اهل سنت

اخبار مهم

از اينكه مقام معظم رهبري به جامعه اهل سنت به ويژه علما و مدارس علميه عنايت ويژه اي دارند سپاسگزار و قدردان هستيم
مولوي عبداللهي اظهار داشت: امروز اگر كسي قدر نعمت انقلاب را نداند كفران نعمت كرده و مستوجب نكوهش است.
ديدار و گفتگوی رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان با مديران، مدرسين و طلاب مدارس خراسان جنوبی + تصاویر
رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، با حضور در برخي از مدارس علميه اهل سنت خراسان جنوبي با مديران، مدرسين و طلاب اين مدارس ديدار و گفتگو كرد.
تفرقه مهمترین حربه دشمنان اسلام است/ علمای اهل سنت و شیعه با اتحاد خود دشمنان را مایوس کنند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با ذکر این مطلب که جزیره قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس است اظهارکردند: این جزیره از جهات مختلف، دارای اهمیت است؛ علمای اهل سنت و شیعه این منطقه و سایر مناطق کشور باید اتحاد خود را با هم حفظ کنند و دشمنان را مایوس سازند.
حمایت مردم مالزی از قانون پیاده سازی حدود اسلامی در این کشور
مردم مالزی در حمایت از قانون پیاده سازی حدود اسلامی در این کشور به خیابان ها آمده اند.
تاکید مرکل به نقش علمای اسلام در مبارزه با گروه های تروریستی و تکفیری
صدر اعظم آلمان خاطر نشان کرده است که برای مبارزه ریشه ای با گروه های تروریستی و تکفیری به کمک علما و روحانیون اسلامی نیاز شدید وجود دارد و بدون انها، کاری از پیش نمی رود.
من از اهل تسنن هستم و به شهادت فرزندم در سوریه بعنوان گامی در راستای تحکیم وحدت ملی ایمان دارم / به محور مقاومت باور دارم و تاکید می‌کنم نبرد ما یکی است
یکی از علمای برجسته اهل سنت و رئیس مرکز مطالعات «عمر مختار» لبنان گفت: وحدت کلمه و گفتمان علما و روحانیون سدی در برابر اندیشه‌های تکفیری علیه امت اسلام است.
تصمیم دولت مصر جهت تغییر کتب و متون درسی طلاب دینی این کشور
دولت مصر از علمای الازهر خواسته است که کتاب های درسی علما و روحانیون را تغییر دهند تا از رشد گروه های افراطی جلوگیری شود.
مراسم اختتامیه بیست و هشتمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی در زاهدان برگزار شد
مراسم اختتامیه بیست و هشتمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی صبح امروز، ۲۸ بهمن‌ ماه با حضور نخبگان و علمای برجسته شیعه و سنی کشور در سالن اجتماعات نهاد نمایندگی ولی امر مسلمین در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان برگزار شد.
پارلمان مصر: خالی بودن کرسی سوریه در اتحادیه عرب دیگر پذیرفتنی نیست
کمیته امور عربی مجلس الشعب(پارلمان) ضمن درخواست بازگشت سوریه به شورای اتحادیه عرب، تأکید کرد که تنها ملت سوریه درباره آینده این کشور تصمیم‌گیری خواهد کرد.
تجلیل از پژوهشگران برگزیده اهل سنت آذربایجان غربی
همزمان با برگزاری برنامه های سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از پژوهشگران برگزیده آذربایجان غربی در همایشی تحت عنوان یاوران انقلاب با موضوع نقش علمای اهل سنت در پیروزی انقلاب اسلامی، تجلیل شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next