اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 4 ارديبهشت 1397| 9 شعبان 1439

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

تداوم و تحکیم انقلاب اسلامی به خاطر از خودگذشتگی نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است
حجت‌الاسلام خداداد طالبی در خطبه های نماز جمعه در مسجد بلال حبشی روستای لمر سفلی از توابع بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیات و روایات سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به روز پاسدار ، این روز را به همه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تبریک گفت و اظهار داشت : با حضور و زحمات این نیروهای با اخلاص همه توطئه ها و فتنه های دشمنان در نطفه خفه می شود و گزندی به ملت ایران نخواهد رسید
ظلم هیچ گاه پایدار نخواهد ماند
حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیات و روایات آغاز کرد و ضمن محکوم کردن حمله موشکی آمریکا ، انگلیس و فرانسه به کشور دوست و مسلمان سوریه ، گفت : این حمله موشکی یک‌ عمل ‌وحشیانه ‌و خلاف ‌حقوق‌ بشر است .
مدیریت زبان ضامن سعادت و خوشبختی انسان است
حجت الاسلام امام الدین اسدی ، امام جمعه اهل سنت روستای تی‌تک شهرستان تالش در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع النبی(ص) با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و گفت : مدیریت زبان ضامن سعادت و خوشبختی انسان است .
یاد و ذکر خدا مایه آرامش و اطمینان قلبی است
شیخ جمات مژده با بیان این که با کثرت ذکر چراغ عشق و محبت، روشن تر و شعله اش را پر فروغ تر می کند اضافه کرد: حقیقت اسلام این است که بنده الله تبارک و تعالی تمام زندگی خویش را در چهارچوب و دایره احکام اسلام سپری کند و همیشه به فکر و یاد خدا باشد و عظمت و محبت او را کاملاً در دل خود جای دهد.
نماز جمعه سنگر است و در آن خیر و برکات فراوانی است
شیخ حمزه کردی با بیان اینکه یهود در مواردی که نسبت به مسلمان ها حسادت می ورزید همین روز جمعه و نماز جمعه بود، افزود: در حدیثی است که الله تعالی این روز را سید الایام و سرور روزها قرار داده است و در حدیث شریف دیگری است که پیامبر(ص) می فرماید: روز جمعه فضیلتش از عید فطر و عید قربان هم بیشتر است.
زکات، نفس انسان را از بخل مصون می دارد
شیخ محمد کوزه گر گفت: پرداخت زکات فوائد و آثار زیاد و عظیمی دارد که برا ی شخص زکات دهنده و جامعه خیر وافر و رستگاری به همراه دارد، زکات نفس انسان را از بخل مصون می دارد و آن را بربخشش عادت می دهد.
اسلام به انسانها عزت می دهد/هدف از جنگ سوریه کمک به رژیم صهیونیستی است
ماموستااحمد مبارکشاهی گفت: اسلام به افراد خودعزت می دهد همانند بلال که برده ای بیش نبود که با مشرف شدن به دین اسلام ،پیامبر او را به موذن خود انتخاب نمود وتا قیامت اسم بلال بر سر زبانها باقی ماند.
ایمان آوردن حضرت خدیجه به اسلام، نشانه بارز مقام زن در اسلام است/تا زمانی که فلسطین اشغال شده است مسلمانان ذلیل هستند.
ماموستا اسامه مرادی گفت: ایمان آوردن حضرت خدیجه به عنوان اولین شخص به اسلام از نشانه های بارز جایگاه زن در اسلام است/ تا زمانی که قدس شریف در دست مسلمانان نباشد و در دست غیر مسلمانان باشد مسمانان ذلیل هستند و نباید بگویند ما عزت داریم.
حمله به مرزبانان و مدافعان مرزهاي كشور نهايت ذلت و زبوني است و عاملان آن هدفي جز ضربه زدن به امنيت كشور ندارند
مولوي سيد احمد عبداللهي گفت: مرزبانان كشور تنها براي امنيت ما تلاش مي كنند و اگر جانفشاني اين عزيزان نبود ما حتي اعمال و فرائض ديني خود را نمي توانستيم انجام دهيم.
مسجد الاقصي قبله جهاد ما مسلمانان است و وعده الهی که پیروزی اسلام بر یهود و نصارا است بزودی محقق خواهد شد
مولوي غلام نبي توكلي گفت: بیش از شصت سال است که مردم مظلوم فلسطین، براي آزادي اين سرزمين مقدس شهید، زندانی و جانباز می دهند و تا کنون خسته نشده اند و ان شاء الله بزودی همه مسلمانان در مسجد الاقصی نماز خواهند خواند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.