اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

مردم‌داری و خلق نیکو، نشانه مؤمن کامل است
امام جمعه اهل سنت سراوان گفت: مردم‌داری و خلق نیکو از نشانه‌های ایمان واقعی و از ویژگی‌های یک مؤمن کامل است؛ مسلمانی که در هر شرایطی، برخورد خود با دیگران را کنترل کند و طوری رفتار کند که هیچگاه موجب رنجش دیگران نشود، به ایمان واقعی رسیده است.
حسن اخلاق كامل كننده ايمان شخص است
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس سخنان پيش از خطبه نماز جمعه را به حقوق خانواده اختصاص داده و گفت: براساس آيات قرآن سرپرستي خانواده برعهده مرد خانه است و اين امربه معناي حكومت مردان بر زنان نيست بلكه اشرافيت يافتن مرد بر اساس موازين، احكام شرعي و حسن اخلاق با زنان و فرزندان است.
ایجاد اتحاد و برابری از اهداف بزرگ دین اسلام است
سخنران نماز جمعه روستای کوهستانی چنارلی شهرستان مراوه تپه گفت: ایجاد اتحاد و برادری در بین همه جوامع انسانی از اهداف بزرگ دین اسلام است.
صبر و پایداری رمز موفقیت امت اسلامی است
امام جمعه اهل سنت قازان قایه شهرستان مراوه تپه در استان گلستان گفت: اتحاد، همبستگی، صبر و پایداری رمز موفقیت امت اسلامی است.
مقام معظم رهبری به تمام معنا وجود خود را وقف اسلام کرده است/ دعای مردم کردستان پشت سر رهبری است
امام جمعه موقت سندج گفت: با وجود ناامنی‌هایی که در کشورهای منطقه وجود دارد، اما خوشبختانه ایران اسلامی از امنیت کامل و پایدار برخوردار است.
امام جعفر صادق(ع) متعلق به همه مذاهب اسلامی است
عالی زاده با بیان اینکه امام جعفر صادق(ع) متعلق به همه مذاهب اسلامی است گفت: ذریه ی صالحه ی این امام بزرگوار از طرف پدر به نبی مکرم اسلام و از طرف مادر به حضرت ابوبکرصدیق(رض) ختم می‌شود.
تقوا موجب رستگاری انسان در دنیا و آخرت می شود
ماموستا ملاعبدالله غفوری گفت: کسانی که در راه خدا زکات، صدقه و انفاق می کنند زمینه سعادت و خوشبختی خود را فراهم کرده اند و پاداش بسیار بزرگی نصیبشان می شود.
تربیت صحیح و اسلامی وظیفه شرعی والدین است
امام جمعه مسجد الزهرا اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: تربیت صحیح و اسلامی کودکان و نوجوانان و ترویج آموزه های اسلامی در بین آنان وظیفه شرعی والدین است.
حل مشکلات مردم استان در اولویت دولت قرار گیرد
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ابراز امیدواری کرد با اتحاد مردم و مسئولان، دولتی پرتوان تشکیل شود که نگاه ویژه ای به مردم کرمانشاه داشته باشد و حل مشکلات این استان در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد.
با وجود تحریمهای ناعادلانه آمریکا ، باید توانمندی دفاعی کشور برای مقابله با توطئه های دشمنان افزایش یابد
ماموستا عبدالقادر سهرابی امام جمعه مهاباد درخطبه های نماز جمعه اظهار داشت:موضوع گسترش آموزه های دین اسلام در خانواده ها مورد توجه قرار گیرد و برای تقویت بنیه دینی فرزندان و جلوگیری از گمراهی آنان، لازم است آموزش های لازم توسط خانواده ها و مدارس صورت گیرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next