اهل سنت

بيانيه

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شجره ی طیبه و برگ زرین در عرصه ی امنیت و دفاع همه جانبه شناخته شده است
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس اهل سنت کشور گفت: تنها راه مقابله ی ما بادشمنان مان مانند آمریکا و نوکرانش و هر مستکبر زورگو تقویت روحیه ی وحدت و اخوت و انسجام ملی در این ملت است.
سپاه پاسداران رکنی بزرگ در پیروزی انقلاب اسلامی است
شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت شهر سیراف اتهامات رئیس جمهور امریکا را با صدور بیانیه محکوم کرد.
تمامي اظهارات رئيس جمهور امریکا بر علیه ملت غیور ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکوم است
شیخ جمات مژده، امام جمعه موقت اهل سنت جزیره خارک، تروريست خواندن حكومت و ملت، سپاه پاسداران ايران، نقض برجام و جعل نام خليج فارس ، توسط رئیس جمهور امریکا را با انتشار بیانیه محکوم کرد.
سپاه یکی ازافتخارات و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد
شیخ ابراهیم محمدی با انتشار بیانیه ی در محکومیت یاوه گوئیهای ترامپ عنوان کرد: ما ملت شریف ایران شیعه و سنی صف واحد و گوش به فرمان رهبری در برابر استکبار جهانی از جمله آمریکا ایستادگی خواهیم کرد.
دستپاچگی دشمن نتیجه وحدت ملت واستواری سیاست و قوت کشور ماست
شیخ بدالستار حرمی با انتشار پیامی اظهار داشت: دشمن در نتیجه سیلی های متکرری که از ملت خورده دستپاچه شده و سر خود را به هر در ودیواری می کوبد.
بیانیه روحانیون، ائمه جمعه، جماعات و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در محکومیت اظهارات رئیس جمهور آمریکا
ما ائمه جمعه و جماعات و روحانیون و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان اذربایجان غربی ضمن محکومیت این اقدام شوم استکبار ، حمایت قاطع خود را از نهاد مبارک سپاه اعلام نموده و به کاخ سیاه و ترامپ یادآوری می نماییم که همه ما سپاهی هستیم .
بیانیه روحانیون، ائمه جمعه و جماعات، طلاب ، مدرسین و اعضای شورای افتاء استان کردستان در محکومیت اظهارات رئیس جمهور آمریکا
مواضع خصم آلود و سخنان خشم‌آلود رئیس‌جمهورآمریکا، علیه ایران اسلامی بار دیگر نقاب از چهره پلید استکبار جهانی برداشت و بدعهدی ها و پیمان شکنیها و زیاده خواهی های گذشته دولتمردان آمریکا را در اذهان جامعه جهانی زنده نمود.
بيانيه امام جمعه اهل سنت تالش در رابطه با ياوه گويي هاي رئيس جمهور آمريكا
امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در رابطه با سخنان بی اساس و سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران و سپاه پاسداران و جعل نام خلیج همیشگی فارس و عدم تایید تعهدات بین المللی از جمله برجام ، واکنش نشان داد و بیانیه ای در این خصوص صادر کرد .
بیانیه شورای افتاء، امام جمعه، طلاب و مدرسین حوزه‌های علمیه شهرستان مریوان در محکومیت اظهارات رئیس جمهور آمریکا
ترامپ دشمن نادانی است که مردم ایران را با هرگرایش سیاسی متحد کرد و خیلی زود خواهد دید که هنگامی که ایرانی‌ها متحد شوند، تمام دنیا نیز نمی‌تواند در برابرشان بایستد.
بیانیه ائمه جمعه، مدرسین و شورای روحانیت اهل سنت استان آذربایجان غربی درباره پیامدهای همه پرسی استقلال اقلیم کردستان عراق
ائمه جمعه و جماعات، مدرسین و شورای روحانیت اهل سنت استان آذربایجان غربی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن برگزاری همه پرسی استقلال اقلیم کردستان عراق، این اقدام را توطئه شوم استکبار و صهیونیسم دانسته و از مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران در خصوص یکپارچگی کشورهای اسلامی از جمله عراق حمایت کردند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next