اهل سنت

اخبار مهم

در هفته دفاع مقدس باید ارزش های این دفاع و جنگ تحمیلی برای مردم بیان شود
ماموستا محمودی، امام جمعه اهل سنت امام جمعه پیرانشهر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهارداشت: انقلاب اسلامی یک انقلاب واقعی و دینی بود، انقلابی بود که دنیا را تکان داد و باعث شد مستکبرین علیه نظام اسلامی برخیزند و صدام ظالمانه جنگ را بر ما تحمیل کرد.
روحانیون و طلاب اهل سنت استان کرمانشاه به مناسبت هفته دفاع مقدس به ارتفاعات ویس القرن صعود نمودند
روحانیون و طلاب اهل سنت استان کرمانشاه به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس به ویس القرن در تاریخ 1396/07/03 صعود کردند.
همایش نهضت حسینی، امر به معروف و نهی از منکر با حضور روحانیون اهل سنت استان در ارومیه برگزار شد
همایش نهضت حسینی: امر به معروف و نهی از منکر و احیای ارزش های انقلاب اسلامی با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و جمعی از مسئولین شهری و استانی و روحانیون اهل سنت استان در ارومیه برگزار شد.
یادواره شهدای بخش اسالم تالش در مسجد فاروق اعظم این شهر برگزار شد
در سومین روز از هفته دفاع مقدس ، یادواره شهدای بخش اسالم با حضور پرشور مسئولان، علما و مردم اهل سنت و شیعه اسالم ، با سخنرانی امام جمعه اهل سنت بخش اسالم و سردار حق بین فرمانده لشگر ۱۶ عملیاتی قدس گیلان در مسجد فاروق اعظم برگزار شد .
جلد دوم کتاب "سرزمین برادری" با موضوع اردوی راهیان نور روحانیون اهل سنت منتشر شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس، جلد دوم کتاب "سرزمین برادری" با موضوع گزارش تصویری از کاروان های راهیان نور طلاب و روحانیون اهل سنت کشور پرداخته است، منتشر شد.
برای دیدن واقعیت ها به ایران سفر کنید/بعد از انقلاب اسلامی، تعداد مساجد و مدارس علوم دینی اهل سنت ایران ده برابر شده است
جمعی از علمای اهل سنت ایران با ارسال نامه ای به مصر، به بیانیه مفتی اعظم این کشور پاسخ گفته و از وی برای حضور در ایران و دیدن واقعیت ها دعوت کردند.
دولت هاي غربي در رابطه با جنايات ميانمار سكوت اختيار كرده و برخي از آنها تنها به يك محكوميت ساده بسنده كرده اند
امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: مسلمانان جهان دريافته اند كه تنها بايد به خود متكي باشند و به قدرتهاي مستكبر جهان دل نبندند چرا كه آنها فقط به دنبال منافع خود بوده و براي رسيدن به اين هدف از هيچ جنايتي فروگذار نخواهند بود.
مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدید طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی برگزار شد
مراسم افتتاحیه سال تحصیلی 97-96 طلاب اهل سنت آذربایجان غربی با حضور طلاب و مدرسین اهل سنت استان در ارومیه برگزار شد و امسال حدود 300 طلبه اهل سنت در 8 مدرسه علوم دینی اهل سنت استان مشغول تحصیل خواهند شد.
ماهنامه شماره 39 وفاق منتشر شد + دانلود نسخه PDF
شماره 39 نشریه خبری، تحلیلی، فرهنگی و تربیتی وفاق به تلاش معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور انتشار یافت.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next