اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

منشأ بیشتر گناهان در انسان، حسادت می باشد
امام جمعه اهل سنت شهر گله دار گفت: منشأ بیشتر گناهان در انسان حسادت می باشد که آن هم نشات گرفته از بی ایمانی است.
بیت المقدس متعلق به مسلمین است
امام جمعه اهل سنت شیراز گفت: متاسفانه بعضی از کشورهای عربی نیز از این طرح حمایت کرده اند؛ این اعلام حمایت، باعث تاسف بسیاری از کشورهای اسلامی شده و ما نیز آن را به شدت محکوم می کنیم.
هدف اصلی از پرداخت زکات، تعالی انسان است
امام جمعه شهر خور لارستان گفت: هدف اصلی از پرداخت زکات صرفا کمک به نیازمندان نبوده بلکه تعالی بخشیدن به خود انسان و رساندن او به درجه رشد می باشد.
بسياري از كشورهاي دنيا هستند كه از امنيت ما محروم هستند و بايد قدر اين امنيت را دانست و براي پايداري آن تلاش كرد
سيد عبدالباعث قتالي گفت: در پديد آوردن امنيت همه شريك هستند چه مردم و چه مسؤلان و هريك مسؤليت دارند.
خداوند زندگی ابدی انسان را در قیامت و بعد از وفات قرار داده و زندگی دنیا را پلکانی برای رسیدن به هدف اصلی خلقت انسان یعنی رضایت و لقای خودش قرار داده است
مولوي عبدالکریم علی بائی گفت: هر انسانی باید بعد از چند زمانی که در این دنیا زندگی می کند روزی از دنیا برود. هیچ شخصیتی از این قاعده مستثنی نیست.
شکی نیست که با وحدت و اخوت پیروزی از آن امت اسلام خواهد بود
شیخ خلیل افرا گفت: مسلمانان پیروز خواهند شد به شرطی که وحدت و اخوت خودشان را حفظ و علیه یکدیگر نجنگند. کینه و عداوت و دشمنی را رها کنند و همگی چنگ به ریسمان الهی زده از تفرقه و جدایی دوری کنند شکی نیست که پیروزی از آن امت اسلام خواهد بو
دولت های مرتجع اسلامی در تداوم اشغال فلسطین دخیل هستند
شیخ حسن جاسمی در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: متاسفانه بعضی از دولتهای مرتجع اسلامی دست امید به سوی آمریکا دراز کرده اند تا اشغال گری فلسطین را حل و فصل کند.
ترامپ بداند که قدس پایتخت همیشگی فلسطین خواهد ماند/ وظیفه دولت است که به مشکلات مردم جنوب کشور رسیدگی کند
شیخ محمد فاروقی اظهار کرد: ملت همیشه بیدار اسلامی، خواب ترامپ برای انتقال سفارتش به قدس شریف را به کابوسی تبدیل خواهد نمود که هم آمریکا و اسرائیل و هم حاکمان سر سپرده آنها را برای همیشه محو و نابود خواهد کرد.
جسارت امریکا نشانه اختلاف و دودستگی ما مسلمانان است
شیخ حمزه کردی در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: روسیاهی برای این حاکمان ذلیل و خوار است که با سکوتشان از عمل رئیس جمهور امریکا اعلام رضایت کردند.
مسلمانان باید نقشه ها و فتنه های دشمن را بشناسند
شیخ جمعه عبداللهی گفت: مسلمانان باید نقشه ها و فتنه های پليد يهود و إسرائيل و امريكا را بشناسند. آنها اعداء و دشمنان اسلام و مسلمين هستند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next