اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

روز عید روزی است که ازطرف جمهوری اسلامی اعلام می شود
شیخ ابراهیم محمدی: حضور شما در راهپیمایی اولا اطاعت از دستور ولی امراست و دوم ادای مقدار اندکی از دینی که در گردن ما نسبت به قدس شریف اولین قبله مسلمانان است
داعش و حامیانشان در منطقه و اجانب بدانند که سیلی های محکمتری صورت آنان را نوازش خواهد کرد
شیخ اسماعیل بازدار امام جمعه شهر بوشهر: عملیات غرور آفرین پرتاب شش موشک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مقر تروریستی وانهدام آن در دیرالزور سوریه را جواب محکمی به تهدیدهای گروهک تروریستی داعش دانست
نگاهي گذرا به خطبه هاي نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته اي که گذشت
گزيده اي مهم از خطبه هاي نماز جمعه اهل سنت: قشم، ارومیه، پاوه، بندرعباس، تالش، پیرانشهر، کرمانشاه، ایرانشهر، سنندج، اسدیه، بانه، گنبدکاووس، دهگلان، کامیاران، پرک، شاهین دژ، نخل نقی، بوکان، تایباد، مریوان، سهمو جنوبی، تکاب، خواف، نقده، اسالم، روانسر، کنگان، عسلویه، سردشت، سروآباد، سقز، عنبران و مهاباد
شهادت حضرت علی (رض) از مهم‌ترین حوادث تاریخ اسلام است
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه پاوه، به سفر نامبارک ترامپ به عربستان سعودی اشاره کرد و گفت: او در این سفر به سلمان وعده داد او را همراهی کند و سلمان هم محرمانه از قطر و ایران به‌عنوان دشمنان عربستان نام برد و اعلام کرد قطر باید ۴۰۰ تروریست ازجمله دکتر یوسف قرضاوی که رئیس علمای جهان اسلام است و خالد مشعل از سران حماس و رهبران چچن و غیره را تحویل کشورهایشان دهد تا تحت محاکمه قرار گیرند. نماز جمعه مورخه 26 خرداد 96 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه‌این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1- شبهای قدر را پاس بداریم ۲-مروری بر حوادث رمضان در طول تاریخ ۳-اشاره‌ای مختصر و چندباره به حوادث تروریستی 17 خرداد تهران» اختصاص داد.
تفکرات افراطی جایی در اسلام ندارد
امام جمعه اهل‌سنت بندرعباس با تاکید بر اینکه تفکرات افراطی جایی در اسلام ندارد گفت: کسانی که بنام اسلام مرتکب جنایات ضد انسانی می‌شوند بویی از ارزش‌های اسلامی نبرده‌اند.
شهادت امام علی (ع) یکی از تلخ ترین حوادث تاریخ اسلام است
امام جمعه اهل سنت قشم گفت: شهادت امیرالمومنین علی (ع) یکی از تلخ ترین حوادث تاریخ اسلام است که به دست یک فرد بی بصیرت و تکفیری به وقوع پیوست.
پرداخت زکات فطره تکمیل‌ کننده روزه و باعث قبولی آنست
شیخ عبدالستار حرمی ضمن بیان احکام شرعی در وجوب زکات فطر در خطبه های نماز جمعه این هفته نخل تقی زکات فطررا صدقه ی واجبی دانست که در آخر رمضان پرداخت می شود.
گروه های تکفیری بویی از اسلام نبرده اند و اهداف دشمنان اسلام را پیاده می کنند
حجت الاسلام عبدالحمید مومنی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد شیخ محله نقش بندی روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا سخنان خود را با آیاتی از قرآن کریم آغاز کرد و در خصوص مسائل شرعی وضو و نماز برای نمازگزاران احکامی را بیان نمود.
حضرت علی(ع) اسوه حق طلبی برای جهانیان است
امام جمعه کامیاران گفت: سیره والای امیر المومنین علی(ع) سرشار از درس های بزرگی برای همه عدالت خواهان و حق طلبان جهان است و ما مسلمانان باید به این مهم توجهی همیشگی داشته باشیم.
امام علی(ع) الگوی عدالت خواهی و ایثارگری برای همه مسلمانان است
امام جمعه موقت سروآباد گفت: تاریخ صدر اسلام بیانگر رشادت ها و مردانگی های امیرالمومنین علی(ع) است و ایشان الگوی عدالت خواهی و ایثارگری برای همه مسلمانان در تمامی اعصار به شمار می آیند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next