اهل سنت

اخبار مهم

بازبینی برنامه درسی یکی از ایالت های پاکستان با همکاری علمای اسلامی و شورای ایدئولوژی اسلامی پیشاور
نخست وزیر یکی از ایالت های پاکستانی اعلام کرده است که با هم فکری و همکاری شورای علما به بازبینی مواد درسی و کتاب ها پرداخته می شود.
علت اصلی همه مشکلات جهان اسلام تفرقه است
نماینده اهل‌‌سنت مجلس خبرگان تأکید کرد: علت اصلی همه مشکلات جهان اسلام تفرقه است و راه برون رفت از این مشکلات نیز وحدت است لذا اگر سربلندی امت اسلام را می خواهید وحدت را حفظ کنید.
کتاب " مرجان دریا " رونمایی شد
پژوهشی در زندگینامه حاجیه خانم مرجان نازقلیچی در قالب کتابی با نام "مرجان دریا" در همایش آموزش نقش بانوان در انقلاب اسلامی، ترویج هویت دینی و تحکیم بنیان خانواده در بندر ترکمن رونمایی شد.
پیام تبریک جمعیت علمای مسلمان لبنان به ایران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
جمعیت علمای مسلمان لبنان طی پیامی، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به مقامات کشورمان تبریک گفت و از حمایت‌های ایران تقدیر و تشکر کرد.
حضور بی‌سابقه مردم کردستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام حمایت از رهبری را به دنیا نشان داد
امام‌جمعه سنندج گفت: مردم استان کردستان همیشه ثابت کرده‌اند که پشتیبان نظام و جمهوری اسلامی هستند و امروز با حضور گسترده در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که همانند گذشته یار و یاور رهبر و انقلاب هستند.
نگاهی به زندگی مردم حلب پس از آزاد سازی این شهر از چنگال تروریست ها
مرد حلب در حال پاک سازی خیابان های این شهر از آثار جنگ و بازسازی زندگی خویش هسند.
اعضای شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از تمام اقشار مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آوردند
به مناسبت گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه یوم الله 22 بهمن اعضای شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از تمام اقشار مردم علی الخصوص جامعه ی اهل سنت ایران برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.
پنجمین دوره مسابقات قران کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت هرمزگان برگزار شد
معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان گفت: در این دوره از مسابقات قرآن کریم 50 نفر از مدارس مختلف علوم دینی اهل سنت سراسر استان شرکت کردند.
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورا منصوب شد
با صدور حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین عرب نیا ، محمود ساجدی فر به سمت سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورا منصوب شد.
بیانیه دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی بمناسبت یوم الله 22 بهمن
در آستانه فرارسیدن یوم الله 22 بهمن ماه، دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی با صدور بیانیه ای از عموم مردم ایران بخصوص جامعه طلاب و روحانیون اهل سنت جهت حضور هر چه با شکوهتر در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت بعمل آورد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next