اهل سنت

اخبار دبيرخانه

رستگاری یا عدم رستگاری ما بستگی به نوع استفاده از زبان دارد
شیخ بازماندگان در جلسه عمومی ویژه خواهران در مدرسه علوم دینی اهل سنت اسماعیلیه با بیان اینکه رستگاری یا عدم رستگاری ما بستگی به نوع استفاده از زبان دارد گفت: این عضو با حجم کوچکی که نسبت به دیگر اعضاء دارد کارآیی بسیاری دارد و می توان در مسیر خیر از آن کار گرفت و هم در مسیر ناثواب و در مسیر شر از آن استفاده کرد.
لزوم تشكيل اتاق فكر بين علمای شيعه و اهل سنت برای مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی
مديركل تبليغات اسلامي هرمزگان بر لزوم تشكيل اتاق فكرعلمای شيعه و اهل سنت برای مقابله با ناهنجاري‌هاي اجتماعي با يك وحدت مثال‌زدني تأكيد كرد.
از فعالیت های قرآنی بانوان ترکمن اهل سنت حمایت می کنیم
رئیس اداری مالی، برنامه ریزی و پشتیبانی دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، در بازدید از از فعالیت های قرآنی بانوان اهل سنت روستای قلعه توماچلر از توابع شهرستان گمیشان، گفت: قرآن کریم مهمترین عامل تحکیم وحدت بین مسلمانان است.
شهرستان پاوه از حیث بزهکاری، کمترین مشکل را دارد
ماموستا قادری در جلسه تودیع و معارفه دادستان پاوه؛ به درصد پایین بزهکاری در شهرستان پاوه اشاره کرد و افزود: وجود هشت مدرسه علوم‌دینی که طلبه‌ها را به شیوه‌ای اعتدالی تربیت می‌کنند و نیز تقدیم ۶۴۴ شهید و بیش از ۱۰۰۰ نفر جانباز و آزاده برای اعتلای نظام و انقلاب که خونشان با شهدای عزیزی از اصفهان و تهران و قم و یزد و کرمان و... به هم پیوند خورد باعث شده شهرستان ما از حیث بزهکاری، کمترین مشکل را داشته باشد؛ اگرچه بی مشکل هم نیستیم.
صدق، شالوده اعتماد سازی در جامعه است
امام‌جمعه اهل‌سنت کنگ با بیان اینکه صدق، شالوده اعتماد سازی در جامعه است گفت: صدق گم شده‌ای است که با توجه به گسترش امکانات اجتماعی موجود باید بیش از پیش در بهره‌وری از آن تلاش کرد.
دشمن از اجتماع مسلمانان در حج رعب و وحشت دارد
شیخ الهامی با اشاره به آثار مثبت سیاسی و اجتماعی حج بر احوالات مسلمانان گفت: دشمن وقتی اتحاد و تجمع عظیم مسلمانان می بیند می‌ترسد و تمام تلاش خود را برای ایجاد فتنه و دو دستگی میان مسلمانان به کار می‌بندد.
همایش متمرکز زائران حج تمتع سال ۹۶ استان گلستان برگزار شد
همایش متمرکز زائران حج تمتع سال ۹۶ استان گلستان امروز در مصلی وحدت گرگان برگزار گردید.
حجاج شیعه و سنی استان گلستان دست در دست هم وحدت و انسجام را به دنیا نشان دهند
نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: حجاج شیعه و سنی استان گلستان دست در دست هم وحدت و انسجام را به دنیا نشان دهند.
سپاه پاسداران ستون فقرات انقلاب است
مولوی سلامی با تاکید بر اینکه سپاه ستون فقرات انقلاب است، گفت: امروز وجود و استواری انقلاب به سبب فداکاری و از خودگذشتگی رزمندگانی است که با همه وجود از انقلاب دفاع می‌کنند.
علمای اهل سنت جوانان را نسبت به خطر تکفیری ها آگاه سازند
ماموستا مرادی گفت: امروز تکفیری ها با تبلیغ سبب گمراهی جوانان و نوجوانان شده اند بنابراین باید علمای اهل سنت نسبت به این خطر و هجمه آگاه سازی و بصیرت افزایی کنند.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next