اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

نظارت و ثبت اعمال ما در دنیا توسط فرشتگان به ما احساس آرامش و رضایت خدایی تزریق می نماید
حجت‌الاسلام یعقوبی در خطبه های نماز جمعه در مسجد رسول اکرم (ص) روستای پیرهرات بخش اسالم سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیات و روایات آغاز کرد و ضمن تبریک آغاز ماه مبارک رمضان و آرزوی توفیق در بندگی ، ایمان و عمل صالح در این ماه ، گفت : یکی از مطالبی که دانستن آن برای رشد و کمال ایمان انسان لازم است مساله ایمان به فرشتگان است .
ماه رمضان ماه بهار قرآن و ماه صبر و شکیبایی و ماه مواسات وهمدردی بافقراء است
مولوی عبدالواحد رمضانی گفت: کسیکه روزه داری را افطاری دهد تمام ثوابش را حاصل می کند بدون آنکه از پاداشهایش چیزی کم گردد.
تفرقه و اختلاف بین کشورهای اسلامی دلیل جنایات اسرائیل است
مولوي غلام حیدر فاروقی گفت: ترامپ با انتقال سفارت كشور خود به بیت المقدس ثابت کرد که دشمن آشکار مسلمانان است.
کشتار مسلمانان فلسطین توسط رژيم صهيونيستي مصیبتی بزرگ برای جهان اسلام است
مولوي سيد احمد عبداللهی گفت: امروز سکوت کشورهای اسلامی بخصوص اعراب در مقابل این جنایات هولناک خیانتی بزرگ به آرمان فلسطین است.
قرآن در قیامت شافع قاریان و تلاوت کنندگان است/ ماه رمضان ماه رحمت، آزادگی و مغفرت است
امام جمعه موقت روانسر گفت: ماه مبارک رمضان را در میان مسلمانان ماهی ارجمند و والا دانست و از این ماه به عنوان ماه رحمت، آزادگی و مغفرت نام برد.
تلاش علمای دینی برای اصلاح و تقویت اراده انسان در جامعه ضروری است
امام جمعه اهل سنت گمیشان گفت: محصول اصلی روزه داری در ماه مبارک رمضان، تقوا است.
آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی نماد دورغ گویی در دنیا هستند
حجت الاسلام عبداله راستگو در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای بالاده از توابع بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت به تقوای الهی سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به آیات و روایات ، صداقت و وفا به عهد را نشانه ایمان خواند و گفت : مفاهیم دین از طریق علما که مبلغان دین هستند بین مردم ترویج می یابند و مومنانی که به این مفاهیم ناب و راه هدایت بشر تمسک جویند ، تجارتی را برگزیده اند که که سود آن تمام نشدنی است .
اقدام برخی کشورهای عربی از جمله عربستان در آزاد سازی واردات مشروبات توهین به مقدسات دینی است
حجت الاسلام عبدالحمید مومنی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد شیخ محله نقش بندی روستای عنبران از توابع شهرستان آستارا با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان به بیان فضایل این ماه پرداخت و گفت : ماه رمضان ماه نزول قرآن و از شریف ترین ماه های اسلامی است که در های رحمت خداوند متعال به روی مومنان باز می شود و درهای دوزخ بسته می شود .
ماه رمضان بهترین فرصت برای تلاوت آیات نورانی حق و مناجات با خدا و دعا به درگاهش می باشد
حجت الاسلام یونس فاروقی در خطبه های نماز جمعه در مسجد شیخ بلال فاروقی بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و گفت : همه ما باید قدر نعمت دین و هدایت را بدانیم و برای شکرگزاری و مطلوب کردن این نعمت بزرگ تلاش کنیم .
جسارتهای رییس جمهور شیطان صفت امریکا را جواب خواهیم داد
امام جمعه دهگلان با بیان اینکه ملت ایران با اتحاد و هبستگی خرمشهر را آزاد کردند، گفت: امروز نیز در جریان برجام که تمامی دنیا علیه مملت ایران قصد جفا کرده اند با اتحاد و همبستگی بازهم جسارت های رییس جمهور شیطان صفت امریکا را به اذن پروردگار جواب خواهیم داد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.