اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

دولت از نیروهای متخصص اهل سنت در مسئولیت ها استفاده کند
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از دولتمردان خواست در انتخاب های خود برای تعیین مدیران و مسئولان کشور از نیروهای متخصص اهل سنت نیز بهره بگیرند.
فرهنگ پرداخت زکات در جامعه نهادینه شود
امام جمعه موقت دهگلان گفت: گرفتن زکات از اغنیا و توزیع آن در بین فقرا و نیازمندان یکی از مهم‌ترین رسالت‌‌های پیامبر گرامی اسلام(ص) بوده است.
آزادگان نماد «ایثار و فداکاری» هستند
امام جمعه دیواندره گفت: دوران سختی است که این آزادگان به‌خاطر دفاع از شرف و خاک مقاومت و تحمل کردند.
شهرداری "اصناف مزاحم" شهر مریوان را جمع‌آوری کند
امام جمعه مریوان گفت: وجود اصناف مزاحم در کوچه‌ها و خیابان‌های این شهر که بیشتر محل سکونت‌ و عبور و مردم مردم بوده سبب نارضایتی شهروندان شده است.
انسان باایمان هیچ‌وقت از "رحمت بی‌پایان خداوند" ناامید نمی‌شود
امام جمعه بانه گفت: لطف و رحمت خداوند متعال وسیع و بی‌انتها است و انسان با ایمان نباید از مهربانی آفریدگار ناامید شود.
جایگاه مسجد از منظر اسلام جایگاه رفیعی است و این مكان مقدس در دین اسلام كاركردهای متنوع و متفاوتی دارد
۲۶ مردادماه سالروز و يادآورد بازگشت سرافرازانه آزادگان به ميهن در سال ۶۹ مي باشد، مردان سلحشوري كه بر گردن همه ما حق دارند و سال‌هايی از دوران دفاع مقدس كه با رشادت‌ها و جانبازی‌های جوانان این مرز و بوم برای همیشه در دل تاریخ دفاع مقدس، ثبت و جاويد شد.
گناه غیبت و تخریب افراد جامعه بیشتر از خراب کردن خانه کعبه است/ تقوا به معنای خویشتنداری و پرهیز از هرگونه مخالفت با دستورات الهی است
شیخ عبدالعزیز قاضی زاده گفت: باید در ماه های حرام از جمله ذیقعده و ذیحجه بیشتر مواظب اعمال خود باشیم و خود و دیگران را به تقوا، امر به معروف و نهی از منکر سفارش کنیم.
"روزه گرفتن و تلاوت قرآن" سبب دوری از گناهان می‌شود
امام جمعه سنندج گفت: روزه گرفتن، احسان کردن، قرآن خواندن پیش خداوند متعال ثواب و پاداش زیادی دارد و سبب پاکی دل‌ها و دوری از گناهان می‌شود.
شعار«فرزند کمتر زندگی بهتر» با شریعت همخوانی ندارد/ سیدنا حسین(رض) برای بقای اسلام خود را فدا کرد
شیخ بوبر با بیان اینکه شعار «فرزند کمتر زندگی بهتر» با کتاب متون شریعت و روایات همخوانی ندارد تصریح کرد: اگر به چند نسل پیش نظر بیاندازیم آنها با داشتن فرزندهای زیاد نسبت به خانواده های امروزی که فرزند کمتری دارند زندگی بهتری داشتند و حتی آرامش بیشتری داشتند.
جهل از پیامد های شرک است/ فضای مجازی همچون شمشیر دولبه خطرناک است/فرهنگ و سبک زندگی اسلامی مورد هجوم است
شیخ خطیبی امام‌جمعه اهل‌سنت قشم در خطبه های نمازجمعه با بیان اینکه علم بدون عقل میتواند برای ما شکننده و فتنه انگیر باشد گفت: تهاجم فرهنگی به صورت حساب شده عمل می‌کند تا فرهنگ ملی و دینی ما را از بین ببرد و به قول خودشان جهان را به نفع خودشان یکدست کنند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next