اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

براساس دین مبین اسلام باید با اتحاد ، همفکری و دلسوزی برای خدمت به مردم و جامعه گام برداریم
ماموستا امینی امام جمعه سردشت در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: ما باید در اعمال نیک از پیشینیان خود تقلید و اگر حتی یک دهم آنها را انجام دهیم خوب است.
گمان بد به یکدیگر و تهمت زدن موجب نفاق در بین انسانها می گردد
ماموستا عباس احمدی امام جمعه موقت بوکان نیز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: سوءظن یا شک به معنای گمان بد در مقابل حسن ظن به معنای گمان خوب است و دارای آثار مخربی است.
دشمنان ایران اسلامی با بدعهدی و حیله گری خود نشان دادند با اصل اسلام مخالفند
ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: از اول انقلاب تاکنون مردم جمهوری اسلامی ایران زیر بار ظلم نرفته اند و فشار و زور را تحمل نمی‌کنند.
مكتب رسول الله (ص) مكتب رحمت و كرامت انساني است و حق شفاعت ایشان مهم ترین موهبت الهی است
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس گفت: مكتب رسول الله (ص) مكتب رحمت و كرامت انساني است و حق شفاعت پیامبر گرامی اسلام، مهم ترین موهبت الهی است.
اهل سنت عشق و اردات خاصی به امام رضا (ع) دارند
امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن گفت: اهل سنت عشق و اردات خاصی به امام رضا (ع) دارند و اسم فرزندان خود را رضا می گذارند.
فلسطین مسئله‌ نخست دنیای اسلام است
امام جمعه دهستان قازان قایه شهرستان مراوه تپه گفت: فلسطین مسئله‌ نخست دنیای اسلام است و تمام مسلمانان جهان بر آزادی آن تاکید دارند.
حج مظهر اتحاد امت اسلامی است
مولوي سيد احمد عبداللهي اسكندر گفت: امروز مسلمان ها به اتحاد و اخوت اسلامی نیاز دارند تا استکبار نتواند مسلمان ها را تهدید نماید/ اگر آمریکاي جهانخوار علیه ایران اسلامی تحریم هایی را وضع می کند به خاطر این است که مسلمین در برابر آمریکا متحد نیستند.
امروز اگر راه باز بود باید علیه صهیونیست جهاد می‌کردیم/ تفرقه بین حکام جهان اسلام فرصتی برای هتاکی‌های اسرائیل شده است/ هدف از کمپین «نه به حج» عناد با اسلام است
امام‌جمعه اهل‌سنت بندرچارک با بیان اینکه اسرائیل سالهاست که جوانان مسلمان را شهید می‌کند و به زن و کودک رحم نمی‌کند گفت: امروز اگر راه باز بود باید علیه صهیونیست جهاد می‌کردیم.
خشکسالی و بی بارانی نتیجه عدم پرداخت زکات است
خطیب جمعه اهل سنت لشتغان با بیان اینکه باید همیشه برای کسب روزی حلال تلاش بکنیم گفت: خشکسالی و بی بارانی و بی آبی حاصل ندادن زکات اموال و دلیل ورشکستگی است.
ضرورت حفظ حرمت آبروی مسلمان یکی از آموزه‌های تربیتی اسلام است
امام‌جمعه اهل‌سنت بندرپل در خطبه‌های نمازجمعه با بیان اینکه اسلام بهترین دین تربیتی است خاطرنشان کرد: یکی از آموزه‌های تربیتی اسلام ضرورت حفظ حرمت آبروی دیگران است و دین اسلام تجاوز به آبروی دیگران را جزء بزرگ ترین گناهان میداند و خداوند برای کسانیکه آبروی دیگران را حفظ نمیکنند وعده عذاب الیم داده است.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next