اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

قیام در برابر انحرافات مهمترین درس عاشوراست
امام جمعه اهل سنت قشم گفت: درسی که از قیام امام حسین (ع) برای ما حائز اهمیت است این است که همه انسانها باید در برابر انحرافات قیام کنند و اجازه ندهند جامعه به انحراف کشیده شود.
هیچ ظلمی دردناک تر از واقعه عاشورا تا کنون در جهان مشاهده نشده است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) گفت: هیچ ظلمی دردناک تر از واقعه عاشورا که بر امام حسین(ع) و اهل بیت ایشان روی داد تا کنون در تاریخ بشریت مشاهده نشده است.
اهل سنت ارادت قلبی به اهل بیت پیامبر (ص) دارند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، با تاکید بر ارادت قلبی اهل سنت به اهل بیت پیامبر (ص)، توصیه اکید مذهبی به ادای احترام خاص و ویژه به خاندان نبوی کرد.
واقعه تلخ کربلا "هیچ‌وقت" فراموش نمی‌شود
امام جمعه سنندج گفت: واقعه تلخ کربلا و ناراحتی شهادت امام حسین(ع) در درون هیچ مسلمانی خاموش و فراموش نمی‌شود.
مسلمانان با الگوگرفتن از حادثه کربلا در برابر "ظلم و ستم" ایستادگی کنند
امام جمعه دهگلان گفت: باید مسلمانان با الگو گرفتن از حادثه کربلا در برابر ظلم و ستم ایستادگی کرده و با حفظ "وحدت و اتحاد" بیشتر به دنیا ثابت کنند که اسلام دین خشونت نیست بلکه جبهه مقابل ظلم و ستم است.
برخی از جوانان و نوجوانان از روی ناآگاهی صلیب را که نشانه مسیحیت است بر گردن خود آویزان می‌کنند بدون آنکه بدانند به چه گناهی مرتکب شده‌اند
امام جمعه مریوان گفت: این نماد دشمنان در راستای از بین بردن افکار اسلامی ساخته شده و باید جوانان به‌جای تقلید از مُدهای غربی و بیگانه از سیره و روش زندگی صحابه رسول اکرم(ص) پیروی کنند چراکه در اینصورت رستگار دنیا و قیامت می‌شوند.
پیروی از سیره امام حسین(ع) سبب سعادت دنیا و آخرت می‌شود
امام جمعه موقت بانه گفت: محبت و دوستی با اهل بیت(ع) برای اهل سنت افتخار بوده چرا که حضرت رسول اکرم(ص) به رعایت این امر تاکید داشته است.
قلب سلیم از علم مفید نشأت می گیرد
شیخ احمد رضا کنعانی در خطبه های نماز جمعه گفت: قلب سلیم از طریق فهم صحیح و فهم صحیح از درک عمیق و درک عمیق از علم مفید نشأت می گیرد.
دنیا چندان متاعی نیست که با غرور به آن بتوان دلخوش بود
شیخ عبدالله سالمی در خطبه های نماز جمعه گفت: نباید دنیا ما را به خود مشغول کند و مایه غرور و غفلت ما بشود.
خداوند در مدح و ثنای اصحاب آیاتی را نازل کرد و به آنان مژده و بشارت بهشت داده بود
شیخ محمد قضاوتی در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: یاران و اصحاب رسول الله صلى الله عليه و سلم زحمات و تلاشها و جهاد و مجاهدتهای فراوانی برای دین خداوند انجام دادند و دین مبین اسلام را به بیشترین قسمت کره خاکی رساندند.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next