اهل سنت

مصاحبه

اقتصاد مقاوم و فرهنگ متعالی در گروی انتخاب کاندید اصلح است
شیخ پرهمت با اقتصاد مقاوم و فرهنگ متعالی کشور را در گروی انتخاب کاندید اصلح دانست و افزود: اگر در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم و با درایت و هوشیاری انتخاب کنیم قطعا بسیاری از مشکلات کشور قابل حل شدن است.
علما باطن خبیث آمریکا را برای مردم آشکار سازند
امام جمعه ی مریوان ضمن محکومیت حمله ی آمریکا به پایگاه هوایی الشعیرات سوریه از روحانیون خواست تا چهره ی واقعی صهیونیزم را برای جامعه آشکار سازد.
قدرت امت اسلامی با وحدت کلمه تحقق می یابد
امام جمعه اهل سنت شهر تاتار علیا، گفت: قدرت و نیروی مسلمانان در وحدت آنان و ضعف و سستی در تفرقه و اختلاف آنان است.
استمرار اسلام به انسجام و همبستگی میان مسلمانان وابسته است
مدیر و مدرس حوزه علمیه اهل سنت احمدیه گمیشان، گفت: استمرار و تداوم حیات اسلام و حکومت اسلامی به ایجاد انسجام، وحدت و همبستگی میان فرقه‌ های مختلف اسلامی بستگی دارد.
يكي از مولفه هاي اقتصاد مقاومتي توجه به اشتغال جوانان و استفاده از محصولات توليد داخل است
امام جمعه اهل سنت تايباد گفت: امروز و با توجه به امنيت فوق العاده اي كه ايران در منطقه و جهان دارد مي توان جدی ترین مشکل کشور را اشتغال و مسائل اقتصادي دانست و از همين روست كه مقام معظم رهبری در چند سال اخير به اين امر توجه ويژه اي داشته و سالها را به اين نام نامگذاري كرده اند.
محقق شدن منويات مقام معظم رهبري در رابطه با اقتصاد مقاومتی در گرو توسعه تولید داخلی و توجه به اشتغال است
مدير مدرسه علميه احناف خواف با اشاره به نامگذاري سال 1396 به نام اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال توسط مقام معظم رهبري، اظهار داشت: تاكيد معظم له بر اشتغال و رونق اقتصادي در كشور نشان از تيزبيني ايشان نسبت به مسائل مختلف كشور است.
یوم الله 12 فروردین روز تثبیت و استقرار نظام اسلامی است
دوازدهم فروردین، سرآغاز حیات واقعی انقلاب اسلامی و نخستین گام در راه استقرار حکومت متکی بر آرای واقعی مردم و روز شناساندن پیروان و دشمنان انقلاب و جدا کردن صف آنان است.
اقتصاد مقاومتی باید به باور عمومی در جامعه مبدل شود
امام جمعه روستای پیرواش شهرستان آق قلا گفت: اقتصاد مقاومتی باید به باور عمومی در جامعه مبدل شود چراکه تحقق اقتصاد مقاومتی بر روش‌ها و شیوه‌ انجام کارها مبتنی است و باید در این باره همه مردم و مسئولان تلاش کنند.
رهبر معظم انقلاب بر تولید و اشتغال در اقتصاد مقاومتی تاکید کردند
رابط فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور در شهر مرزی اینچه برون استان گلستان گفت: رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 96 تحت عنوان " اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال " بار دیگر همچون سال های گذشته بر تولید و اشتغال در سایه اقتصاد مقاومتی تاکید کردند.
دغدغه جدی مقام معظم رهبری در زمینه اقتصادی و معیشتی مردم است
امام جمعه اهل سنت نگین‎شهر گفت: مشکلات اقتصادی در سال های اخیر باعث شد که رهبر معظم انقلاب در دو سال متوالی به مساله اقتصاد مقاومتی در نام گذاری سال توجه داشته باشند و این نشان از وجود دغدغه های جدی ایشان در زمینه اقتصادی و معیشتی مردم دارد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6   Next