اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


بيانيه

شورای روحانیت و ائمه و جماعت شهرستان کامیاران انتقال سفارت شیطانی آمریکا به بیت المقدس را محکوم کردند
شورای روحانیت و ائمه و جماعت شهرستان کامیاران طی بیانیه‌ای انتقال سفارت شیطانی آمریکا به بیت المقدس و حملات اسرائیل به مردم بی دفاع فلسطین را محکوم کردند.
بیانیه ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان آذربایجان غربی در خصوص درگذشت امام جمعه سابق ارومیه
ائمه جمعه و جماعات اهل سنت استان آذربایجان غربی در خصوص درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حسنی، امام جمعه سابق ارومیه بیانیه ای را صادر کردند.
بیانیه شورای افتاء استان کردستان در خصوص زمان دقیق آغاز ماه مبارک رمضان
پنج شنبه اولین روز ماه مبارک رمضان سال 1439 قمری مصادف با بیست و هفتم اردیبهشت یکهزار و سیصد و نود و هفت شمسی خواهد بود.
تبعیت از استهلال و اعلام دفتر مقام معظم رهبری در آغاز ماه رمضان، واجب است
شیخ خلیل افرا، رئیس هیئت افتاء و نائب رئیس روحانیت استان بوشهر، با صدور بیانیه ای درخصوص تبعیت از رهبری در اعلام رؤیت و آغازماه مبارک رمضان تاکید کرد.
اعمال ننگين آمريكا نتيجه اي جز به آشوب كشاندن جهان در برندارد
مولوي شرف الدين جامي الاحمدي در اين بيانيه تصريح نموده است: آمریکا باید بداند که انتقال پايتخت اين كشور به بيت المقدس عملي نابخردانه بوده و به زودی باید منتظر عکس العمل همه مسلمانان جهان در اين رابطه باشد.
بیانیه علمای مریوان پیرامون حلول ماه مبارک رمضان
بر اساس احکام فقه حضرت امام شافعی (رض) اعلام روز شروع ماه مبارک رمضان و اعلام روز عید سعید فطر بعد از ثبوت شرعی به منظور اعلان عمومی از شئون و اختیارات حاکم اسلامی (مقام معظم رهبری) است
مدیر، مدرسین، طلاب و کارکنان حوزه های علمیه جامعه الاحناف تایباد با صدور بيانيه اي اقدام اخير آمريكا در نقض معاهده برجام را محكوم كردند
رئیس جمهور گستاخ آمریکا بر خلاف قواعد بین المللی از برجام خارج شد و نشان داد دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی و برخی مرتجعین در یک جبهه علیه ملت بزرگ ایران قرار گرفته اند.
بيانيه مديريت، مدرسين و طلاب اهل سنت حوزه علميه صديقيه تربت جام در ارتباط با عهد شكني دولت آمريكا
مديريت، مدرسين و طلاب اهل سنت حوزه علميه صديقيه تربت جام در ارتباط با عهد شكني دولت آمريكا در خروج از برجام بيانيه اي صادر كردند.
امام جمعه اهل سنت تازه ياب خراسان شمالي بدعهدي آمريكا در قضيه برجام را محكوم كرد
در اين بيانيه آمده است: آمريكا و همپيمانانش ثابت كرده اند كه به هيچ كدام از تعهدات خود پايبند نيستند و دل بستن به آنها پوچ و بي معني است.
بیانیه دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان در خصوص بد عهدی دولت آمریکا و خروج از توافق نامه برجام
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد با لغو برجام، تحریم‌هایی که در چهارچوب این توافق لغو شده بودند را بار دیگر علیه تهران به اجرا می‌گذارد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.