اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت گلستان اردوي راهيان نور / اسفند 90 / طلاب اهل سنت کرمانشاه مساجد اهل سنت فارس

آخرين شماره نشريات


بيانيه

مدرسین حوزه علمیه محمدیه تالش و جمعی از علمای اهل سنت گیلان برای اعلام همبستگی خود با نظام جمهوری اسلامی و بیزاری از امریکای جهان‌خوار و صهیونیسم بین‌المللی و ایادی منطقه‌ای بیانیه صادر کردند.

به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه نه دی صادر شد ؛
امام جمعه و جماعات و مدرسين و روحانيون و طلاب و شوراي روحانيت اهل سنت شهرستان اروميه در گرامیداشت سالروز نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق با ولایت، بیانیه ای صادر کردند.

.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ؛
در پی شرکت رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در مراسم تشییع رئیس سابق رژیم صهیونیستی مولوی شرف الدین جامی الاحمدی مدیر مدرسه احمدیه تربت جام و امام جمعه اهل سنت این شهر انزجار خود را از این عمل خلاف عرف ابراز کرد.

مولوی امان الله برزگر در پی مرگ رئیس سابق رژیم صهیونیستی و تسلیت برخی سران عربی بیانیه ای صادر کرد.

یادداشت عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی صدور پیام مقام معظم رهبری به حج سال 95 ؛
در مسجد الحرام حیوانات صید نمی شوند و درختان بریده نمی شوند و وقتی مسلمانی وارد حرم امن الهی می شود در امان قرار می گیرد. حرمی که از آن سخن می گوییم شامل کل شهر مکه می شود.

دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در آستانه فرا رسیدن سال تحصیلی جدید طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت پیامی صادر کرد .

علمای لبنان :
تجمع علمای مسلمین ضمن محکوم کردن انفجارهای اخیر کابل و عراق و آلمان تاکید کرد: تنها راه حل این مشکل ریشه کن کردن سر منشأ تروریسم و پایان دادن به جنگ های سوریه، عراق، یمن و لیبی است. این تجمع همچنین دیدار هیئت سعودی از اسرائیل را محکوم کرد.

بیانیه جامعه المصطفی (ص) العالمیه در پی تصمیم آل خلیفه در آغاز محاکمه شیخ عیسی قاسم ؛
لازم است سازمان ملل متحد، که متعهد به احقاق حقوق ملت‌هاست، در واکنشی سریع، بجا، مناسب و قاطع، از تداوم یافتن ستمگری حاکمان بحرین جلوگیری به عمل آورد و با استناد به ماده ۱۵ اعلامیه جهانی حقوق بشر، که تصریح دارد هیچ‌ کس را نمی‌توان خودسرانه از تابعیت خویش محروم ساخت، اجازه ندهد این عالم بزرگ مسلمان، بیش از پیش مورد هتاکی قرار گیرد.

از سوی هیئت افتاء اهل سنت استان بوشهر ؛
.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next