اهل سنت

بيانيه

امام جمعه اهل سنت جزیره شمالی گناوه حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست ها را تحسین کرد
همه ملت ایران اسلامی به انجام عملیات مقابل به مثل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرافراز ایران اسلامی خوشحال و افتخار می کنیم.
امام جمعه روستاي بندو حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست ها را تحسین کرد
حمله موشکی كه درآخر روز يكشنبه ٢٨ خرداد 1396 توسط سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی انجام گرفت يك هديه بزرگ از جانب سپاه و ساير نهادهاي نظامي به ملت بزرگ ایران است.
عضو شورای روحانیت اهل سنت بوشهر اقدام تروريستي ايادي استكبار جهاني در حرم مطهر امام راحل و ساختمان مجلس شوراي اسلامي محکوم کرد
دین اسلام دین رحمت، شفقت، امنیت و دین اتحاد وهمدلی بین مسلمین است و هرگز اجازه ترور، انفجار و انتحار را نمی دهد.
خبر حمله موشكي رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر داعشيها، موج خوشحالي و شور در قلبهاى ملت ايران ایجاد کرد
شیخ حسن جاسمی: ملت ايران از هرجناح و فرقه اي كه باشند متحد و منسجم هستند و به هيچ متجاوزى فرصت تجاوز به خاك ايران نخواهند داد
قدس قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان و سرزمین و دیار میلیون ها آواره فلسطین است
شیخ حسن بازدار گفت: مردم ایران، اهل سنت و شیعه با حضور گسترده حمایت خود را از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین به جهانیان اعلام نمایند.
روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین ا ست
شیخ حسین افروز گفت: تحولات و درگیری های کنونی در منطقه برای به حاشیه راندن فلسطین و فراموشی آن توسط امت اسلامی است.
ایران اسلامی به رهبریت امام خامنه ای حفظه الله همیشه عزتمند و قدرتمند و متحد و پابرجا بوده و هست و اعمال ضد اسلام و وحشیانه داعش را بی جواب نمی گذارند
شیخ خلیل افرا گفت: داعشیان بدانند که پرتاب موشک سپاه اقتدار وعزت نظام اسلامی ایران است و اینکه هیچکدام از جنایات داعش بدون پاسخ نخواهد ماند.
بيانيه امام جمعه اهل سنت شهرستان تایباد در آستانه روز جهاني قدس
در روزهای پایانی ماه رحمت و بخشش الهی هستیم و کم کم این ماه پر فضیلت به پایان راه خود می رسد. اما درد و رنج مردم مظلوم فلسطین در این ماه هم پایانی نداشت و رژیم خونخوار صهیونست هر روزِ این ماه شریف را وقیحانه به ظلم بر ملت زجرکشیده و رنج دیده فلسطین گذراند. سالهای بسیاری از واقعه شوم و نفرت انگیز غصب قدس شریف می گذرد، اما هیچ وقت این رویداد از ذهن و دل مسلمانان پاک نخواهد شد.
بیانیه روحانیون و امامان جمعه و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی به مناسبت روز جهانی قدس
بیداری مسلمانان و مقاومت اسلامی و اختصاص جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس و مساله فلسطین به عنوان قضیه اول دنیای اسلام توسط مجاهد نستوه امام راحل طلیعه آزادی این سرزمین مبارک بوده و استقبال بی نظیر مسلمانان جهان نوید بخش این رهایی است
بیانیه امام جمعه اهل سنت كرمانشاه در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس
ماه مبارک رمضان ، مومنان قدردان را به خوان ایمان و احسان میخواند تا فارغ از روزمرگی های همیشگی، مناسک امساک را به جای آورند ، رویه روزه را پاس دارند و قوانین قرآن را مرور کنند تا خود را به واقع مهیای پذیرش نام مسلم کنند، تسلیمی که شاخصه ای بس وسیع و مولفه هایي بس عمیق دارد و نمیتوان سرسری و از سر سهل انگاری و ساده پنداری از آن گذشت و ادعای مسلمانی نمود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next