اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

حملات رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه ادامه دهنده سیاست های پلید استکباری و ضد جبهه مقاومت در منطقه است
حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیات و روایات آغاز کرد و با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان و جایگاه رفیع این ماه نزد خداوند متعال ، گفت : رمضان نه تنها ماه نزول قرآن کریم است ، بلکه سایر کتب آسمانی نیز در این ماه نازل شده اند و این ماه رحمتی است از طرف خداوند بر بندگان که با ماه رحمت خدا نیز سازگاری دارد .
از برکات رمضان قبولی توبه و استغفار است
شیخ جمات مژده گفت: رمضان، ماه نزول رحمت خدا و ماه غفران و بخشش، و عفو خداوند را در بر دارد. در حدیث آمده است آغاز این ماه، رحمت و اواسط آن مغفرت و آخر آن نجات از آتش جهنم می باشد.
خروج آمریکا از برجام یک‌ نوع عهدشکنی، عمل غیراخلاقی و مغایر با قوانین بین‌المللی است
مولوي حبيب الرحمن مطهري گفت: این عمل‌ آنها باعث می‌شود که ملت‌ ما منسجم‌تر و متحدتر شوند و بر توان داخلی تکیه کنند و برای مسلمانان ثابت می‌شود که هیچ‌گاه نباید به کفار اعتماد کنند، بلکه خودشان باید برای خود تصمیم بگیرند، زیرا آنها با مسلمین صداقت ندارند.
نظارت و ثبت اعمال ما در دنیا توسط فرشتگان به ما احساس آرامش و رضایت خدایی تزریق می نماید
حجت‌الاسلام یعقوبی در خطبه های نماز جمعه در مسجد رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیات و روایات آغاز کرد و ضمن تبریک آغاز ماه مبارک رمضان و آرزوی توفیق در بندگی ، ایمان و عمل صالح در این ماه ، گفت : یکی از مطالبی که دانستن آن برای رشد و کمال ایمان انسان لازم است مساله ایمان به فرشتگان است .
ماه رمضان ماه بهار قرآن و ماه صبر و شکیبایی و ماه مواسات وهمدردی بافقراء است
مولوی عبدالواحد رمضانی گفت: کسیکه روزه داری را افطاری دهد تمام ثوابش را حاصل می کند بدون آنکه از پاداشهایش چیزی کم گردد.
تفرقه و اختلاف بین کشورهای اسلامی دلیل جنایات اسرائیل است
مولوي غلام حیدر فاروقی گفت: ترامپ با انتقال سفارت كشور خود به بیت المقدس ثابت کرد که دشمن آشکار مسلمانان است.
کشتار مسلمانان فلسطین توسط رژيم صهيونيستي مصیبتی بزرگ برای جهان اسلام است
مولوي سيد احمد عبداللهی گفت: امروز سکوت کشورهای اسلامی بخصوص اعراب در مقابل این جنایات هولناک خیانتی بزرگ به آرمان فلسطین است.
قرآن در قیامت شافع قاریان و تلاوت کنندگان است/ ماه رمضان ماه رحمت، آزادگی و مغفرت است
امام جمعه موقت روانسر گفت: ماه مبارک رمضان را در میان مسلمانان ماهی ارجمند و والا دانست و از این ماه به عنوان ماه رحمت، آزادگی و مغفرت نام برد.
تلاش علمای دینی برای اصلاح و تقویت اراده انسان در جامعه ضروری است
امام جمعه اهل سنت گمیشان گفت: محصول اصلی روزه داری در ماه مبارک رمضان، تقوا است.
آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی نماد دورغ گویی در دنیا هستند
حجت الاسلام عبداله راستگو در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای بالاده از توابع بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت به تقوای الهی سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به آیات و روایات ، صداقت و وفا به عهد را نشانه ایمان خواند و گفت : مفاهیم دین از طریق علما که مبلغان دین هستند بین مردم ترویج می یابند و مومنانی که به این مفاهیم ناب و راه هدایت بشر تمسک جویند ، تجارتی را برگزیده اند که که سود آن تمام نشدنی است .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.