اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 28 مرداد 1397| 8 ذي الحجه 1439

 


اتحاد علماي اسلام عليه تکفيري ها

مردم را بشناسید حرف مردم شکایت از فساد و تبعیض است
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) و همزمان با سالروز بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی در ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ با امام (ره)، با جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قررگاه پدافند هوایی ارتش دیدار کردند.
كارگاه آموزشي ويژه مديران، مدرسين و رابطين مدارس علوم ديني اهل سنت خراسان شمالي در مدرسه علميه خادميه امان لي برگزار شد
همزمان با ايام الله دهه مبارك فجر: كارگاه آموزشي ويژه مديران، مدرسين و رابطين مدارس علوم ديني اهل سنت خراسان شمالي در مدرسه علميه خادميه امان لي برگزار گردید.
داعش بهانه ای مناسب برای حضور آمریکا در قاره آفریقا
پس از شکست داعش در خاور میانه و حضور قریب الوقوع این گروه تروریستی در قاره آفریقا، آمریکا به دنبال حضور نظامی در آفریقاست.
ذکر نعمات‌ خدا یکی از وظایف مؤمنان است/ تفکر داعشی زنده است
امام جمعه روانسر گفت: تفکر داعشی هنوز زنده است و باید مواظب فرزندان خود باشیم تا به این بلا و مصیبت دچار نشوند.
برقراری ارتباط میان علمای تکفیری، از آسیای جنوبی به خلیج فارس و عربستان سعودی
کتابی که درباره ارتباط ایدئولوژیکی و مذهبی میان علمای تکفیری عربستان و پاکستان نوشته شده است، نفوذ وهابیت عربستانی به پاکستان را مورد بحث و بررسی قرار می دهد .
کشورهای بیگانه چه کاره‌اند که در امور ایران دخالت می‌کنند
مشاور روسای جمهور سابق در امور اهل سنت گفت: ملت ایران سال‌ها پیش در یک رفراندوم گفتند که جمهوری اسلامی را می‌خواهند بنابراین کشورهای بیگانه چه کاره‌اند که در امور این ملت دخالت می‌کنند.
تروریست های تکفیری بر خلاف آموزه های اسلام عمل می کنند
رئیس جمهور افغانستان ضمن محکومیت شدید تروریست‌های تکفیری، اعلام کرده است که این تروریست‌ها بر خلاف آموزه های اسلام عمل کرده و رفتار آنها هیچ تناسبی با اسلام و مسلمانان ندارد.
دین اسلام با تند روی و افراطی گری مخالف است
شیخ خلیل افرا گفت: هدف اصلی استکبار و سیاستهای استعماری آنها تسلط بر امت مسلمان و تسلط بر اقتصاد، ثروت و ذخائر کشورهای اسلامی است.
نهادهای فرهنگی و علما وظیفه دارند اهداف جریانهای تکفیری را آشکار و تبیین کنند
مولوی علی احمد سلامی گفت: افرادی که از توطئه های دشمنان مطلع و آگاه هستند سیاستمداران و روحانیون و رسانه های کشورهای اسلامی وظیفه دارند توطئه های استکبار را برای مردم تبیین کنند.
هدف امریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود در منطقه است
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه) در ابتدای جلسه درس خارج فقه با ابراز تأسف عمیق از کشتار مردم بی‌گناه در حوادث تروریستی اخیر افغانستان، گفتند: هدف امریکا از انتقال تروریست‌های داعش به افغانستان، موجه کردن ادامه حضور خود در منطقه و ایجاد امنیت برای رژیم صهیونیستی است.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.