اهل سنت

اخبار مهم

بیانیه روحانیون و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی در محکومیت حوادث تروریستی تهران
روحانیون و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی گروه تکفیری داعش در مجلس و حرم امام خمینی (ره)، بر ضرورت وحدت و همدلی مردم تاکید کردند.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با صدور بيانيه اي اقدام تروريستي در حرم مطهر حضرت امام راحل و مجلس شوراي اسلامي را محكوم كرد
حادثه تروريستي كه در به شهادت رساندن تعدادي از مردم بي گناه و روزه دار كشور عزيزمان اتفاق افتاد هرگز مسير يك ملت فداكار را عوض نخواهد كرد.
مدیریت و مدرسین حوزه علمیه الصدیق بیرجند اقدام تروريستي ايادي استكبار جهاني در حرم مطهر امام راحل و ساختمان مجلس شوراي اسلامي محکوم کردند
باری دیگر دشمنان اسلام ودشمنان ملت ایران، مرتکب عملی زشت و خلاف انسانیت شده و در اقدامی ناجوانمردانه در حرم مطهر امام راحل وساختمان مجلس شورای اسلامی دست به اقدامات تروریستی زده که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادي از هموطنان عزيزمان دراین ایام مبارک گشت.
مدیریت، مدرسین و طلاب حوزه علمیه صدیقیه تربت جام اقدام تروريستي ايادي استكبار جهاني در حرم مطهر امام راحل و ساختمان مجلس شوراي اسلامي محکوم کردند
متاسفانه بار دیگر و در کمال ناباوری و با نهایت تأسف و تأثر بسیار، روز گذشته شاهد انجام حملات تروریستی علیه شهروندان در پایتخت کشور که بنا بر اعلان رسانه های رسمی به کشته و زخمی شدن تعدادی از هم وطنان انجامید، بوديم.
ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه حادثه تروریستی در تهران را محکوم کردند
کشور بزرگ ما در این مقطع از زمان نیازمند وحدت انسجام است.تروریست ها از هر ملیتی و لباسی باشند هیچگاه خاستگاهی و پایگاهی در دل مردم ایران ندارند.
علمای اهل سنت کردستان حرکت بزدلانه و وحشیانه داعش را محکوم کردند
وقتی عده ای در لباس دین به قیام علیه دین بر می خیزند و چهره ای وحشیانه و خون آشام از دین اسلام که دین رحمانیت و عقلانیت است ،در دنیا به نمایش می گذارند. هر کس که ذره ای عقل و درک و فهم خدا در او به ودیعه نهاده باشد می داند که افرادی از قبیل داعش نه تنها از دین خارج هستند بلکه از حوزه انسانیت هم خارج شده و از حیوان هم پست تر هستند. چرا که حیوان که خوی درندگی دارد هم به اندازه این فرقه منحرف یعنی داعش مست بوی خون نیستند.
دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه حمله تروریستی ایادی استکبار جهانی به حرم مطهر امام راحل و ساختمان مجلس شورای اسلامی ایران محکوم کرد
این اقدام وقیحانه تروریستی در هیچ آیین و مسلک آسمانی قابل قبول نیست.ملت بزرگ ایران در مسیر عزت خود از منویات مقام معظم رهبری لحظه ای درنگ نخواهد کرد.
علمای اهل سنت گلستان عملیات تروریستی تهران را محکوم کردند
علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان با انتشار بیانیه ای حوادث تروریستی در تهران را به شدت محکوم کردند و چنین اقداماتی را بر خلاف موازین شرع مقدس اسلامی و انسانیت دانستند.
ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان گلستان حادثه تروریستی از سوی گروه های تکفیری در تهران را محکوم کردند
حادثه تلخ حملات تروریستی در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی و مجلس شورای اسلامی نشان داد کوته فکران و تفرقه انگیزان در پیگیری اهداف شوم خود مرزهای شرف و انسانیت را دریده اندوچهره خشن ازدین اسلام به جهانیان نشان دادند.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت حوادث تروریستی تهران را به شدت محکوم کرد
امام جمعه پیرانشهر گفت: عربستان عامل اصلی حوادث امروز تهران است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next