اهل سنت

اخبار مهم

مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه رییس سابق و جدید دانشگاه مذاهب اسلامی عصر دیروز در دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار شد.
فصلنامه علمی تخصصی حبل‌المتین در گام هفدهم+نسخه PDF
هفدهمین شماره فصلنامه علمی تخصصی حبل‌المتین به صاحب‌امتیازی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت منتشر شد.
آزمون اعتباربخشی سطح 1 و 2 مدارس علوم دینی اهل سنت برای اولین بار در آذربایجان غربی برگزار شد
آزمون اعتباربخشی سطح 1 و 2 مدارس علوم دینی اهل سنت برای اولین بار در استان آذربایجان غربی و به میزبانی شهرستان مهاباد برگزار گردید.
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت: کرمانشاه، ارومیه، ایرانشهر، بندرعباس، چابهار، رویدر، سنندج، دهگلان، سیریک، سقز، سروآباد، مریوان، بوکان، مهاباد، حاجی قوشان، گنبدکاووس، شاهین دژ، تکا ب و نقده
اولين گامي كه طلبه مي بايست در دوران طلبگي خود بردارد تزكيه و پالايش روحي و فكري خود است
جامعه اسلامي اگر تا به امروز آسيبي ديده است به خاطر عالمان ديني است كه تزكيه نشده بوده‌اند و به خاطر پست و مقام دنيوي هر نوع خيانتي را مرتكب شده‌اند.
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان از مدارس علوم دینی اهل سنت شهرستان تایباد بازدید کرد
رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان، به همراه برخی از مسوولین این دفتر روز شنبه 7 اسفند ماه از مدارس علمیه اهل سنت شهرستان تایباد بازدید کرد.
تلاش دبیرخانه و دفاتر استانی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و دفتر معظم له/ ضرورت تعامل با اقشار جامعه و هم افزایی دفتر استانی با نهادهای فرهنگی و اجتماعی
دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در سفر به سنندج،در نشست شورای اداری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کردستان حاضر و از آخرین وضعیت فعالیت های این دفتر مطلع گردید.
باید خروجی مدارس علوم دینی اهل سنت، طلابی متعهد و کارآمد برای مبارزه با دشمنان قسم خورده اسلام وانقلاب باشد
دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در سفر به سنندج، روز چهارشنبه 4 اسفند ماه، ضمن شرکت در نشست مدرسین برگزیده استان کردستان از آخرین وضعیت مدارس علوم دینی اهل سنت کردستان مطلع گردید.
چند تن از علماي پاكستاني ميهمان در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان حضور پیدا کردند
چند تن از علماي پاكستاني ميهمان در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین كه سه روز پيش در تهران برگزار شد، روز جمعه (6 اسفند ماه) با حضور در دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان با مسوولين اين دفتر و تني چند از علماي اهل سنت خراسان به گفتگو پرداختند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next