اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

ما از رئیس‌جمهور محترم و اعضای شوراها کار می‌خواهیم؛ دوران شعار تمام شد
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه، به انتخابات ۲۹ اردیبهشت اشاره کرد و گفت: در هفته گذشته در شهرها و روستاهای ما انتخاباتی مهم به انجام رسید و مردم ایران باوجود مشکلات اقتصادی، فقر، بیکاری و بعضاً برخوردهای نامناسب بعضی از مسئولان، مردانه به میدان آمدند و بیش از ۴۱ میلیون نفر آرای خود را به صندوق ها ریختند و این کار قابل‌تحسین است. نماز جمعه مورخه 96/03/05 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1- ماه مبارک رمضان ۲-انتخابات هفتۀ گذشته» اختصاص داد.
شب‌نشینی‌هایمان در ماه رمضان را با دوری از معصیت همراه کنیم
خطیب جمعه رویدر گفت: شب‌نشینی‌هایمان در ماه مبارک رمضان را با دوری از معصیت همراه کنیم و بدانیم که ماه رمضان ماه بهره بردن از فرصت‌ها است.
رمضان بهترین فرصت برای تقویت بندگی است
خطیب جمعه اهل‌سنت بندرعباس گفت: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تقویت بندگی و رشد فضائل اخلاقی است.
مسلمانان در ماه مبارک رمضان "فقرا و نیازمندان" را فراموش نکنند
امام جمعه بانه گفت: ماه ضیافت الهی از ارکان دین اسلام بوده و روزه گرفتن و انجام فریضه الهی در این ماه مبارک بر همه مسلمانان واجب است.
مسلمانان باید در این ماه پر خیر و برکت فرصت را غنیمت بشمارند و دل‌های خود را از گناه پاک کنند
امام جمعه مریوان گفت: مسلمانان باید در این ماه پر خیر و برکت ضمن انجام واجبات نهایت استفاده را نیز ببرند و این فرصت را غنیمت بشمارند و دل‌های خود را از گناه پاک کنند.
دشمنان با ایجاد غفلت در خانواده ها به دنبال منحرف کردن فرزندان ایران هستند
امام جمعه سنندج گفت: امروزه دشمنان از طریق جنگ نرم به دنبال آن هستند که خانواده ها را دچار غفلت کنند تا جوانان را از دین اسلام منحرف و بنیان خانواده‌ها و مسلمانان را نابود کنند.
امضای قرارداد خرید تسلیحات برای کشتار و سرکوبی ملت های مسلمان مایه ننگ عربستان است/ فتح خرمشهر چیزی شبیه معجزه و عینیت واقعی دست خدا در یاری این ملت بود
ماموستا ملاعبدالله غفوری ماه مبارک رمضان فرصتی است که انسان برای خطاهایی که از روی غفلت و نسیان مرتکب شده از خداوند طلب مغفرت و آمرزش کند.
مردم با حضور در انتخابات وفاداریشان را به نظام جمهوری اسلامی ثابت کردند
امام جمعه مسجد جامع الخلیل اهل سنت شهرستان خاش گفت: مردم با حضور پرشور در انتخابات وفاداریشان را به نظام جمهوری اسلامی ثابت کردند بنابراین از دولتمردان انتظار می رود تا به وعدهای انتخاباتی خود عمل کنند.
حضور حداکثری مردم در انتخابات نشان دهنده وفاداریشان به نظام و ولایت است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر واقع در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات 29 ادیبهشت نشان داد که ملت ایران تحت تاثیر دسیسه های دشمنان قرار نمی گیرند و همواره پشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند.
ضرورت برخورد حکیمانه رئیس جمهور منتخب در ایجاد فضای وحدت و عمل در مسیر احقاق حقوق ملت ایران اعم از شیعه و سنی و دیگر اقوام
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ماه مبارک رمضان را در میان مسلمانان ماهی ارجمند و والا دانست و از این ماه به عنوان ماه رحمت، آزادگی و مغفرت نام برد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next