اهل سنت

Picture Gallery

مراسم عمامه گذاري طلاب اهل سنت مساجد اهل سنت گلستان

آخرين شماره نشريات


نماز جمعه هاي اهل سنت

امام جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس :
شیخ امامی گفت: نبی مکرم اسلام(ص) باید الگوی همه ما مسلمانان در زندگی باشد و میتوانیم در هر مسئله و موضوعی به رفتار و سیره ایشان مراجعه کنیم.

امام جمعه سقز با اشاره به ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی:
امام جمعه سقز گفت: مسلمانان باید بدانند که تنها با تکیه بر آموزه های الهی می توانند بر مشکلات غلبه کنند و مسیر دین والاترین مسیر است.

بسته ویژه خبری ؛
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت: پاوه، پیرانشهر، ارومیه، بندرعباس، زاهدان، ایرانشهر، خنج، گرگان، گنبدکاووس، سروآباد، بیجار، بوکان، سنندج، روانسر، مهاباد، مریوان، دیواندره، اشنویه، دهگلان، بانه، خاش، بندرترکمن، چنارلی و سقز

مولوی محمدعثمان در مراسم نماز جمعه اهل‌سنت خاش :
مولوی محمدعثمان با اشاره به درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، ضمن بیان خدمات این شخصیت برجسته‌ی سیاسی کشور، دوران ریاست جمهوری وی را «دارای برخی کاستی‌ها» دانست.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه :
خطیب جمعه پاوه در خطبه های نماز جمعه، بیان سخنی از حضرت علی (ع) پرداخت و گفت: علی (ع) می‌فرمایند: همواره در مال و حال و صحت جسم پایین‌تر از خود را بنگرید و در سه چیز بالاتر از خود را نگاه کنید و به دنبال کسب آنها باشید که عبارتند از 1- علم و دانش 2- تقوی، دین و خداپرستی 3- اخلاق و فضایل . نماز جمعه مورخه 95/10/24 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوعات «1-فرصتی که در اختیار ماست 2-چند جمله از مردان بزرگ 3- چند یادآوری خیر» اختصاص دادند.

خطیب اهل سنت بندر ترکمن :
اهمیت نیکی به والدین از آنجا مشخص می شود که خداوند کریم بعد از دستور به توحید و یکتاپرستی به احسان به والدین سفارش می کند.

امام جمعه اهل سنت چنارلی :
رسول الله (ص) در آخرین وصیتش مسلمانان را از ترک و کوتاهی درباره نماز بر حذر داشتند.

امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس :
بار دیگر ستاره ای درخشان از آسمان روحانیت مبارز ایران و جهان افول کرد و ملت بزرگ ایران و همه آزادی خواهان جهان را در عزا و ماتم قرار داد.

امام جمعه اهل سنت جامعه المصطفی گرگان :
ارادت و محبت به امام، رهبری و داشتن روحیه جهادی در کارنامه درخشان آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.

امام جمعه موقت سروآباد :
آیت الله هاشمی رفسنجانی برای عزت و اعتلای این نظام و انقلاب زحمات و تلاش های زیادی را کشید و در دوران رژیم طاغوت شکنجه ها و سختی های بسیاری را تحمل کرد و تشیع میلیونی پیکر ایشان نشان از جایگاه مردمی و نقش وحدت آفرین این بزرگ مرد تاریخ انقلاب اسلامی داشت.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next