اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

آمریکای ظالم و مدعی حقوق بشر خود حامی تروریست ها و گروه های تکفیری است
ماموستا سلام امینی، امام جمعه سردشت در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: آمریکا با ادعاهای واهی خود را حامی حقوق بشر معرفی می‌کند در حالی که کاملا بر عکس است و خود یک حاکم ظالم، حامی تروریست و مدافع و خلق کننده آنهاست.
سردمداران آمریکا همیشه خصومت خود را با ملت ایران نشان داده اند
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: یهود دشمن تاریخی مسلمانان است و همواره دشمنی خود با اسلام و مسلمین را از زمان صدر اسلام تاکنون نشان داده است.
مسلمانان از مذاهب مختلف به عنوان امت واحده در برابر دشمنان دین اسلام خواهند ایستاد
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: دشمنان دین اسلام به دنبال این هستند تا ملت و آینده آنها را به نابودی بکشانند که تنها راهکار مقابله با این توطئه ها، اتحاد، همدلی و صفوف واحده است و باید در حفظ آن کوشا باشیم.
آمریکا دشمن بشریت و حامی تروریست ها و گروه های افراطی در جهان است
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر اینکه تروریست خواندن سپاه توسط ایالات متحده آمریکا عواقبی برای این کشور دارد، اظهار داشت: در این رابطه بی‌تردید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیکار ننشسته و به منافع این کشور در دنیا ضربه می‌زند.
تنها راه مقابله با زیاده خواهی های آمریکا، مقاومت و ایستادگی است
ماموستا عبدالقادر بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه مقاومت و ایستادگی را تنها راه مقابله با آمریکا بیان کرد و اظهار داشت: مردم و مسئولان وظیفه دارند در این برهه از زمان با بصیرت و آگاهی کامل در برابر توطئه های استکبارگران ایستادگی کنند.
ملت ایران با اتحاد و یکپارچگی جواب خصومت و تهدیدهای آمریکا را خواهند داد
ماموستا ابراهیم سرخابی، امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: ترامپ همیشه نابخردانه حرف می زند و ممکن است تصمیماتی در مورد برجام اتخاذ کند، ولی ملت ایران با همه دشمنی ها و خصومت های آمریکا آشنا هستند.
مردم بصیر و فهیم ایران اسلامی با وحدت جمعی همواره پشتیبان دولت و نظام هستند
ماموستا عبدالله محمودی، امام جمعه موقت اشنویه در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: قراردادن نام سپاه در لیست سیاه کاری نابخردانه و جاهلانه است.
نظام استکباری و صهیونیسم با ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی، درصدد ضربه زدن به اسلام است
ماموستا ملاقادر سهرابی، امام جمعه مهاباد در خطبه های نمازجمعه اظهار داشت: هدف دشمن از ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی، ضربه زدن به اسلام است.
دشمنی آمریکا نسبت به ایران ثابت شده است و قابل اعتماد نیست
ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده، امام جمعه بوکان در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: آمریکا با بدعهدی در برجام دورویی خود را بیشتر ثابت می‌کند هر چند که هیچ وقت با ایران اسلامی و ملت ایران راست نبوده‌اند و همیشه درصدد فریب و حیله هستند.
رسول اکرم (ص) مامور تبلیغ و رسانیدن دین اسلام به جهانیان بود
شیخ جمات مژده در خطبه های نماز جمعه گفت: بخاطر دین و عقیده می توان از هر مشکلی گذشت و موفق شد رسول خدا و یاران با وفایش چنین کردند و امروز دین مبین اسلام در اثر این حرکت در سرتا سر دنیا منتشر شده است و آواز الله اکبر بر تارک این جهان طنین انداز است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next