اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

ارتباط بین مردم با نظام و رهبری ناگسستنی است
امام جمعه پیرانشهر گفت: صف های به هم پیوسته اهل سنت و تشیع در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد ارتباط بین مردم با نظام و رهبری ناگسستنی است.
حضور باشکوه مردم نمایانگر عشق به انقلاب است
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ گفت: حضور باشکوه مردم در روز 22 بهمن نماد و نمایانگر وحدت، همدلی و عشق به انقلاب است.
22 بهمن روز وحدت و همبستگی ملت ایران است
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: همانطور که رمز پیروزی ملت ایران در سال 57 وحدت و اتحاد اقوام و ادیان مختلف بود امروز نیز پس از 38 سال نهال انقلاب اسلامی به درختی کهن، تنومند و مقاوم تبدیل شده که رمز بقا و تدوام خود را عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری می داند.
حماسه حضور 22 بهمن جواب دندانشکن ملت ایران به آمریکا بود
امام جمعه سقز حضور گسترده امروز ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن را دشمن‌شکن دانست و گفت: حماسه حضور 22 بهمن امسال جواب دندانشکن ملت ایران به آمریکا بود.
راهپیمایی 22 بهمن اوج همدلی و اقتدار ملت ایران را به دنیا نشان داد
امام جمعه روانسر گفت: حضور باشکوه مردم وفادار و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن امسال، اوج همدلی و اقتدار ملت ایران را به دنیا نشان داد.
وحدت بین ملت مسلمان ایران موجب ارتقای امنیت کشور و شکست دشمن می شود
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، وحدت و همگرایی بین ملت مسلمان ایران را موجب ارتقای امنیت ایران اسلامی و شکست و شرمساری دشمنان دانست و تاکید کرد حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن یکی از نمادهای این وحدت است.
ظرفیت انجمن‌های خیریه برای برطرف کردن مشکلات نیازمندان به‌کارگیری شود
امام جمعه اهل‌سنت بندرعباس حمایت از نیازمندان و دلسوزی نسبت به دیگران را ایثار اجتماعی عنوان‌کرد و گفت: انجمن‌های خیریه در جامعه اسلامی جهت برطرف کردن مشکلات نیازمندان تلاش می‌کنند اما موفقیت‌های آنها، نیازمند همکاری عمومی است.
حضور بی‌سابقه مردم کردستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام حمایت از رهبری را به دنیا نشان داد
امام‌جمعه سنندج گفت: مردم استان کردستان همیشه ثابت کرده‌اند که پشتیبان نظام و جمهوری اسلامی هستند و امروز با حضور گسترده در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که همانند گذشته یار و یاور رهبر و انقلاب هستند.
حضور مردم دهگلان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن حماسه انقلابی و دشمن‌شکن بود
راهپیمایی 22 بهمن نماد اقتدار درونی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و و بازتاب آن در عرصه‌های بین‌المللی مهم است.
مردم کردستان با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت و همبستگی را به جهانیان نشان دادند
مردم ولایتمدار و پیرو خط امام و رهبری کردستان و دیواندره امروز با حضور گسترده خود در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه بار دیگر وحدت و همبستگی خود را به گوش جهانیان رساندند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next