اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 28 اسفند 1397| 13 رجب 1440

خبر ويژه

 


اخبار مهم

حضور علماء و روحانیون اهل سنت شهرستان قشم در راهپیمایی حماسی 22 بهمن 97
علما و روحانیون شهرستان قشم با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی بدون توجه به توطئه های دشمنان خارجی و با حضور در جشن های پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن با آرمانهای نظام و انقلاب اسلامی و امام امت (ره) و شهدا تجدید میثاق و بیعت کردند.
حضور علماء و روحانیون اهل سنت شهرستان جاسک در راهپیمایی 22 بهمن 97
علما و روحانیون شهرستان جاسک با حضور در جشن های پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن با آرمانهای نظام و انقلاب اسلامی و امام امت (ره) و شهدا تجدید میثاق و بیعت کردند.
حضور گسترده اهل سنت استان هاي خراسان رضوي، شمالي و جنوبي در راهپيمايي ۲۲ بهمن
اقشار مختلف مردم ولايت مدار استان هاي خراسان رضوي، شمالي و جنوبي به ويژه اهل سنت اين مناطق با حضور گسترده خود در راهپيمايي ۲۲ بهمن،‌ اقتدار و صلابت خود را به رخ جهانيان كشاندند.
حضور پرشور روحانیون کردستانی در یوم‌الله 22 بهمن/ کردستانی‌ها حماسه دیگر آفریدند
روحانیون و علمای اهل سنت استان کردستان هم‌گام با سایر اقشار مردم بار دیگر با حضور در راهپیمایی وحدت‌بخش خود در راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب، حمایت خود از انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.
حضور امام جمعه بوکان و رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در بوکان در راهپیمایی 22 بهمن
امام جمعه بوکان و رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت بوکان با شرکت موثر در راهپیمایی 22 بهمن وحدت و حضور جدی اهل سنت با انقلاب اسلامی را در دفاع از کشور و اسلام نشان دادند.
مردم و روحانیون میرآباد در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند
مردم و روحانیون میرآباد سردشت در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند و با رهبر انقلاب بیعت کردند.
امام جمعه و روحانیون اشنویه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند
ماموستا خاتمی به همراه جمعی از روحانیون اشنویه ضمن همراهی با اقشار مردم و مسئولین با راهپیمایی در روز 22 بهمن با شهدای انقلاب تجدید میثاق کردند.
همایش بزرگ روحانیت یاوران انقلاب در ارومیه برگزار شد
نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان غربی مسئله تعهد و مسئولیت در قبال جامعه را دومین مسئله مؤثر در انجام سه وظیفه روحانیون و علما دانست. وی همچنین در بیان سومین مورد گفت: وظیفه تبیین و دفاع از نظام جمهوری اسلامی و حاکمیت اسلامی بر عهده علماست. وی افزود: بصیرت دادن به مردم و دفاع از اندیشه‌های انقلاب وظیفه علما است.
گزارش تصویری از خروش ضد استکباری مردم در تالش و اسالم
در چهلمین سال‌ روز پیروزی انقلاب اسلامی، حضور اقشار مختلف مردم، اعم از شیعه و سنی، پیر و جوان و مرد و زن در تالش و اسالم موجب خلق حماسه‌ای از جنس وحدت شد
حضور پر شور روحانیون اهل سنت ارومیه در راهپیمایی 22 بهمن
روحانیون و طلاب اهل سنت ارومیه همراه با سایر اقشار مردم ضمن حضور در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.