اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

13آبان، روز بیان تعهد اقشار مختلف مردم به اهداف والای انقلاب اسلامی است
ماموستا عبدالقادر سهرابی امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به فرارسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اظهار داشت: 13 آبان، روز هم صدایی ملت ایران و اوج استکبارستیزی است
ملت ایران ملت غیور و ولایت مداری هستند که در مقابل دشمنان ایستاده اند و از انقلاب بزرگ خود دفاع خواهند کرد
حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه مسجد اهل سنت امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیات و روایات و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری و قبولی طاعات و عبادات سخنان خود را آغاز کرد و به تبیین صفات قلب مومن از نگاه قرآن پرداخت و گفت : قلب مومن ، قلبی است مخلص براي خدا و خالي از کفر و نفاق و هرگونه پستي و آن قلبي است که هميشه در حال برگشت و توبه به سوي خدا می باشد و از آن سو ثابت و پا برجاست بر اطاعت خدا و فروتن و آرام به ذکر معبود و قلبي است که از ياد خدا مي لرزد که مبادا عمل وي به درگاه خدا قبول نشود و از عذاب خدا نجات نيابد .
نماز بهترین فرصت برای ارتباط مستقیم و راز و نیاز با خداست که انسان را به درگاه الهی نزدیک می کند
حجت الاسلام هاشم رضایی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای شلقون شهرستان تالش با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیاتی از قرآن کریم و روایات سخنان خود را آغاز کرد و با تببین احکام نماز گفت : نماز بهترین فرصت برای ارتباط مستقیم و راز و نیاز با خداست که انسان را به درگاه الهی نزدیک می کند و هر چه انسان به این فریضه واجب الهی اهمیت بیشتری بدهد در دنیا و آخرت به سعادت و خوشبختی نزدیک تر خواهد شد .
رعایت دقیق موازین شرعی شرط رسیدن به حقیقت توحید است/ می توان با انسجام و همدلی بر قدرت های دنیا چیره شد
حجت الاسلام عبداله راستگو در خطبه های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای بالاده از توابع بخش اسالم در شهرستان تالش سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و آیات و روایات آغاز کرد و به تبیین احکام شرعی برای دستیابی به سعادت در دنیا و آخرت اشاره کرد و گفت : رعایت دقیق موازین شرعی شرط رسیدن به حقیقت توحید است که می تواند انسان را عاقبت به خیر نماید و از گمراهی نجات دهد.
در 13 آبان سال 58دانشجویان انقلابی با دستور امام خمینی (ره) در مقابل مستکبران ایستادند و پیام انقلاب و امام را به جهانیان رساندند
حجت الاسلام محمد بهاءالدین هاشمی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) بخش لوندویل شهرستان آستارا سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و آیات و روایات آغاز کرد و گفت : در قرآن کریم بسیار سفارش شده است که دنیا محل آزمون و خطا است و انسان عاقل دنیای خود با آخرت معاوضه نمی کند و کسانی که آخرت را به بهای دنیا می فروشند عذاب سختی در انتظار آنان خواهد بود و در عذابشان تخفیف داده نمی شود .
دانش آموزان و دانشجویان همچنان در مبارزه با استکبار و ستمگران در صف مقدم هستند
دانش آموزان و دانشجویان همچنان در مبارزه با استکبار و ستمگران در صف مقدم هستند و خواهند بود. آمریکا و رژیم صهیونیستی و همه همپیمانانش با وجود ملت بیدار و هوشیار و دانشجویان و دانش آموزان بابصیرت نمیتوانند به ایران اسلامی ضرری وارد کنند.
چشم دشمنان اسلام با دیدن اتحاد و عظمت راهپیمایی 13 آبان کور می شود
امام جمعه اهل سنت کلاله ضمن دعوت همه اقشار مردم مومن و متعد به راهپیمایی 13 آبان گفت: چشم دشمنان اسلام با دیدن اتحاد و حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی 13 آبان کور خواهد شد.
سیزدهم آبان یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است
امام جمعه آق قلا گفت: سیزدهم آبان یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده است.
سیزدهم آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است
امام جمعه حاجی قوشان شهرستان گنبدکاووس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دانش آموز گفت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در روز 13 آبان مبارزه با استکبار جهانی است.
13 آبان روز استکبارستیزی و عمل به آرمان‌های امام خمینی راحل است
امام جمعه اهل سنت پیرواش گفت: 13 آبان روز استکبار ستیزی و عمل به آرمان‌های امام خمینی راحل است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next