اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

حجاب مانع گمراهی و خودنمایی و حافظ حرمت است
امام جمعه اهل سنت چنارلی، گفت: نعمت امنیت و آرامش که حاصل تلاش و جانفشانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است را باید سپاس گفت و از خداوند شکرگزاری نمود.
در عصر حاضر اتحاد همه فرق اسلامى امری ضروری است
خطیب اهل سنت آق قلا گفت: امروز مساله وحدت براى مسلمين يك نياز قطعى است که باید در راستای تحقق آن حرکت کنند.
وحدت ملی و انسجام اسلامی نشان دهنده عزت و پایداری مسلمانان است
امام جمعه موقت اهل سنت بندرترکمن گفت: پايبندی به ضرورت اتحاد ملی و لوازم آن گام نخست در تقويت وحدت و همگرایی امت اسلامی است.
استکبار و رژیم صهیونیستی در برابر ملت مقتدر ایران عددی نیستند
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ گفت: به پاس وحدتی که داریم عملا نشان داده شد که استکبار و رزیم صهیونیستی در برابر ملت مقدر ایران عددی نیستند.
وحدت و انسجام مسلمانان مانع از سوء استفاده دشمنان می شود
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: تلاش امروز دشمن ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسلمانان است به طوری که از طریق دامن زدن برخی موضوعات جزیی به دنبال ایجاد شکاف بین مذاهب و فرق اسلامی است که ما مسلمانان باید هوشیار باشیم.
باید همیشه محافظ ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: در قبال همه ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قطره قطره خون شهدا ریخته شده لذا باید پاسدار این ارزش ها باشیم.وی با تاکید بر ایجاد وحدت بین مسلمانان افزود: شهرستان تکاب رنگین کمان و نماد وحدت است.
وحدت یک شاخه مهمی از عبادت خداوند و دستور خداوند متعال است
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: وحدت یک امر حاشیه ای در اسلام نیست بلکه در بطن اسلام است و در آیات مختلف و متعدد آمده است که همه اقوام زبان ها، نژادها و مذهب ها باید به ریسمان خداوند تمسک جویند.
امیدواریم روزی سازندگان مواد شیمیایی از مردم حلبچه عذرخواهی کنند / مردم کُرد، "حلبچه" را فراموش نکنند
خطیب‌جمعه پاوه در خطبه‌های امروز نماز جمعه، سال ۹۵ را سالی سراسر ظلم و جفا نسبت به مسلمانان دانست و گفت: سال ۹۵ از دیدگاه بنده سالی پر از محنت و زحمت و ظلم و بی‌عدالتی نسبت به تمام بشریت و خصوصاً مسلمانان بود. نماز جمعه مورخه 27 اسفند ماه به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1-بهار فصل نو شدن است 2-سالی که گذشت ۳-یادی از حلبچه» اختصاص داد.
کسب و کار حلال را در جامعه اسلامی توسعه دهیم/ توجه به آموزه‌های اسلامی در هر زمینه‌ای ضروری است
امام جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس گفت: کسب و کار حلال ریشه تحقق عدالت در جامعه است و باید آن را توسعه دهیم.
به برکت نظام جمهوری اسلامی زمینه تحصیل برای همگان فراهم شده است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی زمینه تحصیل برای همگان به طور یکسان فراهم شده و جوانان و نوجوانان باید از این فرصت بدست آمده برای فراگیری علم و دانش به خوبی استفاده کنند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next