اهل سنت

اخبار مهم

بازدید دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی از مجتمع آموزشی امام شافعی سنندج
دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در سفر سه روزه به استان کردستان ، از مجتمع آموزشی امام شافعی سنندج بازدید کرد.
بازدید دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی از مدرسه علوم دینی خواهران حضرت خدیجه (س) سنندج
حجت الاسلام و المسلمین عرب نیا در سفر به استان کردستان، از فعالیت های مدرسه علوم دینی اهل سنت خواهران حضرت خدیجه(س) سنندج بازدید کرد.
حضور دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در یادمان شهدای گمنام سنندج
دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی در سفر خود به استان کردستان بر سر مزار شهدای گمنام سنندج حاضر و به قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ این شهیدان پرداخت.
تمام طلاب منطقه تحت پوشش دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت قرار گیرند
ماموستا قادری در گردهمایی مدیران، مدرسین و طلاب مدارس علوم دینی شهرستان پاوه، به لزوم حفظ هوشیاری در این برهه از زمان اشاره کرد و گفت: در این مقطع زمانی نیازمند نیروهای مسلح فکری هستیم تا در مقابل هجمه دشمنان سنگر فکری را حفظ نمایند و با فکری قوی و مسلح به اسلحه دانش و دین بتوانند در مقابل هجمه های شبانه روزی دشمن قدم بردارند.
ششمين دوره مسابقات قرآني ويژه روحانیون و مدرسين، طلاب اهل سنت خراسان در مشهد برگزار شد
برگزیدگان ششمین دوره مسابقات قرآن طلاب و روحانیون اهل سنت خراسان، در مراسم اختتامیه این مسابقات، اعلام و مورد تجلیل قرار گرفتند.
آزمون تعیین سطح ویژه مدرسین مدارس دینی اهل سنت استان گلستان برگزار گردید
حجت الاسلام خیرخواه ، رییس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان در آزمون تعیین سطح مدرسین علوم دینی اهل سنت استان گلستان گفت: در علوم دینی باید به سمت تخصصی شدن پیش برویم.
نشست اعضای شورای روحانیت و افتاء اهل سنت استان کردستان برگزار گردید
با حضور دبیر شورای برنامه ریزی علوم دینی اهل سنت کشور، شورای روحانیت و افتاء اهل سنت کردستان با ساختار و رویکرد جدید آغاز به کار کرد.
کاروان راهیان نور طلاب و روحانیون اهل سنت به مناطق عملیاتی کشور اعزام می شود
معاون فرهنگی امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: با انجام اقدامات و تمهیدات لازم در تاریخ 14 اسفند ماه امسال کاروان راهیان نور طلاب و روحانیون اهل سنت، به مناطق عملیاتی کشور اعزام می شود.
پیام تسلیت دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به مناسبت درگذشت همشیره مولوی عبدالرحمن سربازی
در پی درگذشت همشیره مولوی عبدالرحمن سربازی عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، دبیر این شورا پیام تسلیت صادر کرد.
همایش نقش وحدت در امنیت پایدار منطقه ای در سنندج برگزار شد
همایش نقش وحدت امت اسلامی در امنیت پایدار منطقه ای با حضور علما و روحانیون برجسته مناطق کردنشین ایران و وزیر اطلاعات در سنندج برگزار شد.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next