اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت هرمزگان مساجد اهل سنت آذربايجان غربي اعضاي شوراي برنامه ريزي و مشاوران دبير اعضاي شوراي برنامه ريزي و مشاوران دبير

آخرين شماره نشريات


نماز جمعه هاي اهل سنت

امام جمعه اهل سنت بندرعباس :
امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: چهره اسلام توسط افراد جاهل و نادان و دشمنان اسلام مخدوش جلوه داده شده در حالی که اسلام دین اعتدال و مهربانی و گذشت است.

امام جمعه اهل سنت سنندج :
امام جمعه اهل سنت سنندج گفت: ۹ دی ماه روز بصیرت و میثاق مردم با ولایت است و مردم ایران اسلامی در روز نهم دی ماه با اتحاد، انسجام، یکدلی، شجاعت، شهامت و پیروی از رهبر معظم انقلاب دشمن را مأیوس کردند و بر دشمنان پیروز شدند.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
توبه تغییر مسیر راه است و شوری در دل انسان به‌وجود می آورد که انسان به سوی خدا بازگردد و گناهان را ترک کند و اگر حق کسی یا حرامی را خورده است، به سوی صاحبانش برگرداند.

امام جمعه اهل سنت بوکان :
بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 عده‌ای سبب اغتشاش در کشور شدند و به این هم رضایت ندادند و به عاشورای حسینی اهانت کردند.

بسته خبری نماز جمعه های اهل سنت کشور ؛
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه شهرهای: سنندج، ارومیه، پاوه، سراوان، مهاباد، پیرانشهر، زاهدان، تایباد، آق قلا، بانه، دیواندره، چنارلی، نگین شهر، بندرعباس، بندرترکمن، گنبد کاووس، بوکان، ایرانشهر، اشنویه، سقز، سروآباد، سردشت، مریوان و دهگلان.

امام جمعه اهل سنت تايباد :
64 كشور عضو ائتلاف ضد داعش كه بزرگترين حاميان مالي و نظامي داعش در ميان آنها بودند اقدامي براي تقابل با اين گروه انجام ندادند.

خطيب نماز جمعه اهل سنت اين هفته خواف:
.

امام جمعه اهل سنت سروان :
مولوی سید عبدالصمد ساداتی در خطبه های نماز جمعه این هفته پاسخگویی در برابر خدا و خلق خدا را فلسفه دینداری بیان کرد و تاکید بر انجام وظایف و مسئولیت ها وپاسخگویی به حقوق یکدیگر را خاطر نشان ساخت.

امام جمعه اهل سنت نگین‎شهر :
امام جمعه اهل سنت نگین‎شهر گفت: مسئله سیاسی نماز جمعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اجتماع باشکوه نماز جمعه نمایش قدرت و وحدت مسلمانان است.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه به تأثیرات مخرب فضاهای مجازی در خانواده‌ها اشاره کرد و گفت: امروزه بسیاری از زنان و شوهران به‌واسطه فتنه فضای مجازی نسبت به یکدیگر دچار شک و گمان شده و در خیلی از موارد سبب فروپاشی کانون خانواده شده است.نمازجمعه مورخه 95/10/03 پاوه به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوعات «1-استفاده بهتر از زندگی 2-فرصت‌ها را غنیمت بدانیم 3-فتنه فضای مجازی باعث سست شدن بنیان خانواده ها شده است» اختصاص داد.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next