اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

علی کسی است که خوارج آن زمان یعنی داعش این زمان را در جنگ نهروان شکست داد
شیخ یوسف ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه گفت: خوارج آن زمان همین داعش این زمان هستند در جنگ نهروان شکست خوردند و به حیله و مکر حضرت علی رضي الله عنه را به شهادت رساندند.
حضور پرشور در راهپمایی روز قدس نشانه اراده قوی ملت روزه دار و آزاده است
امام جمعه بندرترکمن با اشاره به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس گفت: مردم در راهپیمایی روز قدس حضور پرشور داشته باشند زیرا این حضور پرشور، نشانه اراده قوی ملت روزه دار و آزاده است.
زکات فطره باعث قبولی روزه وکفاره گناهان می شود
امام جمعه اهل سنت گمیشان گفت: کمک به فقرا و مستمندان در ایام ماه مبارک رمضان و زکات فطره باعث قبولی روزه وکفاره گناهان می شود.
مسلمانان در اصول و عقايد ديني خود ذره اي شك به دل راه ندهند
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس گفت: مسلمانان نبايد در اصول و عقايد ديني خود ذره اي شك به دل راه بدهند، بلكه با جديت و ثبات قدم، تمرین های عقیدتی احكام و اعمالي چون نماز،‌ روزه، زكات، حج و... با خلوص نيت بجا بیاورند.
در این شب‌های عزیز از خداوند متعال در خواست کنیم به همه بیماران شفا عنایت کند/ اولین حضور حضرت علی(ع) در جنگ بدر ستودنی بود
حجت‌الاسلام تاج‌الدین برزکوهی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد فاروق اعظم بخش اسالم ، سخنان خود را با آیات قرآن و احادیث نبوی شروع کرد و در خطبه اول از فضایل اخلاقی و اجتماعی و نحوه به شهادت رساندن حضرت علی(ع) نقل کرد و ادامه داد: این مرد بزرگ آن چنان که در تاریخ اسلام ثبت شده است سختی های زیادی برای پیروزی اسلام تحمل کرده اند و تا لحظه شهادت خود برای هدایت امت اسلامی و پیشبرد اهداف دین اسلام تلاش زیادی کردند.
کشور های اسلامی نباید از فتنه انگیزی امریکا در خاورمیانه غافل باشند
حجت الاسلام حسین خانی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد محمدیه تالش با حمد و ثنای خداوند متعال و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در شب‌های با ارزش قدر که سرنوشت انسان در این شب ها رقم می خورد سخنان خود را آغاز کرد و گفت : امیدواریم بتوانیم در این شب‌های نورانی بهترین بهره ها را ببریم.
خدا محوری و خدا ترسی موجب تشخیص حق از باطل می شود
ملاعبدالله غفوری امام جمعه روانسر خدا محوری و خدا ترسی موجب تشخیص حق از باطل می شود.
ما کشورمان را دوست داریم و دوست داشتن وطن، نشانه ایمان است
مولوي گل محمد منصوري گفت: امنیت از بزرگترین مسائلی‌ست که جامعه بشری برای عبادت و زندگی آرام بدان نیازمند است.
برای آزادی قدس جانمان را هم باید بدهیم/ تظاهرات که جای خود دارد/ حضور در تظاهرات این روز قطعا ثواب زیادی دارد
مسجد الاقصی سالهاست که اسیر است و یهود غاصب سالهاست که در حال برنامه ریزی برای تخریب این مسجد می کوشد.
در کتب اهل سنت مقام حضرت علی(ع) بسیار به وضوح و فراوان آمده است ایشان فاتح خیبر است
امام جمعه اهل سنت اسديه با اشاره به سالروز شهادت حضرت علی(ع) ابراز داشت: این مصیبت بسیار بزرگی بود که در این ایام بر عالم اسلام وارد شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next