اهل سنت

اخبار مهم

بیانیه عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در خصوص مسدود شدن مسجد الاقصی توسط نظامیان رژیم صهیونیستی
شیخ خلیل افرا، ضمن صدور بیانیه ای مسدود شدن مسجد الاقصی به وسیله نظامیان رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
جلسه روحانیون موثر مدرسه علوم دینی سردشت پیرامون مسائل آموزشی برگزار شد
همزمان با امتحانات نیم سال دوم طلاب ورودی 95 در مدرسه علوم دینی سردشت، جلسه ای برای روحانیون موثر پیرامون مسائل آموزشی طلاب در شعبه سردشت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی برگزار گردید.
آزمون دعوت به همکاري دبيرخانه شوراي نمايندگان ولي فقيه در مناطق قومي و دفاتر استاني برگزار شد
آزمون دعوت به همکاري دبيرخانه شوراي نمايندگان ولي فقيه در مناطق قومي و دفاتر استاني صبح امروز برگزار شد
گزارشی از برگزاری پنجمین دوره تکميلي ويژه قبول شدگان آزمون هاي اعتبار بخشي و مدرسين
پنجمين دوره تکميلي ويژه قبول شدگان آزمون هاي اعتبار بخشي و مدرسين، مدارس علوم ديني اهل سنت کشور در تهران در حال برگزاري است.
همایش حج، معنویت، اقتدار ملی و همبستگی اسلامی در گلستان برگزار شد
همایش حج، معنویت ، اقتدار ملی و همبستگی اسلامی ویژه روحانیون، مدیران، معین و معینه های کاروان های حج تمتع اهل سنت استان گلستان برگزار گردید.
سلام مردم متدین و محب اهل‌بیت پاوه را به ساکن کوفه حضرت علی بن ابی‌طالب برسانید/ ساکنین اورامانات، اهل‌بیت را بیش از هرکسی دوست دارند
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه در خصوص اینکه چرا اسلام با ربا مخالف است، گفت: اسلام دین جهد و کار و عمل و عدل و حق و قناعت و طهارت و فلسفه خلافت انسان کار و عمران و ایمان است. اینکه در خانه بنشینیم و بدون زحمت و تلاش به مال و مکنت برسیم به‌دوراز جهد و تلاش و قناعت است و در نزد اسلام حرام است. نماز جمعه مورخه 96/04/23 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «۱-فساد اقتصادی ۲-مال و ثروت ۳-بحث اخلاقی و عقیدتی ۴-آزاد سازی موصل» اختصاص داد.
اذعان آمریکا به قدرت بلا منازع ایران/ نفوذ منطقه ای ایران تمام خاور میانه را در بر گرفته است
آمریکا اعلام کرده است که نفوذ خیره کننده ایران در منطقه خاور میانه به عنوان بزرگ ترین چالش امریکا در این منطقه شناخته می شود .
تفرقه روزنه ای برای نفوذ دشمن است
امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: دشمن با ایجاد تفرقه میان مسلمانان می خواهد نفوذ کند که همه مسولان موظفند براساس دستور قرآن و رهبری به دنبال ایجاد وحدت باشند.
نفوذ وهابیت عربستانی به چین با استفاده از تاسیس مدارس و مراکز دینی در این کشور
وهابیت عربستان در طول یک قرن گذشته با استفاده از تاسیس مدارس و مراکز دینی به چین نفوذ کرده و وهابی ها چینی را شکل داده است.
تعداد کاروان های حج تمتع اهل‌سنت نسبت به سال گذشته افزایش داشته است/ 16 روحانی کاروانهای حج تمتع اهل سنت هرمزگان را همراهی می‌کنند
حجت‌الاسلام مریدی با بیان اینکه با پیگیری های مسئولین امسال کاروان‌های حج اهل‌سنت بیشتر از سال گذشته شده است گفت: روحانیون کاروان ملزم هستند عظمت و وقار همیشگی کاروان‌های حج ایران را در مکه و مدینه به نمایش در بیاورند و نماینده خوبی برای جمهوری اسلامی باشند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next