اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


مصاحبه

خدشه دار کردن یکپارچگی امت اسلام، صدمه به کل جامعه ی اسلامی است
حرکت های خود جوش مردمی مانند حماسه 9 دی به عزت و ارزش حکومت اسلامی می افزاید.
مهم ترین مسئله برای ما حفظ اساس نظام است
مولوی عبدالحلیم قاضی زاده به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه 9 دی گفت: ما باید تسلیم و تابع قانون باشیم و هرآنچه در قانون آمده بدان عمل کنیم.
باید مناسك حج در نهایت امنیت و رفاه و با حفظ عزت و كرامت مسلمانان برگزار شود
باید مناسک حج در نهایت امنیت و رفاه و با حفظ عزت و کرامت مسلمانان برگزار شود و کسانی که متولی برگزاری این آیین هستند تمامی موازین را رعایت کنند.
فراهم شدن امكان تحصیل طلاب مدارس علوم ‌دینی اهل‌سنت در دانشگاه ادیان و مذاهب
دانشگاه ادیان و مذاهب در مقطع کارشناسی ارشد غیرحضوری از میان طلاب سراسر کشور دارای مدرک تحصیلی سطح 2، در هشت رشته دانشجو می‌پذیرد.
مهمترين ويژگي قيام امام حسين(ع) دفاع از مظلوم و ايستادگي در مقابل ظلم بود/ با همت مسلمانان و ساير كشورها بايد ريشه تروريسم خشكانده شود/
مولوي منوچهر تيموري گفت: عاشورا به انسان‌ها درس آزادگي آموخت و مهمترين دستاورد قيام امام حسين(ع) مبارزه با ظلم و ستم بود. مسلمانان بايد حقوق يكديگر را پاس بدارند و به يكديگر ستم نكنند.
جوانان بايد از نهضت حسيني درس آزادگي و شرافت را بياموزند/ شكاف بين مسلمين عامل عقب ماندگي آنهاست
مولوي نيك‌علي كريمي گفت: مهمترين دستاورد قيام امام حسين(ع) آزادگي بود و جوانان مسلمان بايد از آزادي، عزت و شرافت نهضت حسيني درس بگيرند.
اگر نهضت امام حسين(ع) نبود؛‌ امروز اسلامي نبود/حمله به يمن و فاجعه‌ي منا نمونه‌‌اي از عملكرد بد عربستان است
مولوي محمود ريحاني گفت: : نهضت‌ امام حسين(ع) داراي بركات زيادي است و اگر نهضت حسيني(ع) نبود امروز از اسلام خبري نبود و پديده ي تكفير امروز بايد ريشه كن شود تا نسل‌هاي آينده گرفتار آن نشوند.
امام حسين (ع) در امتحان عزت برنده شد/ عملكرد عربستان بدتر از فرعون و ابوجهل بود
مولوي محمد رمضاني گفت: ترور و تروريسم در بين مسلمانان جايگاهي ندارد و از بين خواهد رفت و ملت ايران بايد قدر عاشورا و اين انقلاب‌ را بداند كه برگرفته از معيار‌هاي عاشورا و امام حسين ع است.
جمعی از علمای اهل‌سنت ایران، فاجعه تروریستی لبنان را محكوم كردند
جنایت هولناک و وحشیانه گروه تروریستی داعش در ضاحیه جنوبی بیروت که جمعی از زنان، کودکان و مردم بی‌گناه را هدف قرار داد و باعث به خاک و خون کشیده‌شدن تعداد زیادی از انسان‌های بی‌گناه شد، با محکومیت عمومی روبه‌رو گردید.
مصاحبه كوتاه با برادر شهید عبدالله راشدی از شهدای اهل سنت بوشهر
وسط کار کشاورزی بود که می گفت می خواهم به خدمت بروم و خالصانه رفت و به شهادت رسید و تقریباً بعد از یکسال خدمت سربازی به شهادت رسید و ما الان هم اگر جنگ بشه وحدت داریم و یکپارچه هستیم تا از وطن، خاک و میهن و جان و ناموسمان دفاع کنیم. شیعه و سنی نداریم
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.