اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز دوشنبه، 2 بهمن 1396| 6 جمادي الاول 1439

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

فلسفه نبوت حضرت محمد (ص) برقراری عدل و صلح میان بشریت است
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس گفت: فلسفه نبوت حضرت محمد (ص) رهایی انسان ها از جهالت و برقراری عدل و صلح میان بشریت است.
دین اسلام امانتی است که پیامبر (ص) در اختیار امتش قرار داده است
امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن گفت: دین مبین اسلام امانتی است که خداوند متعال توسط رسولش در اختیار امت اسلامی قرار داده است و باید در حفظ و نگهداری از آن کوشا باشیم.
دشمنان از اتحاد و همبستگی ملت ایران وحشت دارند
ماموستا عبدالقادر بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: دشمنان از اتحاد ملت ایران وحشت دارند و مردم باید با هوشیاری و همبستگی این وحدت و همدلی را حفظ و تقویت کنند.
هدف دشمنان ایران اسلامی، از بین بردن امنیت کشور و براندازی نظام اسلامی است
ماموستا عبدالرحمن خلیفه‌زاده ،امام جمعه بوکان نیز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته با اشاره به وظایف دولت و ملت نسبت به یکدیگر اظهار داشت: دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران نسبت به همدیگر وظایفی دارند که باید به آن عمل کنند اما باید هدف واحدی که در این زمینه وجود دارد و حفظ نظام است را فراموش نکنند.
مسئولین با رفع مشکلات ،باید قدردان حضور مردم ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی وحدت باشند
ماموستا جلال مرادی ،امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: از حضور پرشور مردم اهل سنت تکاب در راهپیمایی وحدت بخش و اعلان انزجار از فتنه گران تشکر و قدردانی می کنیم و امید است مسئولین با رفع مشکلات مردم و بیکاری جوانان سپاسگزار این مردم ولایتمدار و دیندار باشند.
وحدت اقوام و مذاهب داخل کشور ،باعث ناامیدی دشمنان و حفظ امنیت نظام اسلامی می شود
ماموستا مصطفی محمودی،امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به نیاز وحدت و اهمیت آن در میان ملت مسلمان ایران، اظهار داشت: این وحدت است که راهگشا و کلید همه مشکلات به ‌شمار می‌رود و اگر ملتی از وحدت و یکپارچگی به دور باشد به حتم در تمامی مسائل و موارد اجتماعی با شکست مواجه خواهند شد.
اهل سنت در کنار مردم ایران ، زیر یک پرچم واحد با اتحاد و یکپارچگی در برابر دشمنان و فتنه گران خواهند ایستاد
ماموستا حاصل بالقچی امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: در کنار مردم ایران ، اهل سنت و ملت کرد نیز نشان دادند زیر یک پرچم واحد با اتحاد و یکپارچگی و صفوف به هم پیوسته زندگی می کنند وهیچگاه با فتنه و فتنه گران نیستند و همیشه از رهبر و مملکت خویش دفاع کرده و دفاع خواهند کرد.
فرمان اغتشاشات در اتاق فکر آمریکا صادر شد/ خروش مردم باعث خنثی شدن فتنه جديد شد
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: فرمان اغتشاشات در اتاق فکر آمریکا صادر شد و ولایت فقیه و بصیرت مردم رمز موفقیت در مقابل اين فتنه بود.
ایمان به خدا موجب آرامش ذاتی انسان می شود
امام جمعه موقت روانسر در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: انسان با ایمان، عمل صالح و تقوا می تواند قله های کمال و سعادت را فتح کند چرا که ایمان به خدا موجب آرامش ذاتی می شود.
مصرف بهینه و پرهیز از اسراف مورد تاکید اسلام است / ماهواره ها و فیلم های مبتذلی که در فضای مجازی پخش می شود تنها با هدف تضعیف اعتقادات مسلمانان است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مصرف بهینه و پرهیز از اسراف مورد تاکید اسلام است و قرآن کریم اسراف کاران را برادران شیطان می داند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.