اهل سنت

اتحاد علماي اسلام عليه تکفيري ها

تسلط ارتش سوریه و متحدانش بر ۶۴ درصد شهر دیرالزور
ارتش سوریه به پیشروی های خود ضد تروریستها در دیرالزور، حومه حمص و حماه ادامه داد و ضربات مهلکی به آنها وارد کرد.
كشتار بيش از ٤٠٠ نفر از مردم نيجريه و كامرون توسط تروريست هاي تكفيري بوكو حرام
عفو بين الملل اعلام كرده است كه گروه تكفيري بوكو حرام بيش از ٤٠٠ تن از مردم نيجريه و كامرون را از ماه اوريل تاكنون به خاك و خون كشيده است .
شرکت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در همایش وحدت پیروان ادیان توحیدی
اين همايش در خصوص ضرورت احترام متقابل پيروان اديان توحيدي به يكديگر و تلاش براي گسترش همزيستي مسالمت‌ آميز برگزار گردید.
نشست رييس سازمان اوقاف و امور خيريه با شيخ موسي منك، بنیانگذار مجلس‌العلماء زيمبابوه
شیخ موسی منک در اين ديدار توضيحاتي را درباره دیدار خود با حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالي) و ارتباط خوب با رایزن فرهنگی ایران، ارايه داده و تاریخچه و فعالیت‌های مجلس‌العلماء را شرح داد.
با فعالیت های ضد امنیتی گروه تکفیری داعش، استقلال اقلیم کردستان عراق به نفع ملت نیست
ماموستا ابراهیم سرخابی امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: همه پرسی اقلیم کردستان عراق به نفع کردها نیست.
گروهک تکفیری تروریستی داعش دست پرورده دول غربی و استکبار جهانی است
ماموستا سهرابی امام جمعه مهاباد در خطبه های نمازجمعه با اشاره به سکوت مجامع بین المللی وکشورهای به اصطلاح مدافع حقوق بشردربرابرکشتاروحشیانه مسلمانان میانمار اظهار داشت: تمام مسلمانان وجهانیان درمقابل این امر باید به پا خیزند و در برابراین فجایع انسانی سکوت نکنند.
هشدار براي كشور هاي اسلامي شمال آفريقا و جوانان اين كشور ها
گزارش هاي منتشر شده بيانگر ان است كه بيش از هزار جوان مراكشي و تونسي كه به گروه هاي تروريستي پيوسته بودند با توجه به شكست داعش در سوريه و عراق به كشور هاي خويش باز گشته و خطري بسيار بزرگ براي اين كشور ها و همچنين كشور هاي اروپايي محسوب مي شوند.
تسليحات پيشرفته آمريكايي در دست تروريست هاي تكفيري
اسنادي غير قابل انكار منتشر شده كه بيانگر دسترسي تروريست هاي تكفيري به تسليحات پيشرفته امريكايي است كه اين امر گمانه زني ها درباره همكاري پشت پرده گسترده ميان امريكا و تروريست هاي تكفيري را بسيار تقويت مي كند .
آزادسازی دیرالزور پیروزی نهایی بر داعش است/ سعد الحریری برای حمایت از ثبات لبنان با عقلانیت رفتار می‌کند
شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان آزادسازی دیرالزور سوریه را پیروزی نهایی بر گروه تروریستی داعش خواند. وی همچنین با تمجید عملکرد «سعد الحریری» نخست وزیر لبنان، گفت که او برای حمایت از ثبات لبنان با عقلانیت رفتار می کند.
اعدام یک نوجوان اهل سنت در ننگرهار توسط داعش
به عقیده بسیاری از کارشناس ها گروه تروریستی داعش با اعدام افراد به اتهام های جاسوسی و.. علاوه بر حذف مخالفین خویش در واقع تلاش می کند مردم را بترساند که همکاری با نیروهای دولتی سرنوشتی جز برایشان نخواهد داشت.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next