اهل سنت

اخبار مهم

ائمه جمعه اهل سنت بندر ترکمن معرفی شدند
ائمه جمعه اهل سنت بندر ترکمن با حضور رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، علما و روحانیون، فرماندار، اعضای منتخب شورای شهر و نمازگزاران در مسجد جامع قبا این شهر معرفی شدند.
استهلال ماه رمضان با حضور جمعی از روحانیون شیعه و اهل سنت هرمزگان برگزار شد
استهلال ماه رمضان بعد از ظهر دیروز با حضور کارشناس مسئول فرهنگی دفتر امور اهل سنت هرمزگان و جمعی از روحانیون اهل سنت استان در ارتفاعات کوه گنو صورت پذیرفت.
امتحانات پایان سال تحصیلی طلاب اهل سنت در مدرسه علمیه صدیقیه تربت جام و مظهرالتوحید تایباد برگزار شد
برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی طلاب اهل سنت در مدرسه علمیه صدیقیه تربت جام و مظهرالتوحید تایباد
با حضور علمای شیعه و سنی، مصلای روستای باغلق شهرستان راز و جرگلان افتتاح شد
با حضور علمای شیعه و سنی، مسوولان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان و جمعی از مسوولین مصلای روستای باغلق شهرستان راز و جرگلان افتتاح گردید.
نشست هم انديشي ستاد استهلال اهل سنت استان کرمانشاه برگزار گرديد
جلسه هم اندیشی ستاد استهلال استان کرمانشاه در سال 96 در روز پنج شنبه مورخ 4خرداد ماه سال جاری با حضور مدیر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه و جمعی از علما و روحانیون اهل سنت در دفتر امام جمعه شهر کرمانشاه،حضرت آیت الله مصطفی علما برگزار گردید.
سوم خرداد روز عزت و پیروزی/پیام حضور مردم در انتخابات اخیر : بوده ایم ،هستیم و خواهیم بود
امام جمعه پاوه در مراسم شب خاطره که با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد گفت: در زمان جنگ تحمیلی مردم سایر استانها بغیر از غرب و جنوب، فقط عزیزانشان را از دست می دادند ولی مردم کرمانشاه و بخصوص شهرهای مرزی، علاوه بر اینکه عزیزانشان را تقدیم انقلاب کردند، اموال، املاک، باغات و حتی زمینهای کشاورزی خویش را نیز از دست دادند؛ لذا می طلبد به وضعیت معیشتی مردم و اشتغال جوانان بیکار توجه خاصی گردد.
شنبه اول ماه مبارک رمضان است
عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با اعلام جزئیاتی از رویت هلال ماه مبارک رمضان گفت:‌ به احتمال زیاد همانگونه که در تقویم آمده است روز شنبه اول ماه مبارک رمضان است.
بيانيه اهل سنت خراسان درباره رؤيت هلال ماه مبارك رمضان 1438
ماه مبارک رمضان، فرصت نورانی تجدید بندگی و اطاعت از پروردگار متعال است؛ اغتنام لحظه لحظه‌ی این ماه، باعث رشد معنوی انسان و اعتصام او به حبل موثوق و مستحکم هدایت الهی می‌شود.
مؤسسه مذاهب اسلامی پایگاه تربیت نیروهای تقریبی/حمایت راهبردی دبیرخانه از مؤسسه مذاهب اسلامی
روز گذشته دبیر و معاونین دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در جمع شورای علمی و راهبردی مؤسسه آموزشی، پژوهشی مذاهب اسلامی قم حضور یافتند.
خدمات گذشته قابل تقدیر است/ این مؤسسه در افقی بازتر و چشم اندازی وسیع تر ادامه فعالیت خواهد داد
دبیر و معاونین دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی، روز سه شنبه 2 خردادماه، در جمع همکاران مؤسسه آموزشی، پژوهشی مذاهب اسلامی قم حضور یافتند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next