اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

فریضه حج اقتدار و انسجام مسلمانان را به همراه دارد
امام جمعه اهل سنت پیرواش شهرستان آق قلا گفت: فریضه حج اقتدار، انسجام و وحدت را در بین مسلمانان جهان به همراه دارد.
ما باید به عنوان یک مسلمان نسبت به خانواده خود مسئولیت داشته باشیم
حجت الاسلام واثق صبوری در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای کوته کومه از توابع بخش لوندویل شهرستان آستارا با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و گفت : ما باید به عنوان یک مسلمان که در کشوری اسلامی زندگی می کنیم در خصوص خانواده خود مسئولیت پذیر باشیم و همانطور که خداوند در آیات متعددی از قرآن به صورت مستقیم و غیر مستقیم به رشد ابعاد معرفتی و اخلاقی خانواده‎ها توجه ویژه‎ای دارند ما نیز با پیروی از این آیات خانواده خود را از مصیبت های دنیا و عذاب سخت آخرت نجات دهیم.
در عصر حاضر دشمنان اسلام از طریق جنگ نرم بدنبال ایجاد فتنه هستند
امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن گفت: در عصر حاضر دشمنان اسلام از طریق جنگ نرم بدنبال ایجاد فتنه و از بین بردن اتحاد و همبستگی مسلمانان هستند.
در مراسم حج همه مسلمانان جهان متوجه می شوند پیام انقلاب اسلامی وحدت، انسجام و مبارزه با استکبار جهانی است
سخنران نماز جمعه روستای کوهستانی چنارلی در شرق استان گلستان گفت: در مراسم حج همه مسلمانان جهان متوجه می شوند که پیام انقلاب اسلامی همان وحدت، انسجام، صمیمیت و مبارزه با استکبار جهانی است.
هر کسی که از حرام الهی دوری کند خداوند روزی اش را زیاد می کند
سخنران نماز جمعه اهل سنت روستای ینقاق گالیکش افزود: ترس از خداوند متعال باعث افزایش رزق و روزی می شود در این رابطه هر کس از خداوند سبحان بترسد و از حرام و منکرات دوری نمایید روزی اش فرا می رسد، حتی از جایی که تصور نمی کند.
امسال بیش از 7 هزار نفر زائر از استان گلستان به حج تمتع مشرف می شوند
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: امسال بیش از 7 هزار نفر زائر از استان گلستان به حج تمتع مشرف می شوند و استقبال اهل سنت استان از سفر حج تمتع بی سابقه بوده است.
اسلام یک دین الهی برای تمام بشریت است
ماموستا حاصل بالقچی امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: اسلام یک دین الهی برای تمام بشریت است و نباید در هیچ نقطه ای از جهان اسلام درد و رنجی وجود داشته باشد و مسلمانان نباید آن را تحمل کنند بلکه باید در اسرع وقت به پا خیزند.
حج اثرات سودمند و ارزنده ای در اجتماع اسلامی است
ماموستا ابراهیم سرخابی امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: حج یک نوع عبادت جمعی است که علاوه بر اینکه پیوند استواری بین بنده و خداوند متعال به وجود می آورد، از جهات گوناگون اثرات سودمند و ارزنده ای در اجتماع اسلامی داشته باشد.
فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باید همواره نمود داشته باشد
امام جمعه کامیاران گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون جانفشانی ها و ایثارگری های زنان و مردان ایرانی است و باید فرهنگ ایثار و شهادت همواره در جامعه نمود داشته باشد.
مسلمانان در مراسم حج با اعلان برائت از مشرکین، نفرت خود را نسبت به استکبار نشان می دهند
ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: در مراسم معنوی حج از اقصی نقاط عالم مسلمانان با نژادها و زبان های خاص در کنار هم در یک سرزمین و در یک زمان اجتماع پیدا می کنند و این عبادت بسیار بزرگ را انجام می دهند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next