اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت آذربايجان غربي ديدار ائمه جمعه اهل سنت و تشيع سراسر کشور با مقام معظم رهبري مساجد اهل سنت آذربايجان غربي اردوي راهيان نور / اسفند 90 / طلاب اهل سنت کرمانشاه

آخرين شماره نشريات


نماز جمعه هاي اهل سنت

بسته ویژه خبری ؛
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت: پاوه، پیرانشهر، ارومیه، زاهدان، کرمانشاه، سنندج،بیرجند، بندرعباس، ایرانشهر، سراوان، گنبد کاووس، نقده، شاهین دژ، چنارلی، بانه، سروآباد، روانسر، دهگلان، مریوان، بوکان، مهاباد و سقز

مولوي محمديان در خطبه هاي نماز جمعه اهل سنت بيرجند :
بيش از هزار سال از رحلت حضرت محمد(ص)گذشته است هنوز دين اسلام پا برجاست و هنوز قرآن طراوت و زيبايي خود را از دست نداده است.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه :
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه به حادثه دردناک ساختمان پلاسکو اشاره و ضمن ابراز همدردی با خانواده حادثه دیدگان این حادثه گفت: ما هم شریک غم و درد عزیزانی هستیم که دیروز مظلومانه در این ساختمان در آتش سوختند؛ بنده با مشاهده این صحنه‌های دل‌خراش بسیار گریستم و متأثر شدم. نماز جمعه مورخه 95/11/01 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوعات «1-آرامش قلب برای انسان سعادت است 2-چگونه با اوضاع سیاسی فعلی برخورد کنیم؟ 3- دو یادآوری خیر» اختصاص داد.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر :
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: آسیب های استفاده از ماهواره همچون تیرهای زهرآگینی است که جامعه و کانون گرم خانواده ها را تهدید جدی می کند.

امام جمعه اهل سنت سراوان :
امام جمعه اهل سنت سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: اگر طرف مقابل در توافق برجام که حدود یک سال از آن می گذرد به تعهداتش عمل نکرده است تقصیر دولت نیست.

امام جمعه سردشت :
اگر در جامعه ای حاکمان عدالت را گسترده کنند، ثروتمندان هم سخی بوده و همچنین عالمان با مشورت به وظایفی که بر عهده دارند رفتار کنند زندگی دنیوی با سعادت و خوشبختی همراه می شود.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه :
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به جایگاه والای ایثار و شهادت در فرهنگ اسلامی گفت: حفظ ارزش ها و ترجیح دادن اولویت های جامعه اسلامی بر منابع فردی نشانه غنای فرهنگ اسلامی است.

امام جمعه سروآباد :
امام جمعه سروآباد پیامبر گرامی اسلام (ص) را الگوی کامل ایثار و فداکاری برای مسلمانان دانست و گفت: ایشان برای حفظ دین اسلام با شجاعت و ایثار بی نظیر خود در تمام جنگ ها علیه دشمنان در خط اول جبهه شرکت می کردند.

امام جمعه روانسر :
امام جمعه روانسر گفت: اتحاد مسلمانان نخستین قدم برای رهایی ملت مظلوم فلسطین از جنایات رژیم صهیونیستی است.

امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس :
وحدت قوی ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلامی در مقابل دشمنان قسم خورده است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next