اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 3 خرداد 1397| 10 رمضان 1439

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

اقدام برخی کشورهای عربی از جمله عربستان در آزاد سازی واردات مشروبات توهین به مقدسات دینی است
حجت الاسلام عبدالحمید مومنی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد شیخ محله نقش بندی روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان به بیان فضایل این ماه پرداخت و گفت : ماه رمضان ماه نزول قرآن و از شریف ترین ماه های اسلامی است که در های رحمت خداوند متعال به روی مومنان باز می شود و درهای دوزخ بسته می شود .
ماه رمضان بهترین فرصت برای تلاوت آیات نورانی حق و مناجات با خدا و دعا به درگاهش می باشد
حجت الاسلام یونس فاروقی در خطبه های نماز جمعه در مسجد شیخ بلال فاروقی بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و گفت : همه ما باید قدر نعمت دین و هدایت را بدانیم و برای شکرگزاری و مطلوب کردن این نعمت بزرگ تلاش کنیم .
جسارتهای رییس جمهور شیطان صفت امریکا را جواب خواهیم داد
امام جمعه دهگلان با بیان اینکه ملت ایران با اتحاد و هبستگی خرمشهر را آزاد کردند، گفت: امروز نیز در جریان برجام که تمامی دنیا علیه مملت ایران قصد جفا کرده اند با اتحاد و همبستگی بازهم جسارت های رییس جمهور شیطان صفت امریکا را به اذن پروردگار جواب خواهیم داد.
بر همه مسلمانان فرض است که در مقابل آمریکا بایستند
امام جمعه موقت سروآباد گفت: مردم سروآباد به ایرانی بودن خود افتخار می‌کنند و این انتظار را از استاندار بومی استان داریم که در راستای آبادانی و رفع مشکلات این شهر هرچه بیشتر تلاش و اهتمام ورزند.
اعلام رسمی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل مصداق کامل نقض حقوق بشر است
امام جمعه مریوان با بیان اینکه اعلام رسمی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل مصداق کامل نقض حقوق بشر است گفت: سکوت مجامع جهانی در قبال این جنایت و همچنین بی غیریتی ملل اسلامی بویژه کشورهای عربی داغی بسیار بزرگ است که ما به سهم خود باید نسبت به این کشت و کشتار واکنش نشان دهیم.
معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل قلب جهان اسلام را به درد آورد
امام جمعه کامیاران با بیان اینکه قدس شریف قلب عالم اسلام و قبله اول مسلمانان و پایتخت فلسطین وجایگاه انبیاء است، گفت:‌ معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل قلب جهان اسلام را به درد آورد.
مردم بانه در شرایط سخت همیشه پشتیبان نظام بوده‌اند/ مسئولان برای رفع مشکل امروز بانه چاره‌اندیشی کنند
امام جمعه شهر بانه با بیان اینکه مردم بانه در شرایط سخت همیشه پشتیبان نظام بوده‌اند به وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم این شهر به واسطه بسته شدن مرز اشاره کرد و گفت: شرایط امروز پیش آمده واقعا حق مردم این شهر ولایت‌مدار و انقلابی نیست.
دشمنی رژیم غاصب اسرائیل با مسلمانان ریشه تاریخی دارد/ رمضان ماه پیروزی مسلمانان است
امام جمعه سنندج با اشاره به کینه تاریخی رژیم صهیونیست از مسلمانان گفت: از خداوند متعال می‌خواهیم که دشمنان اسلام به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی شکست و به عبرتی برای تاریخ تبدیل شوند.
آمریکا سرمنشاء تمام جنایات‌در جهان است
امام جمعه سقز گفت: امریکا سرمنشاء تمام جنایات در جهان است و جنایات آمریکا و اسرائیل در به خاک و خون کشیدن مردم مسلمان فلسطین برکسی پوشیده نیست.
اگر مسلمین در مورد قدس کوتاه بیایند مستکبران به مکه و مدینه نیز دست درازی خواهند کرد
امام جمعه دیواندره گفت: مهم ترین راه پیشبرد اهداف مسلمانان حفظ وحدت و برادری است تا بتوانند با این ابزار قدرتمند در مقابل توطئه دشمنان بایستند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.