اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

خدای متعال با نماز خطاها و گناهان را محو و نابود مى كند
شیخ عبدالستار حرمی در خطبه های نماز جمعه گفت: نماز کفاره گناهان است و موجب پاکیزگی روحی و جسمی انسان است.
علمی که انسان را به خداوند نزدیک نکند عین جهل است
شیخ افروز در خطبه های نماز جمعه بیان کرد: امروز اهمیت علم و دانش بر بشریت محفی نیست، همه ی مکاتب بشری و ادیان آسمانی بر کسب علم و دانش تاکید دارند.
صداقت و راستی موجب رشد است
شیخ کردی در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: صداقت در هر چیزی باعث رشد و نمو است بر خلاف آنچه گاهی ‌اوقات بعضی از افراد تصور می کنند که اگر ما راست بگوییم متضرر می شویم.
مومنان خواهان اتحاد بیشتر در بین امت اسلامی هستند
امام جمعه اهل سنت قازان قایه گفت: مومنان خواهان اتحاد بیشتر در بین امت اسلامی هستند تا با انسجام بیشتر در مقابل استکبار جهانی بایستند.
اتحاد و انسجام مهم ترین عامل پیشرفت جامعه اسلامی است
امام جمعه اهل سنت ینقاق گالیکش گفت: پیشرفت جامعه اسلامی در گرو اتحاد و انسجام امت اسلامی است.
فضایل و سخاوت انسان به عنوان اشرف مخلوقات بی نهایت است
امام جمعه اهل سنت کلاله گفت: فضایل و سخاوت انسان به عنوان اشرف مخلوقات بی نهایت و برجسته است
اگر آمریکا سپاه را به‌عنوان تروریست اعلام کند 80 میلیون ایرانی را تروریست اعلام کرده است
خطیب جمعه پاوه در خطبه‌های امروز نماز جمعه، سابقه بدعهدی آمریکا را نسب به ملت ایران قدیمی عنوان و با بیان اینکه آمریکایی­ها 38 سال پیش از برجام خارج‌شده‌اند؛ گفت: کینه آمریکا نسبت به ملت ایران ۳۸ سال پیش شروع شد؛ از خداوند بزرگ می‌خواهم این مرحله را هم به خیر بگرداند زیرا این منطقه تحمل جنگ دیگری را ندارد. دو سال تمام‌وقت صرف شد تا برجام امضا شد، اما الآن آمریکا در یک حرکت یک‌جانبه و خودخواهانه می‌خواهد آن را نقض کند. از خداوند می‌خواهیم به ما صبر عطا فرماید تا در مقابل مشکلات ایستادگی نماییم. نماز جمعه مورخه 96/07/21 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور پرشور مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «۱-احترام به والدین ۲-وظیفۀ ما در قبال خداوند، دین و رسالت پیامبر اسلام (ص) ۳-یادآوری در خصوص احتمال تصویب قطعنامه‌ای ضد برجام و معرفی سپاه پاسداران به‌عنوان سازمانی تروریستی در کنگره آمریکا» اختصاص داد.
قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی بیانگر درماندگی آمریکا است
امام جمعه روانسر گفت: قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی از سوی آمریکای جنایتکار بیانگر ناکامی و درماندگی این کشور در اجرای نقشه های شومشان است.
ساخت مدرسه صدقه جاریه است
امام جمعه اهل سنت سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان با اشاره به مشکلات فضای آموزشی در استان گفت: باید همه مردم در امر مدرسه سازی و احداث فضاهای آموزشی شرکت کنند تا برای آنان صدقه جاریه ای باشد.
آمریکا عامل بی ثباتی درجهان است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: تمام مشکلات جهان و کشورهای منطقه زیر سرآمریکاست و در واقع عامل بی ثباتی در جهان سردمداران آمریکا هستند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next