اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت بوشهر اردوي راهيان نور / اسفند 90 / طلاب اهل سنت کرمانشاه مساجد اهل سنت گلستان نماز عيد قربان سال 1395 حجت الاسلام و المسلمين عرب نيا

آخرين شماره نشريات


اخبار مهم

معاون امور فرهنگی و امور روحانیون دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور :
معاون امور فرهنگی و امور روحانیون دبیرخانه در این همایش ، برگزاری نماز های جمعه را موجب افزایش آگاهی و بصیرت آحاد جامعه و ارمغان آور وحدت و همدلی دانست.

بسته خبری نماز جمعه های اهل سنت کشور ؛
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه شهرهای: پیرانشهر، پاوه، بوکان، سنندج، ارومیه، کنگ، خاش، مریوان، بانه، دیواندره، میرجاوه، سردشت، اشنویه، مهاباد، سقز، دهگلان، مشهدریزه، سراوان، بندرعباس، ایرانشهر، چنارلی، آق قلا، بندرترکمن و کامیاران

گزارش خبری ؛
این گزارش در برگیرنده برگزیده ای از دیدگاه جمعی از علمای اهل سنت کشور در خصوص حماسه نهم دی ماه و روز ملی بصیرت می باشد.

به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه نه دی صادر شد ؛
امام جمعه و جماعات و مدرسين و روحانيون و طلاب و شوراي روحانيت اهل سنت شهرستان اروميه در گرامیداشت سالروز نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق با ولایت، بیانیه ای صادر کردند.

به مناسبت سالروز شهادت شیخ نمر باقر النمر ؛
یک سال از شهادت مظلومانه روحانی برجسته شیعی عربستان در تاریکخانه بی‌عدالتی دادگاه‌های سعودی می‌گذرد، اتفاقی که اگر سکوت خفت بار آمریکا و غرب در برابر دلارهای نفتی سعودی نبود، عربستان به تنهایی جرأت انجام آن را نداشت.

بخش بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه گزارش می دهد :
گروه های بزرگ شیعه و سنی عراقی به بحث پیرامون عراق پس از داعش پرداخته و نقشه راهی را تهیه کرده اند.

شیخ “عبدالناصر جبری” از علمای مبارز و برجسته اهل سنت و دبیرکل جنبش امت لبنان که از حامیان مقاومت در مبارزه با تروریسم صهیونیستی و تکفیری بود، بعد از تحمل یک دوره بیماری صبح پنج شنبه دوم دی ماه به دیدار حق شتافت.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت عوامل فتنه 88 را عاملین انگلیس و آمریکا دانست و تصریح کرد: هدف استکبار در آن روزها بدون تردید براندازی نظام اسلامی حاکم در کشور بود و انتخابات و اعتراض به نتایج بهانه ای بیش نبود.

عضو شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت؛
مردم قدر شناس ایران اسلامی در تحقق منویات خالصانه مقام معظم رهبری حفظه الله نشان دادند که برای مبارزه در راه عظمت اسلام و ایران از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد، و سفارش شهدا را فراموش نخواهند کرد.

به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه نه دی ؛
حوزه های علمیه اهل سنت استان خراسان شمالی در گرامیداشت سالروز نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق با ولایت، بیانیه ای صادر کردند.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next