اهل سنت

اخبار مهم

پیروزی انقلاب موجب پیشرفت حوزه های علمیه شد / حوزه ها به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران، از نظر کمی و کیفی وضعیت مطلوبی دارند
امام جمعه پیرانشهر گفت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی، هم اکنون شاهد پیشرفت و ترقی صد برابری حوزه های علمیه هستیم.
سطح تدریس مدرسان دارای مدرک دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، ارتقاء یافت
در چهاردهمین کمیسیون جذب و گزینش اساتید و مدرسین دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت،با مصوبه نشست مذکور، فاصله زمانی صدور مجوز تدریس روحانیون و طلاب علوم دینی اهل سنت در مدارس علوم دینی پس از دریافت آخرین مدرک شان، از سه سال به یک سال کاهش یافت.
فقه حکومتی جمهوری اسلامی بر مبنای وحدت است /ائمه جمعه و جماعات اهل سنت بوشهر مایه افتخار هستند/ ما قدردان خدمات شایسته و فوق العاده دبیر شورا هستیم
آیت الله صفائی بوشهری در نشست تخصصی ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان از تلاش بی شائبه و مستمر دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در راستای خدمات رسانی همه جانبه به جامعه اهل سنت کشور قدردانی کرد.
مجوز تدریس 118 نفر از اساتید مدارس علوم دینی اهل سنت صادر شد
دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مجوز تدریس 118 نفر از اساتید مدارس علوم دینی اهل سنت را صادر کرد.
فراخوان علما و فرهيختگان اهل سنت خراسان جهت شركت گسترده هموطنان در راهپيمايي 22 بهمن
در این بیانیه آمده است: اينک که در سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي قرارداريم؛ حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی و تظاهرات این یوم الله، صحنه اي ديگر براي رسوايي و ناکامي دشمنان و بدخواهان ايران اسلامي خلق می کند.
بيانيه مدير و مدرسين مدرسه علميه سنت نبوي جهت شركت گسترده در راهپيمايي 22 بهمن
در بخشي از اين بيانيه آمده است: 22 بهمن فجر انقلاب و دميدن خورشيد استقلال و آزادي و طلوع روز جمهوري اسلامي است.
حکومت غیر دینی از بین رفتنی است/ استکبار جهانی و جمهوری فدرال آمریکا در حال فروپاشی است
مولوي جامي الاحمدي گفت: هیچگاه نباید به قدرت شیاطین تکیه کرد که از بین رفتنی است و امروز با حضور ترامپ در حکومت آمریکا فرو پاشی استکبار جهانی و جمهوری فدرال آمریکا نزدیک است.
دستاوردهای انقلاب اسلامی قابل شمارش نیست/مردم استان تا پیش از انقلاب در گرداب مشکلات غرق بودند
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز گفت: هیچ زبانی به واقع نمی تواند اندازه خیر و برکتی که این انقلاب برای مردم این دیار داشته است بیان کند.
فرصتی که ائمه جمعه دارند فرصتی بی نظیر است/ امام جمعه باید در میان مردم باشد و با جوانان تعایش و تعامل داشته باشد/ خطبه های نماز جمعه باید روح امید را به کالبد جامعه اسلامی بدمند
دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در نشست تخصصی ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان بوشهر اظهار امیدواری کرد برگزاری نشست های تخصصی باعث تقویت همه جانبه نظام اسلامی و همبستگی هر چه بیشتر امت واحده گردد.
اوضاع اسف بار آوارگان سوری فراری از داعش
آوارگان سوری که از مناطق تحت کنترل داعش گریخته اند، با اوضاع اسف باری روبرو هستند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next