهم اسفند ماه 96 در گرگان برگزار می شود.
بیست و یکمین شماره فصلنامه علمی تخصصی حبل‌المتین منتشر شد
بیست و یکمین شماره فصلنامه علمی تخصصی حبل‌المتین به صاحب‌امتیازی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت منتشر شد.
نشست وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و اوقاف سوریه با حضور جمعی از علمای اهل سنت دو کشور برگزار شد
این نشست در 7 اسفند ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، وزیر اوقاف جمهوری عربی سوریه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی، جمعی از اعضای شورای برنامه ریزی و علمای اهل سنت لبنان برگزار شد.
نخبگان جهان اسلام برای ریشه‌کنی افراطی‌گری تلاش کنند
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: علما، روحانیت و نخبگان جهان اسلام در گفت و گو با یکدیگر می توانند تفکر افراطی‌گری علیه دین اسلام را خنثی کنند.
پیشنهاد برگزاری همایش وزرای اوقاف کشورهای اسلامی در ایران/ شکست تکفیری‌ها بدون کمک ایران امکان‌پذیر نبود
وزیر اوقاف جمهوری عربی سوریه با اشاره به اینکه پیروزی‌های قاطع بر تروریستهای تکفیری و شکست آنها بدون کمک ایران امکان‌پذیر نبود، ابراز امیدواری کرد که همایش بین‌المللی وزیران اوقاف کشورهای اسلامی در ایران برگزار شود تا تجربیات بزرگ این کشور در زمینه وقف مشاهده وبه سایر ملت ها منتقل شود.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.