اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت بوشهر مساجد اهل سنت گلستان مساجد اهل سنت خراسان مساجد اهل سنت آذربايجان غربي

آخرين شماره نشريات


اخبار مهم

دکتر عباسعلی فرزندی، تحلیل گر سیاسی ؛
در مورد زمینه ها و عوامل شکل گیری حماسه نهم دی باید رفتار و تلاش های نظام سلطه با محوریت امریکا در مقابله با جمهوری اسلامی و به صورت خاص در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران مورد مطالعه و بررسی قرار گیرد و طراحی ها و برنامه ریزی آنها مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

علمای اهل سنت استان کرمانشاه :
علمای اهل سنت در استان کرمانشاه در گفتگوهایی جداگانه بر اهمیت روز 9 دی ماه در تاریخ ایران اسلامی تاکید کردند.

مفتی سوریه :
«احمد بدرالدین حسون» مفتی سوریه در گفت و گو با روزنامه الوفاق، با بیان اینکه برخی حاکمان کشورهای عربی و اسلامی مدعی اقامه نماز در مسجد اموی در حلب و دمشق هستند،گفت: آیا به ذهن این حاکمان خطور نکرد که در مساجد اراضی اشغالی فلسطین اقامه نماز بخوانند.

امام جمعه اهل سنت بخش پایین جام تربت جام :
مولوي امان الله برزگر گفت: دستاورد حضور حماسی ملت ایران در 9 دی ماه سال 88، اقتدار و استحکام نظام و «گفتمان انقلاب اسلامی» را نزد دوستان و دشمنان ارتقا بخشید.

بسته خبری نماز جمعه های اهل سنت کشور ؛
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه شهرهای: سنندج، ارومیه، پاوه، سراوان، مهاباد، پیرانشهر، زاهدان، تایباد، آق قلا، بانه، دیواندره، چنارلی، نگین شهر، بندرعباس، بندرترکمن، گنبد کاووس، بوکان، ایرانشهر، اشنویه، سقز، سروآباد، سردشت، مریوان و دهگلان.

امام جمعه اهل سنت تايباد :
64 كشور عضو ائتلاف ضد داعش كه بزرگترين حاميان مالي و نظامي داعش در ميان آنها بودند اقدامي براي تقابل با اين گروه انجام ندادند.

امام جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبي :
مولوی عبدالهی با بیان اینکه در 9 دی سال 88 همه مردم از هر جناح و قومی در حمایت از انقلاب و ولایت فقیه در صحنه حضور پیدا کردند و رفتارهای انجام شده را محکوم کردند، گفت: هیچگاه 9 دی فراموش نخواهد شد و نظام را در برابر توطئه های دشمن بیمه کرد.

به کوشش معاونت آموزش و پژوهش دبیرخانه ؛
تاریخ و اندیشه های کلامی مذاهب اسلامی نام کتابی است که به بررسی کلیات و پیشینه تاریخی و ضرورت آشنایی با فرق و مذاهب کلامی، آفات و کاستی ها، بایستگی ها و شایستگی ها پرداخته است.

علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان :
9 دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت تعدادی از پایگاه های خبری بومی استان اقدام به مصاحبه با علمای اهل سنت کرده که علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رهبر انقلاب نقش کلیدی در خنثی سازی فتنه 88 داشتند، عنوان کردند: حماسه 9 دی روز دفن فتنه و نمایش بصیرت ملت ایران بود

به همت معاونت فرهنگی و امور روحانیون دبیرخانه؛
به صحرا شدم عشق باریده بود عنوان کتابی است که در قالب شعر منتشر شده و بیانگر جلوه هایی از ارادت شاعران اهل سنت به ساحت مقدس حضرت امام حسین(ع) است .
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next