اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 29 اسفند 1397| 14 رجب 1440

خبر ويژه

 


بيانيه

دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی حادثه تروریستی نیوزلند را محکوم کرد
دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی طی بیانیه ای حمله به نمازگزاران در نیوزلند که منجر به کشتار چندین تن از مسلمانان شد را به شدت محکوم کرد.
مسئول دفتر شعبه پیرانشهر دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی در بیانیه‌ای حمله تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد
ماموستا سرخابی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت پیرانشهر ، با ابراز تأسف و اعلام انزجار از حادثه تروریستی در استان سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان و غیورمردان حافظ وطن سپاه سرفراز انقلاب اسلامی شد با خانواده معظم شهدا و مجروحین این اقدام جنایتکارانه ابراز هم دردی کرد.
بیانیه ائمه جمعه و جماعات،روحانیون و طلاب اهل سنت آذربایجان غربی در محکومیت حادثه تروریستی شهادت پاسداران در سیستان و بلوچستان
ائمه جمعه و جماعات،روحانیون و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی طی بیانیه ای حادثه تروریستی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی را در سیستان و بلوچستان محکوم کردند.
بیانیه امام جمعه اهل سنت بخش اسالم در پی حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان
حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم طی بیانیه ای انزجار خود را از عاملان حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت جمعی دلاوران و مرزداران سپاه پاسداران شد ، اعلام کرد و این واقعه تلخ را به مقام معظم رهبری ، ملت شریف ایران و خانواده های شهدا تسلیت گفت .
امام جمعه اهل سنت بندرعباس حمله تروریستی به کاروان نیروهای سپاه پاسداران را محکوم کرد و با بازماندگان این حادثه ابراز همدردی نمود
حمله تروریستی به نیروهای نیروی زمینی سپاه که مشغول محافظت از مرزهای کشور اسلامی بوده اند با هر عنوانی و بهانه ای که باشد، امری محکوم است و همه ملت ایران، چه شیعه و چه سنی از اینگونه فجایع بیزار هستند.
محكوميت گسترده اقدام تروريستي انفجار اتوبوس حامل پاسداران مرزهاي ايران اسلامي در سيستان و بلوچستان از سوي علماي اهل سنت خراسان
علما و روحانيون اهل سنت خراسان در بيانيه هاي جداگانه اي اقدام تروريستي در سيستان و بلوچستان كه باعث به شهادت رسيدن جمعي از مرزداران و مدافعان وطن در اين استان شد را محكوم كردند.
بیانیه امام جمعه و هیئت امنای مسجد فاروق اعظم بخش اسالم در پی حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
امام جمعه و هیئت امنای مسجد فاروق اعظم بخش اسالم طی پیامی از حضور حماسی مردم اسالم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تقدیر و تشکر کردند.
بیانیه ی شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن
شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر حضور پرشور و باصلابت ملت وفادار ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن را پاس داشت عملی نعمت بزرگ انقلاب اسلامی و قدردانی از آرمانهای امام راحل و جوابی به تهدیدات آمریکا دانست.
بیانیه شورای عالی افتاء استان کردستان مبنی بر شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن
شورای عالی افتاء استان کردستان در بیانیه عنوان کرده اند: مردم کردستان با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری بر دفتر قطور مفاخر این دیار بیفزایند.
بیانیه ائمه جمعه و جماعت منطقه مریوان مبنی بر شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن
ائمه جمعه و جماعت منطقه، امام جمعه و شورای افتا مریوان در بیانیه ضمن دعوت از اقشار مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال عنوان کرده اند: 22 بهمن ماه سالروز افتخار و عظمت ملت ایران و یادآور براندازی حکومت ظلم و فساد است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.