اهل سنت

اخبار مهم

مولوي عبدالكريم علي بايي به عنوان امام جمعه اهل سنت مشهد ريزه منصوب شد
در پي درگذشت مولوي غلام احمد علي بايي امام جمعه فقيد اهل سنت مشهد ريزه، مولوي عبدالكريم علي بايي فرزند ايشان كه تاكنون به عنوان نايب امام جمعه اهل سنت مشهد ريزه به اقامه نمازجمعه در اين شهر مي پرداخت از سوي حجت الاسلام فرجام، به عنوان امام جمعه جديد شهر مشهد ريزه منصوب شد.
مسئله فلسطین مربوط به تمام اسلام است و ربطی به شیعه و سنی ندارد
امامان جمعه و نخبگان اهل سنت کردستان به اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل واکنش نشان دادند.
بیانیه علما و روحانیون شهرستان مریوان پیرامون اقدام رئیس‌ جمهور آمریکا در مورد قدس شریف
ما جامعه روحانیت منطقه مریوان ضمن انزجار این تصمیم را دخالت ترامپ در سرنوشت ملت مظلوم فلسطین میدانیم و به شدت آن رامحکوم می کنیم و از جامعه اسلامی می خواهیم که به هر نحو ممکن از این عمل جلوگیری کنند.
رهبر معظم انقلاب پیش از این که رهبر شیعیان باشد رهبر اهل سنت جهان است
شیخ جنید،عالم اهل سنت لبنان گفت: ما کمال تشکر را داریم از مقام معظم رهبری که حمایت کامل از فرزندان خود درکشورهای اسلامی دارند.
علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان توطئه انتقال پایتخت اسرائیل به قدس شریف را محکوم کردند
علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان با بیان اینکه فلسطین و بیت المقدس جزئی از پیکره جدا نشدنی امت اسلامی هستند، بر ساکت نبودن مسلمین در برابر هر گونه تعدی و تجاوز به ساحت مقدس مسجد الاقصی تاکید کردند.
بیانیه ائمه جمعه، جماعات، مدرسین و طلاب اهل سنت آذربایجان غربی در خصوص توطئه جدید آمریکا برای بیت المقدس
ائمه جمعه، جماعات، مدرسین و طلاب اهل سنت آذربایجان غربی در خصوص به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسراییل توسط رئیس جمهور آمریکا بیانیه ای صادر کردند و این اقدام توطئه انگیزانه را محکوم کردند.
سی‌ و یکمین کنفرانس بین‎المللی وحدت اسلامی با صدور بیانیه پایانی به کار خود پایان داد
مراسم افتتاحیه کنفرانس امسال با سخنرانی مهم رئیس جمهور جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی آغاز گردید و سپس دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی آیت الله اراکی طی سخنانی، به مهمانان محترم خوش‌آمد گفته و حضورشان را ارج نهاده‌اند. پس از آن شاهد سخنرانی شخصیت‌های برجسته‌ای بودیم که طی 4 نشست عمومی از روز اول تا سوم کنفرانس ارائه گردیده است. همچنین در طول این کنفرانس 8 کمیسیون تخصصی برگزار گردیده است که شرکت کنندگان در این کمیسیون‌ها نظرات خود را در رابطه با عنوان کنفرانس امسال و ابعاد مختلف آن ارائه داده‌اند.
نابودی داعش از مصادیق ملموس حفظ وحدت میان مذاهب اسلامی است
عضو شوراي برنامه‌ريزي مدارس علوم‌ ديني اهل‌سنت و امام جمعه موقت اهل سنت سنندج، ماموستا محمد امین راستی در همایش شکوه همدلی در حسینیه یادگار امام بیدخون شهرستان عسلویه بر وحدت و اتحاد مسلمین تاکید کرذ.
همایش شکوه همدلی در حسینیه یادگار امام بیدخون عسلویه برگزار شد
همایش شکوه همدلی در حسینیه یادگارامام بیدخون عسلویه با حضور ائمه جمعه و جماعات، روحانیون سنی و شیعه، طلاب مدارس علمیه شیعه و سنی برگزار شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next