اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

آمریکا زمینه انهدام و اضمحلال رژیم اسرائیل را فراهم می‌کند
امام جمعه دهگلان گفت: رئیس جمهور آمریکا با تصمیمش در مورد بیت المقدس زمینه انهدام و اضمحلال رژیم اسرائیل را فراهم میکند.
ترامپ مگر در خواب ببیند قدس پایتخت اسرائیل شده است
امام جمعه دیواندره اظهار داشت: ترامپ مگر در خواب ببیند که فلسطین پایتخت اسرائیل شده است و این موضوع هیچگاه صورت واقعی پیدا نمی‌کند.
اقدام ترامپ، ضد دین و خارج از عرف بین‌الملل است
امام جمعه موقت سقز با اشاره به تصمیم ترامپ در خصوص اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، گفت: اقدام ضد دین و خارج از عرف بین‌الملل است.
ریشه کفر در بیت‌المقدس باید خشکانده شود
امام جمعه موقت سروآباد تاکید کرد: مسلمانان جهان با تمام گروه ها، مذاهب و گرایش ها بر این موضوع اتفاق نظر دارند که شهر قدس و فلسطین مکان مقدس و قبله اول مسلمانان است و ریشه کفر در این مکان مقدس باید خشکانده شود.
اقدام ترامپ ناشي از ضعف و سردرگمي دشمنان اسلام در مقابله با مساله فلسطين است
مولوي امان الله برزگر گفت: مسلمانان جهان وظيفه دارند در مقابل اين حركت نابخردانه رئيس جمهور آمريكا موضع قاطعتري بگيرند تا ديگر شاهد چنين جسارتي به مسلمانان جهان نباشيم.
مردم کردستان در ماه مولود عشق و مودت خود به پیامبر(ص) را نشان دادند
امام جمعه موقت اهل سنت کامیاران گفت: مردم کردستان در ماه مبارک مولود حب خود را نسبت به رسول الله (ص) ابراز داشتند و آنچه که در توان داشتند مراسمات مولودی را برگزار کردند.
آمریکا بداند که قدس پایتخت کشور فلسطین و قبله اول مسلمین جهان بوده و تا ابد خواهد بود
مولوی خلیل مرتضایی گفت: آمریکا با اعلام قدس به عنوان پايتخت اسرائيل هرگز نمی تواند امنیت اين رژيم جعلي را تضمین نمايد.
تصمیم اخیر ترامپ نشانه انزوا و چهره استکباری آمریکاست
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به برنامه های رژیم صهیونیستی برای محو حق فلسطینیان بر خاک و کاشانه خود، مقاومت را بهترین گزینه برای رسیدن به مطالبات فلسطینی دانست و ابراز احساسات ملتهای دنیا در مقابل تصمیم اخیر ترامپ را نشانه انزوای آمریکا و چهره استکباری آن دانست.
اعراب توان مبارزه با جمهوری اسلامی را ندارند و سعودیه و غیره مرد این میدان نیستند
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه، با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال جنگی دیگر در خاورمیانه علیه ایران است، گفت: آمریکا قصد دارد از طریق اعراب خلیج‌فارس جنگی را علیه کشورمان شروع نماید؛ اما عقلا و سیاسیون و کسانی که کمی تجربه دارند می‌دانند اعراب توان مبارزه با جمهوری اسلامی را ندارند و سعودیه و غیره مرد این میدان نیستند. نماز جمعه مورخه 96/09/24 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور پرشور مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «۱-چگونه محمد (ص) به پیامبری مبعوث شد ۲- انسانها سه دسته اند؛ مادح، قادح و ناصح ۳- اظهارات ضد ایرانی سفیر آمریکا در سازمان ملل » اختصاص داد.
هیچ امری بدون اجازه پروردگار انجام نخواهد شد
امام جمعه مریوان اظهار داشت: انسان ها برای انتخاب بین راه خوب و بد مختار هستند اما باید بدانند که هیچ امری بدون اجازه پروردگار انجام نخواهد شد و باید عنوان کرد که تمامی بلایای موجود زیر نظر خداوند متعال است و وی از همه چیز آگاه و عالمتر است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next