اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 1 بهمن 1396| 5 جمادي الاول 1439

 


اخبار مهم

پیام تسلیت علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان در پی حادثه جان ‌باختن خدمه کشتی نفتکش ایرانی
علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان با صدور پیامی، حادثه جان باختن خدمه کشتی نفت کش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفتند.
«غلط زیادی» امریکا در خصوص قدس به سرانجام نخواهد رسید
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر (سه‌شنبه) در دیدار میهمانان شرکت کننده در سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی، با تأکید بر اینکه دنیای اسلام باید در مسائل اساسی با صراحت و با صدای بلند سخن و موضع خود را بگوید، «فلسطین» و «اتحاد دنیای اسلام» را از جمله موضوعات اساسی برشمردند و گفتند: یکی از موضوعات اصلی و بسیار مهم دنیای اسلام، «تلاش برای پیشرفت علمی» است که تجربه جمهوری اسلامی ایران نشان داد، با تلاش و با تکیه بر جوانان می توان رتبه علمی خود را ارتقا داد و در بخشهای مهمی، در مرز دانش قرار گرفت.
آزمون مدرسه علوم دینی اهل سنت خواهران شهر چاه مبارک برگزار شد
آزمون مدرسه علوم دینی اهل سنت خواهران نور الهدی واحد شهر چاه مبارک با حضور کارشناس معاونت آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر با شرکت چهل نفر از خواهران طلبه برگزار گردید.
آزمون حدیث در مجتمع علوم دینی امام علی (ع) روستای سهمو جنوبی برگزار گردید
جلسه آزمون حدیث در مجتمع علوم دینی امام علی (ع) روستای سهمو جنوبی با حضور معاونت آموزش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر با شرکت نزدیک به چهل نفر از طلاب خواهران برگزار شد.
پیام های تسلیت امامان جمعه اهل سنت عباس آباد آستارا و وارده سرای اسالم در پی حادثه جان‌ باختن خدمه کشتی ایرانی
در پی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در کشتی نفت کش سانچی در حین انجام وظیفه ، امامان جمعه اهل سنت روستاهای عباس آباد آستارا و وارده سرای اسالم پیام های تسلیت جداگانه ای صادر کردند.
پیام تسلیت ائمه جمعه اهل سنت جنوب شرق کشور در پی جان باختن ۳۲ دریانورد جمهوری اسلامی
در پی جان باختن ۳۲ تن از دریادلان جمهوری اسلامی ایران ، تعدادی از ائمه جمعه اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان به نمایندگی از طرف ائمه جمعه اهل سنت جنوب شرق کشور با صدور پیامی این حادثه دلخراش را تسلیت گفتند.
پیام تسلیت عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی حادثه دردناک آتش گرفتن نفتکش ایرانی
در پی جان باختن دریانوردان دریادل در حادثه دردناک آتش گرفتن نفتکش ایرانی، شیخ خلیل افرا، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، با صدور پیامی این ضایعه اسفبار را تسلیت گفت.
دیدار نماینده ولی فقیه و رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي با تعدادی از طلاب مدارس علوم دینی ارومیه
تعدادی از طلاب و روحانیون مدارس علوم دینی اهل سنت ارومیه با حجت‌الاسلام‌ سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در استان و حجت الاسلام فعال آذر رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربي دیدار کردند.
پیام تسلیت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در پی حادثه جان‌باختن خدمه کشتی ایرانی
رئیس و کارکنان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه با صدور پیامی، حادثه جانباختن خدمه کشتی نفت کش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفتند.
امتحانات ميان سال تحصيلي طلاب اهل سنت مدارس علميه خراسان رضوي برگزار شد
امتحانات ميان سال تحصيلي طلاب اهل سنت مدارس علميه خراسان رضوي برگزار گردید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.