اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


اتحاد علماي اسلام عليه تکفيري ها

برنامه‌های دهه فجر دفتر نمايندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کردستان تشریح شد
مجموعه برنامه‌های دهه فجر دفتر نمايندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کردستان توسط رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کردستان تشریح شد.
پیروی های شیرین ارتش سوریه بر ضد تروریست های تکفیری
ارتش سوریه دور تازه ای از پیروزی های شیرین و کلیدی را بر ضد تروریست های تکفیری در استان ادلب رقم زده است .
بیانیه ائمه جمعه و جماعت اهل سنت ایرانشهر در محكوميت اغتشاشات اخير در كشور
ائمه جمعه و جماعت اهل سنت ایرانشهر ضمن محکوم کردن اغتشاشات عده‌ای سودجو و آشوبگر که با سوء استفاده از اجتماعات و اعتراضات آرام مردمی با ایجاد ناامنی درگیری‌های مسلحانه تخریب اموال عمومی و اموال مردم اهانت به مقدسات دینی و ملی و قتل و ترور انسان‌های بی‌گناه اهداف پلید دشمنان را دنبال می کنند اینگونه حرکات را خلاف شرع و حرام می‌دانیم و از همه مردم هوشیار انقلابی و شریف ایرانشهر به خصوص جوانان عزیز که با خویشتن داری و حفظ آرامش شهر آگاهانه دشمن را می کردند سپاسگزار هستیم.
دشمنان اسلام چشم دیدن عظمت و اقتدار ایران اسلامی را ندارند
امام جمعه اهل سنت قازن قایه شهرستان مراوه تپه گفت: دشمنان اسلام چشم دیدن عظمت و اقتدار ایران اسلامی را ندارند و عده ای نخاله می خواهند با ایجاد چنین دسیسه هایی عظمت و اقتدار نظام اسلامی را زیر سوال ببرند که آنها خائن ترین افراد هستند.
آشوب گری محکوم است و باید با آشوبگران برخورد قاطع شود/ مسئولین منشاء و ریشه این حرکات مذبوحانه را پیدا کنند
مولوی جامی الاحمدی، امام جمعه تربت جام و عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ضمن تسلیت زلزله جانکاه اخیر در استان کرمانشاه، به تبیین تلاش های مردم تربت جام و اهدای 4 تریلی کمک های مردمی منطقه و حضور خود و جمعی از معتمدین در مناطق زلزله زده برای عرض تسلیت و همدری با آنان خبر داد.
برپایی سال نوی مسیحی های عراق در سایه امنیت حاصل از خون شهدای عراقی و بیرون راندن تروریست ها از این کشور
مسیحی های عراقی در سایه امنیت حاصل شده از خون شهدای عراقی و بیرون راندن تروریست ها از موصل، دوباره به کلیسا ها باز گشته و مراسم سال نوی خویش را می گیرند
دولت آمریکا پرچمدار نقشه های شیطانی در کشورهای اسلامی است
امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن، گفت: دولت جنایتکار آمریکا توطئه های بسیاری را برای تضعیف و در نتیجه استثمار کشورهای اسلامی تهیه و اجرا کرده و پرچمداری خودش را در این زمینه به خوبی به اثبات رسانده است.
نشست هم اندیشی فرهیختگان، معتمدین و ائمه جمعه اهل سنت شهرستان های ایرانشهر و دلگان برگزار شد
مولوی کریمزایی امام جمعه اهل سنت ایرانشهر با اشاره به حوادث اخیر و ضمن محکومیت اغتشاش گران گفت: ما گوش به فرمان رهبریم ، مردم منطقه نظام اسلامی خود را دوست دارند، راه مقابله با دشمن، عدم اعتماد و ایستادگی در برابر کسانی است که به بهانه گرفتن حق مردم، شایعه سازی می کنند.
چهارمین دوره آموزشی منهاج ویژه طلاب اهل سنت استان کرمانشاه برگزار شد
چهارمین دوره آموزشی-تهذیبی طلاب اهل سنت استان کرمانشاه به نام منهاج 4 در کرمانشاه برگزار گردید.
مراسم گرامیداشت ۹ دیماه در مسجد جامع زاهدان با حضور با شکوه مردم ولایتمدار و انقلابی زاهدان
مراسم گرامیداشت ۹ دی در مسجد جامع زاهدان با حضور آیت الله سلیمانی، معاونین و مدیران دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت سيستان و بلوچستان و مردم ولایتمدار شهر زاهدان در مسجد جامع زاهدان برگزار شد.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.