اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

شناسايی موانع درونی وحدت و اتحاد مسلمين در اولويت نخست قرار دارد
امام جمعه اهل سنت جامعه المصطفی گرگان گفت: برای تحقق هدف مقدس وحدت مذاهب اسلامي و تشكيل جبهه متحد مسلمين جهان بايد موانع درونی وحدت و همبستگی، شناسايی و بررسی و با تلاش‌های مستمر و روش‌های كارآمد مرتفع شوند، لذا شناسايی و بررسی موانع درونی وحدت و اتحاد مسلمين در اولويت نخست قرار دارد.
حضور گسترده در انتخابات نشانه قدردانی از امنیت و آسایشی که در این کشور برقرار است
نماز جمعه شهرستان دیواندره (25 فروردین سال 1396) به امامت ماموستاخالدی، امام جمعه دیواندره و با حضور گسترده مردم متدین و مومن در مسجد جامع این شهر اقامه گردید.
شرکت در انتخابات موجب پایداری امنیت و آسایش کشور می‌گردد
امام جمعه سقز گفت: همه ما باید در انتخابات شرکت کنیم و به فردی که مورد نظر ما است رای خود را بدهیم البته شرکت و حضور در انتخابات از همه مهمتر است و مهم آن است که ما پای صندوق های رای حاضرشویم تا آن آسیب های اجتماعی که وجود دارد از بین برود.
وظیفه ما حضور درانتخابات وانتخاب فرد اصلح است
امام جمعه اهل سنت شهرستان کلاله گفت: زمان انتخابات در حال نزدیک شدن است و نباید بی تفاوت باشیم و وظیفه همه ما است که چه مرد چه زن، پیر و جوان باید در این مهم شرکت کنیم و فرد مفید و اصلح را انتخاب نماییم.
یکی ازسنت های الهی درمسیرتربیت انسانها امتحانات الهی است
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس گفت: خداوند متعال برای تربیت انسان همواره او را در امتحان قرار می دهد و با امور مختلفی او را می آزماید و اینگونه نیست که امتحانات الهی همیشه بوسیله حوادث سخت و ناگوار باشد بلکه با سختی ها و گاه با نعمت ها و آسایش‌ها ایمان آنان را مورد آزمایش قرار می‌دهد.
برجسته ترین اثر نماز، رسیدن به آرامش روحی و روانی است
امام جمعه شهر فراغی گفت: برجسته ترین اثر نماز، رسیدن به آرامش روحی و روانی است، زیرا نماز موجب زنده شدن یاد خدا در دل هاست.
شرکت در انتخابات برای هر ایرانی یک تکلیف است
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه؛ با گلایه مندی از عملکرد صداوسیما در خصوص پوشش حضور افرادی که به قصد مسخره کردن نامزد ریاست جمهوری می شوند، افزود: بنده از رسانه ملی بسیار گله مندم، چرا باید هرآنچه که این افراد میگویند را پخش کند؛ اگر این کارها برای جلب رأی بیشتر است، باید قبول کنیم اگر یک رأی بیشتر مهم است، حریم دین و حریم مسلمانان و حفظ سیاست درست هم مهم است. چه اشکالی دارد بجای 80 درصد، 60 درصد مردم در انتخابات شرکت کنند ولی حریم ها مخدوش نشود. نماز جمعه مورخه 96/01/26 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1- دنیا مزرعۀ آخرت است 2-بهترین و بدترین انسان‌ها در نزد خداوند متعال ۳-یادی از عطار نیشابوری ۴-حریم‌شکنی‌های اخیر- ثبت نام افراد مختلف برای ریاست جمهوری-» اختصاص داد.
اتحاد بین شیعه و سنی موجب اقتدار جهان اسلام می شود
امام جمعه موقت سردشت با بیان اینکه اتحاد بین شیعه و سنی موجب اقتدار جهان اسلام می شود، گفت: تا زمانی که وحدت و همدلی بین مسلمانان وجود داشته باشد استکبار جهانی نمی تواند در اسلام رخنه ای ایجاد کند.
وحدت مسلمانان ایران یک الگوی حقیقی است
امام جمعه اهل سنت تکاب با تاکید بر حفظ ارکان نظام گفت: وحدت مسلمانان ایران یک الگوی حقیقی برای سایر کشورهای مسلمان است.
حضور گسترده مردم در انتخابات باعث تقویت اتحاد می شود
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات باعث تقویت اتحاد و این اتحاد باعث یاس و ناامیدی دشمنان می شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next