اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 29 شهريور 1397| 10 محرم 1440

 


بيانيه

رجایی و باهنر اسوه های خدمت خالصانه هستند
شیخ خلیل افرا گفت: خنثی سازی توطئه های دشمنان منوط به تاسی از شهیدان رجایی و باهنر و ایمان و خدمت خالصانه و الهام و تبعیت از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری “حفظه الله”است.
ملاک در استهلال عید قربان اعلان دفتر مقام معظم رهبری است
اعلام روز عید از شئون حاکم جامعه اسلامی می باشد و ما در اعلام عید سعید قربان همانند سال های گذشته از دفتر مقام معظم رهبری حفظه الله تبعیت می نماییم.
بیانیه علماء و روحانیون اهل سنت استان کردستان در محکومیت لایحه نژادپرستانه موسوم به «کشور یهود»
رژیم جعلی و صهیونیستی غاصب اسرائیل در سایه حمایت‌های بی دریغ دولت آمریکا و بی‌تفاوتی برخی از دولت‌های مرتجع عربی، طرح ضد انسانی موسوم به «کشور یهود» را به تصویب رساند، هدف از این طرح نژادپرستانه تثبیت موجویت نامشروع اسرائیل غاصب است که می خواهند فلسطینی‌ها و جهان را در برابر عمل انجام شده قرار دهند.
بیانیه دفتر امام جمعه اهل سنت اسدیه در محكوميت تصويب لايحه جديد در كنيست رژيم صهيونيستي
امام جمعه اهل سنت اسديه خراسان جنوبي طي بيانيه اي تصويب لايحه نژاد پرستانه يهودي سازي سرزمين هاي اشغالي فلسطين را محكوم كرد.
بیانیه روحانیون و طلاب اهل سنت آذربایجان غربی در محکومیت تصویب لایحه ضد انسانی و نژادپرستانه رژیم غاصب صهیونیستی
روحانیون، مدرسین و ائمه جمعه و جماعات اهل سنت آذربایجان غربی در بیانیه ای تصویب لایحه ضدانسانی و نقض حقوق شهروندی فلسطینیان را محکوم کردند.
ائمه جمعه و جماعات کردستان اقدام تروریستی ضد انقلاب در مریوان را محکوم کردند
‌ائمه جمعه و جماعات، مدرسین، مدیران مدارس علوم دینی اهل سنت، طلاب و روحانیون استان کردستان اقدام تروریستی ضد انقلاب در مریوان را محکوم کردند.
بیانیه علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان در محکومیت تصویب لایحه ضد انسانی و ظالمانه "کشور یهود"
در پی تصویب لایحه ضد انسانی و نژادپرستانه یهودی تلقی شدن فلسطین و معرفی زبان عبری به عنوان زبان رسمی سرزمین فلسطین در پارلمان رژیم غاصب اسرائیل، علما و روحانیون اهل سنت استان گلستان این اقدام ظالمانه و به دور از انسانیت را به شدت محکوم کرده و بیانیه ای صادر کردند.
بیانیه ائمه جمعه و جماعت شهرستان مریوان در خصوص اعلام عید سعید فطر
ائمه جمعه و جماعت منطقه، امام جمعه و شورای افتا، طلاب و مدرسین حوزه های علمیه منطقه، بسیج طلاب و روحانیون مریوان در قالب بیانیه‌ای خطاب به مردم اعلام کرده‌اند، اعلام عید سعید فطر به عهده حاکم شرع و ولی فقیه است و ما تابع دستورات رهبر معظم انقلاب مدظله العالی در این خصوص هستیم.
امام جمعه اهل سنت سمیع آباد تربت جام بیانیه ای صادر کرد
مولوی امان الله برزگر با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: ملت مسلمان ایران بار دیگر با حضور گسترده خود در راهپیمایی این روز به همه جهانیان اتحاد و انسجام خود را ثابت خواهند کرد.
مدیریت و کارکنان حوزه علمیه جامعه الاحناف تایباد بیانیه ای صادر کرد
در این ایام که استکبار جهانی چشم طمع به کشورهای اسلامی به خصوص فلسطین دوخته است و با یک توطئه شوم و به بهانه انتقال لانه توطئه خود به سرزمین مقدس قصد دارد جغرافیای جهان اسلام را تغییر دهد مسئله فلسطین باید از اولویت های اول جهان اسلام باشد و دولت ها و ملت های اسلامی با وحدت و همدلی هر چه تمام تر و با تقویت روح استکبار ستیزی، با تمام هستی به حمایت از مردم مظلوم فلسطین فریاد مخالفت خویش را به گوش جهانیان برسانند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.