اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت گلستان مساجد اهل سنت آذربايجان غربي مساجد اهل سنت کرمانشاه

آخرين شماره نشريات


بيداري اسلامي

رئیس دفتر مقام معظم رهبری پیرامون قتل عام مردم مظلوم مصر عنوان کرد
حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی گفت: کشتار بی شرمانه اخیر مردم بی دفاع، مظلوم و مسلمان مصر لکه ننگی است که بر صفحه تاریخ نیروهای مسلح مصر ثبت شد و به این سادگی قابل تطهیر نیست.

امام جمعه اهل سنت بيرجند
مولوي غلام حيدر فاروقي، امام جمعه اهل سنت بيرجند گفت: راهپیمایی روز قدس یعنی اتحاد و انسجام مسلمانها در برابر رژیم غاصب اسرائیل ليكن تا کنون هیچ گونه اقدام عملی از طرف سران کشور های اسلامی در امت صورت نگرفته است و اگر مسلمانان اراده کنند و بخواهند یک ساعت هم اسرائيل توان مقابله در برابر مسلمانان را نخواهند داشت.

مدير اجرائي حوزه علميه خراسان
حجت الاسلام و المسلمين فرجام، مدير اجرائي حوزه علميه خراسان گفت: بايد با شركت در راهپيمائي روز قدس، پيشينه اسلامي آن، غصب شدنش و مظلوميت ملت فلسطين را به گوش جهانيان رساند.

امام جمعه موقت اهل سنت مشهد ريزه (خراسان رضوي)
مولوی عبدالکریم علی بائی امام جمعه موقت شهر مشهدریزه گفت: روز قدس نماد اتحاد و همدلي بين مسلمانان است كه با تدبیر و بینش وسیع بنیانگذار جمهوری اسلامی روز قدس نام گرفته است و تمام مسلمانان بايد با شركت در اين راه‌پيمايي فرياد خود را بار ديگر به گوش جهانيان برسانند.

روحانی اهل سنت زرآباد:
یکی از روحانیون برجسته اهل سنت زرآباد گفت: رمز موفقیت امام خمینی (ره)، اتکا به قدرت معنوی، تقوا و عمل به قرآن بود.

به مناسبت بعثت پيامبر گرامي اسلام(ص)
همایش حماسه سیاسی با حضور علما و فضلای شیعه و سنی در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) بجنورد برگزار گرديد.

امام جمعه اهل سنت جرگلان در گفتگو با تقریب:
خطیب جمعه اهل سنت جرگلان گفت: هدف از قیام امام خمینی(ره) احیای احکام اسلامی در جامعه و کوتاه کردن دست مزدوران و زورگویان از کشور بود.

مفتی اهل تسنن لبنان:
رییس جنبش وحدت و اصلاح لبنان با ستایش از نقش امام راحل و رهبر معظم انقلاب در مقابله با استکبار جهانی گفت: همواره آرزومندیم که کشورهای عربی راه ایران را در مقابله با آمریکا و رژیم صهیونیستی پی بگیرند.

یکی از علمای اهل تسنن سوریه گفت:
یکی از علمای اهل تسنن سوریه گفت: انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) محور آزادی قدس از تهران تا بغداد، دمشق و جنوب لبنان را به حرکت درمی‎آورد تا اینکه به پیروزی جهانی برسد.

مولوی عبدالصمد دامنی مدیر مدرسه علمیه اهل سنت حقانیه ایرانشهر در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با عرض تسلیت به مناسبت ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی با پشتوانه الهی و با توکل به خدا و عنایات حق توانست اسلام را در عصر حاضر دوباره احیا کند.
Back   1  -  2  -  3   Next