اهل سنت

اخبار مهم

علما باطن خبیث آمریکا را برای مردم آشکار سازند
امام جمعه ی مریوان ضمن محکومیت حمله ی آمریکا به پایگاه هوایی الشعیرات سوریه از روحانیون خواست تا چهره ی واقعی صهیونیزم را برای جامعه آشکار سازد.
آیا آزاد سازی شهر های محاصره شده در پیمان اخیر سوریه ، آزاد سازی سنی در مقابل شیعه است؟
برخی رسانه ها در پی آنند که چنین وانمود سازند در پیمان اخیر سوریه اهل تسنن در مقابل شیعیان آزاد می شوند. در این نوشتار در پی آنیم ریشه های این تحلیل و زوایای واقعی آن را روشن سازیم.
اهل سنت در ایران آزادی کامل دارند/ هیچ گونه محدودیتی برای فعالیتهای مذهبی و ساخت و ساز مدارس و اماکن دینی وجود ندارد
عالم اهل سنت استان هرمزگان با بیان اینکه محبت به اهل بیت جزء ایمان ماست و ما به این موضوع اعتقاد داریم، افزود: ما در نمازهای خود به پیامبر و به اهل بیت درود می فرستیم و ما نماز را بدون این درود ناقص می‏دانیم.
داعش در حدی نیست که علمای اهل سنت ایران را تهدید کند/ اگر قرار بود از این گونه تهدیدات بترسیم از آمریکا و اسرائیل ترسیده بودیم
امام جمعه روستای کنار سیاه قشم گفت: داعش با اقدامات غیر انسانی درصدد آن است تا بین مسلمانان و مسیحیان اختلاف ایجاد کند.
کاروان راهیان نور طلاب و روحانیون اهل سنت کشور/ گزارش تصویری
حضور طلاب و روحانیون اهل سنت کشور در مناطق جنگی جنوب کشور در اسفند ماه سال گذشته از نگاه دوربین
علما و روحانیون اهل سنت استان کردستان با صدور بیانیه ای حمله ی تروریستی آمریکا به پایگاه هوایی الشعیرات کشور سوریه را محکوم کردند
علما ، روحانیون ، ائمه جمعه و جماعات با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی را محکوم کردند.
یادداشت عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی حمله موشکی آمریکا به سوریه
شیخ خلیل افرا، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و رئیس هیئت افتاء و روحانیت استان بوشهر در پی حمله موشکی آمریکا به سوریه یادداشتی به سردبیری پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ارسال كرد.
نگاهی گذرا به صفات و ویژگیهای حضرت علی در آیینه اخبار و روایات صحیحه
شیخ خلیل افرا، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و رئیس هیئت افتاء و روحانیت استان بوشهر در خصوص ویژگیهای حضرت علی در آیینه اخبار و روایات صحیحه یادداشتی به سردبیری پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ارسال كرد.
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت: سراوان، پاوه، ارومیه، پیرانشهر، کرمانشاه، سنندج، تالش، سقز، گنبدکاووس، دهگلان، ایرانشهر، تکاب، شاهین دژ، دهستان کرند، چنارلی، کامیاران، مهاباد، رویدر، روانسر، سروآباد، بانه، بوکان و روستای حاجی قوشان
حمله به سوریه در راستای حمایت ازغده سرطانی اسرائیل درمنطقه بوده است
بیانیه دفتر نمايندگی ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربايجان غربی، ائمه جمعه و جماعات، شوراي روحانيت، مدرسين، روحانيون و طلاب اهل سنت استان آذربايجان غربي در محکومیت حمله موشکی آمریکا به سوریه.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next