اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 2 فروردين 1397| 6 رجب 1439

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

امروز مهمترین مسئله جامعه اسلامی حفظ دین است
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: امروزه هجوم همه جانبه ای برای تخریب و نابودی اسلام از درون و بیرون بوسیله ابزارها و تکنولوژی های ارتباطی و نیز فضای مجازی در جهت به انحراف کشیدن دین اسلام در جریان است و مهمترین مسئله جامعه اسلامی حفظ و احیای دین اسلام است.
ایران اسلامی با رهبری آیت الله خامنه ای در مسیر پیشرفت گام برمی دارد
امام جمعه اهل سنت شهر تاتار علیای گلستان گفت: ایران اسلامی با رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در مسیر توسعه، پیشرفت و وحدت ملی گام برمی دارد.
ذکر و یاد خدا در ماه رجب برکات زیادی دارد
امام جمعه اهل سنت آق قلا با تاکید بر استفاده از فضایل ماه رجب گفت: ذکر و یاد خدا در ماه رجب برکات زیادی دارد.
بی تحرکی مسئولین موجب ناراحتی مردم و بهانه نفوذ دشمنان خواهد شد
امام جمعه مریوان عنوان کرد: اگر مسئولان وظایف خود را به خوبی انجام ندهند و بی‌تحرک باشند این امر موجب ناراحتی مردم خواهد شد و انجام ندادن وظایف کاری از سوی مسئولان بهانه ای برای دشمنان است تا به وسیله آنها بر مردم نفوذ یابند.
تلاش برای بر هم زدن امنیت کشور خط قرمز نظام اسلامی است
امام جمعه موقت سروآباد با بیان اینکه تلاش برای بر هم زدن امنیت کشور خط قرمز نظام اسلامی است، تاکید کرد: ملت ایران قدردان نیروهای نظامی و امنیتی هستند و فرزندان خود را در این راه حمایت و پشتیبانی می کنند.
چهارشنبه سوری امسال به بهترین شکل ممکن برگزار شد
امام جمعه سقز از همراهی مردم در چهارشنبه آخر سال با مسئولان که شاهد برگزاری یک برنامه آرام سنتی چهارشنبه آخر سال بودیم و به بهترین شیوه ممکن برگزار و موجب هیچ گونه خسارت نشد و بسیار آرام بود، تقدیر و تشکر کرد.
مرگ واقعیتی برای ورود به جهان حقیقت است
امام جمعه دهگلان با اشاره به مرگ از دیدگاه اسلام گفت: از ديدگاه انديشه اسلامي مرگ تنها گذرگاه جهان غيب بوده که دريچه ‏اي براي خروج از عالم خيال و ورود به جهان حقيقت و واقعيّت است.
تقلید بانوان جامعه اسلامی از فرهنگ غرب افتخار نیست
امام جمعه سنندج اظهار داشت: زنان جامعه اسلامی باید قدر حجاب و شخصیت والای خود را بدانند و از الگو قرار دادن افراد لاابالی در غرب پرهیز کنند.
مسافران نوروزی قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند
امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: صدور هرگونه احکام حرام و یا مکروه در اسلام همچون مصرف مشروبات الکلی و موادمخدر همه برای سلامتی انسان و براساس علم الهی است.
همه باید قدردان امنیت حاکم بر کشور باشیم
ماموستا ملا عبدالله غفوری در خطبه های نماز جمعه این هفته روانسر گفت: در سالی که گذشت ایران اسلامی رخدادهای تلخ و شیرینی را پشت سر گذاشت و متجاوزان و ظالمان، ظلم و تعدی های زیادی علیه مسلمانان منطقه انجام دادند که امت اسلامی باید همچنان وحدت و عزت خود را حفظ کنند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.