اهل سنت

اخبار مهم

قیام در برابر انحرافات مهمترین درس عاشوراست
امام جمعه اهل سنت قشم گفت: درسی که از قیام امام حسین (ع) برای ما حائز اهمیت است این است که همه انسانها باید در برابر انحرافات قیام کنند و اجازه ندهند جامعه به انحراف کشیده شود.
همایش امام حسین(ع) پرچمدار دفاع مقدس ویژه ائمه جمعه و جماعات اهل سنت تایباد و باخرز برگزار شد
همایش امام حسین(ع) پرچمدار دفاع مقدس ویژه ائمه جمعه و جماعات اهل سنت تایباد و باخرز در دانشگاه آزاد اسلامی شهر تایباد برگزار گردید.
بیانیه ائمه جمعه، مدرسین و شورای روحانیت اهل سنت استان آذربایجان غربی درباره پیامدهای همه پرسی استقلال اقلیم کردستان عراق
ائمه جمعه و جماعات، مدرسین و شورای روحانیت اهل سنت استان آذربایجان غربی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن برگزاری همه پرسی استقلال اقلیم کردستان عراق، این اقدام را توطئه شوم استکبار و صهیونیسم دانسته و از مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران در خصوص یکپارچگی کشورهای اسلامی از جمله عراق حمایت کردند.
​ همایش بزرگداشت امام حسین(ع) با حضور شیعیان و اهل تسنن پاکستان برگزار شد
به همت مجلس وحدت مسلمین (شاخه مولتان) و به منظور بزرگداشت مقام سیدالشهدا(ع) همایش «محسن انسانیت» با حضور علما و دانشمندان شیعه و سنی پاكستان برگزار گردید.
دیدار مسئولین دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی با خانواده شهدای اهل سنت
رئیس دفتر و مسئولین و کارکنان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی با خانواده شهدای اهل سنت دیدار کردند.
همه پرسی اقلیم کردستان عراق اشتباهی بزرگ است/ اسرائیل و داعش طراحان اصلی جدایی اقلیم کردستان عراق
علمای اهل سنت آذربایجان غربی در پیام های جداگانه ایی برگزاری رفراندم در اقلیم کردستان عراق را اشتباهی بزرگ خوانده و موفقیت این همه پرسی را موجب تقویت داعش خواندند.
کردهای عراق و جمهوری اسلامی،لازم و ملزوم یکدیگر هستند/ ایران، خانه دوم کردهای عراق است
ماموستا قادری در حاشیه کلاس هفتگی خود در مسجد قباء پاوه؛ با اشاره به همه‌پرسی کردستان عراق، کردهای عراق و جمهوری اسلامی را لازم و ملزوم یکدیگر دانست و گفت: تا آنجا که بنده به یاد دارم همواره از سال‌های دور تاکنون کردهای عراق ایران را منزل دوم خود دانسته‌ و هر زمان با حاکمیت خود مشکل داشته‌اند به منزل دوم خود پناه آورده‌اند.
پیام تسلیت دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی به مناسبت درگذشت والده شیخ عبدالرحیم خطیبی
در پی درگذشت والده شیخ عبدالرحیم خطیبی، عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و رئیس شورای روحانیت اهل سنت قشم ،دبیر این شورا پیام تسلیت صادر کرد.
مجالس سوگواری سیدالشهدا (ع) شعاری نیست، بلکه شعوری است/ اهل سنت برای نام‌گذاری فرزندان از القاب ائمه اطهار (ع) تبرک می‌جویند
امام‌جمعه اهل سنت تربت‌جام با تأکید به این‌که مجالس سوگواری سیدالشهدا (ع) شعاری نیست، بلکه شعوری است گفت: قیام عاشورا مبدأ و منشأ اسلام ناب است که در مقابل ظلم یزیدیان ایستاد و از مظلومان عالم یاری کرد.
آزادگی ماندگارترین پیام قیام کربلاست/ حسین(ع) شهید راه حق است
علمای اهل سنت استان کرمانشاه عزت و آزادگی را ماندگارترین پیام قیام اباعبدالله الحسین(ع) عنوان کردند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next