اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


اخبار مهم

همایش ائمه جمعه و شوراهای افتاء استان کردستان با موضوع « مبانی فقهی و علمی استهلال » برگزار شد
همایش ائمه جمعه و شوراهای افتاء استان کردستان با موضوع «مبانی فقهی و علمی استهلال» در کتابخانه امام خامنه‌ای در سنندج برگزار گردید.
به ۳ کشور اروپایی اعتماد نکنید تضمین قطعی ندهند نمی‌شود ادامه داد
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حرفهای سخیف و سبک دیشب ترامپ گفتند: این شخص علاوه بر بیش از ده دروغ آشکار، ملت ایران و جمهوری اسلامی را هم تهدید کرد که بنده از طرف ملت ایران به او می گویم «شما غلط می کنید».
گرامیداشت مقام معلم فرصتی برای تجلیل از جامعه مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت
همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم و تجلیل از معلمین و مدرسین در سراسر کشور، دبیرخانه شورای شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و دفاتر استانی از مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت تجلیل کردند.
چیز خاصی از برجام ندیدیم / خروج آمریکا از برجام اهمیتی ندارد
ماموستا دکتر قادری در حاشیه کلاس هفتگی خود در مسجد قباء پاوه، با اشاره به خروج آمریکا از برجام، ثمرات برجام را در جامعه ملموس ندانستند و افزودند: در سه سال اخیر چیز خاصی از برجام ندیدیم و عملاً برجام تأثیر مثبتی بر کشورمان نداشته و خروج آمریکا از برجام اهمیتی برای ما نخواهد داشت.
آمریکا در طول تاریخ به تعهدات خود عمل نکرده است
امام جمعه موقت سنندج گفت: آمریکا در طول تاریخ به تعهدات خود عمل نکرده و اظهارات و حرکت ناپسندانه و غیرانسانی "ترامپ" محکوم است.
دیدار جمعی از علمای هند با مسؤولین دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی
جمعی از علما و اندیشمندان هندی عصر دیروز با مسئولین دبیر خانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و مولوی اسحاق مدنی مشاور عالی دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت دیدار و گفتگو کردند.
بیانیـه ستاد استهلال دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان
استهلال یکی از مباحث بسیار مهمی است که بارها علمای فریقین صمیمی و برادرانه دور هم جمع شدند تا با حفظ همه اعتقادات و باورهای خود، به بحث و بررسی پیرامون یکی از مسائل و موضوعات مهم فقهی و نجومی بپردازند.
نشست تخصصی ستاد استهلال استان گلستان برگزار شد
به همت دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان، کارگاه آموزشی و نشست تخصصی ستاد استهلال استان گلستان با شرکت جمعی از روحانیون و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان گلستان در جامعه المصطفی گرگان برگزار گردید.
پنجمین نشست تخصصی استهلال در استان آذربایجان غربی برگزار شد
پنجمین نشست تخصصی استهلال با حضور نماینده ولی فقیه دراستان ، مسئولین دفتر استانی و روحانیون، اساتید و موثرین اهل سنت استان در شهرستان مهاباد برگزار گردید.
نشست ائمه جماعات و هيات امناي مساجد اهل سنت مشهد برگزار شد
رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان در اين نشست گفت: مساجد از مهمترين پايگاههاي فرهنگي در آموزه هاي اسلام است. هيچ پايگاهي به اهميت مساجد در فرهنگ ديني وجود ندارد و كاركردهاي اين مراكز فرهنگي در كل تاريخ اسلام به وضوح قابل مشاهده است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.