اهل سنت

اخبار مهم

دیدار نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با خانواده شهید اهل سنت علی احمد درویشی
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در دیدار با خانواده شهید اهل سنت گفت: جامعه اهل سنت به شهدای اهل سنت افتخار می کنند که دین خود را به اسلام ادا کردند، در مسیر اقتدار و تداوم اسلام و انقلاب گام برداشته و پیام آور وحدت در جهان هستند.
دومین نشست فصلی مدرسین اهل سنت شهرستانهای مریوان و سروآباد برگزار شد
دومین نشست فصلی مدرسین اهل سنت شهرستانهای مریوان و سروآباد روز پنج شنبه برگزار گردید.
اولین کارگاه آموزشی قرآن کریم ویژه روحانیون و طلاب اهل سنت استان کرمانشاه در شهرستان روانسر برگزار شد
مسئول فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه گفت: برنامه های ابلاغی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور حوزه معاونت فرهنگی و امور اجتماعی در سال 96 در نظر دارد سه دوره کارگاه آموزشی قرآن کریم ویزه روحانیون و طلاب برگزارکنیم.
برگزاری کارگاه های مقاله نویسی در 23 مدرسه علوم دینی اهل سنت گلستان
کارشناس مسئول پژوهش دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان گفت: کارگاه های پژوهشی مقاله نویسی در 23 مدرسه علوم دینی اهل سنت استان گلستان برگزار شد.
پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه مذاهب اسلامی ویژه طلاب حوزه‎های علمیه شیعه و اهل سنت
دانشگاه مذاهب اسلامی بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور از بین طلاب حوزه های علمیه شیعه و اهل سنت و از طریق آزمون اختصاصی و مصاحبه در سال تحصیلی 97-96 دانشجو می پذیرد.
راهپیمایی اربعین نماد وحدت امت اسلامی است
امام جمعه شهرستان پاوه راهپیمایی اربعین حسینی را نماد وحدت امت اسلامی دانست و گفت: این راهپیمایی نشان‌دهنده اوج ارادت و دلدادگی عاشقان حسینی است.
بیانیه روحانیون و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در محکومیت ادعاهای واهی عربستان در خصوص کمک‌های نظامی ایران به مبارزان یمنی
روحانیون و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن ادعاهای تکراری و واهی عربستان در خصوص کمک‌های نظامی ایران به مبارزان یمنی، بر ضرورت وحدت و همدلی و حفظ قدرت و جایگاه نظام اسلامی تاکید کردند و شکست توطئه های استکبار جهانی و عوامل مرتجع آن در منطقه را اعلام داشتند.
پنجمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن كريم ويژه روحانیون و طلاب اهل سنت خراسان در مشهد مقدس برگزار مي گردد
حجت الاسلام مهربان گفت: در همين راستا دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان امسال نيز همانند سال هاي گذشته اقدام به برگزاري اين مسابقات نموده و از واجدين شرايط شركت در اين مسابقات ثبت نام به عمل مي آورد.
پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی دانشگاه مذاهب اسلامی ویژه طلاب حوزه های علمیه اهل سنت
دانشگاه مذاهب اسلامی بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور از بین طلاب حوزه های علمیه اهل سنت و از طریق آزمون اختصاصی در سال تحصیلی 97-96 دانشجو می پذیرد.
جمهوری اسلامی ایران امانت شهیدان است و همگان باید امانت دار خوبی برای کشور عزیزمان باشیم
مولوي شرف الدين جامي الاحمدي گفت: احترام، محبت و مودت به پیامبراعظم(ص) و اهل بیتش و همچنین بزرگان دین مثل نماز واجب است و زندگانی و سیره عملی آن عزیزان برای جامعه درس بزرگی است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next