اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت گلستان اردوي راهيان نور / اسفند 90 / طلاب اهل سنت کرمانشاه مساجد اهل سنت کرمانشاه مساجد اهل سنت آذربايجان غربي

آخرين شماره نشريات


اخبار مهم

روز چهارشنبه مورخ 95/10/29 نشست کمیته ی تقریب مذاهب اسلامی و روحانیت جهت هماهنگی برنامه های دهه ی فجر انقلاب اسلامی در سالن جلسات دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کردستان تشکیل گردید.

هارمین همایش ائمه جمعه،علماء و روحانیون اهل سنت استان فارس، با موضوع تحقق عملی وحدت در مذاهب اسلامی، صبح سه شنبه ۲۸ دی ماه در سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار گردید.

پیام تسلیت دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان به مناسبت ارتحال آخوند حاجی محمد عابدی کُر ؛
در پی درگذشت امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن، دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان با صدور پیامی ، ارتحال این عالم جلیل القدر را تسلیت گفت.

نماینده ولی فقیه در کردستان در یادواره 220 شهید بمباران بیست و هشتم دیماه سال 1365 و روز ملی مقاومت مردم سنندج :
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به برکت خون شهیدان ابراز داشت: یک روز جنگنده های دشمن به مدت 6 دقیقه در آسمان کشور به پرواز در می آمدند، اما امروز به برکت خون شهیدان، آسمان ایران اسلامی جزء امن ترین آسمان های منطقه محسوب می شود و این امنیت و آرامش به برکت خون شهیدان عزیز می باشد.

قابل توجه طلاب و روحانیون اهل سنت؛
ثبت نام آزمون دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد جامعه المصطفی(ص) برای نیم سال اول سال تحصیلی 97-96 تمدید شد.

رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان :
رئیس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان ضمن عرض تسلیت در این آیین که در مسجد قبا این شهر برگزار گردید، افزود: آیات و روایات تاکید بر رعایت ارزشها و فضیلت ها را دارد و از جمله این فضیلت ها می توان به فضیلت های ایمان، صداقت، جهاد و مبارزه در راه اسلام دانست که در شخصیت های این دو عزیز بزرگوار بوده و اشتراکات زیادی دارند.

سخنگوی رسمی مرکز فتوای اهل سنت عراق :
سخنگوی رسمی مرکز فتوای اهل سنت عراق تصمیم رئیس جمهوری جدید آمریکا مبنی بر انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس اشغالی را بمعنای اعلام جنگ علیه مسلمانان دانست.

رییس مجلس شورای اسلامی درگذشت امام جمعه اهل سنت شهرستان بندر ترکمن را تسلیت گفت و تاکید کرد: این عالم جلیل القدر در سراسر عمر خویش در مسیر آرمان های نظام، انقلاب و تقریب و وحدت بین امت اسلام قدم برداشت.

با حضور چهل نفر از علماي اهل سنت ؛
حجت الاسلام و المسلمين فرجام در اين همايش گفت: طلبه طراز نظام مقدس جمهوری اسلامی باید عالم به زمان خود و زمان شناس باشد که اگر چنین بود متناسب با پدیده های روز حضور موثر دارد و اگر بیگانه بود و کج فهمی یا کژتابی داشت دچار مشکل می شود.

گزارش تصویری ؛
مراسم تشییع پیکر مرحوم حاجی محمد آخوند عابدی کر در شهرستان بندرترکمن برگزار گردید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next