اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

جنایات علیه مسلمانان میانمار بدور از انسانیت و تبعیض گرایی می باشد
امام جمعه اهل سنت شهرکلاله گفت: جنایات علیه مسلمانان جهان و بخصوص مردم مظلوم و ستمدیده میانمار بدور از انسانیت و تبعیض گرایی می باشد.
مسلمانان برای رهایی از ظلم و ستم به وحدت و انسجام نیاز دارند
امام جمعه رضا آباد استان گلستان ضمن ابراز تاسف و محکوم کردن اقدامات وحشیانه علیه مسلمانان میانمار گفت: مسلمانان برای رهایی از ظلم و ستم به وحدت و انسجام نیاز دارند.
سكوت مجامع بين المللي در قبال قتل عام مسلمانان در ميانمار پذيرفتني نيست
امام جمعه اهل سنت گنبدكاووس در شرق گلستان گفت: سكوت مجامع بين المللي در قبال قتل عام و کشتار وحشیانه مسلمانان در ميانمار پذيرفتني و قابل قبول نيست.
مجامع بین المللی از حقوق مردم بیگناه میانمار دفاع کنند
امام جمعه دهستان مرزی کرند گفت: دولتهای اسلامی با وحدت و انسجام همه‌ جانبه جواب قاطع دولت میانمار را بدهند و مجامع بین المللی نیز از حقوق مردم بیگناه میانمار دفاع کنند.
ظلم و ستم هایی که امروز در میانمار به مسلمانان روا می شود حیرت آور است و بدور از انسانیت است
سخنران نماز جمعه روستای چنارلی گفت: ظلم و ستم هایی که امروز در میانمار به مسلمانان روا می شود حیرت آور است و خواب را از چشمان آدمی می رباید.
رهبران و مسلمانان جهان با اطاعت از مقام معظم رهبری در مقابل جنایات میانمارموضع گیری مناسب کنند
امام جمعه دهستان قازانقایه شهرستان مراوه تپه در نماز جمعه این هفته قازان قایه گفت: نسل کشی و کشتار مردم مسلمان در میانمار با هیچ معیار بشری مناسبت ندارد و موافق با شریعت اسلام پاک نیست.
ضروری است مسلمانان نیروی واحد اسلامی تشکیل دهند و از مسلمانان مظلوم و دربند حمایت کنند
سخنران نماز جمعه سیمین شهر با بیان اینکه، امروز دنیای کفر با همه عقاید مختلف و بدون اشتراک به وحدت رسیدند و نیروی مشترک نظامی ناتو را تشکیل دادند، افزود: ضروری است مسلمانان نیز نیروی واحد اسلامی تشکیل دهند و از مسلمانان مظلوم و دربند حمایت کنند
مولوی عبدالغفور جمال زایی جنایات هولناک و ضد بشریت علیه مسلمانان میانمار را محکوم کرد
امام جمعه رضا آباد استان گلستان ضمن ابراز تاسف و محکوم کردن اقدامات وحشیانه علیه مسلمانان میانمار گفت: مسلمانان برای رهایی از ظلم و ستم به وحدت و انسجام نیاز دارند.
فاجعه انسانی در میانمار جنایتی علیه بشریت است/ کشتار هزاران مسلمان در سایه سکوت اکثر کشورهای اسلامی صورت میگیرد
شیخ محبت نیا امام جمعه اهل سنت لشتغان در خطبه های نماز جمعه با بیان اینکه این فاجعه انسانی جنایتی علیه بشریت ویک نسل کشی آشکاراست گفت: کشتار هزاران مسلمان در سایه سکوت اکثر کشورهای اسلامی صورت میگیرد.
کشورهای اسلامی شریک جرم کشتار مسلمانان میانمار هستند
شیخ یوسف ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه گفت: ما این نسل کشی و سکوت جامعه جهانی بالاخص سکوت بعضی از دولتهای اسلامی را محکوم و آن ها را شریک در این جرم و جنایت می دانیم.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next