اهل سنت

Picture Gallery

اعضاي شوراي برنامه ريزي و مشاوران دبير ديدار ائمه جمعه اهل سنت و تشيع سراسر کشور با مقام معظم رهبري مساجد اهل سنت آذربايجان غربي مساجد اهل سنت آذربايجان غربي

آخرين شماره نشريات


نماز جمعه هاي اهل سنت

امام جمعه اهل سنت نقده :
کشورهای غربی برای ایجاد تفرقه هماهنگ می‌کنند که این مایه ننگ و ذلت است.

امام جمعه اهل سنت شاهین دژ :
پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد(ص) ریشه جهل و نادانی را از آسیب های بزرگ اجتماعی بشریت می پنداشتند لذا رمز موفقیت و سربلندی شخص و جامعه دوری از جهل و نادانی است.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
مسلمانان اعم از سني و شيعه در استان آذربایجان غربی ضرورت وحدت را به خوبي احساس کرده و در توسعه آن همدل هستند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه :
برادران اهل سنت همدوش اهل تشیع در رخدادهای انقلاب اسلامی علیه نظام ستم‌شاهی و طاغوت زمان قیام کردند و نقش مهمی در به ثمر رسیدن اهداف انقلاب و استحکام پایه‌های نظام داشتند که در جای خود شایسته تحسین است.

امام جمعه سنندج :
امام جمعه سنندج با بیان اینکه جوانان ایران اسلامی از وطن، آداب و ناموس مسلمانان حفاظت کردند، گفت: خداوند متعال از صدر اسلام جوانان پاکی را برای حاکمیت دین و وطن توفیق داده و با شجاعت آنها پرچم اسلام را بر بت‌پرستی بلند کردند.

امام جمعه دهگلان :
ماموستا یدالله محمدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دهگلان ضمن تسلیت واقعه دردناک آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو گفت: این واقعه تلخ و شهادت آتش‌نشانان را به همه مردم ایران اسلامی تسلیت عرض می‌کنم.

امام جمعه بانه :
رسالت روحانیون در جامعه ترویج اسلام و دین است؛ نباید به ابزارهای دشمنان اجازه بدهند که مانع کار آنها شود و باید در ترویج دین و هدایتگری جامعه حضور فعالی داشته باشند.

امام جمعه مریوان :
سنت الهی «صله رحم»، وظیفه‌ای اخلاقی است که باید مورد توجه همه امت مسلمان ایران اسلامی باشد.

امام جمعه موقت بوکان :
یک مسلمان باید چه با مسلمان و چه با غیر مسلمان رفتاری خوب و شایسته اسلامی داشته باشد و همواره با دوستی با هم رفتار کنند چون این امر در آیات و احادیث هم مورد تاکید خداوند و پیامبر اکرم(ص) قرار گرفته است.

امام جمعه موقت مهاباد :
استعمارگران ستمگر و از خدا بی خبران مردم جهان اسلام را زیر سلطه خودشان نابود کرده‌اند و با ریختن بمب بر روی خانه‌های مسلمین در سوریه، افغانستان، یمن و فلسطین آوارگی و گرسنگی را در میان مسلمانان به وجود آورده‌اند و ده‌ها مکان عمومی مقدس را به نام آزادی و دفاع از مردم مسلمان تخریب کردند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next