اهل سنت

اخبار مهم

حمله موشكي به گروهك تروريستي داعش بيانگر اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوري اسلامي در حمايت از امنيت كشور و شهروندان خويش است
حمايت از اين حركت و حمله موشكي به اين گروهك كه بيانگر اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوري اسلامي در حمايت از امنيت كشور و شهروندان خويش مي باشد اميدواريم هر چه زودتر آخرين بقاياي اين گروهك تكفيري و افراطي نيز برچيده شده و ساحت اسلام عزيز هرگونه تندروي و افراطي گري پاك گردد.
نگاهي گذرا به خطبه هاي نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته اي که گذشت
گزيده اي مهم از خطبه هاي نماز جمعه اهل سنت: قشم، ارومیه، پاوه، بندرعباس، تالش، پیرانشهر، کرمانشاه، ایرانشهر، سنندج، اسدیه، بانه، گنبدکاووس، دهگلان، کامیاران، پرک، شاهین دژ، نخل نقی، بوکان، تایباد، مریوان، سهمو جنوبی، تکاب، خواف، نقده، اسالم، روانسر، کنگان، عسلویه، سردشت، سروآباد، سقز، عنبران و مهاباد
ماهنامه شماره 38 وفاق منتشر شد + دانلود نسخه PDF
شماره 38 نشریه خبری، تحلیلی، فرهنگی و تربیتی وفاق به تلاش معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور انتشار یافت.
واکنش رسانه های بین المللی به اقتدار ایران در حمله موشکی به مواضع داعش
رسانه های بین المللی با اشاره به هدف قرار دادن مواضع داعش از سوی سپاه پاسداران، به اقتدار ایران در مواجهه با تروریست ها اعتراف کردند.
در آستانه روز جهانی قدس؛ برقراری پرواز مستقیم میان اسرائیل و عربستان/ میخ آخر به تابوت دفاع از آرمان فلسطین
به زودی پرواز مستقیم میان اسرائیل و عربستان به راه می افتد که این امر بیانگر ضربه نهایی عربستان به حمایت کشور های عربی از آرمان فلسطین می باشد .
بیانیه مشترک علمای دینی اتریش در محکومیت گروه های تروریستی و تکفیری
علمای دینی اتریش در بیانیه ای مشترک به محکوم کردن گروه های تروریستی و تکفیری پرداخته اند .
نودمین مراسم ختم قرآن مدرسه ربانی چنارلی گلستان برگزار شد
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان نودمین مراسم ختم قرآن کریم مدرسه دینی ربانیه چنارلی با حضور پرشور علاقمندان برگزار گردید.
به راه انتخابی خود که همانا وحدت ، بصیرت و حرکت در خط رهبریست ادامه خواهیم داد
ماموستا قادری در مراسمی که با حضور حجةالاسلام رازینی، حجةالاسلام باقرزاده، حجةالاسلام غریب رضا و دکتر یامین پور و جمعی دیگر از مهمانانی که بخاطر حوادث تروریستی تهران به پاوه آمده بودند، خظاب به آنان گفت: آفرین بر شما و کسانی که شمارا فرستاده‌اند، ما این حرکت زیبای شمارا فراموش نخواهیم کرد و عرض می‌کنیم ما با این نظام بوده‌ایم و هستیم و خواهیم بود و به امید خدا به راه انتخابی خود که همانا وحدت، بصیرت و حرکت در خط رهبری است ادامه خواهیم داد و این حوادث هیچ‌گونه خللی در اراده ما ایجاد نخواهد کرد.
یک تیم 7 نفره تروریستی در چابهار شناسایی و دستگیری شدند
وزیر اطلاعات از شناسایی و دستگیری یک تیم 7 نفره تروریستی در چابهار خبر داد.
هجدهمین شماره فصلنامه علمی تخصصی حبل‌المتین منتشر شد
هجدهمین شماره فصلنامه علمی تخصصی حبل‌المتین ویژه بهار 96 به صاحب‌امتیازی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت منتشر شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next