اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

توسعه کردستان در گرو توجه بیش از پیش به حوزه کشاورزیی است
امام جمعه سقز گفت: کشاورزی یکی از محورهای توسعه در استان کردستان است و هرچه در این عرصه از شیوه های نوین برای تولید محصولات و خدمات بهره ببریم راه را برای ایجاد هرچه بیشتر اشتغال های پایدار در استان و کشور هموار می کنیم.
تصویب تحریم های جدید علیه ایران، دشمنی نظام استکباری آمریکا علیه اسلام را نشان داد
ماموستا ابراهیم سرخابی امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: گروه های تکفیری و تروریست ها مطمئنا از بین خواهند رفت و مسلمانان اجازه گسترش افکار چنین گروه هایی را نخواهند داد.
تروریست های دروغین و کثیف بویی از اسلام و انسانیت نبرده اند
ماموستا جلال مرادی امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: تروریست ها منتسب به اهل سنت و اسلام نیستند چرا که مبانی اسلام با کشتن و ریختن خون ناحق مسلمانان سازگار نیست و حفظ امنیت و آزادی انسانها همیشه مورد توجه دین اسلام بوده است.
پیروان مذاهب مختلف با اتحاد وهمدلی اجازه ندهند گروه های تکفیری به ادیان واقوام جسارت و توهین کنند
ماموستا حاصل بالقچی امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: شرق و غرب علیه اسلام متحد شدند و همگی با عناوین و توسط گروهک های مختلف عملیات انتحاری و جنایتکارانه انجام می دهند و در حال صدمه زدن به مسلمانان هستند.
سبب برتری و فضیلت انسان نزد خدا فقط رعایت تقوا است/ مسلمانان فرصت لیالی قدر را غنیمت شمارند
ماموستا ملا صلاح نیرومند امام جمعه موقت اشنویه در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: در این ماه بندگی مردم را به رعایت تقوا و بندگی اللّه توصیه میکنم و امیدوارم با دعای خیر در حق همدیگر مشکلات عمومی مردم رفع گردد.
امام علی (ع) نمونه کامل شجاعت، سخاوت و عدالت بود/ مسلمانان با تکیه بر دین اسلام اتحاد خود را حفظ کنند
حاج ماموستا بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه با شرح عظمت شب قدر اظهار داشت : در این شب رحمت و مغفرت الهی نازل می شود و مسلمانان با صیقل دادن روح خود به درگاه حضرت حق بیشتر نزدیک می شوند.
حضرت علی(ع) برای تداوم اسلام از هیچ تلاشی دریغ نکرد
امام جمعه موقت بوکان در خطبه های نماز جمعه ضمن تسلیت شهادت حضرت علی(ع) اظهار داشت: حضرت علی (ع) انسانی عادل و آگاه به امور اجتماعی و سیاسی زمان خویش بود و همین خصوصیات سبب خاص بودن ایشان است.
مردم با حضور گسترده در روز قدس، جلوی دست درازی استکبار به امت اسلامی را خواهند گرفت
ماموستا محمد واوی امام جمعه موقت سردشت در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: مسلمانان به امر قرض الحسنه توجه کنند چرا که تاجر واقعی کسی است که در راه خدا انفاق و بخشش می کند.
شب قدر فرصتی طلایی برای عبادت و تزکیه نفس است/ تروریست ها فریب خوردگان و دست نشاندگان استکبارند
ماموستا ملاقادر سهرابی امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: گروه تکفیری داعش جنایتکار و رهرو شیطان است.
خریداران رحمت خداوندی برای رسیدن بهار و نسیم عید رمضان لحظه‌شماری می‌کنند
شیخ یاسین احمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: معصیت و سرپیچی از موازین و فرامین شریعت، عواقب شوم و ناگوار در پیش دارد، با تراکم معصیت، قلبها، همان منبع نور و الطاف خداوندی از رونق و جلا می‌افتند، و دگر قابلیت و پذیرایی و گیرایی نور و رحمت خداوند نخواهد داشت،
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next