اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


بيداري اسلامي

لكه ننگی كه هیچگاه از صفحه تاریخ نیروهای مسلح مصر پاك نمی شود
حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی گفت: کشتار بی شرمانه اخیر مردم بی دفاع، مظلوم و مسلمان مصر لکه ننگی است که بر صفحه تاریخ نیروهای مسلح مصر ثبت شد و به این سادگی قابل تطهیر نیست.
«اراده و وحدت» مسلمانان در لحظه‌اي كوتاه مي‌تواند اسرائيل را نابود كند
مولوي غلام حيدر فاروقي، امام جمعه اهل سنت بيرجند گفت: راهپیمایی روز قدس یعنی اتحاد و انسجام مسلمانها در برابر رژیم غاصب اسرائیل ليكن تا کنون هیچ گونه اقدام عملی از طرف سران کشور های اسلامی در امت صورت نگرفته است و اگر مسلمانان اراده کنند و بخواهند یک ساعت هم اسرائيل توان مقابله در برابر مسلمانان را نخواهند داشت.
پيشينه اسلامي قدس، بايد ماندگار بماند
حجت الاسلام و المسلمين فرجام، مدير اجرائي حوزه علميه خراسان گفت: بايد با شركت در راهپيمائي روز قدس، پيشينه اسلامي آن، غصب شدنش و مظلوميت ملت فلسطين را به گوش جهانيان رساند.
به گفته امام خميني(ره) لازم است روز قدس در بین مسلمان‌ها مانند شب قدراحیا شود
مولوی عبدالکریم علی بائی امام جمعه موقت شهر مشهدریزه گفت: روز قدس نماد اتحاد و همدلي بين مسلمانان است كه با تدبیر و بینش وسیع بنیانگذار جمهوری اسلامی روز قدس نام گرفته است و تمام مسلمانان بايد با شركت در اين راه‌پيمايي فرياد خود را بار ديگر به گوش جهانيان برسانند.
رمز موفقیت امام خمینی (ره) اتكا به قدرت معنوی بود
یکی از روحانیون برجسته اهل سنت زرآباد گفت: رمز موفقیت امام خمینی (ره)، اتکا به قدرت معنوی، تقوا و عمل به قرآن بود.
همایش حماسه سیاسی با حضور علمای شیعه و سنی در خراسان شمالی برگزار شد
همایش حماسه سیاسی با حضور علما و فضلای شیعه و سنی در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) بجنورد برگزار گرديد.
هدف از قیام امام خمینی(ره) احیای احكام اسلامی بود
خطیب جمعه اهل سنت جرگلان گفت: هدف از قیام امام خمینی(ره) احیای احکام اسلامی در جامعه و کوتاه کردن دست مزدوران و زورگویان از کشور بود.
امام خمینی خط قرمزی بر سلطه استكبار كشید/ امام خامنه‎ای سپر دفاعی محكمی برای مسلمانان در مقابل آمریكا گشود
رییس جنبش وحدت و اصلاح لبنان با ستایش از نقش امام راحل و رهبر معظم انقلاب در مقابله با استکبار جهانی گفت: همواره آرزومندیم که کشورهای عربی راه ایران را در مقابله با آمریکا و رژیم صهیونیستی پی بگیرند.
ملت‎های اسلامی آیت الله خامنه‎ای را امام خود می‎دانند
یکی از علمای اهل تسنن سوریه گفت: انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) محور آزادی قدس از تهران تا بغداد، دمشق و جنوب لبنان را به حرکت درمی‎آورد تا اینکه به پیروزی جهانی برسد.
امام خمینی با توكل به خدا اسلام رادوباره احیا كرد
مولوی عبدالصمد دامنی مدیر مدرسه علمیه اهل سنت حقانیه ایرانشهر در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با عرض تسلیت به مناسبت ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی با پشتوانه الهی و با توکل به خدا و عنایات حق توانست اسلام را در عصر حاضر دوباره احیا کند.
Back   1  -  2  -  3   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.