اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


اخبار دبيرخانه

مراسم غبار روبی و عطر افشانی مسجد حضرت نوح (ع) مریوان
هدف از برگزاری این مراسم آماده سازی و تهیه مکان مناسب و معطر برای ماه رمضان و حضور مردم و بلاخص جوانان در مساجد می باشد.
اهل سنت ايران اقدام اخیر ترامپ را محکوم می کنند/تا پای جان ازمنویات رهبری پیروی می کنیم
مولوي سيد حسام الدين حسيني گفت: اهل سنت ايران اقدام اخیر ترامپ را محکوم نموده و به آنها می گوییم که تا پای جان از فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری پیروی می کنیم و پای نظام و انقلاب خود ایستاده ایم.
آمريكا بارها عدم پايبندي به انجام معاهدات را نشان داده است
مولوي يوسف خوشدوست گفت: ترامپ پیش از آنکه به مسند ریاست جمهوری آمریکا برسد با ملت ایران دشمنی داشت و این دشمنی را بارها و طی سخنرانی های دوران نامزدیش در انتخابات گذشته آمریکا نشان داده بود.
خروج آمریکا از برجام نشان دهنده کینه دیرینه استکبار از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت مسلمان ایران و همه مسلمین جهان است
حجت الاسلام حسین خانی‌پور ، امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در گفت‌ و گو با رابط خبری گیلان در پی خروج رئیس جمهور آمریکا از برجام و فرمایشات مقام معظم رهبری در این زمینه ، ضمن محکوم کردن این اقدام ترامپ اظهار داشت : دشمنی آمریکا با ملت و نظام اسلامی ایران موضوع تازه ای نیست و از سران آمریکایی به عنوان اصلی ترین دشمن جهان اسلام و مسلمانان جهان بیش از این هم انتظار نمی رود.
بد عهدی رئیس جمهور آمریکا و خروج از برجام یک اتفاق تازه نیست
حجت الاسلام تاج‌الدین برزکوهی ، امام جمعه مسجد فاروق اعظم بخش اسالم در گفت‌ و گو با رابط خبری گیلان پیرامون خروج آمریکا از برجام و فرمایشات مقام معظم رهبری در این زمینه ، گفت : بد عهدی رئیس جمهور آمریکا و خروج از برجام یک اتفاق تازه نیست و ملت ما با بصیرت و هوشیاری این دشمنی ها و دسیسه ها را خنثی خواهد کرد و در مقابل فشار اقتصادی دشمن ایستادگی می نماید .
امام جمعه اهل سنت تازه ياب خراسان شمالي بدعهدي آمريكا در قضيه برجام را محكوم كرد
در اين بيانيه آمده است: آمريكا و همپيمانانش ثابت كرده اند كه به هيچ كدام از تعهدات خود پايبند نيستند و دل بستن به آنها پوچ و بي معني است.
به کوری چشم دشمنان ملت ایران از هیچ تحریم و تهدیدی نمی ترسند
ماموستاملا هادی زکایی گفت: به کوری چشم دشمنان ملت ایران نشان داده اند که از هیچ تهدید و تحریمی نترسیده اند و با تمام وجود در کنار انقلاب و نظام ایستاده اند/ آمریکا و رژیم صهیونیستی از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی در صدد ایجاد فتنه و اختلاف هستند
علمای دینی اهل سنت ایران از نعمت آزادی دینی و امنیت در کشور برخوردارند
آخوند کمالی تصریح کرد: در ایران، مبلغان دینی، مدیران و مدرسین حوزه های علمیه و آحاد علمای اهل سنت در جهت توسعه و ترویج دین آزاد هستند.
بیانیه دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان در خصوص بد عهدی دولت آمریکا و خروج از توافق نامه برجام
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد با لغو برجام، تحریم‌هایی که در چهارچوب این توافق لغو شده بودند را بار دیگر علیه تهران به اجرا می‌گذارد.
آگاهی بخشی دانش آموزان به سوی علم، دین مداری و اخلاق مهمترین وظیفه معلم است
مدیرحوزه علمیه اهل سنت حامد قره تپه بندرترکمن گفت: وظیفه امروز معلمان آگاهی بخشی دانش آموزان به سوی علم، دین مداری و اخلاق است لذا اگر در این وظیفه اهمالی صورت گیرد جامعه دچار معظلات گوناگونی خواهد شد.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.