اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

هر کجا که مسلمانان وحدت و اتحاد را پیشه کنند پیروز خواهند شد
حجت الاسلام حسین خانی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد محمدیه شهرستان تالش ضمن تشکر از مردم خونگرم و انقلابی تالش به خاطر شرکت در مراسمات و جشن های هفته وحدت ، گفت : در کشوری زندگی می کنیم که از نظر وحدت و همدلی در جهان اسلام الگو می باشد و باید قدر این وحدت و همدلی و آرامش و امنیت را بدانیم .
ضرورت مقابله با شیوع عقاید منحرف در جامعه اسلامی
سخنران نماز جمعه اهل سنت بندرترکمن گفت: امروز عقاید منحرف در جامعه اسلامی شیوع پیدا کرده است که باید مواظب باشیم و در دام آنها گرفتار نشویم.
سرچشمه همه خیرات تنها خداوند قادر متعال است
شیخ عبدالله سالمی در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: رزق و روزی ضرر و زیان تنها به دست خدا است اگر خداوند نعمتی را از کسی سلب کند و یا نعمتی را به کسی ارزانی دارد هیچ منبع قدرتی در جهان نیست که بتواند آن را از انسان بگیرد.
فضیلت های رسول خدا (ص) آنقدر زیاد است که زبان از بیان آن عاجز است
حجت الاسلام عبدالحمید مومنی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد شیخ محله نقش بندی در روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و با بیان آیات و روایات به توصیف برخی از فضایل و ویژگی های رسول خدا (ص) پرداخت .
مقاومت در برابر تجاوز تنها راه جلوگیری از تصرف قدس شریف می باشد
حجت الاسلام علیرضا بنی پولاد در خطبه های نماز جمعه در مسجد بابا حسن بخش لوندویل شهرستان آستارا سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیاتی از سوره مبارکه مائده آغاز کرد و گفت : قرآن کریم برای ایجاد حق شناسی در قوم بنی اسرائیل و یهود و بیداری آنان از خطاهایی که در گذشته انجام داده بودند ، نعمت هایی را که به آنان ارزانی داشته است ، یادآوری می فرماید .
اعلام قدس به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي بي حرمتي به قبله اول مسلمين و دهن كجي به اعتقادات ميليون ها مسلمان است
مولوي توكلي اظهار داشت: مسجد الاقصی از آن مسلمانان جهان بوده و هیچ کس حق دخالت در این امر را ندارد. هزاران ترامپ و نتانیاهو نمی تواند این مسجد را از مسلمانان بگیرد.
ایمان به خدا ما را از فتنه های دشمنان در امان نگه می دارد
حجت‌الاسلام پرسیان در خطبه‌ های نماز جمعه در مسجد فاروق اعظم بخش اسالم سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و آیات و روایات آغاز کرد و گفت : در حالی ما از فضل و رحمت خداوند متعال بهره می بریم که وظیفه داریم از نعمت های خداند در مسیر درست استفاده نماییم و شکرگذار خداوند سبحان باشیم .
تنها راه آزاد سازی سرزمین های اشغالی مبارزه با استکبار است
شیخ اسماعیل بازدار گفت: جوانان امت اسلامی با الگوبرداری از شخصیتهایی همچون صلاح الدین ایوبی و سیف الدین قطز و محمدالفاتح در برابر استکبار جهانی استقامت نموده و به مبارزه برخیزند و سرزمین های اشغالی را آزاد نمایند.
ترک نماز انسان را به کفر نزدیک می کند
شیخ حسن احمد زاده گفت: ترک نمازهای فرض از روی کسالت و سستی گناه بسیار بزرگی است که مرتکب آن مستحق عقوبتی شدید از طرف پروردگار می شود.
کتاب خدا و عمل به آن موجب سعادت دنیا و آخرت است
شیخ احمد رضا کنعانی در خطبه ای نماز جمعه عنوان کرد: قرآن غذای روح و جلا دهنده قلب است و عمل به آن سعادت دنیا و آخرت را به همراه دارد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next