اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

همه مسلمانان با وحدت کنار همدیگر زندگی کنند
ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده گفت: عید نیمه شعبان از نظر اهل تشیع میلاد امام مهدی (عج) و از نظر اهل سنت عید برات است یعنی عیدی که خداوند دستوراتی را به مسلمانان می‌دهد و باید آن را اجرا کنند.
ملت ایران با حضور حداکثری در انتخابات کسانی را انتخاب کنند که معتقد به احکام اسلام و نظام باشند
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ شکوفایی اقتصادی را در گرو امنیت دانست و گفت: امنیت موضوعی است که با حیات انسان مرتبط است و از نیازهای اساسی محسوب می شود. ماموستا حاصل بالقچی اظهار داشت: امید به زندگی، پیشرفت و ترقی در زمینه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و صنعتی در بستر امنیت میسر است.
شاخصه های مقام معظم رهبری برای انتخابات را نصب العین قرار دهیم
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است و مردم با نگرش و بینشی که دارند در اداره امور مملکت خود سهیم هستند.
انتخابات برای ملت ایران یک آزمایش است
امام جمعه مهاباد گفت: بین اهل تسنن و تشیع هیچ اختلاف نظری در خصوص ظهور امام زمان (عج) نیست.
انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است/ اختلاف نظری بین اهل تسنن و تشیع در ظهور امام زمان نیست
امام جمعه اشنویه گفت: روز مبارک نیمه شعبان از دیدگاه اهل سنت عید برات، تقسیم روزی و عید فقر و از دیدگاه اهل تشیع میلاد باسعادت حضرت مهدی موعود علیه السلام است.
عزت امروز ایران بخاطرحمایت و حضور حماسی مردم است
سخنران نماز جمعه شهر مرزی کرند گفت: عزت و عظمت امروز ایران بخاطر حمایت و حضور حماسی مردم است و تا زمانی که نظام بر مردم خویش تکیه می کند ابرقدرت ها نمی توانند به آن تعدی کنند.
هر برگ رای مانند خنجری است بر چشم دشمنان اسلام
امام جمعه شهر تاتار علیا شهرستان گنبد کاووس گفت: هر برگ رای تک تک مردم مانند خنجری بر چشم بدخواهان و دشمنان اسلام است.
ملاک هر کاری رضایت خداوند است
امام جمعه اهل سنت شهرستان کلاله گفت: ملاک هر کاری رضایت خداوند است و با حضور حداکثری در انتخابات موجب رضایت خداوند متعال نیز خواهیم شد.
حضور پر رنگ مردم در پای صندوق های رای موجب تقویت نظام می شود
امام جمعه اهل سنت شهر انبارالوم در استان گلستان، گفت: حضور پررنگ و حماسی مردم در پای صندوق های رای، موجب تقویت هرچه بیشتر نظام جمهوری اسلامی می شود.
رای در انتخابات یکی از امانت های بزرگ است
مولوی عبدالرحمن چابهاری در مراسم نماز جمعه چابهار، ضمن بیان اهمیت شرکت در انتخابات از «رای»‌ به‌عنوان یکی از امانت های بزرگ یاد کردند و رای دادن به فرد غیر اصلح را خیانت در امانت دانست.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next