اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

نامزدهای انتخاباتی از تخریب همدیگر به ویژه در فضای مجازی بپرهیزند
امام جمعه بوکان گفت: 12 فروردین روزی است که مردم ایران به انقلاب اسلامی آری گفتند و اختلافات قومی و قبیله‌ای از بین رفت و سبب استقلال کشور و از بین رفتن حکومت طاغوتی شد.
سجده در برابر عظمت خداوند باعث دوری شیطان از انسان می‌شود
خطیب جمعه رویدر گفت: سجده در برابر عظمت خداوند و درک واقعیت‌های خلقت انسان باعث دوری شیطان از انسان می‌شود.
مسلمانان نباید عیب‌های یکدیگر را فریاد بزنند
خطیب جمعه اهل‌سنت بندرعباس گفت: مسلمانان نباید عیب‌های همدیگر را برملا کرده و فریاد بزنند.
مسؤولان امر اقتصاد تمام توان خود را برای تحقق فرامین رهبری بکار برند / انتخابات نظام را در مقابل نقشه‌های دشمنان واکسینه کرده است
امام جمعه اهل سنت بندرچارک با اشاره به اینکه انتخابات نظام را در مقابل نقشه دشمنان واکسینه کرده، تاکید کرد: مسؤولان امر اقتصاد تمام توان خود را برای تحقق فرامین رهبری در اقتصاد مقاومتی بکار برند.
حضور در انتخابات وظیفه شرعی و ملی است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: حضور و مشارکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است و آحاد مردم باید در این امر مهم و سرنوشت ساز شرکت کنند.
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت: پاوه، ارومیه، سنندج، کرمانشاه، ایرانشهر، روتنسر، مهاباد، دهگلان، نقده، سقز، سروآباد، پیرانشهر، بوکان، شاهین دژ و مریوان
اهتمام جدی برای عمل به پیام نوروزی مقام معظم رهبری
امام جمعه اهل سنت نقده اهتمام جدی برای عمل به فرمایش نوروزی مقام معظم رهبری را وظیفه همه مسئولان و مردم در سال جدید عنوان کرد.
جوانان باید از عقاید غلط و تفکرات تکفیری پرهیز کنند
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ با تاکید به اینکه جوانان ما باید آداب و سنت های پیامبر را پاس بدارند، گفت: جوانان ما باید با آن چیزی که امروز دشمن می خواهد این قشر را به کام مرگ و نابودی بکشاند، مقابله کنند.
توجه به منویات مقام معظم رهبری در سال جدید برای همه ضروری است
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه پاوه با اشاره به سخنرانی مشهد رهبر معظم انقلاب، بخصوص در بحث قاچاق؛ لزوم استفاده از منویات معظم له در سال جدید را برای همه ضروری دانست .
بهبود وضع اشتغال عامل حل دیگر مشکلات جوانان از جمله ازدواج است
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: بهبود وضع اشتغال که رهبر معظم انقلاب نیز در ابتدای سال به آن تاکید فرمودند، عامل حل دیگر مشکلات جوانان کشور از جمله ازدواج و مسکن است.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next