اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

فاطمه زهرا (س) سرور زنان عالم و نمونه بارز و کامل یک زن مسلمان است /جامعه ایرانی جامعه ای دیندار و پایبند به ارزش های اسلامی است
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ گفت: انقلاب اسلامی نشان داد که جامعه ایرانی جامعه ای دیندار و پایبند به ارزش های اسلامی است.
ولایت فقیه مهمترین عامل ایجاد وحدت ملی است
امام جمعه پیرانشهر گفت: ولایت فقیه و وجود رهبر معظم انقلاب مهمترین عامل ایجاد وحدت ملی است.
اتحاد و اتفاق از مسائل اساسی کنونی جهان اسلام است
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: اتحاد و اتفاق از مسائل اساسی کنونی جهان اسلام است.
تکمیل ایمان، با اعتقاد به وحدانیت الله و رسالت پیامبر (ص) امکان پذیر است/ لزوم پیگیری بودجه ی احداث بیمارستان روانسر
ماموستا ملا عبدالله غفوری در خطبه های نماز جمعه این شهرستان خواستار توجه مسئولین به وضعیت معیشتی و مطالبات مردم استان کرمانشاه شد.
علت اصلی تفرقه و اختلاف مسلمانان گناه و معصیتی که انجام می دهند
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز، به سیره و اخلاق سلف صالح اشاره و با بیان این که گذشتگان وقتی دچار مشکلی می شدند اول خود را سرزنش و بعداً اطرافشان را بررسی می‌کردند، گفت: سلف صالح مثل ما فکر نکرده‌اند و بسیار پایبند و مقید بوده‌اند؛ در شرح‌حال آن‌ها آمده است هرگاه یکی از آنان دچار مشکلی می‌شد و یا به مصیبتی گرفتار می‌آمد، قبل از هر چیز و هرکس خود را سرزنش می‌کرد و می‌گفت: چرا به این مصیبت دچار شدم؟ آیا گناهی مرتکب شده‌ام و یا اشتباهی انجام داده‌ام که این‌گونه خود و خانواده‌ام گرفتار شده‌ایم؟نماز جمعه مورخه 95/11/29 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1-آلام و درد مسلمانان 2-امید و خوشحالی به آینده» اختصاص داد.
جوانان برای رستگاری در دنیا و آخرت اصحاب کهف را الگوی خود قرار دهند
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: جوانان اگر می خواهند در دنیا و آخرت رستگار شوند اصحاب کهف را الگوی خودشان قرار دهند زیرا جوانان اصحاب کهف با ایمان به خدا رستگار و هدایت شدند.
حفظ اتحاد و یکپارچگی نیاز مهم جامعه اسلامی است
امام جمعه اهل سنت خاش گفت: در شرایطی که دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و کشور بسیج شده اند مهمترین عامل برای خنثی کردن نقشه های شوم آنان تقویت وحدت و همدلی است.
به پُست و مقام خود مغرور نشوید و در انجام آن امانت دار باشید
امام جمعه موقت سروآباد در خطبه های این هفته نماز جمعه سروآباد با اشاره به آغاز هفته سلامت همزمان با اولین روز اسفند ماه افزود: در این مدت در حوزه سلامت و بهداشت خدمات چشمگیری به مردم این شهرستان شده است.
پیمانکار بیمارستان جدید دهگلان نسبت به حل مشکلات سریعتر اقدام کند/ مسلمانان باید شکر گزار نعمتهای الهی باشند
ماموستا یدالله محمدی امام جمعه دهگلان در خطبه های نماز جمعه امروز دهگلان در مسجد جامع این شهربا اشاره به مشکل بیمارستان جدید دهگلان گفت: با پیمانکار درمورد مشکلات ظاهری بیمارستان صحبت شده و قرار است هرچه سریعتر مشکل را رفع و تحویل دهد.
شرایط را برای ازدواج آسان جوانان فراهم کنیم
ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه های نماز جمعه این هفته سنندج افزود: افزایش سن ازدواج، باعث انحراف جوانان و به دنبال آن ایجاد فساد در جامعه می شود؛ بنابراین نیاز است همه، حساسیت بیشتری نسبت به این قضیه داشته باشیم.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next