اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 30 خرداد 1397| 7 شوال 1439

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

روز قدس روز امت اسلامی است
امام جمعه اهل سنت تاتار علیای گلستان گفت: روز قدس فقط روز فلسطین نیست بلکه روز امت اسلامی است.
بیت المقدس متعلق به فلسطینیان و در قلب مسلمین جای دارد
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس گفت: بیت المقدس قبله اول مسلمین، متعلق به فلسطینیان و در قلب مسلمانان جهان جای دارد و پیامبر اسلام (ص) از این مکان مقدس به معراج رفته اند.
حمایت از مردم مظلوم فلسطین از وظایف مهم همه مسلمانان جهان است
سخنران نماز جمعه روستای عطا آباد در شهرستان آق قلا گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی یکی از وظایف مهم همه مسلمانان جهان به شمار می رود.
روز جهانی قدس یک روز تاریخی برای دفاع از مستضعفان و مظلومان جهان است
ماموستا محمد واوی، امام جمعه موقت سردشت در خطبه های نماز جمعه ضمن تقدیر از مردم غیور و همیشه درصحنه برای حضور پرشور و حماسی روز جهانی قدس، به دشمنی دیرینه یهود با مسلمانان اشاره و بیان داشت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران بعنوان روز قدس که حمایت از مظلومین فلسطین است نامگذاری شده است و این روز یک روز تاریخی برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین می باشد.
روز قدس نماد اتحاد و همبستگی مسلمانان جهان در مقابل رژیم خونخوار صیهونیستی است
حاج ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده، امام جمعه بوکان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به نام گذاری اخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس عنوان کرد: روز جهانی قدس، میراث ابتکاری رهبرکبیر انقلاب برای دفاع و حمایت از حقوق مستضعفان و مبارزه با استکبار جهانی است.
دفاع از مردم مظلوم فلسطین، نشانه بیداری اسلامی است
ماموستا ملاقادر سهرابی، امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی و دفاع از مردم مظلوم فلسطین دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی است و ما به عنوان یک کشور و ملت مسلمان نمی‌توانیم بی‌تفاوت باشیم.
امت اسلامی باید با اتحاد، توطئه های دشمنان در رابطه با بیت المقدس را خنثی کنند
ماموستا سیدمصطفی خاتمی، امام جمعه اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فضیلت و عظمت بیت المقدس اظهار داشت: امت اسلامی بتوانند به دسیسه های ترامپ و نتانیاهو درباره بیت المقدس پی ببرند و با حفظ اتحاد خود در مقابل آنها بایستند و از حق خود دفاع کنند.
قدس از قداست اسلامی بزرگی برخوردار است که در قلوب مسلمانان و حافظه آنها نقش بسته است/ قدس سرزمین نبوت ها و برکات و سرزمین دفاع و جهاد است
ماموستا مبارکشاهی گفت: قدس قبله اول مسلمانان سرزمین اسرا و معراج و سومین شهر دینی بزرگ مسلمانان و سرزمین نبوت ها و برکات و سرزمین دفاع و جهاد است
راهپیمایی و تجمع برای حمایت از ملت فلسطین جز وظایف مسلمانان است
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: راهپیمایی و تجمع برای حمایت از ملت فلسطین جز وظایف مسلمانان است و نظام جمهوری اسلامی با افتخار حمایت از قدس و مردم فلسطین را جز حمایت سیاسی و خارجی خود قرار داده است و اگر تمام کشورهای اسلامی مانند ایران از فلسطین حمایت می‌کردند آن ملت مظلوم آنگونه مورد ظلم یهودیت قرار نمی‌گرفت.
یهود دشمن اسلام است
امام جمعه سروآباد گفت: قوم یهود دشمن اسلام است و علیه اسلام دشمنی می‌کند و هر کس که با این قوم باشد از ایمان به دور است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.