اهل سنت

اتحاد علماي اسلام عليه تکفيري ها

سخن چین تخم فتنه را در جامعه می‌کارد
امام جمعه سروآباد با بیان اینکه سخن چین تخم فتنه را در جامعه می‌کارد، تصریح کرد: خداوند در قرآن فتنه گری را از کشتن زشت تر می‌داند.
هلاکت ۱۳ عامل انتحاری داعش در شهر «تکریت» عراق
ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق از هلاکت ۱۳ عامل انتحاری داعش در شهر «تکریت» واقع در استان صلاح الدین خبر داد.
در مرحله پسا داعش، محور مقاومت در نقطه قدرت قرار می گیرد
کارشناس مسائل راهبردی جهان اسلام گفت: تحولات منطقه در مرحله پسا داعش به سمت شفاف تر شدن تقابل دو محور و دو جبهه مشخص در منطقه، یعنی جبهه آمریکایی اسرائیلی و ارتش عرب و محور مقاومت پیش می رود.
معمار تکفیر و ترور
محمد ابراهیم‌نژاد در کتاب تازه خود، به تشریح زندگی و عقاید ابومصعب زرقاوی که تروریسم تکفیری را برای اولین بار تئوریزه کرد، پرداخته است.
مثلث آمریکا، اسرائیل و سعودی می‌خواهند بعد از داعش جریانات دیگری را به وجود آورند تا دنیای اسلام آرامش نداشته باشد
خطیب جمعه پاوه در خطبه‌های امروز نماز جمعه پاوه به جریانات اخیر که توسط کشورهای آمریکا و اسرائیل و سعودی در حال شکل‌گیری است اشاره کرد و گفت: این دولت‌های جنگ‌افروز می‌خواهند بعد از داعش جریانات دیگری را به وجود آورند تا دنیای اسلام آرامش نداشته باشد. آنان ازیک‌طرف به نخست‌وزیر لبنان فشار می‌آورند استعفا دهد و از طرفی دیگر دارند توطئه می‌کنند. نماز جمعه مورخه 96/08/19 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور پرشور مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «۱-انقطاع نسل و مشکلات آن ۲- ۵ نکته از ۵ مرجع بزرگ ۳-اوضاع دنیا در هفتۀ اخیر» اختصاص داد.
ایجاد تروریست‌های تکفیری داعش به سرکردگی آمریکا و اسرائیل است
ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده، امام جمعه بوکان در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: خداوند در آیات و احادیث بر دشمن شناسی تاکید کرده و به ما هم دستور داده که دشمنان خود را بشناسیم و با آنها رفاقت نکنیم.
داعیه داران حقوق بشر و جنگ آفرینان آمریکایی، قصد دارد خاورمیانه را به صحنه جنگ و خونریزی تبدیل کند
حاج ماموستا سهرابی امام جمعه مهاباد درخطبه های نمازجمعه امروز اظهار داشت: داعیه داران حقوق بشروسردمداران زر و زور و ایادی آنها درمنطقه آتش جنگ را در خاورمیانه بر افروخته اند
بیانیه روحانیون و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در محکومیت ادعاهای واهی عربستان در خصوص کمک‌های نظامی ایران به مبارزان یمنی
روحانیون و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن ادعاهای تکراری و واهی عربستان در خصوص کمک‌های نظامی ایران به مبارزان یمنی، بر ضرورت وحدت و همدلی و حفظ قدرت و جایگاه نظام اسلامی تاکید کردند و شکست توطئه های استکبار جهانی و عوامل مرتجع آن در منطقه را اعلام داشتند.
كتاب زادگاه تروريسم منتشر شد
كتاب زادگاه تروريسم با بيش از ۸۰ سند محكمه ‌پسند همراه با تحليل ‌هاى لازم از سوی مؤسسه درالاعلام و دبيرخانه دائمی کنگره مقابله با جریان های تکفیری منتشر شد.
جریان شناسی آسیای مرکزی، قفقاز و روسیه منتشر شد
گزارش توصیفی در خصوص جریان شناسی آسیای مرکزی، قفقاز و روسیه در پژوهشکده مطالعات منطقه ای پژوهشگاه بین المللی المصطفی (ص) تنظیم و منتشر شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next