اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 27 دي 1397| 11 جمادي الاول 1440

 


اخبار مهم

روحانیون جامعه اسلامی حجت خداوند متعال هستند/ ما امروز نعمت استقلال سرزمینمان را در پرتو ولایت مداری با رهبری مقام معظم رهبری داریم
دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پنجمین نشست منهاج در کرمانشاه گفت: روحانیون جامعه اسلامی حجت خداوند متعال هستند و روزی که قیامت به پا شود، خداوند روحانیون را به عنوان افراد شاخص معرفی می کند.
همایش " نقش نخبگان و خواص در بصیرت جامعه " در گنبد کاووس برگزار شد
استاد دانشگاه های استان گلستان گفت: نقش علما، خواص و نخبگان برای پشتیبانی از ارزش های والای انقلاب اسلامی و خنثی کردن توطئه های دشمنان کلیدی است.
نشست مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت استان کرمانشاه بارییس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه
نشست مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت استان کرمانشاه دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه با حجت الاسلام جواد کرمی رییس این دفتر برگزار گردید.
نهم دی ماه رستاخیز عظیمی در تقویم ایران اسلامی است
همزمان با سراسر کشور، مراسم گرامیداشت نهم دی ماه در روانسر برگزار شد.
حماسه 9 دی از دیدگاه علمای اهل سنت کردستان
امامان جمعه و جماعت اهل سنت کردستان از حماسه 9 دی به عنوان روز غلبه ملت ایران بر دشمنان دین و انقلاب نام برده و می‌گویند: افرادی در سال 88 قصد داشتند با ایجاد فتنه بر وحدت و امنیت مردم صدمه وارد کنند که با درایت و بصیرت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و پیروی مردم و اعلام بیعت ملت با رهبری این فتنه سرکوب و دشمنان بار دیگر ناامید شدند.
از مرتلین قرآن کریم دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی تجلیل به عمل آمد
ظهر دیروز طی مراسمی از مرتلین قرآن کریم در دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی تجلیل به عمل آمد.
نشست مدیران و رابطین مدارس علوم دینی اهل سنت کرمانشاه با نماینده ولی فقیه و دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ریشه اقتدار و تاثیر گذاری امروز ایران در منطقه و جهان در مبانی اسلامی و قرآنی است.
کارگاه آموزشی ضمن خدمت طلاب وظیفه آذربایجان غربی برگزار شد
دکتر اصغر زاده رئیس اداره آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امرو اهل سنت آذربایجان غربی در مورد چرایی این دوره گفت: این دوره یکی از دوره‌های مصوب و ضمن خدمت به شمار می‌آید؛ و هدف اصلی آگاهی بخشی، مهارت افزایی و بالا بردن سطح طلاب علوم دینی است. وی همچنین گفت: این کارگاه که در پنج عنوان ادیان و مذاهب، انقلاب اسلامی، خانواده و سبک زندگی، جهان اسلام با محوریت وحدت تقریب و درنهایت آسیب‌های فضای مجازی برگزار شد.
بیانیه دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان به مناسبت حماسه ۹ دی
دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت ۹ دی، خروش غیرت ملت ایران در این روز را نشانه همبستگی، ولایتمداری و بصیرت انقلابی دانست.
نهم دی‌ماه نماد عزت و استقلال و بصیرت مردمی است
شیخ خلیل افرا گفت: نهم دی روز بصیرت و میثاق ملت شریف ایران با رهبر عظیم‌الشأن انقلاب است، در این روز بزرگ مردم ایران آن‌چنان عظمتی آفریدند که دنیا را خیره کردند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.