اهل سنت

اخبار دبيرخانه

امروز که امریکا و غرب جنگ با ملت ایران را به عرصه اقتصادی و سیاسی کشانده‌اند مردم و مسئولان نیز باید در این عرصه مقاومت کنند
حجت الاسلام حسین خانی‌پور در گفت‌ و گو با رابط خبری گیلان در خصوص پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب که سال 96 را سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» نامیدند، گفت: ما در برهه‌ای از تاریخ قرار داریم که امریکا و غرب به بهانه‌های مختلف در صدد دشمنی و ایجاد فشار به ملت ما هستند
مقام معظم رهبری با نامگذاری سال «اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال» در واقع حرف دل مردم را زدند
حجت الاسلام غیاث‌الدین بدری درگفت‌وگو با رابط خبری گیلان ضمن تبریک سال نو و ایام نوروز گفت: مقام معظم رهبری با نام‌گزاری سال «اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال»در واقع حرف دل مردم را زده‌اندو این نشان از درک بالای ایشان نسبت به مشکلات مردم می‌باشد.
اقتصاد کشور نباید در مقابل ترفندهای دشمن مختل شود
امام جمعه اهل سنت قازان قایه، گفت: وضع اقتصادى کشور و نظام اقتصادى آن به گونه ای هدایت شود که در مقابل ترفندهاى همیشگى و گوناگون دشمنان مختل نشده و کمترین آسیب را ببیند.
اقتصاد مقاومتی بدون تولید و اشتغال معنا ندارد
مولوي سيد حسام الدين حسيني گفت: نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری نشان از نگاه ويژه ايشان به مساله اقتصاد در كشور است.
يكي از مولفه هاي اقتصاد مقاومتي توجه به اشتغال جوانان و استفاده از محصولات توليد داخل است
امام جمعه اهل سنت تايباد گفت: امروز و با توجه به امنيت فوق العاده اي كه ايران در منطقه و جهان دارد مي توان جدی ترین مشکل کشور را اشتغال و مسائل اقتصادي دانست و از همين روست كه مقام معظم رهبری در چند سال اخير به اين امر توجه ويژه اي داشته و سالها را به اين نام نامگذاري كرده اند.
محقق شدن منويات مقام معظم رهبري در رابطه با اقتصاد مقاومتی در گرو توسعه تولید داخلی و توجه به اشتغال است
مدير مدرسه علميه احناف خواف با اشاره به نامگذاري سال 1396 به نام اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال توسط مقام معظم رهبري، اظهار داشت: تاكيد معظم له بر اشتغال و رونق اقتصادي در كشور نشان از تيزبيني ايشان نسبت به مسائل مختلف كشور است.
رهبر انقلاب برای سالم ماندن کشور در برابر توطئه‌های دشمن روی اقتصاد مقاومتی تمرکز دارند
آیت الله زین‌العابدین قربانی در دیدار نوروزی با مدیران و جمعی از پرسنل ادارات گفت : قرن‌ها بر ما گذشت، خیال می کردیم قرآن فقط برای خواندن در مجالس ترحیم یا بر بالین زائو و یا عبور دادن مسافر از زیر آن است و هرگز فکر نمی کردیم یکی از ابعاد دین اداره و مدیریت جامعه است.
استفاده از ظرفیت‌های بالقوه کردستان تسهیلگر تحقق شعار امسال خواهد شد
امام جمعه دیواندره گفت: کردستان به تبع کشور، ظرفیت‌های طبیعی و خدادادی زیادی دارد که بصورت بالقوه مانده است که اگر آنها را به فعلیت درآوریم به نوعی به تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» کمک می‌کند.
تشکیل گروه جهادی متشکل از علماء بسیجی اهل سنت ستودنیست
مولوی عبد الصمد کریم زایی گفت: نفع مصادیق متعددی دارد که حمایت از مستضعفان و امداد رسانی به محرومان یکی از زیباترین جلوه های آن می باشد.
اقتصاد مقاومتی باید به باور عمومی در جامعه مبدل شود
امام جمعه روستای پیرواش شهرستان آق قلا گفت: اقتصاد مقاومتی باید به باور عمومی در جامعه مبدل شود چراکه تحقق اقتصاد مقاومتی بر روش‌ها و شیوه‌ انجام کارها مبتنی است و باید در این باره همه مردم و مسئولان تلاش کنند.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next