اهل سنت

اخبار مهم

همایش نقش وحدت در امنیت پایدار منطقه ای در سنندج برگزار شد
همایش نقش وحدت امت اسلامی در امنیت پایدار منطقه ای با حضور علما و روحانیون برجسته مناطق کردنشین ایران و وزیر اطلاعات در سنندج برگزار شد.
در عصر کنونی، سکوت علماء سبب خسران برای جامعه اسلامی است
ماموستا قادری در همایش "وحدت اسلامی و امنیت پایدار منطقه‌ای" به مشکلات عصر حاضر و وظیفه علما در این خصوص اشاره کرد و گفت: در این عصری که ما زندگی می‌کنیم در اثر بی‌تقوایی جمعی و فتوای بعضی از علمای متهتک و بازار گرمی و تهمت و افترا و لعن به سلف صالح و تکفیر اهل قبله و کشتن افراد بی‌گناه، ما شبانه‌روز در حال حزن و اندوه هستیم و دشمنان ما با تبسم برای ما کف می‌زنند. در این مقطع و زمان وظیفه ما علما این است که ساکت نباشیم و در حد توان حرکت کنیم، چرا که سکوت ما سبب خسران و ضرر برای جامعه اسلامی است.
چهارمین دوره مسابقات قرآن ویژه روحانیون و طلاب اهل سنت در گرگان برگزار شد
چهارمین دوره مسابقات نیمه نهایی حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه روحانیون و طلاب اهل سنت در گرگان برگزار شد.
دستاوردهای عظیم الگوی مقاومت در مقابل خسارات سنگین روند سازش
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین و در جمع رهبران گروههای فلسطینی، رئیسان و مسئولان مجالس کشورهای اسلامی، و صدها تن از اندیشمندان، فرزانگان و شخصیت‌های برجسته و آزادی‌خواه جهان اسلام، هدف فتنه‌ها و جنگهای داخلیِ تحمیلی در منطقه را کمرنگ‌شدن حمایت از آرمان مقدس آزادی قدس خواندند و با تأکید بر لزوم پرهیز گروههای مقاومت فلسطینی از ورود به اختلافات قومی و مذهبی و اختلافات داخلی کشورها خاطرنشان کردند: همه جریان‌های اسلامی و ملی، موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار گیرند و عمق رابطه جمهوری اسلامی با گروه‌های مقاومت فقط به میزان پایبندی آنان به اصل مقاومت مرتبط است.
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت:پیرانشهر، پاوه، ارومیه، سنندج، کرمانشاه، بندرعباس، زاهدان، ایرانشهر، سردشت، بندر ترکمن، تکاب، خاش، سقز، بیجار، روانسر، بندرپهل، کلاله، مریوان، شاهین دژ، دهستان کرند، قروه، آق قلا، دهگلان، چنارلی، رویدر، سروآباد و اشنویه
از اينكه مقام معظم رهبري به جامعه اهل سنت به ويژه علما و مدارس علميه عنايت ويژه اي دارند سپاسگزار و قدردان هستيم
مولوي عبداللهي اظهار داشت: امروز اگر كسي قدر نعمت انقلاب را نداند كفران نعمت كرده و مستوجب نكوهش است.
ديدار و گفتگوی رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان با مديران، مدرسين و طلاب مدارس خراسان جنوبی + تصاویر
رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، با حضور در برخي از مدارس علميه اهل سنت خراسان جنوبي با مديران، مدرسين و طلاب اين مدارس ديدار و گفتگو كرد.
تفرقه مهمترین حربه دشمنان اسلام است/ علمای اهل سنت و شیعه با اتحاد خود دشمنان را مایوس کنند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با ذکر این مطلب که جزیره قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس است اظهارکردند: این جزیره از جهات مختلف، دارای اهمیت است؛ علمای اهل سنت و شیعه این منطقه و سایر مناطق کشور باید اتحاد خود را با هم حفظ کنند و دشمنان را مایوس سازند.
حمایت مردم مالزی از قانون پیاده سازی حدود اسلامی در این کشور
مردم مالزی در حمایت از قانون پیاده سازی حدود اسلامی در این کشور به خیابان ها آمده اند.
تاکید مرکل به نقش علمای اسلام در مبارزه با گروه های تروریستی و تکفیری
صدر اعظم آلمان خاطر نشان کرده است که برای مبارزه ریشه ای با گروه های تروریستی و تکفیری به کمک علما و روحانیون اسلامی نیاز شدید وجود دارد و بدون انها، کاری از پیش نمی رود.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next