اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 3 خرداد 1397| 10 رمضان 1439

 


اخبار مهم

خروج از برجام، از دیگر خباثت ها و فتنه گری های همیشگی آمریکای جنایتکار است
آمریکای جنایتکار و خبیث و شیطان باردیگر خباثت و فتنه گری های همیشگی خود را در خروج از برجام وعهدشکنی نشان داد.
خروج از برجام، بی اعتمادی و دروغگویی شیطان بزرگ را برهمه جهانیان آشکار ساخت
در اين بيانيه آمده است: مقام معظم رهبري فرمودند، علّت مخالفت دشمنان با نظام جمهوری اسلامی این است که اين نظام دستِ سلطه‌ی آمریکایی را از کشور کوتاه کرد.
همایش تجلیل از فرزندان و همسران روحانیون اهل سنت خراسان شمالی برگزار شد
به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، همایش تجلیل از همسران و فرزندان علما و روحانیون اهل سنت استان در روستای بگ پولاد از توابع شهرستان رازو جرگلان برگزار گردید.
مدرسین و مدیران مدارس علوم دینی در شهرستان كنگان استان بوشهر تجلیل شدند
به مناسبت هفته معلم در مراسمی به همت دفتر نمايندگی ولی فقيه در امور اهل سنت استان بوشهر، مديران مدارس علوم دينی اهل سنت شهرستان كنگان تقدیر و تجلیل شدند.
بیانیه روحانیون و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در محکومیت پیمان شکنی و دشمنی آمریکا
ائمه جمعه و جماعات، روحانیون و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن پیمان شکنی مجدد آمریکا، بیعت خود را با مقام عظمای ولایت و آمادگی خود را جهت مجاهدت و دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی اعلام داشتند.
خروج آمریکا از برجام، بد عهدی و قابل اعتماد نبودن این کشور را بار دیگر اثبات کرد
ماموستا مصطفی محمودی، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پیرانشهر در گفتگو با رابط خبری دفتر استانی اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام با روی کار آوردن ترامپ به عنوان رئیس جمهوری از حزب جمهوری‌خواهان آمریکا این انتظار را قوت بخشیدو این خروج بار دیگر بدعهد بودن آمریکا را به برخی و حتی نسل‌های آینده ثابت کرد.
تخلف از دستورات رهبری عدول از شریعت اسلام است
امام جمعه موقت سنندج با اشاره به اینکه تخلف از دستورات رهبری در مسائل فقهی تخلف از دستورات اسلام و شریعت این دین الهی است، گفت: اجرای احکام الهی بسته به وجود رهبر و حاکم دینی در هر جامعه‌ای دارد.
همایش ائمه جمعه و شوراهای افتاء استان کردستان با موضوع « مبانی فقهی و علمی استهلال » برگزار شد
همایش ائمه جمعه و شوراهای افتاء استان کردستان با موضوع «مبانی فقهی و علمی استهلال» در کتابخانه امام خامنه‌ای در سنندج برگزار گردید.
به ۳ کشور اروپایی اعتماد نکنید تضمین قطعی ندهند نمی‌شود ادامه داد
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حرفهای سخیف و سبک دیشب ترامپ گفتند: این شخص علاوه بر بیش از ده دروغ آشکار، ملت ایران و جمهوری اسلامی را هم تهدید کرد که بنده از طرف ملت ایران به او می گویم «شما غلط می کنید».
گرامیداشت مقام معلم فرصتی برای تجلیل از جامعه مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم و تجلیل از معلمین و مدرسین در سراسر کشور، دبیرخانه شورای شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و دفاتر استانی از مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت تجلیل کردند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.