اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

حملات تروریستی تهران "دور از اسلام و انسانیت" بود
امام جمعه دهگلان گفت: گروهک‌های تکفیری به ظاهر مسلمان و با نام اسلام هرکاری که دور از دین و شریعت اسلام باشد را به‌راحتی انجام می‌دهند.
حملات تروریستی تهران "هیچ مبنای شرعی و قرآنی" نداشت
امام جمعه سروآباد گفت: دشمنان در حملات تروریستی تهران نتوانستند به اهداف خود برسند و با شکست مواجه و در دنیا شرم‌سار شدند.
حملات تروریستی در دین اسلام هیچ جایگاهی ندارد
امام جمعه مریوان گفت: دین مبین اسلام "مخالف ظلم و ستم" است و امیدواریم که افراد تندرو به آغوش دین بازگردند و از کشتار انسان‌های بی‌گناه دوری کنند.
گروهک‌های تکفیری و وهابی بویی از آموزه‌های اسلام نبرده‌اند
امام جمعه موقت بانه گفت: گروهک‌های تکفیری و وهابی بویی از اسلام و دین اسلام نبرده‌اند چراکه دین اسلام، "دین رحمت و صلح" و مخالف کشت‌وکشتار افراد بی‌گناه است اما اینها در این راه و افکار خود هیچ ابایی ندارند.
مسئولان نظام با حامیان تروریسم "قاطعانه و حکیمانه" برخورد کنند
امام جمعه موقت سنندج گفت: تمامی مردم ایران و کردستان با این اقدامات از تروریسم و حامیان آنها در منطقه بیش‌تر متنفر شدند و این حرکت‌های کوردلانه نمی‌تواند مشکلی برای ایران درست کند چراکه نظام جمهوری اسلامی از بطن مردم است و خود مردم نیز پاسدار انقلاب هستند.
اقدامات تروریستی تهران شدیدا محکوم است/ کشتار مردم بی‌گناه با اقدامات تروریستی به اسم اسلام جنایت است
خطیب جمعه اهل‌سنت رویدر گفت: اقدامات تروریستی رخ داده در تهران به شدت محکوم است و باید گفت که عاملان این اقدامات تروریستی کوچک‌ترین ربط و نسبتی با اسلام و آموزه‌های الهی ندارند.
ایران پاسخ قاطعی به تروریست های داعش خواهد داد
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: ایران یکی از قدرت های منطقه است و پاسخ قاطعی به تروریست های داعش و ایادی استکبار جهانی خواهد داد.
ایران اسلامی از امنیت و اقتدار بالایی در جهان برخوردار است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با محکوم کردن حوادث تروریستی تهران گفت: ایران اسلامی از امنیت و اقتدار بالایی برخوردار است و دشمنان و ایادی وابسته به آنان بدانند این گونه حرکات هیچ تاثیری در اراده ملت ندارد.
عملیات تروریستی اخیر تهران حرکتی مذبوحانه برای ضربه زدن به اسلام بود
امام جمعه جوانرود با محکوم کردن عملیات تروریستی اخیر تهران گفت: این اقدام تروریستی حرکتی مذبوحانه در راستای ضربه زدن به اسلام و مسلمین بود.
عوامل حوادث تروریستی تهران مزدوران تفکر ضد اسلامی و تفاله های تحجر و جهالتند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه حوادث تروریستی روز چهارشنبه تهران را به شدت محکوم کرد و گفت: کسانی که چنین جنایاتی مرتکب می شوند مزدوران تفکر ضد اسلامی و تفاله های تحجر و جهالت هستند.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next