اهل سنت

اخبار مهم

سومین دوره اردوی طلاب جدیدالورود مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس برگزار شد
سومین دوره اردوی طلاب جدیدالورود مدارس علوم دینی اهل سنت استان فارس از تاریخ 7/9/96 لغایت 10/9/96 در شیراز برگزار شد.
همایش و کارگاه فقه مقارن با حضور اندیشمندان تشیع و اهل سنت در استان بوشهر برگزار گردید
دومین همایش و نشست از سلسله مباحث علمی در مذاهب و فرق اسلامی با موضوعِ «فقه مقارن » در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور شهر کنگان در استان بوشهر برگزار شد.
کارگاه آموزشی چگونگی تدوین طرح های پژوهشی در هرمزگان برگزار شد
آموزش و پژوهش دفتر استانی که مجری این کارگاه آموزشی بودند نیز با تعهدات کاری و در اختیار گرفتن استاد فن در علوم پژوهشی در این کارگاه توانستند رضایت اساتید و مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت را جلب نمایند.
همایش وحدت در مسجد جامع بندر خمیر برگزار شد
آیت الله نعیم آبادی گفت: پیامبر گرامی اسلام رحمت اللعالمین بوده است و هرگز دهان مبارک ایشان به نفرین و توهین آغشته نشد و ایشان رئوف و مهربانی را برای ما به جا گذاشته است
مراسم جشن آغاز هفته وحدت در مسجد رسول اکرم(ص) شیراز برگزار شد
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتب محمد مصطفی (ص) و سلاله پاک آن حضرت، امام جعفر صادق (ع) و همچنین فرا رسیدن هفته وحدت، نهم آذرماه 96، مراسم باشکوهی با حضور علماء و روحانیون اهل تسنن و تشیع، مسئولان استانی و جمع کثیری از مردم شیراز در مسجد رسول اکرم (ص) برگزار گردید.
مراسم هفته وحدت و میلاد پیامبراکرم(ص) در مسجد امام شافعی ارومیه برگزار شد
مراسم گرامیداشت هفته وحدت و جشن میلاد پیامبر (ص) با حضور رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت آذربایجان‌غربی، مدیرکل حوزه ریاست مجمع تقریب مذاهب اسلامی ، امام جمعه اهل سنت اروميه و طلاب و روحانیون در مسجد امام شافعی ارومیه برگزار شد.
بیانیه علما و روحانیون شهرستان مریوان در خصوص هفته وحدت
علما و روحانیون شهرستان مریوان به مناسبت هفته وحدت بیانیه ای صادر کردند.
نشست گفتمان وحدت با محوریت بانکداری اسلامی در ارومیه برگزار شد
به همت اداره فرهنگی و امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، نشست گفتمان وحدت با محوریت بانکداری اسلامی باحضور رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی، امام جمعه اهل سنت ارومیه و روحانیون، ائمه جمعه و جماعت اهل سنت استان در ارومیه برگزار شد.
در آستانه آغاز هفته وحدت همایش هم اندیشی علمای شیعه و سنی و مسئولان سه شهرستان غرب گیلان در فرمانداری تالش برگزار شد
در آستانه آغاز هفته وحدت همایش هم اندیشی علمای شیعه و سنی و مسئولان شهرستان های تالش ، آستارا و رضوانشهر در فرمانداری تالش با هدف تحکیم وحدت در جامعه برگزار شد .
جشن میلاد النبی حضرت محمد مصطفی (ص) در خواجه نفس برگزار شد
مردم اهل سنت شهرها و روستاهای استان گلستان هر ساله همزمان با فرا رسیدن میلاد پر از خیر و برکت سرور کائنات محمد بن عبدالله (ص) و هفته وحدت جشن ها و مراسماتی همراه با مولودی خوانی، دعا، صلوات و اطعام برگزار می کنند که با استقبال پر شور علاقمندان به آن حضرت اعم از زنان، مردان و کودکان همراه است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next