اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


اخبار مهم

جمهوری اسلامی، اولین دولت پس از صدر اسلام است که پرچم وحدت را برافراشته است/ وحدت اسلامی تاکتیک نیست بلکه فراتر از استراتژی، دکترین نظام اسلامی است/ صدها روحانی شیعه و سنی در راه وحدت به شهادت رسیده‌اند/ عربستان و مصر به شیعیان و اهل سنت حتی اجازه تاسیس مسجد و حوزه نمی‌دهند
مسئول دفتر امور اجتماعی و سیاسی مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور گفت: وحدت اسلامی یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و انقلاب این مهم را به عنوان یک تاکتیک موقت برای جلب نظر قومیت ها دنبال نکرد بلکه این یک برنامه و راهبرد اساسی انقلاب اسلامی است.
نشست رسانه ای تبیین دستاوردهای 40 ساله نظام جمهوری اسلامی در مناطق قومی برگزار شد
سی و دومین نشست شنبه های انقلاب با موضوع «وحدت مذاهب اسلامی» با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در این حوزه در دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در امور اهل سنت برگزار شد.
نسل‌کشی در یمن را متوقف کنید/ رسوایی مدعیان دفاع از حقوق اهل تسنن در کشتار سنی‌ها
روحانیون اهل سنت استان کرمانشاه ضمن محکومیت کشتار ملت مظلوم و بی‌دفاع یمن، خواستار توقف این تجاوز شدند و این جنایات کشتار بی‌رحمانه را سند رسوایی آل‌سعود می‌دانند که مدعی حمایت از حقوق اهل سنت هستند.
شیعه و سنی قدردان امنیت ایران باشند
رئیس مجمع علماء عراق با بیان اینکه امنیت نعمت بزرگی است،گفت:شیعه و سنی باید قدردان امنیت ایران باشند.
ما آل سعود نیستیم که با ما مثل اسباب بازی رفتار کنند
ماموستا دکتر ملاقادر قادری در همایش بزرگ وحدت گفت: ما آل سعود نیستیم که با ما مثل اسباب بازی رفتار کنند/ علما باید در مقابل هجمه فرهنگی ایستادگی کنند
ناملایمات امت اسلامی به سبب دریافت نادرست معارف اسلامی است.
حجت الاسلام والمسلمين لطفيان گفت: اگر امروز امت اسلامی گرفتار ناملایمات است به این خاطر است که آنتن زندگی بسیاری از مسلمانان دریافت خودش را از دروازه‌ی ورودی که پیامبر مشخص کرده است ندارد و معارف را به درستی دریافت نمی‌کند.
همايش (بشير وحدت) اجتماع بزرگ علماي اهل تشيع و تسنن خراسان در مشهد مقدس برگزار گردید
همزمان با آغاز هفته وحدت همايش (بشير وحدت) اجتماع بزرگ علماي اهل تشيع و تسنن خراسان در مشهد مقدس برگزار شد.
عظمت و سربلندی امت اسلامی در وفاق و همدلی است
شیخ خلیل افرا گفت: امنیت و آرامش حاکم در ایران عزیز از آثار و برکات اتحاد است با زعامت و درایت کامل رهبر معظم انقلاب، مذاهب مختلف اسلامی و قومیت‌های گوناگون بدون هیچ اختلاف و تبعیضی در کنار هم و باهم هستند.
عیدی هفته وحدت مقام معظم رهبری به حساب روحانیون و طلاب اهل سنت واریز شد
معاونت اجرایی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، از واریز عیدی رهبری به حساب طلاب و روحانیون اهل سنت کشور خبر داد.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.