اهل سنت

اخبار مهم

شوراي روحانيت اهل سنت بندرعباس حملات تروریستی تهران را محکوم کردند
شوراي روحانيت اهل سنت بندرعباس در محكوميت حوادث تروريستي در تهران بیانیه صادر کرد.
محفل انس با قرآن کریم همزمان با سیزدهم رمضان المبارک، در مسجد جامع روستای اسلام آباد اوز برگزار گردید
محفل انس با قرآن کریم شامگاه پنجشنبه هجدهم خرداد ماه همزمان با سیزدهم رمضان المبارک، در مسجد جامع روستای اسلام آباد اوز برگزار گردید.
جمعی از علماء و روحانیون اهل سنت فارس اقدام تروریستی در حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی را محکوم کردند
بیانیه های مختلف از جمعی از علماء و روحانیون اهل سنت فارس در اقدام تروریستی حرم مطهر امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی
معتمدین ، ریش سفیدان و بزرگان قبایل و طوایف استان سیستان و بلوچستان حادثه تروریستی در تهران را محکوم کردند
ایران اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب آماج کینه ورزی دشمنان بوده و همواره در راه استقلال و آزادی خویش با اهدای فرزندان خویش ، درخت تنومند انقلاب اسلامی را مستحکم تر نموده است و ایران اسلامی با اقتدار و عزت و اتحاد و سربلندی همچون نگینی در این میان می درخشد .
بیانیه علماء و طلاب حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش در محکومیت حملات تروریستی تهران
علماء و طلاب حوزه علمیه اهل سنت محمدیه تالش در محکومیت حملات تروریستی تهران بیانیه صادر کردند.
اطلاعيه آزمون دعوت به همکاري دبيرخانه شوراي نمايندگان ولي‌فقيه در مناطق قومي و دفاتر استاني
دبيرخانه شوراي نمايندگان ولي فقيه در مناطق قومي با هدف ارتقاء و توانمندسازي نيروهاي انساني، اولين آزمون دعوت به همکاري خود را برگزار مي کند.
ائمه جمعه اهل سنت گله‌دار اقدامات تروریستی در تهران را محكوم كردند
ائمه جمعه اهل سنت منطقه گله‌دار لارستان با ارسال بیانیه‌ای اقدامات غیرانسانی تروریستی در تهران را محكوم كردند.
بیانیه دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در پی حوادث تروریستی در تهران
جنایات شرم آور و ناجوانمردانه تروریست های پلید در حمله زبونانه انتحاری به بارگاه ملکوتی حضرت امام رحمه ا... علیه و مجلس شورای اسلامی ایران و به خاک وخون کشیدن تعدادی از هم وطنان بی گناه و بی دفاع روزه دار، برگ ننگین دیگری بر پلیدی ها و کارنامه منفور تروریست ها و حامیان آنها افزود.
شورای روحانیت و افتاء شهرستان تازه آباد ثلاث باباجانی اقدام تروریستی ایادی استکبار جهانی در حرم امام راحل و ساختمان مجلس شورای اسلامی را محکوم کردند
شورای روحانیت و افتاء شهرستان تازه آبادثلاث بابا جانی استان کرمانشاه اقدام تروریستی حرم مطهر امام راحل و ساختمان مجلس شورای اسلامی ایران را محکون کردند بکار بردن خشونت غیر قانونی برای اهداف ناروا و سیاسی به قصد ایجاد رعب و وحشت عمومی خلاف نص صریح قرآن است.
ائمه جمعه و جماعت، شوراهای افتاء، روحانیون، مدرسین و طلاب استان کردستان حوادث تروریستی در حرم مطهر امام راحل و مجلس شورای اسلامی را محکوم کردند
بار دیگر عوامل خود فروخته و جیره خواران استکبار جهانی مرموزانه و بزدلانه دست های ننگین خود را به خون هم وطنان آغشته نموده و جمعی از مردم بیگناه و روزه دار را به خاک و خون کشیدند.از زمان شکل گیری انقلاب اسلامی دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین در صدد شکست و تضعیف این نهضت الهی بودند و هر روز توطئه و ترفندی جدید ساختند تا بتوانند اراده آهنین مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی را درهم شکنند که به لطف الهی موفق نشدند.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next