اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

مردم در جریان انتخابات به تبلیغات رسانه‌های معاند و بیگانه توجهی نکنند
امام جمعه دهگلان گفت: شیعه و سنی در کردستان همیشه به دشمنان ثابت کرده‌‌اند که در دین مقدس اسلام اختلاف و دودستگی هیچ‌گونه معنایی ندارد.
مومن واقعی هیچ‌گاه برای خداوند خالق شریک قرار نمی‌دهد
امام جمعه مریوان گفت: توحید یکی از اصول دین است و کسانی که به آن شک دارند هیچ‌گاه گناه آنان بخشیده نمی‌شود مگر توبه کنند و از اشتباه خود بازگردند. ایمان و اعتقاد راسخ به حق تعالی سبب می‌شود که انسان‌ها در دوران عمر زندگی خود به فکر هم‌نوعان خود باشند و از راه راست تخطی نکنند.
مردم در انتخابات اصلح‌ترین و کارآمدترین رئیس جمهور را انتخاب کنند
امام جمعه موقت بانه گفت: باید همه مردم ایران اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری از منویات رهبر معظم انقلاب پیروی و با شناخت و تحقیقات لازم شخص متعهد، صادق و دلسوز را انتخاب کنند.
دشمنان بدانند که اسلام دین نجات بخش می باشد و روزی تمام جهان را خواهد گرفت
امام جمعه سقز گفت: امروز متاسفانه دشمنان با حیله های مختلف در صدد آن هستند که چهره اسلام را مخدوش کنند که انشالله هرگز نمی توانند نقشه خود را عملی کنند چون خداوند پشتیبان اسلام و مسلمین است.
سالم ترین انتخابات در ایران اسلامی برگزار می شود
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر واقع در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: سالم ترین انتخابات در ایران اسلامی برگزار می شود به طوری که مردم در تعیین سرنوشت خودشان نقش اساسی دارند.
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت: سنندج، پاوه، کرمانشاه، پیرانشهر، قشم، ارومیه، بندرعباس، گرگان، ایرانشهر، دیواندره، سقز، کلاله، شاهین دژ، توماج، روانسر، چنارلی، دهگلان، کرند، نقده، بندرترکمن، بوکان، فراغی، سردشت، تکاب، مهاباد، گنبدکاووس، بانه و مریوان
خداوند متعال درهای توبه را بر روی بندگانش بازگذاشته است
سخنران مسجد اهل سنت ابوحنیفه گرگان گفت: مومنان با توجه به معصوم نبودن شان همیشه در معرض انجام خطا و اشتباه قراردارند از این رو خداوند متعال درهای توبه را بر روری بندگانش بازگذاشته است تا استغفار کرده و بابت گناهان انجام داده ابراز پشیمانی کند.
نماز جمعه قانونی است که در دین اسلام برای تخفیف وتبصره گناهان تدوین شده است
مدیر مدرسه خاتم الانبیاء شهر فراغی گفت: نماز جمعه در واقع قانونی است که در دین اسلام برای تخفیف وتبصره گناهان تدوین شده است و کسی که دو نماز جمعه را پشت سرهم بخواند گناهان صغیره یک هفته او گذشته می شود.
تخریب برادر دینی امری ناپسند در جامعه است
سخنران نماز جمعه اهل سنت روستای چنارلی گفت: بعضی از اشخاص برای رسیدن به اهداف خویش در انتخابات دست به تخریب رقیب و برادر مسلمان دینی خویش می زنند و آبروی وی را از بین می برند که عمل بسیاز ناپسندی در جامعه اسلامی است.
آسایش و رفاه موجود در کشور از نعمت های بزرگ الهی است
سخنران نماز جمعه اهل سنت بندرترکمن گفت: آسایش و رفاه موجود در کشور را از نعمت های بزرگ الهی است و به شکر خدواند متعال بهترین امنیت و آسایش در کشور برقرار است و مردم متنعم از نعم دنیوی هستند، ولی برای رسیدن به نعمت های بی پایان بهشتی تلاش مضاعف کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next