اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

بر همه مسلمانان فرض است که در مقابل آمریکا بایستند
امام جمعه موقت سروآباد گفت: مردم سروآباد به ایرانی بودن خود افتخار می‌کنند و این انتظار را از استاندار بومی استان داریم که در راستای آبادانی و رفع مشکلات این شهر هرچه بیشتر تلاش و اهتمام ورزند.
اعلام رسمی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل مصداق کامل نقض حقوق بشر است
امام جمعه مریوان با بیان اینکه اعلام رسمی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل مصداق کامل نقض حقوق بشر است گفت: سکوت مجامع جهانی در قبال این جنایت و همچنین بی غیریتی ملل اسلامی بویژه کشورهای عربی داغی بسیار بزرگ است که ما به سهم خود باید نسبت به این کشت و کشتار واکنش نشان دهیم.
معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل قلب جهان اسلام را به درد آورد
امام جمعه کامیاران با بیان اینکه قدس شریف قلب عالم اسلام و قبله اول مسلمانان و پایتخت فلسطین وجایگاه انبیاء است، گفت:‌ معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل قلب جهان اسلام را به درد آورد.
مردم بانه در شرایط سخت همیشه پشتیبان نظام بوده‌اند/ مسئولان برای رفع مشکل امروز بانه چاره‌اندیشی کنند
امام جمعه شهر بانه با بیان اینکه مردم بانه در شرایط سخت همیشه پشتیبان نظام بوده‌اند به وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم این شهر به واسطه بسته شدن مرز اشاره کرد و گفت: شرایط امروز پیش آمده واقعا حق مردم این شهر ولایت‌مدار و انقلابی نیست.
دشمنی رژیم غاصب اسرائیل با مسلمانان ریشه تاریخی دارد/ رمضان ماه پیروزی مسلمانان است
امام جمعه سنندج با اشاره به کینه تاریخی رژیم صهیونیست از مسلمانان گفت: از خداوند متعال می‌خواهیم که دشمنان اسلام به ویژه رژیم غاصب صهیونیستی شکست و به عبرتی برای تاریخ تبدیل شوند.
آمریکا سرمنشاء تمام جنایات‌در جهان است
امام جمعه سقز گفت: امریکا سرمنشاء تمام جنایات در جهان است و جنایات آمریکا و اسرائیل در به خاک و خون کشیدن مردم مسلمان فلسطین برکسی پوشیده نیست.
اگر مسلمین در مورد قدس کوتاه بیایند مستکبران به مکه و مدینه نیز دست درازی خواهند کرد
امام جمعه دیواندره گفت: مهم ترین راه پیشبرد اهداف مسلمانان حفظ وحدت و برادری است تا بتوانند با این ابزار قدرتمند در مقابل توطئه دشمنان بایستند.
بی نیازی و اقتدار ایران آمریکا را به خشم آورده است
امام جمعه اهل سنت قروه با بیان اینکه بی نیازی و اقتدار ایران آمریکا را به خشم آورده است، گفت: برجام موجب شد تا ما محکم تر از همیشه شعار مرگ بر آمریکا را درخیابان ها فریاد بزنیم.
نبود اتحاد در جهان اسلام دلیل تعدی و ظلم اسرائیل به مسلمانان فلسطین است
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: عدم اتحاد و همبستگی مسلمانان جهان موجب شده که رژیم نامشروع اسرائیل اینگونه به مسلمانان فلسطین تعدی و ظلم کند.
همه مسلمانان باید علیه رژیم صهیونسیتی و آمریکا متحد شوند
امام جمعه اهل سنت روستای کال گفت: در حوادث چند روز گذشته با شهادت ده ها تن از مردم مظلوم فلسطین جنایت بشری به حد اعلای خود رسیده و آمریکا نیز با حمایت متحدان غربی اش و با انتقال سفارت خود به بیت المقدس آتش خشم فلسطینیان را شعله ورتر ساخته است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.