اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

عزت از دست رفته مسلمانان فقط با اتحاد حاصل می شود
شیخ عبدالستار حرمی گفت: مسلمانان باید متحد شوند دلها نسبت به همدیگر کینه و دشمنی نداشته باشد همانطور که پیامبر بین اوس و خزرج و مهاجرین و أنصار برادری ایجاد نموداین امت زمانی می تواند عزت از دست رفته اش را باز یابد که اخلاص لله باشد وبرادر وار زندگی کنند.
کشور های غربی چرا در مقابل نسل کشی و جنایت های جنگی سکوت کرده اند؟
شیخ حمزه کزدی در خطبه های نماز جمعه اهل سنت بوشهر گفت: چرا برای کودکان و زنان و مردان بی دفاع و از همه جا ترد شده میانماری سکوت مرگبار گرفتید. کجاهست حقوق بشر؟ ملت های مسلمان را به خاطر مبارزه با افراط و تروریسم بمباران می کنید ولی برای این همه نسل کشی سکوت و خود را به بی خبری زدید.
نسل کشی و کشتار مسلمانان میانمار از جانب هر کس که باشد محکوم است
شیخ جمات مژده در خطبه های نماز جمعه گفت: ما ضمن همدردی با این مسلمانان بی گناه مراتب انزجار خود را از این افعال ددمنشانه اعلام و هر گونه آدم کشی و انسان کشی و نسل کشی از جانب هر کس که باشد محکوم و تقبیح می نماییم.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت حمله نظامیان میانمار به مسلمانان در این کشور را محکوم کرد
خطیب جمعه پاوه در خطبه های نماز جمعه ضمن ابراز همدردی با مسلمانان میانمار خاطرنشان کرد: ما هم ضمن ابراز همدردی به درگاه پروردگار دعا می‌کنیم که این‌ها عبد پروردگارند و خداوند می‌تواند به میل و اراده خود اوضاع را تغییر دهد.
مدعیان حقوق بشر در مقابل کشتار مسلمانان میانمار هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند
امام جمعه موقت سنندج گفت: تاکنون هزاران نفر از مسلمانان بی‌گناه میانمار کشته شده‌اند اما مدعیان حقوق بشر هیچ واکنشی در مقابل این جنایات‌ها نشان نمی‌دهند.
جهان اسلام از مسلمانان بی‌دفاع میانمار حمایت کند
امام جمعه دهگلان گفت: امروز جهان اسلام در مقابل این جنایات در سکوت کامل به سر می‌برد و همین سکوت مسلمین سبب سوء استفاده دشمنان دین اسلام شده است.
دین اسلام به وحدت و همدلی مسلمانان تأکید دارد
امام جمعه مریوان گفت: دین اسلام اهمیت و توجه ویژه‌ای به رعایت اخلاق، رفتار حسنه، ارتباط و چگونگی تعامل بین انسان‌ها کرده و خداوند متعال نیز در قرآن به این امر مهم اشاره فرموده است.
سکوت مدعیان حقوق بشر در مقابل کشتار مسلمانان بی‌گناه میانمار محکوم است
امام جمعه دیواندره گفت: بودایی‌ها با کمک ارتش و تمام قوا، مسلمانان بی‌دفاع میانمار را از بین می‌برند و جوامع بین‌المللی و مدعیان حقوق بشر در مقابل این همه جنایات سکوت کرده‌اند که این حرکت محکوم است.
نظام حقوق بشر بین الملل به معنای واقعی هیچ و ناتوان است
امام جمعه روانسر گفت: دین اسلام، دین سلامتی و بی غل و غش است اما امروزه متأسفانه شاهد هستیم که مسلمانان را می کشند و مجامع بین الملل در برابر این جنایت سکوت می کنند.
ریشه بسیاری از اختلافات در جامعه به دلیل بی تقوایی است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ریشه بسیاری از اختلافات در جامعه به دلیل رواج یافتن دروغ و بی تقوایی است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next