اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت آذربايجان غربي مساجد اهل سنت آذربايجان غربي

آخرين شماره نشريات


اخبار دبيرخانه

امام جمعه اهل سنت لمر اسالم بمناسبت سالروز شهادت آیت الله نمر باقرالنمر:
خداداد طالبی در سالروز شهادت عالم مبارز شیخ نمر باقرالنمر گفت: کسی که شهادتین را به زبان جاری کند مسلمان است و ریختن خون مسلمانی به دست مسلمان دیگر حرام است. خداداد طالبی در سالروز شهادت عالم مبارز شیخ نمر باقرالنمر گفت: کسی که شهادتین را به زبان جاری کند مسلمان است و ریختن خون مسلمانی به دست مسلمان دیگر حرام است.

ناظر مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش بمناسبت سالروز شهادت آیت الله نمر باقرالنمر:
غیاث‌الدین بدری در سالروز شهادت عالم مبارز شیخ نمر باقرالنمر گفت: به شهادت رساندن این عالم بزرگ لکه ننگ دیگری است که دامن حکومت فاسد سعودی را گرفته و این جنایت باید توسط همه علمای جهان اسلام محکوم شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی درنشست هم اندیشی ائمه جمعه، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت استان :
نشست هم اندیشی ائمه جمعه، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت آذربایجان غربی در محل دفتر امام جمعه ارومیه برگزار شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی :
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی در نشست هم اندیشی ائمه جمعه ، جماعات و شورای روحانیت اهل سنت استان که در محل امام جمعه ارومیه برگزار شد با اشاره به این که موضوعات مهم از جمله وجود امنیت در جامعه اسلامی باید در خطبه های نماز جمعه ذکر شود گفت: باید در خطبه های ائمه جمعه بر کیفیت و کمیت این خطبه ها تاکید شود تا بیش از پیش زیبایی های نظام را در این خطبه ها مشاهده کنیم.

تجمع بزرگ روشنگري يوم الله 9 دي با حضور ائمه جمعه و جماعات اهل سنت و اقشار مختلف مردم و تعدادي از مسئولان کشوري و لشکري در ارومیه برگزار گردید.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه :
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به اینکه اتحاد نیاز اصلی جوامع اسلامی است، گفت: اتحاد زمینه ساز نزدیکی قلوب مسلمانان و نشر اسلام در سراسر جهان است.

کارت‌های شهریه و خدمات جانبی جدید طلاب، مدرسین و روحانیون اهل سنت گیلان توسط نماینده مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گیلان و با نظارت نماینده شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان در مدارس علمیه خواهران و برادران شهرستان تالش به طلاب تحویل داده شد

به همت گروه جهادی عاشقان ثارالله انجام شد :
مسئول گروه جهادی عاشقان ثارالله گفت: در راستای رفع محرومیت و توسعه روزافزون جامعه، انجام کارهای جهادی باید به عنوان یک اولویت پیگیری و اجرا شود

با حضور جمعی از طلاب و روحانیون اهل سنت بندرعباس؛
کارگاه آموزشی آشنایی با جریان های تکفیری و بصیرت افزایی با حضور نعمتی کارشناس امور مشمولین دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر علی‌اکبر میرزایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان و جمعی از طلاب و روحانیون اهل سنت در دفتر نماینده ولی‌فقیه در امور اهل سنت هرمزگان برگزار شد.

نتیجه فاصله گرفتن از دین و مسیرهای اخلاقی و کرامت انسانی، خشونت و گرایش به جنایت های فجیع، قتل و برادرکشی است.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next