اهل سنت

اخبار مهم

همایش وحدت، میراث نبی مکرم اسلام در گرگان برگزار شد
همایش وحدت، میراث نبی مکرم اسلام (ص) در جامعه المصطفی گرگان برگزار گردید.
همایش سفیران وحدت و همدلی با حضور علما و طلاب شیعه و سنی در ارومیه برگزار شد
به همت دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، همایش سفیران وحدت و همدلی با حضور مسئولین استانی و علمای تشیع و تسنن در مصلی امام خمینی (ره) ارومیه برگزار شد.
سمینار ائمه جمعه استان کرمانشاه در شهر زلزله زده ازگله برگزار گردید
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: پس از زلزله در استان کرمانشاه نمایش بزرگ وحدت ملت ایران بود که نمایان شد/ عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت: اگر کسی بگویید مسوولان ، ادارات ، سپاه و ارتش و ملت ایران در این زلزله کوتاهی کرده اند قطعا بی انصاف و یا مریض است.
مولودی خوانی مانند یک اصل دین ارزش و اعتبار دارد
امام جمعه پاوه گفت: قبول است که می‌گویند در در عصر خلفا و تابعین مولودی خوانی نبوده است اما به حقیقت این موضوع مورد تصویب علمای اسلام از چند صد سال پیش است و مانند یک اصل دین اعتبار دارد.
چهاردهمین یادواره سیدبهاالدین شمس قریشی در سنندج برگزار شد
چهاردهمین یادواره سیدبهاالدین شمس قریشی و با حضور 20 هزار نفر از عاشقان و محبان پیامبر(ص) و اهل بیت (ع) برگزار شد.
حفظ امنیت و ملیت جزو رسالت تمام مردم ایران است
امام جمعه شهرستان پاوه با بیان اینکه "حفظ امنیت و ملیت" جزو رسالت تمام مردم ایران است، گفت: در جنگ نرم، هدف دشمن «تغییر فرهنگ و تسخیر فکر و عقیده جوانان است.
مراسم میلاد پیامبر خاتم (ص) در مسجد جامع پاوه برگزار شد
مراسم میلاد پیامبر خاتم (ص) امسال با توجه به زلزله مصیبت بار استان کرمانشاه، بصورت ساده و البته در فضایی معنویی، پیش از خطبه های نماز جمعه پاوه برگزار شد.
شکست داعش نمونه ای از وحدت شیعه و سنی است/ وحدت حاکم در ایران الگویی برای سایر جوامع اسلامی
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان ضمن تبریک هفته وحدت با بیان اینکه رهبر انقلاب عامل وحدت شیعه و سنی است، گفتند: وحدت حاکم در ایران الگویی برای سایر جوامع اسلامی است.
بیانیه علمای اهل سنت کردستان + اسامی ماموستایان/ نباید به بهانه کمک به زلزله زدگان مجالس مولودی خوانی تعطیل شود
مردم دین پرور و مسلمان کردستان و محبان و رهروان شریعت و سنت حضرت محمد المصطفی صلوات الله علیه، فرا رسیدن این ماه پر خیر و برکت را به عموم مردم استان تبریک می گوئیم.
جشن با شکوه هفته وحدت در مسجد خلفاء راشدین کنگان برگزار شد
در هفته وحدت، شب میلاد پیامبر مهر و محبت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) در مسجد خلفاء راشدین اهل سنت کنگان مراسم باشکوهی با حضور خیل کثیر دوستداران و اردتمندان پیامبر رحمت و مهربانی بر گزار شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next