اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

عزت و اقتدار امت اسلام در سایه وحدت محقق می شود
شیخ حسن بازدار در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: امت اسلام باید با توجه به شرایط کنونی با تکیه بر مشترکات در راستای وحدت اسلامی قدم بردارد تا شاهد نا کامی دشمنان در توطئه های شوم آنها علیه اسلام باشیم
اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل یک اقدام مذبوح است
امام جمعه موقت بانه با اشاره به اینکه اعلام بیت‌المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل یک اقدام مذبوح است، گفت: اقدام خودسرانه و یک جانبه رئیس جمهور امریکا بسیار بی شرمانه بود و نشان داد که او غلام حلقه به گوش اسرائیل و یهود است.
سکوت دُوَل اسلامی در خصوص اقدام اسلام ستیزانه ترامپ مایه ننگ است
امام جمعه اهل سنت قروه سکوت دُوَل اسلامی در خصوص اقدام اسلام ستیزانه ترامپ را مایه ننگ دانست.
ترامپ با تصمیمی که گرفت قبر خود را کند
امام جمعه دیواندره با تأکید براینکه ترامپ با تصمیمی که گرفت قبر خود را کند، گفت: ترامپ لیاقت مسئولیت یک روستا را نیز ندارد چه برسد به ریاست جمهوری آمریکا!
قدس یک مطالبه فراگیر و مربوط به تمامی امت اسلام است
امام جمعه مریوان اظهار داشت: قدس یک مطالبه فراگیر و مربوط به تمامی امت اسلام است و اگر تمام مردان و زنان متدین با همدیگر متحد شده و اتحاد خود را حفظ نمایند اسرائیل نابود خواهد شد.
رئیس جمهور آمریکا بارها نشان داده با مسلمانان عناد دارد
امام جمعه سروآباد گفت: رئیس جمهوری آمریکا از زمان به قدرت رسیدن بارها با اقدامات و اظهارات سخیفانه خود نشان داده با اسلام و مسلمانان سر عناد و ستیز دارد پس به هر طریق ممکن قصد دارد مانع از گسترش آموزه های دین مبین اسلام در جهان شده و در بین مسلمانان تفرقه و اختلاف بیندازد.
سکوت برخی کشورهای اسلامی موجب افزایش جسارت رژیم صهیونیستی شده است
امام جمعه سقز گفت: سکوت برخی کشورهای مسلمان در برابر جنایات اسرائیل موجب شده است که این رژیم به خود جسارت دهد و در برابر مسلمانان قد علم کند.
روند نابودی رژیم اشغالگر اسرائیل شدت بیشتری گرفته است / اتحاد بیشتر دنیای اسلام راه حل مبارزه با این غده سرطانی و اقدامات شوم حامیان آنان است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با محکومیت اقدام گستاخانه و نسنجیده رییس جمهور آمریکا در اعلام قدس شریف بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: ترامپ و همفکران جاهل او این حرکت را عاملی برای تثبیت دائم جایگاه رژیم جعلی اسرائیل تفسیر کرده اند اما واقعیت میدانی این است که روند نابودی این غده سرطانی شتاب مضاعف گرفته و بزودی در چاهی که کنده اند خود خواهند افتاد.
فتنه های استکبار جهانی علیه جهان اسلام تنها با مقاومت و ایستادگی خنثی می شود
امام جمعه جوانرود با محکوم کردن اظهارات اخیر رییس جمهوری آمریکا گفت: فتنه های استکبار جهانی علیه مسلمانان تنها با مقاومت و ایستادگی مسلمانان خنثی می شود.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next