اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 28 اسفند 1397| 13 رجب 1440

خبر ويژه

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

مخالف شادی و نشاط مردم نیستیم/ ضرورت برخورد جدی با برهم زنندگان امنیت اجتماعی
امام جمعه موقت شهرک بهاران مریوان خواستار برخورد جدی با برهم زنندگان امنیت مردم در چهارشنبه اخر سال شد و گفت: برخی افراد بی‌گناه مانند زنان و کودکان ناخواسته دچار آسیب می‌شوند و بدون اینکه نقشی در روشن کردن اتش و یا استفاده از مواد محترقه داشته باشند دچار آسیب می‌شوند.
قرآن کریم شفا دهنده و رحمت است
حجت الاسلام واثق صبوری در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای کوته کومه از توابع بخش لوندویل شهرستان آستارا با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی سخنان خود را آغاز کرد و گفت : خداوند متعال در قرآن کریم ، این کتاب آسمانی را شفا دهنده و رحمتی برای مومنان معرفی می فرماید
باید با همه وجود پیرامون آموزه های دینی تفکر داشته باشیم و به آن جامه عمل بپوشانیم
حجت الاسلام عبدالله رنجبر در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع اهل سنت روستای عباس آباد از توابع شهرستان آستارا با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیات و روایات سخنان خود را آغاز کرد و با تاکید بر اینکه باید با همه وجود پیرامون آموزه های دینی تفکر داشته باشیم و به آن جامه عمل بپوشانیم ، خاطر نشان کرد : با درک درست و پیروی از آیات ، احادیث ، روایات و سیره زندگی رسول اکرم (ص) در دنیا زمینه سعادت را برای خود ایجاد نماییم .
مردم فنداسیون سال جدید را با احسان و نیکوکاری ببندند/ مسئولان به فکر رفع مشکلات اقتصادی مردم باشند
امام جمعه مریوان گفت: مردم فنداسیون ورود به سال جدید را با احسان و نیکوکاری ببندند تا شاهد رفع مشکلات اقتصادی جامعه باشیم.
مسئولین مردم ساکن در مناطق حاشیه شهر را نادیده نگیرند/ تحریم دشمنان تنها دلیل مشکلات اقتصادی امروز نیست
امام جمعه مسجد جامع مسجد محله فرجه سنندج با انتقاد از بی‌توجهی مسئولین نسبت به مردمی که در حاشیه شهرها زندگی می‌کنند، گفت: این انتظار را از نماینده مردم در مجلس داریم این مهم را به مسئولین یادآوری کنند، چراکه مردم مناطق حاشیه نیز جزء مردم همین استان و شهروندان این شهر هستند.
اداره صنعت، معدن و تجارت کنترل جدی‌تری بر بازار داشته باشند/ برخورد قاطع با بانیان تنش‌ها در بازار
امام جمعه موقت سقز گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت به همراه مجمع امور صنفی باید کنترل جدی‌تری بر بازار داشته باشند.
پرداخت زکات موجب حذف شکاف‌های اقتصادی می‌شود
امام جمعه موقت مسجد قبای بهاران سنندج گفت: پرداخت زکات موجب حذف شکاف‌های اقتصادی می‌شود.
دین اسلام دین رحمت و مهربانی است
امام جمعه شهر موچش گفت: دین اسلام دین رحمت و مهربانی است و با هرگونه خشم و انتقام مخالف است.
وحدت رمز پیروزی حاکمیت اسلامی است
امام جمعه اهل سنت شهرستان بیجار وحدت و برادری در جامعه را اساسی‌ترین عامل امنیت عنوان کرد و گفت: وحدت رمز پیروزی حاکمیت اسلامی است تا جایی که خداوند در قرآن کریم مسلمانان را از جنگ و آشوب برحذر و به صلح و آشتی در جامعه سفارش نموده است.
مردم به هشدارهای پلیس در زمینه رعایت قوانین و مقررات رانندگی عمل کنند
امام جمعه سنندج با تاکید بر ضرورت فرهنگ‌سازی‌های لازم در زمینه رعایت قوانین و مقررات رانندگی، گفت: مردم به هشدارهای پلیس در زمینه رعایت قوانین و مقررات رانندگی عمل تا شاهد به حداقل رسیدن مرگ و میرهای ناشی از تصادفات باشیم.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.