اهل سنت

Picture Gallery

جلسه شوراي برنامه ريزي مساجد اهل سنت هرمزگان مساجد اهل سنت آذربايجان غربي

آخرين شماره نشريات


اخبار مهم

حجت الاسلام و المسلمین موسوی تاکید کرد :
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ضمن اشاره به تبلیغات مسموم دشمنان انقلاب اسلامی در بیرون از مرزها اظهار داشت: در مراوداتی که با برخی میهمانان غیر ایرانی کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی داشتم ، ضرورت تبیین هر چه بیشتر خدمات دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و تبلیغات مناسب تر در این خصوص کاملا برایم ملموس بود.

مولوی شرف الدین جامی الاحمدی در نشست شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ضمن اشاره به راهپیمایی عظیم اربعین حسینی و تامین امنیت عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ، راهپیمایی مردمی ایام پایانی ماه صفر را نیز بسیار با شکوه و به یاد ماندنی توصیف کرد و افزود: در راهپیمایی مردم جهت زیارت بارگاه حضرت امام رضا(ع) مشتاقان آن حضرت اعم از شیعه و سنی از ایران و سایر کشورها با پای پیاده به زیارت حرم سلاله نبوی(ص) شتافتند که این حضور و عرض ارادت بسیار زیبا و ستودنی بود.

شیخ محمد عزیز حنیفی در نشست شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با اشاره به برگزاری مراسم باشکوه هفته وحدت در مناطق مختلف کشور از جمله استان فارس تاکید کرد: بحمدالله دوست و دشمن اتحاد مردم و ارتباطات صمیمانه روحانیون شیعه و اهل سنت منطقه را دیدند و این همدلی و همگرائی بیانگر رشد آگاهی و بصیرت مردم است.

دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی :
حجت الاسلام و المسلمین عرب نیا در بیست و پنجمین نشست شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، تعامل و همکاری مناسب و تقریبا کامل مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با خادمان خود در دبیرخانه شورای برنامه ریزی را از الطاف الهی دانست.

شیخ خلیل افرا در نشست شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با اشاره به سفر اخیر خود به اندونزی و ارائه مقاله در کنفرانس وحدت آن کشور ، مردم اندونزی را مردمی اهل تهادل و نرمش و مخالف با اندیشه های تکفیری معرفی نمود و گفت: متاسفانه هجمه رسانه ای علیه نظام جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته و دشمن تلاش زیادی برای مقابله با نفوذ ایران صورت داده است.

ماموستا امین راستی در نشست شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با اشاره به سفر اخیر خود به اندونزی و ارائه مقاله در کنفرانس وحدت آن کشور ، به مصاحبه شبکه های مختلف تلویزیونی و رسانه ها با وی در خصوص وضعیت اهل سنت ایران اشاره کرد و اظهار داشت: متاسفانه با توطئه دشمنان اسلام و اذناب آنان، سیاهنمائی زیادی در خصوص وضعیت اهل سنت ایران بین جوامع اسلامی نشر داده شده است و علمای دینی وظیفه دارند حقایق را برای امت اسلامی روشن سازند.

ماموستا مصطفی محمودی در نشست شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در ادامه حفظ وحدت را از اهم واجبات برشمرد و اظهار داشت: با توجه به تاکیدات دین مبین اسلام و اوضاع حاکم بر جهان اسلام، ضرورت دارد وحدت بین مسلمین روز به روز گسترش یابد و در این بین، جمهوری اسلامی الگویی مناسب برای سایر دول اسلامی است زیرا با وجود قومیت های متنوع و وجود مذاهب مختلف اسلامی در ایران ، با هدایت های ولی معظم فقیه و رهبری حکیمانه ایشان، وحدت و همدلی مثال زدنی در کشور حاکم است و با وجود ولایت فقیه است که امنیت پایدار محقق می شود.

مولوی عبدالرحمن سربازی در نشست شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ضمن ارائه گزارشی از جشن های باشکوه این ایام در استان سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار اظهار داشت:همه اهل سنت به خاندان رسالت عشق می ورزند و نمونه بارزی از این ادعا، شعر امام شافعی در خصوص تکریم جایگاه اهل بیت نبی مکرم اسلام است .

رئیس شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت تاکید کرد :
رئیس شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در بیست و پنجمین نشست شورا از مسئولین دبیرخانه خواست برنامه مناسبی جهت تحقق فرمایشات امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مدارس علوم دینی تدوین نمایند و در دو حوزه شناسائی و خنثی سازی فتنه های ضد تقریبی به صورت کاربردی تنظیم و اجرائی شود.

ماموستا فایق رستمی در دهمین پیش ‌کنگره ی امام شافعی(رض) در دانشکده ی اسلامی سلیمانیه ی عراق :
نماینده ی مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: همه ی مذاهب اسلامی پیرو قرآن و سنت رسول‌الله(ص) هستند و باید به این مهم توجه کرد که اختلاف نظر بین علما رحمتی بزرگ برای دین اسلام است و پویایی و تفکر را به دنبال دارد.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next