اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

امنیت و آسایش امروز ما از برکات رهبری انقلاب است
امام جماعت روستای پشمک پناده گفت: امنیت و آسایش امروز ما از برکات رهبری انقلاب است و باید آنرا قدر بدانیم زیرا از برکات انقلاب است که امنیت و آسایش امروز ما رقم خورده است و این خود نعمت بزرگی می باشد.
امنیت و سلامتی بخشی از نعمتهای فراوان خداوند به ملت اسلامی است
امام جمعه موقت اهل سنت بندرترکمن گفت: خداوند نعمتهای فراوانی را برای ملتهای اسلامی ارزانی نموده که امنیت و سلامتی بخشی از آنهاست.
تجدید میثاق اهل سنت ایران با آرمان های انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن به روایت تصویر
جامعه ی اهل سنت ایران روز جمعه با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن 95 همگام و همزمان با سراسر کشور بار دیگر همراهی و همدلی خود را با آرمان های امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری، شهدای انقلاب و دفاع مقدس به رخ جهانیان کشیدند.
مردم متدین و انقلابی پاوه در راهپیمایی 22 بهمن صحنه ای از همبستگی را به نمایش گذاشتند
خطیب جمعه پاوه در خطبه ای امروز نماز جمعه؛ از حضور گرم و پرشور مردم متدین و انقلابی پاوه در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرد و گفت: امروز همه در کنار هم از همه نسل‌ها همه و همه آمده بودند و صحنه بسیار زیبایی از همبستگی را به نمایش گذاشتند و در کنار مسئولین شهر شعار الله‌اکبر سر می‌دادند. نماز جمعه مورخه 95/11/22 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1-به رحمت الهی امیدوار باشیم 2-چرا دشمنان ما را می‌کشند 3- تشکر از حضور گرم مردم در راهپیمایی 22 بهمن 4- یک یادآوری خیر» اختصاص داد.
راهپیمایی 22 بهمن جلوه ای از اتحاد، همبستگی و شکوه ملت ایران در برابر استکبار جهانی است
خطیب اهل سنت دهستان کرند گفت: مردم ایران در طول تاریخ با مظلومیت تمام انواع شکنجه ها، جنگ ها و تحریم های ظالمانه و حرکت های ناجوانمردانه از سوی ایادی قدرت های بیگانه را تحمل کردند و به پیروزی دست یافتند.
راهپیمایی 22 بهمن بی‌ نظیرترین و باشکوه ترین تجلی حضور و کارآمد ترین پشتوانه امنیت ملی است
امام جمعه اهل سنت چنارلی گفت : مشت های گره کرده شما امت هوشیار؛ زن و مرد، پیر و جوان، صنوف و بازاریان و همه و همه بر چهره های بر افروخته دشمنان اسلام کوبید تا غرور و سربلندی را برای ایران و ایرانی به ارمغان آورد.
وحدت کلمه، رمز بقا و استمرار انقلاب اسلامی ایران بوده است
خطیب اهل سنت بندر ترکمن گفت : امام خمینی(ره) در وصیت نامه خود فرمودند: «رمز بقای انقلاب همان رمز پیروزی بوده که وحدت کلمه است».
راهپیمایی 22 بهمن نمایش وحدت مذاهب و اقوام در برابر توطئه تفرقه افکنانه دشمنان انقلاب است
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس گفت: امروز در راهپیمایی 22 بهمن ماه مردم همیشه در صحنه شهرستان گنبدکاووس با حضور گسترده و پرشورخود ضمن بیعت با آرمان های شهداء و امام رحل (ره) و مقام معظم رهبری، وحدت و همدلی اقوام و مذاهب را در برابر توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان داخلی و خارجی به نمایش گذاشتند.
ملت ایران با حضور میلیونی و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن تجدید بیعت با آرمان ها و ارزش های والای انقلاب اسلامی را جهانیان نشان دادند
امام جمعه سروآباد گفت: پیام امروز حضور حماسی مردم ایران به جهانیان این بود که انقلاب ایران یک انقلاب مردمی است و ملت ایران همواره بیدار و هوشیار بوده و از انقلاب خود حمایت و پاسداری خواهند کرد.
اتحاد ملی شرط استمرار انقلاب اسلامی است
امام جمعه اشنویه با بیان اینکه وحدت کلمه از عناصر اصلی پیروزی انقلاب بود، گفت: شرط تداوم و استمرار انقلاب اسلامی اتحاد ملی و تقویت روحیه ایمان و معنویت در بین افراد جامعه است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next