اهل سنت

اخبار مهم

استقبال باشکوه از نفراول مسابقات بین المللی قرآن کریم مالزی
آيين استقبال از قاري بين المللي استاد حامد عليزاده نفر اول مسابقات بین المللی مالزی در تربت جام برگزارشد.
آيين‌هاي ماه مبارك رمضان در بين تركمن‌های اهل سنت استان گلستان
یادداشتی از یک فعال رسانه ای در خصوص ترکمن های اهل سنت استان گلستان که با آئین های خاص خود همانند سایر هم وطنان به مهمانی خداوند می روند
پادشاهی عربستان؛رژیمی که شهروندان خود را هم به خاک و خون می کشد/عوامیه زیر سانسور شدید خبری
رژیم پادشاهی عربستان این روز ها به رژیمی بدل شده است که مردم و شهروندان خویش را به جرم تروریسم می کشد .
بررسی سخنرانی و مواضع ترامپ در سفر به عربستان سعودی، تیری در تاریکی
رئیس‌جمهور آمریکا برخلاف دیگر رؤسای جمهور ایالات متحده که معمولاً اولین سفر خارجی خود را به دو کشور همسایه، یعنی کانادا و مکزیک اختصاص می‌دادند، تصمیم گرفت در اولین گام به عربستان سعودی سفر کند تا با عقد قراردادهای صدها میلیارد دلاری به اقتصاد آمریکا کمک کرده و بخشی از وعده‌های انتخاباتی خود را محقق کند.
مسجد «سیدنا حسن» در رمکان قشم افتتاح شد
مسجد «سیدنا حسن» با حضور حجت‌الاسلام محمد مریدی رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان، شیخ عبدالرحیم خطیبی عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، حجت‌الاسلام جوکار امام‌جمعه قشم، شیخ محمدعلی امینی مدیرمدرسه علوم دینی اهل سنت سلطان العلما بندرلنگه و جمعی از علما و روحانیون و مردم در رمکان قشم افتتاح شد.
بیانیه ستاد استهلال اهل سنت استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان 1438
در این بیانیه آمده است:با تکیه بر معارف اسلامی و سیره پیامبر فرصت تفرقه افکنی را از دشمنان می گیریم،رمز پیروزی بر دشمنان رهبری واحد و وحدت است.
ستاد استهلال استان هرمزگان تشکیل جلسه داد
جلسه ستاد استهلال استان هرمزگان همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان و جمعی از علما و روحانیون اهل‌سنت در بندرعباس برگزار شد.
همایش تخصصی زکات در بندرعباس برگزار شد
همایش تخصصی زکات با حضور آیت‌الله نعیم آبادی امام جمعه بندرعباس، رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان و جمعی از روحانیون و علمای شیعه و اهل سنت در بندرعباس برگزار شد.
شیخ عیسی قاسم یک روحانی انقلابی است/مردم بحرین اجازه ندهند استکبار جهانی روحانیت را از مردم جدا کند
ماموستا خدیر عبدالهیان روحانی انقلابی و عضو شورای روحانیت اهل سنت استان آذربایجان غربی به دلیل جنایات آل خلیفه و تعرض به شیخ عیسی قاسم در گفتگو با خبرنگار استانی اظهار داشت: روحانیون طبق آیه و شرع مقدس عمل می کنند و شیخ عیسی قاسم نیز روحانی انقلابی است که مردم را آگاهی می دهد و از ناروایی ها دور می کند و ما تعرض به چنین روحانی را محکوم می کنیم.
نشست هم اندیشی علما و روحانیون اهل سنت شهرستانهای سر پل ذهاب، دالاهو و قصر شیرین برگزار شد
نشست هم اندیشی علما و روحانیون اهل سنت شهرستانهای سرپل ذهاب،دالاهو و قصر شیرین با موضوع ماه مبارک رمضان و صدور حکم ائمه جمعه و جماعات برگزار شد.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next