اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

امت اسلام بهترین امتی است که خداوند به عنوان امت وسط ومیانه رو معرفی نموده است
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: امت اسلام بهترین امتی است که خداوند به عنوان امت وسط ومیانه رو معرفی نموده است و از ھر گونه افراط و تفریط به دور ھستند.
در انقلاب اسلامی توجه ویژه ای به حوزه بهداشت و درمان شد
سخنران نماز جمعه روستای چنارلی گفت: اسلام دین نظافت و پاکیزگی است و به آن سفارش و توجه ویژه ای داشته است و زندگی روزانه یک مسلمان با تلاش برای پاکیزگی آغاز می شود.
کاندیداهای انتخاباتی برای جلب توجه و جذب آرای بیشتر دچار غیبت وتهمت نشوند
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: همه اشخاصی که کاندیدای انتخابات می شوند شخصیت های محترمی هستند و اینکه برخی برای جلب توجه و جذب آرای بیشتر از مردم، نسبت به سایر رقیبان لب به بدگویی و تهمت میزنند، گناهی اخلاقی است و غیبت محسوب می شود.
شفاعت عظمای نبی مکرم اسلام (ص) شامل حال همه دوستدارانش می شود
سخنران نماز جمعه اهل سنت بندر ترکمن گفت: قرآن معجزه بزرگ پیامبر رحمت (ص) دلیل نبوت ایشان است و شفاعت عظمای نبی مکرم اسلام (ص) شامل حال همه دوستدارانش می شود.
احسان و نیکی به همنوعان و پدر و مادر از صفات پسندیده و مورد تاکید اسلام است
امام جمعه اهل سنت شهرستان کلاله گفت: احسان و نیکی به هم نوع صفتی پسندیده است که هم از نظر عقل و هم از نظر عرف مورد تأييد است.
فلسفه بعثت پیامبر (ص) تکامل اخلاق بشر و برقراری عدالت است
امام جمعه شهر فراغی گفت: خداوند بارها در قرآن کریم حضرت محمد (ص) را پیامبر رحمت و مهربانی خطاب می کند و این موضوع نشان می دهد فلسفه بعثت پیامبر (ص) تکامل اخلاق بشر و سطح زندگی او به وسیله رحمت، عدالت و بندگی خداوند است.
اتحاد مسلمانان زمینه ساز شکست مستکبران است
امام جمعه روستای حاجی قوشان گفت: نماز جمعه نمونه بارز اتحاد و یک دلی مسلمین است و این اتحاد مسلمانان، زمینه ساز شکست مستکبران است.
اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان اسلام قابل تحسین است
امام جمعه دهستان مرزی کرند گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان اسلام قابل تحسین است و این موهبت الهی را باید شکرگذار باشیم.
شرکت در انتخابات و حضور پرشور ملت در پای صندوق های رای تکلیف و حق است
امام جمعه اهل سنت رضا آباد رامیان گفت: شرکت در انتخابات و حضور پرشور ملت مسلمان ایرانی در پای صندوق های رای تکلیف وحق هر ایرانی است.
معراج رسول خدا (ص) و ملاقات با پیامبران، دلیل بر شنوایی اموات است
نماز جمعه شهرستان کامیاران درتاریخ 1 اردیبهشت ماه 96 به امامت ماموستا ملا توفیق قربانی امام جمعه دائم این شهر اقامه گردید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next