اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

تکیه بر تولیدات داخلی سبب ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور می شود
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی گفت: تکیه بر تولیدات داخلی سبب ایجاد اشتغال برای جوانان و رونق اقتصادی در کشور می شود که همگان با استفاده از کالاهای ایرانی به تحقق این امر کمک کنند.
امید است دولت به بیانات رهبری جامه عمل بپوشاند و به فکر معیشت مردم و بیکاری جوانان باشد
امام جمعه شهرستان روانسر در اولین جمعه از سال 96 توجه دولت را به بیانات رهبری معطوف کرد و خواستار رسیدگی به مشکلات معیشتی و اقتصادی جوانان شد.
مسوولان برای رونق و رشد اقتصادی در سال 96 تلاش کنند
امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه از مسوولان خواست با برنامه ریزی و مدیریت صحیح به رونق و رشد اقتصادی کشور که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، توجه جدی کنند.
آمدن بهار فرصتی برای تعقل به معاد است
امام جمعه موقت پیرانشهر گفت: انسان باید مواظب گفتار و رفتار خود در زندگی باشد و بر اساس تعالیم اسلامی و قرآنی زندگی کند و اگر خدایی نکرده در بازه‌ای از زندگی اشتباه کرده است در سال تازه آن را اصلاح کند و با تزکیه نفس سبب پیشرفت و آرامش زندگی فردی و اجتماعی شود.
شناساندن فرهنگ و رسوم اسلامی به جوانان امری ضروری است
امام جمعه موقت بوکان گفت: فرهنگ بازتاب عمق و غنای یک جامعه است و ریشه در اصالت یک جامعه دارد و عده‌ای بر پایه‌های و بی‌‌اساس و تقلید کورکورانه از جوامع غربی ملیت و اصالت خود را فراموش می‌کنند و به اسم مد رسم‌های غلطی را در جامعه ترویج می‌کنند.
مقام معظم رهبری هر ساله با تدبیر و آگاهی سال‌ها را نام‌گذاری می‌کنند و اقتصاد امری مهم در کشور و در اولویت است
امام جمعه موقت مهاباد گفت: مقام معظم رهبری امسال را به نام "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتعال" نام‌گذاری کرده‌اند چون می‌دانند که اقتصاد به تنهایی کافی نیست و برای علاج آن تولید و اشتغال را هم ضمیمه سخنان خود کردند.
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت: کرمانشاه، پاوه، ارومیه، بندرعباس، سنندج، ایرانشهر، سقز، کلاله، نقده، بندرترکمن، تکاب، چنارلی، بوکان، مهاباد، آق قلا، مریوان، سروآباد، شاهین دژ، دهگلان و روانسر
نامزدهای شورای شهر از تخریب یکدیگر خودداری کنند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به آغاز ثبت نام نامزدهای شورای اسلامی شهر از نامردها و طرفداران آنها خواست از رفتارهای مخرب و تبلیغات مضر علیه یکدیگر خودداری کنند.
فاطمه (س) در جهان اسلام از جایگاه و منزلت بسیار والا و خاصی برخوردار است
امام جمعه روانسر گفت: همه باید با وحدت و همبستگی این امنیت و آرامش را پاس داشته و در راه تداوم آن گام برداریم.
جریانات تکفیری و افراطی با افزایش خشونت گرایی در جهان موجب تضعیف قدرت مسلمین می شوند
امام جمعه اهل سنت کلاله گفت: مهم ‌ترین اشتراک دو جریان خوارج و گروه های تکفیری ریشه در فهم قاصر آنها از دین است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next