اهل سنت

بيانيه

بیانیه دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس
همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس، دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان بیانیه ای صادر کرد.
شیخ حسین درستکار مدرس مجتمع دینی امام شافعی کنگان کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار را محکوم کرد
شیخ حسین درستکار مدیر مکتبخانه اهل سنت کنگان و مدرس مجتمع دینی امام شافعی کنگان با صدور بیانیه کشتار وحشیانه مسلمانان میانمار را محکوم کرد.
امام جمعه اهل سنت روستای عنبران شهرستان آستارا کشتار مسلمانان در میانمار را محکوم کرد و خواستار برخورد جدی کشورهای اسلامی و مجامع جهانی با این فاجعه انسانی شد
به نظر می‌رسد جهانیان باید همیشه شاهد جنگ و خونریزی و آوارگی در کشورهای اسلامی باشند و هر روز در گوشه و کنار دنیا مسلمانان با حوادث و اتفاقات و جنگ‌های مکرر مواجه هستند ؛ اینبار اقلیت مسلمانان مظلوم کشور میانمار هدف سیاست های پلید استکبار جهانی قرار گرفته اند تا در کنار سایر جنگ‌ها و تفرقه‌ها آتشی دیگر به جان مسلمانان جهان باشند. در همین راستا و همزمان با این فاجعه انسانی حجت الاسلام جابر عباداللهيان ، امام جمعه اهل سنت روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا در گفت ‌وگو با رابط خبری گیلان کشتار مسلمانان در میانمار را محکوم کرد و خواستار برخورد جدی کشورهای اسلامی و مجامع جهانی با این فاجعه انسانی شد
کشتار مسلمانان میانمار توسط آتش پرستان و بودایی ها محکوم است/ مقام معظم رهبری تنها رهبری است که بدون هیچ ترسی ازمسلمانان بی دفاع و مظلوم دفاع می کند
مسلمانان میانمار در فجیح ترین وضع به قتل عام می رسندواین درد بزرگیست و واقعا اسفناک است در هیچ یک از ادیان الهی سوختن انسان جایز نبوده و نیست و این فاجعه کشتار مسلمانان کار استکبار جهانی و اسرائیل و کفر می باشد که می خواهند با احساسات مسلمانان بازی کنند و مسلمانان را دچار بحران نمایند و هدفشان ضربه زدن به اسلام و قرآن می باشد.
مسلمانان شیعه و سنی وظیفه دارند صدای مظلومیت این مسلمانان روهینگیا را به گوش جهانیان برسانند
شیخ حسن بازدار، امام جمعه اهل سنت گوده جنایات و کشتار مسلمانان روهینگیا را با صدور بیانیه محکوم کرد.
شیخ حمزه کردی با صدور بیانیه جنایات میانمار را محکوم کرد
در پی کشتار مسلمانان بی دفاع میانمار شیخ حمزه کردی امام جمعه جزیره گناوه این جنایات را با صدور پیامی محکوم کرد
کشتار مسلمانان میانمار با هیچ معیار بشری مناسبت ندارد
امام جمعه اهل سنت قازان قایه، گفت: نسل کشی و کشتار و سوزاندن پیر و جوان و شکنجه و قتل کودکان بی پناه میانمار تنها به جرم مسلمان بودن با هیچ معیار بشری مناسبت ندارد.
فاجعه میانمار با توافق استکبار جهانی با مقامات این کشور انجام شده است
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس، گفت: فاجعه دردناکی که اکنون در میانمار علیه مسلمانان مظلوم این کشور در حال وقوع است با توافق و چراغ سبز استکبار جهانی با مقامات میانمار انجام شده است.
‎کشتار مسلمانان میانمار لکه ننگ دیگری بر گردن بوداییان تروریسم است
مدرس حوزه علمیه سیمین شهر گفت: کشتار مسلمانان میانمار نقطه ننگ دیگری بر گردن بوداییان تروریسم است که با حمایت و اسلحه های صهیونیست ها انجام می شود.
ما علمای اهل سنت در محکوم کردن مسلمانان میانمار انزجار خودمان را اعلام می کنیم
غفور آخوند پورقاز با بیان اینکه خداوند متعال بزودی زود همه مصیبت های وارده بر مسلمانان را از سر راهشان دور خواهد کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next