اهل سنت

بيانيه

بیانیه روحانیون و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در خصوص پایان سیطره شجره خبیثه داعش
ائمه جمعه و جماعات، روحانیون و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در بیانیه‌ای ضمن تبریک پیروزی جبهه مقاومت در نابودی شجره خبیثه داعش به مقام معظم رهبری و مسلمانان جهان، وفاداری خود به آرمان های مقدس شهدا و جبهه مقاومت اسلامی را اعلام داشتند.
بیانیه شورای افتاء استان کردستان در پی زلزله مهیب استان کرمانشاه
فاجعه موجعه زمین لرزه مهیب شب گذشته در استان کرمانشاه و استانهای مجاور ، که به جان باختن صدها و مصدوم شدن هزاران نفر از هموطنان عزیزمان منجر گردید موجب تألم شدید اعضای شورای افتاء استان کردستان گردید.
بیانیه علما و روحانیون شهرستان مریوان به مناسبت حادثه دلخراش زلزله استان کرمانشاه
ما جامعه روحانیون مریوان از مردم شریف استان کردستان می‌خواهیم که هرگونه کمکهای انسان دوستانه و نیازهای اولیه زلزله زدگان را از طریق ارگانهای ذی ربط به دست حادثه دیدگان برسانند.
بیانیه روحانیون و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در محکومیت ادعاهای واهی عربستان در خصوص کمک‌های نظامی ایران به مبارزان یمنی
روحانیون و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن ادعاهای تکراری و واهی عربستان در خصوص کمک‌های نظامی ایران به مبارزان یمنی، بر ضرورت وحدت و همدلی و حفظ قدرت و جایگاه نظام اسلامی تاکید کردند و شکست توطئه های استکبار جهانی و عوامل مرتجع آن در منطقه را اعلام داشتند.
امام جمعه و اهل سنت شیراز کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار و ادامه این جنایات وحشیانه را محکوم کردند
وی از نهادهای اجرایی و قضایی خواست نسبت به پیگیری همه جانبه حقوقی و بین المللی این فاجعه دردمند و اسفبار، از هرگونه سعی و کوششی دریغ نورزند و مردم غیور نیز با کمک های مالی و دعای خیر خود، آنها را یاری نمایند.
بيانيه علمای اهل سنت شهرستان آستارا در رابطه با ياوه گويي هاي رئيس جمهور آمريكا
علمای اهل سنت شهرستان آستارا در رابطه با هزیان گویی و سخنان بی اساس و سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران و سپاه پاسداران و جعل نام خلیج همیشگی فارس و عدم تایید تعهدات بین المللی از جمله برجام ، واکنش نشان دادند و بیانیه ای در این خصوص صادر کرد.
بيانيه امام جمعه اهل سنت بخش اسالم در رابطه با ياوه گويي هاي رئيس جمهور آمريكا
امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم در رابطه با هزیان گویی و سخنان بی اساس و سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران و سپاه پاسداران و جعل نام خلیج همیشگی فارس و عدم تایید تعهدات بین المللی از جمله برجام ، واکنش نشان داد و بیانیه ای در این خصوص صادر کرد .
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شجره ی طیبه و برگ زرین در عرصه ی امنیت و دفاع همه جانبه شناخته شده است
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس اهل سنت کشور گفت: تنها راه مقابله ی ما بادشمنان مان مانند آمریکا و نوکرانش و هر مستکبر زورگو تقویت روحیه ی وحدت و اخوت و انسجام ملی در این ملت است.
سپاه پاسداران رکنی بزرگ در پیروزی انقلاب اسلامی است
شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت شهر سیراف اتهامات رئیس جمهور امریکا را با صدور بیانیه محکوم کرد.
تمامي اظهارات رئيس جمهور امریکا بر علیه ملت غیور ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکوم است
شیخ جمات مژده، امام جمعه موقت اهل سنت جزیره خارک، تروريست خواندن حكومت و ملت، سپاه پاسداران ايران، نقض برجام و جعل نام خليج فارس ، توسط رئیس جمهور امریکا را با انتشار بیانیه محکوم کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next