اهل سنت

اخبار مهم

کارگاه استهلال با حضور ائمه جمعه اهل سنت استان بوشهر در رصدخانه مهر گورک بوشهر برگزار شد
کارگاه استهلال باحضورحجت الاسلام و المسلمین سید رضا قلمکاریان اصفهانی و 75 نفر از ائمه جمعه و جماعت اهل سنت استان بوشهر برگزار شد.
حامد علیزاده نفر اول مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی شد
حامد علیزاده نماینده کشورمان از شهرستان تربت جام در مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی به مقام نخست این رقابت‌ها دست یافت.
در آزادي خرمشهر قدرت ايمان به تمام توان استکبار جهاني چربيد
عبدالله افسري جانباز و ايثارگر اهل سنت به مناسبت روز ملي مقاومت در گفتگو با خبرنگار دبيرخانه گفت: همه‌ي کارشناسان دنيا مي‌گفتند خرمشهر آزاد نمي‌شود، اما امام (ره) فرمود مي‌شود و شد.
اعلام حلول ماه مبارك رمضان با اذن ولي فقيه و حاكم اسلامي ميسر است
شوراي استهلال اهل سنت استان گلستان در آستانه حلول ماه مبارك رمضان با صدور بيانيه اي اظهار داشت: اعلام رويت حلول ماه مبارك رمضان و اعياد فطر و قربان در بلاد اسلامي با تائيد و اذن ولي فقيه و يا اعلام نظر حاكم اسلامي امكان پذير است.
همایش ستاد استهلال اهل سنت استان گلستان برگزار شد
به همت دفتر نمایندگی ولی ‌فقیه در امور اهل‌ سنت استان گلستان، کارگاه یک‌ روزه استهلال با شرکت جمعی از روحانیون و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان گلستان در گرگان برگزار شد.
کارگاه آموزشی استهلال اهل سنت استان گلستان به روایت تصویر
به همت دفتر نمایندگی ولی ‌فقیه در امور اهل‌ سنت استان گلستان، کارگاه آموزشی یک‌ روزه استهلال با شرکت جمعی از روحانیون و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان گلستان در گرگان برگزار شد.
دیدار نماینده ولی فقیه دراستان آذربایجان غربی با خانواده یکی از طلاب فعال اهل سنت
نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت آذبایجان غربی و امام جمعه ارومیه با حضور در منزل خانواده پیغامی پدر یکی از طلاب فعال در عرصه علوم دینی با اعضای خانواده این طلبه در شهرستان اشنویه دیدار کرد.
چهارمین نشست تخصصی استهلال در اشنویه برگزار گردید
چهارمین نشست تخصصی استهلال با حضور نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه ارومیه، مسئولین و 500 نفر از روحانیون، اساتید و موثرین استان آذربایجان غربی در شهرستان اشنویه برگزار گردید.
اطلاعيه آزمون دعوت به همکاري دبيرخانه شوراي نمايندگان ولي‌فقيه در مناطق قومي و دفاتر استاني
دبيرخانه شوراي نمايندگان ولي فقيه در مناطق قومي با هدف ارتقاء و توانمندسازي نيروهاي انساني، اولين آزمون دعوت به همکاري خود را برگزار مي کند.
بیانیه علماي اهل سنت آذربایجان غربی در گرامیداشت حضور حداکثری مردم در انتخابات
ما روحانیون و طلاب اهل سنت آذربایجان غربی این حماسه بزرگ و به‌یادماندنی و این پیروزی غرورآفرین را به مقام معظم رهبری حفظِ الله و به امت بزرگ اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و از دولت منتخب هم انتظار داریم در راستای دغدغه‌های مقام عظمای ولایت به‌ویژه مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان اهتمام بیشتری به خرج داده تا بتوانیم قدر دان این مجاهدت‌های خستگی‌ناپذیر امت باشیم .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next