اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

استکبار جهانی تلاش می کند که با تجزیه قدرت ، منابع کشور های بزرگ خاور میانه را غارت کند
حجت الاسلام هاشم رضایی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای شلقون شهرستان تالش با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیاتی از قرآن کریم و روایات سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به ایام ماه محرم ، گفت : خواندن نماز های جماعت یومیه در مساجد ، ساده ترین اعمال مسلمانان است که بزرگوارانی همچون امام حسین (ع) سایر شهدای بزرگ دین اسلام آن را ترک نمی کردند و برای این امر ارزش و اهمیت قائل می شدند .
در اسلام زکات یکی از ارکان دین است و هرکس مالش به حد زکات برسد ، باید آن را پرداخت کند
حجت الاسلام محمد بهاءالدین هاشمی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای کرده سرای بخش لوندویل شهرستان آستارا سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و آیات و روایات آغاز کرد و با اشاره به فضیلت زکات در دنیا و آخرت و اهمیت آن در دین اسلام گفت : در اسلام زکات یکی از ارکان دین است و هرکس مالش به حد زکات برسد ، باید آن را پرداخت کند و نمی تواند از پرداخت آن امتناع کند .
افراط و تفریط در دین اسلام ناپسند است
حجت‌الاسلام تاج‌الدین برزکوهی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد فاروق اعظم بخش اسالم سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و طبق آیات قرآن و احادیث نبوی آغاز کرد و گفت: دو چیز در زندگی روز مره انسان به نام افراط و تفریط برای انسان ناپسند است.
احکام دین مبین اسلام برای سعادت بشر بنا نهاده شده است
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس گفت: احکام دین مبین اسلام برای سعادت بشر بنا نهاده شده است و اگر این احکام الهی به نحو مطلوب صورت بگیرد، سعادت دنیا و آخرت نصیب می گردد.
انسان به دنبال سعادت است و قرآن دستور العمل سعادت و خوشبختی است
شیخ اسماعیل بازدار در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: قرآن کلام وحی است منشور و منهج و دستور العمل سعادت و خوشبختی انسان در دنیا و آخرت است. در آن تدبر کنیم و به آن جامه عمل بپوشانیم.
صحابه رسول الله از پیشگامان و اولین افرادی بودند که محبت به اهل بیت را در کارنامه خود دارند
شیخ محمد فاروقی در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: جوانان و نسل امروز مسلمانان، متاسفانه بجای اینکه اهل بیت را الگوی خود قرار بدهند و عشق و محبت آنها در دل داشته باشند هنر پیشه ها و بازیگران را به عنوان الگو انتخاب می کنند و ظاهر خود را شبیه اینگونه افراد میکنن
آموختن مباحث دینی به کودکان ضروری است
امام جمعه قروه گفت: کودکان و نوجوانان در بحث تربیت نیاز به مراقبت ویژه و بیشتری دارند چرا که آنان در جامعه امروزی بیشتر در معرض خطرات و آسیب هایی مانند مباحث اعتقادی و اخلاقی می باشند.
آمریکا تروریست و تروریست پرور است/ سپاه از بطن مردم است/ما در این شهر کوچک چهل هزار نفر بسیجی داریم
امام جمعه کامیاران گفت: اگر ترامپ بگوید سپاه تروریست است یعنی تمام ملت ایران تروریست است تمام عقلای جهان بر این توافق هستند که تروریست و تروریست پرور فقط آمریکاست.
سپاه یک نیروي برخاسته از متن ملت، مدافع انقلاب در جنگ تحمیلی و در دفاع از مرزها است
مولوي سيد احمد عبداللهي گفت: برجام قراردادي بين المللي است كه بين تمام كشورهاي طرف مذاكره امضا شده است و خروج آمريكا از اين قراردارد بيانگر بدعهدي و غير قابل اعتماد بودن سران اين كشور است.
ما ملت یکپارچه‌ای هستیم/ فشارهای دشمنان باعث وحدت بیشتر ما می‌شود
خطیب جمعه اهل‌سنت بندرعباس گفت: در روزهای آینده دشمنان این مرز و بوم می‌خواهند تصمیمات بدی برای مردم ما بگیرند اما ما یک ملت یکپارچه‌ای هستیم و فشارهای بیشتر دشمنان باعث وحدت هر چه بیشتر ما می‌شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next