اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

هر کسی که در پی بر آورده کردن حاجت برادر مسلمانش باشد خداوند حاجتش را بر آورده می کند
شیخ یعقوب شمسا در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: یکی از ویژه گی ها و خصوصیات شخص مسلمان این است که در هنگام دارا بودن و توانگری به برادر دینی خودش کمک کند.
آزادی موصل خبری خوب و امیدوار کننده بود/ این پیروزی بر ملت و دولت عراق و همه کسانی که برای آزادی موصل تلاش کردند مبارکباد
شیخ حمزه کردی با بیان حدیثی از رسول خدا در خطبه های نماز جمعه گفت: هرکس تضمین زبان خود را کند که حرف گناه و نافرمانی الله از او جاری نشود من تضمین بهشت را برایش میکنم .
وظیفه شورای نگهبان پاسداری از شرع، قانون اساسی و صیانت از انتخابات است
امام جمعه دهگلان گفت: وظیفه شورای نگهبان پاسداری از شرع، قانون اساسی و صیانت از انتخابات است و اطمینان ملت ایران، نسبت به حرکت نظام در مسیر انقلاب اسلامی را به همراه داشته است.
کشت و کشتار در دین اسلام هیچ جایگاهی ندارد
امام جمعه سروآباد گفت: دشمنان اسلام با هدف ایجاد اختلاف، تفرقه و دودستگی بین امت مسلمان به‌دنبال ضربه زدن به وحدت، یکدلی، اتحاد و یکپارچگی مسلمانان هستند و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.
مومن واقعی فقط برای رضایت‌مندی حق تعالی گام برمی‌دارد
امام جمعه مریوان گفت: مسلمانان و مومنان باید راه راستی و رستگاری که همان راه دین مبین اسلام است را ادامه دهند و بدانند که خداوند نیز حافظ جان و مال آنها بوده و جزای اعمال نیک خود را می‌گیرند.
شورای نگهبان به‌منظور پاسداری از "احکام اسلامی و قانون اساسی" تشکیل شد
امام جمعه سنندج گفت: شورای نگهبان به‌منظور پاسداری از "احکام اسلامی و قانون اساسی" تشکیل شده است.
زنان مسلمان باید حضرت زهرا(س) را الگوی خویش قرار دهند
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: حجاب و عفاف زینت زن است و زنان مسلمان باید حضرت زهرا(س) را الگوی خویش قرار دهند.
انتقادات از دولت غیرمنصفانه و غیراخلاقی است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از انتقادات غیرمنصفانه و غیراخلاقی از دولت و نادیده گرفتن اقدام های مشهود و بنیادین دولت ابراز ناخشنودی کرد و گفت: ملت به خوبی رفتار و سیاست های دولتمردان را رصد می کنند.
پیروزی موصل مایه عزت و سربلندی پیروان اسلام ناب محمدی (ص) شده است/ شورای نگهبان حافظ آرمان ها و ارزش های جمهوری اسلامی است
ماموستا ملاعبدالله غفوری گفت: شورای نگهبان حافظ آرمان ها و ارزش های جمهوری اسلامی است و این شورا یکی از برکات انقلاب می باشد.
حمایت از تولیدات داخلی توسعه اشتغال و اقتصاد جامعه را به همراه دارد
امام جمعه کامیاران خواستار توجه هر چه بیشتر اقشار مختلف مردم نسبت به خرید کالاهای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next