اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 1 بهمن 1396| 5 جمادي الاول 1439

 


اخبار مهم

تأثیر غزالی بر متفکران و اندیشمندان ایران زمین/ غزالی به حریت فکری در جهان اسلام کمک شایانی کرد
کنفرانس بین المللی "امام محمد غزالی" با همکاری دانشگاه مذاهب اسلامی ایران و بنیاد علمی فرهنگی "امانت" اندونزی با حضور شخصیت های برجسته جهان اسلام، هیئت تقریبی دانشگاه مذاهب اسلامی و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دکتر مختاری رئیس دانشگاه امروز شنبه 30دیماه در جاکارتا آغاز شد.
کنفرانس بین‌المللی امام محمد غزالی با حضور هیئت اعزامی ایران در اندونزی برگزار شد+تصاویر
کنفرانس بین‌المللی امام محمد غزالی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد حسینی‌شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان و ماموستا فایق رستمی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در اندونزی برگزار گردید.
امتحانات نیمسال طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی برگزار شد
امتحانات نیمسال تحصيلي طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایحان غربی به همت اداره آموزش و پژوهش دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان؛ برگزار شد.
كارگاه آموزشي ويژه روحانيون، مدرسين و طلاب اهل سنت با موضوع تمدن اسلامي در شهرستان پيرانشهر برگزار شد
کارگاه تمدن نوین اسلامی با سخنرانی حجت الاسلام صفری و حضور امام جمعه ، مسئول شعبه پیرانشهر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی و مسئولین فرهنگی و آموزش دفتر استانی به همراه 60 نفر از روحانیون و طلاب در محل سالن اجتماعات دفتر شهرستان برگزار شد.
حکم غیابی حبس ابد برای « یوسف القرضاوی »
دادگاه نظامی مصر به طور غیابی، « یوسف القرضاوی » از علمای مشهور اهل سنت را به حبس ابد محکوم کرد.
همایش تکریم از روحانیون اهل سنت شهرهای روانسر و جوانرود برگزار گردید
همایش تکریم از روحانیون شهرهای روانسر و جوانرود در روز چهارشنبه 1396/10/27 در جوانرود برگزار گردید/نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: اسلام دارای جوهره و قدرتی بالاتر از همه قدرتها ست و روحانیون باید آن را معرفی کنند.
اتحادیه بین‌المجالس عضویت اسرائیل در این اتحادیه را لغو کند
در بیانیه سیزدهمین کنفرانس اتحادیه پارلمان‌های کشورهای اسلامی آمده است: از اتحادیه بین‌المجالس خواستاریم که عضویت کنست اسرائیل در این اتحادیه را به عنوان تنبیهی برای تجاوزگری این موجودیت صهیونیستی به حقوق بین‌الملل ملغی سازد.
همایش تجلیل از عاملین و مبلغین زکات ویژه روحانیون اهل سنت شهرستان ماکو برگزار شد
همایش تجلیل ازعاملین و مبلغین زکات ویژه روحانیون اهل سنت به همت شعبه ماکو دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی با حضور مسئول کمیته امداد امام خمینی (ره) و مسئول اجرایی زکات شهرستان و روحانیون فعال اهل سنت در حوزه زکات شمال استان در سالن اجتماعات دفتر برگزار شد.
کارگاه آموزشی - بصیرتی ویژه طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی برگزار شد
كار گاه آموزشي بصیرتی ويژه طلاب و روحانيون و مدرسين با موضوع تمدن اسلامي و مسائل روز همراه با پرسش و پاسخ با حضور 60 نفر از طلاب و روحانیون در دفتر استانی برگزار شد.
پیام تسلیت عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پي حادثه آتش سوزي كشتي نفتكش ايراني
پيام تسليت مدير مدرسه علميه احمديه و امام جمعه اهل سنت شهر تربت جام در پي جانباختن تعدادي از هموطنانمان در حادثه كشتي نفتكش سانچي
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.