اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

بسیاری از مشکلات از نداشتن هدف در زندگی نشأت می گیرد
شیخ حمزه کردی گفت: اگر امروز در دنیا اینهمه قتل و غارت و بی بند و باری، خودکشی، طلاق و افسردگی حتی در کشورهای پیشرفته دنیا هست، همه و همه ازاین سرچشمه می گرد که بشرهدف از زندگی را فراموش کرده که برای چه آمده و چکار باید بکند.
انتخابات یعنی نمونه بارز دمکراسی درکشورمان و ما شاکراین نعمت هستیم
امام جمعه اهل سنت عسلویه شیخ ابرهیم محمدی گفت: نمایندگان مجلس را، رئیس جمهور را، نمایندگان مجلس خبرگان را و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا را مردم آن شهرو روستا را مردم انتخاب میکنند. و این یعنی نمونه بارز دمکراسی در کشورمان و ما شاکراین نعمت هستیم.
کاندیدا ها باید اخلاص در عمل داشته و در نشر و ترویج مفاهیم دینی کوشش کنند
شیخ عبدالستار حرمي در خطبه های نماز جمعه نخل تقي گفت: خدمت به مردم و کاندیدا شدن در شخص جامع الشرایط کار خوبی است اما همه باید نفس خود را مورد محاسبه قرار بدهیم.
توصیه به مشاركت حداكثري مردم در انتخابات و پرهیز کاندیداها و طرفدارانشان از انتقاد مخرب
توصیه شیخ حسن حسینی به مشاركت حداكثري مردم در انتخابات و پرهیز کاندیداها و طرفدارانشان از انتقاد مخرب و تخريب همديگر
حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات باعث یاس و ناامیدی دشمنان می شود
امام جمعه سروآباد شرکت در انتخابات 29 اردیبهشت ماه را وظیفه همگانی دانست و گفت: حضور حداکثری و پرشور ملت ایران در انتخابات باعث یاس و نا امیدی دشمنان خواهد شد.
قطعاً در انتخابات شرکت می‌کنیم و حضور در انتخابات را یک وظیفه مذهبی و ملی می دانیم
خطیب جمعه پاوه در خطبه های نماز جمعه پاوه از شیوۀ تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری انتقاد کرد و گفت: این آقایان محترم حریم های فردی، ملی، شخصی، خانوادگی و مذهبی را شکستند؛ درحالی‌که همه آن‌ها از رجال و شخصیت‌های محترم کشور هستند، نباید این‌گونه بر یکدیگر می‌تاختند و درس بی‌اعتمادی و تهمت و تحقیر رجال مملکت را به جوانان یاد می‌دادند. نماز جمعه مورخه 22 اردیبهشت 96 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1- استقامت ۲-امنیت و نقش آن در جامعه ۳-انتخابات» اختصاص داد.
شرکت در انتخابات اثبات هویت ملی و علاقه مندی به شهر و کشور است
امام جمعه موقت اهل سنت قشم گفت: کسانی که به عنوان اعضای شوراهای اسلامی انتخاب می شوند در دنیا و آخرت مسئول هستند و مردم آزادمنش قشم هم در تشخیص افراد مشکلی ندارند.
حضور گسترده مردم در انتخابات نشانه بلوغ سیاسی است
امام جمعه سقز گفت: حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی نشان از بلوغ سیاسی است و باید همه در این دوره از انتخابات پرشورتر از گذشته شرکت کنیم.
همه مردم پای صندوق های رأی حضور داشته باشند و اتحاد و همبستگی خود را حفظ نمایند
امام جمعه اهل سنت سیراف شیخ حسین افروز گفت: همه مردم پای صندوق های رأی حضور داشته باشند و اتحاد و همبستگی خود را حفظ نمایند که این حضور حماسی بزرگترین شکست برای دشمنان قسم خورده انقلاب و ملت می باشد.
درماه شعبان اعمال یک سال بندگان به خداوند عرضه می شود
امام جمعه جزیره خارک گفت: در اهمیت ماه شعبان بیان کرد : در این ماه اعمال یکسال بندگان، به خداوند عرضه می شود پیامبر (ص) در این ماه بسیار روزه می گرفت و می فرمود: دوست دارم در حالی اعمالم به خداوند عرضه گردد که روزه باشم.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next