اهل سنت

بيانيه

بیانیه دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی اقدام خبیثانه رییس جمهور آمریکا در اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم اسرائیل
دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی اقدام خبیثانه رییس جمهور آمریکا در اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم اسرائیل بیانیه ای را صادر کرد.
بیانیه مدیریت، مدرسین و طلاب حوزه علمیه صدیقیه تربت جام در خصوص توطئه جدید آمریکا برای بیت المقدس
همزمان با ایام ولادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی‌(ص)، لابی صهیونیستی در کاخ سفید دوباره نقاب گشود و رئیس‌جمهور آمریکا را وادار به امضای سندی مبنی بر به رسمیت شناخته شدن قدس (قبله اول مسلمانان) به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نمود که باعث رنج و آزارقلبی امت اسلامی گردید.
بیانیه ماموستا رستمی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در خصوص اظهارات سخیف ترامپ علیه قدس
ماموستا رستمی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در خصوص اظهارات سخیف و نسنجیده ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه قدس بیانیه ای صادر کرده است.
بیانیه مدیریت و شورای مدرسین مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش در پی اقدام اخیر ترامپ بر علیه قدس شریف
در پی تصمیم اخیر ترامپ که قصد دارد سفارت آمریکا در رژیم صهیونیستی را به بیت المقدس انتقال دهد و قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی معرفی کرده است ، مدیریت و شورای مدرسین مدرسه علوم دینی اهل سنت محمدیه تالش بیانیه صادر کردند .
جهان اسلام می بایست با تأسی از قرآن و متابعت از رسول اکرم (ص) و اسلحه ایمان به مبارزه علیه غاصبان بپردازد زیرا دفاع از قدس شریف وظیفه مسلمانان است
در پی اظهارات احمقانه ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به قدس، شیخ جمات مژده با صدور بیانیه این تصمیم جاهلانه را محکوم کرد.
قدس شریف به رغم همه دشمنی ها و بی تفاوتی ها مرکز و پایتخت فلسطین بوده و خواهد ماند
در پی تصمیم نابخردانه رئیس جمهور منفور امریکا، امام جمعه اهل سنت بوشهر شیخ اسماعیل بازدار این تحرک جاهلانه را با صدور بیانیه محکوم کرد.
امام جمعه اهل سنت سهمو شمالی اظهارات سخیف ترامپ را محکوم کرد
گستاخی و بی احترامی به مسلمانان ناشی از تفرقه مسلمین و بویژه حکام مسلمین است.
امام جمعه شهر سیراف انتقال سفارت امریکا به قدس شریف را محکوم کرد
تصمیم بر انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف و اهانت رژیم غاصب و صهیونیست جنایتکار و استکبار جهانی به مقدسات مسلمین را ما به شدت محکوم می کنیم.
بیانیه علما و روحانیون شهرستان مریوان پیرامون اقدام رئیس‌ جمهور آمریکا در مورد قدس شریف
ما جامعه روحانیت منطقه مریوان ضمن انزجار این تصمیم را دخالت ترامپ در سرنوشت ملت مظلوم فلسطین میدانیم و به شدت آن رامحکوم می کنیم و از جامعه اسلامی می خواهیم که به هر نحو ممکن از این عمل جلوگیری کنند.
بیانیه امام جمعه اهل سنت عسلویه در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی
شیخ ابراهیم محمدی، امام جمعه اهل سنت عسلویه اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود از تل‌آویو به بیت‌المقدس و اعلام آن به‌ عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next