اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 28 اسفند 1397| 13 رجب 1440

خبر ويژه

 


اخبار مهم

حجت الاسلام والمسلمین لطفیان انتصاب نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان را تبریک گفت
حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی، انتصاب نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان را به وی تبریک گفت.
انتصاب نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان
حضرت آیت الله خامنه‌ای در حکمی حجت‌الاسلام شیخ مصطفی محامی را به نمایندگی ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان منصوب کردند.
آزمون تعیین سطح ویژه مدرسین و روحانیون اهل سنت در بندرعباس آغاز شد
صبح امروز 8 اسفند ماه 1397 آزمون تعیین سطح ویژه مدرسین و روحانیون اهل سنت با حضور روحانیون هرمزگان، بوشهر و فارس در سالن امتحانات دانشگاه شهید کورانی بندرعباس آغاز شد.
حمایت از سوریه را حمایت از مقاومت می‌دانیم و به آن افتخار می‌کنیم
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز (دوشنبه) در دیدار آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه، رمز پیروزی سوریه و به شکست کشاندن آمریکا و مزدوران منطقه‌ای آن را استقامت رئیس‌جمهور و مردم سوریه و پافشاری آنان بر مقاومت خواندند و با تأکید بر لزوم مراقبت در مقابل توطئه‌های آینده خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی ایران، کمک به دولت و ملت سوریه را کمک به حرکت و جریان مقاومت می‌داند و از صمیم قلب به آن افتخار می‌کند.
نشست تخصصی ائمه جمعه استان کردستان برگزار گردید
نشست تخصصی ائمه جمعه استان کردستان با حضور دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور در سنندج برگزار شد.
پایگاه نماز جمعه باید معادلات زندگی مردم را با منحنی ایمان جلو ببرد/ پایگاه نماز جمعه نباید نسبت به موضوع اقتصاد مقاومتی بی‌تفاوت باشد
دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس دینی اهل سنت کشور با تاکید براینکه در جایگاه امام جمعه و نماز جمعه معادلات زندگی مردم را باید با منحنی ایمان باید جلو ببریم، گفت: در پایگاه نماز جمعه همه معادلات روزمره زندگی بشر باید با منحنی ایمان جلو برود که لازمه تحقق آن یک برنامه‌ریزی‌های مناسب و اصولی است.
طلاب جوان بوکانی دستار روحانیت به سر بستند
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین فعال آذر رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان ابتدا با بیان برخی امتیازات طلاب نظیر حل مشکلات نظام وظیفه، مشکلات تحصیلی و دروس دینی از تلاش ها برای افزایش انگیزه جوانان برای تحصیل علوم دینی خبر داد.
دینداری و عقلانیت دو معیار مهم برای امتی است که می خواهند به تعالی اسلامی برسند
دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور گفت: با توجه به ایجاد تمدن های مختلف در کنار جامعه اسلامی تنها تمدنی که توانست سایر تمدن ها را به چالش بکشد تمدن اسلامی بود.
سیستان و بلوچستان به عنوان نماد وحدت جامعه اسلامی در ایران شناخته می شود
معاون ارتباطات حوزوی دفتر رهبر معظم انقلاب در آئین افتتاحیه‌ی سی‌امین همایش علمی – تحقیقی مذاهب اسلامی در زاهدان خاطرنشان ساخت: سیستان و بلوچستان به عنوان نماد وحدت جامعه اسلامی در ایران شناخته می شود، امری که دشمنان درصدد برهم زدن آن هستند.
آیین اختتامیه سی امین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی در زاهدان
سی امین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی پس از سه روز در زاهدان به‌کار خود پایان داد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.