اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


مصاحبه

جمهوری اسلامی ایران در چهل سالگی خود الگویی برای وحدت و اخوت اسلامی گردیده است
حجت الاسلام و المسلمین احمد راهداری گفت: کلمه وحدت و عمل به آن رمز بقای جمهوری اسلامی ایران بوده و می باشد و به لطف و فضل خداوند شرط صدور انقلاب اسلامی ایران به اقصی نقاط جهان نیز خواهد بود.
با وحدت و حرکت جهادی بر دشمنان پیروز می‌شویم
امام‌جمعه اهل سنت شاهین‌دژ در سالروز گرامیداشت ایام‌الله نه دی در رابطه با نقش رهبری و مردم در خنثی‌سازی فتنه 88 گفت: نقش رهبر انقلاب و نهادهای انقلابی در مدیریت فتنه مهم است. وی در همین راستا رویکرد مقام معظم رهبری را ایستادن در برابر متجاوزان عنوان کرد.
کشور ما ایران،در مسئله وحدت، می‌تواند نمونه‌ای برای تمام دنیا باشد
امام جمعه اهل سنت شهر لطیفی لارستان گفت: الفت و اخوتی که امروز در بین مسلمانان شیعه و سنی در این کشور وجود دارد در هیچ جای دنیا پیدا نمی شود خداوند متعال نیز، همین را از ما خواسته است بنابراین کشور ما ایران، می‌تواند نمونه‌ای باشد برای تمام دنیا.
سرزمین فلسطین، دین، عقیده و ناموس ماست
امام جمعه موقت اوز گفت: دشمنان اسلام، هدفمند برنامه ریزی کرده و هدفمند به پیش می روند و خانواده و جامعه را متلاشی می کنند.
اقتصاد مقاوم و فرهنگ متعالی در گروی انتخاب کاندید اصلح است
شیخ پرهمت با اقتصاد مقاوم و فرهنگ متعالی کشور را در گروی انتخاب کاندید اصلح دانست و افزود: اگر در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم و با درایت و هوشیاری انتخاب کنیم قطعا بسیاری از مشکلات کشور قابل حل شدن است.
علما باطن خبیث آمریکا را برای مردم آشکار سازند
امام جمعه ی مریوان ضمن محکومیت حمله ی آمریکا به پایگاه هوایی الشعیرات سوریه از روحانیون خواست تا چهره ی واقعی صهیونیزم را برای جامعه آشکار سازد.
قدرت امت اسلامی با وحدت کلمه تحقق می یابد
امام جمعه اهل سنت شهر تاتار علیا، گفت: قدرت و نیروی مسلمانان در وحدت آنان و ضعف و سستی در تفرقه و اختلاف آنان است.
استمرار اسلام به انسجام و همبستگی میان مسلمانان وابسته است
مدیر و مدرس حوزه علمیه اهل سنت احمدیه گمیشان، گفت: استمرار و تداوم حیات اسلام و حکومت اسلامی به ایجاد انسجام، وحدت و همبستگی میان فرقه‌ های مختلف اسلامی بستگی دارد.
يكي از مولفه هاي اقتصاد مقاومتي توجه به اشتغال جوانان و استفاده از محصولات توليد داخل است
امام جمعه اهل سنت تايباد گفت: امروز و با توجه به امنيت فوق العاده اي كه ايران در منطقه و جهان دارد مي توان جدی ترین مشکل کشور را اشتغال و مسائل اقتصادي دانست و از همين روست كه مقام معظم رهبری در چند سال اخير به اين امر توجه ويژه اي داشته و سالها را به اين نام نامگذاري كرده اند.
محقق شدن منويات مقام معظم رهبري در رابطه با اقتصاد مقاومتی در گرو توسعه تولید داخلی و توجه به اشتغال است
مدير مدرسه علميه احناف خواف با اشاره به نامگذاري سال 1396 به نام اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال توسط مقام معظم رهبري، اظهار داشت: تاكيد معظم له بر اشتغال و رونق اقتصادي در كشور نشان از تيزبيني ايشان نسبت به مسائل مختلف كشور است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.