اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت: پاوه، ارومیه، سنندج، کرمانشاه، زاهدان، سقز، ایرانشهر، مریوان، دهگلان، بانه، کامیاران، بوکان، سروآباد، مهاباد، تکاب، شاهین دژ، گنبدکاووس، بندرترکمن، چنارلی، رضاآباد و اشنویه
فاطمه زهرا(س) طبق روایت همه منابع اهل سنت افضل زنان جهان است
امام جمعه اهل سنت چنارلی، گفت: فاطمه زهرا(س) طبق روایت همه منابع اهل سنت افضل زنان جهان است.
فاطمه زهرا (س) محبوبترين چهره دینی و علمی بانوان مسلمان است
خطیب جمعه اهل سنت بندر ترکمن، گفت: سرور زنان جهان اسوه و الگويی کامل برای تمام زنان عاشق عفت و فضيلت است.
عظمت و مقام شخصیت حضرت فاطمه زهرا(س) مایه مباهات خداوند در نزد فرشتگان است
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس، گفت: صبر و استقامت این بانوی الهی در زندگی و تربیت فرزندان نیکو که سرور جوانان بهشت شدند از افتخارات بزرگ ایشان است.
اتحاد از ساز و کارهای مهم جهان اسلام است
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: یکی از مهم ترین و بنیادی ترین دستورات پیامبر اکرم (ص) و قرآن کریم وحدت و یکپارچگی امت اسلام و پرهیز از تفرقه است.
باید به دشمنان بفهمانیم که اتحاد در بین مسلمانان پابرجاست
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ گفت: وحدت مسلمانان عامل شکست توطئه های استکبار جهانی است، هم اکنون وحدت نیاز ضروری مسلمانان است.
طبق فرمایشات مقام معظم رهبری هر شیعه و سنی به بهانه مذهب ایجاد تفرقه کند مزدور دشمن است
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: مقام معظم رهبری در تمام ایام سال این هشدار را به مسئولان و مردم می دهند که از تفرقه پرهیز کنند و با تمام توان به دنبال ایجاد وحدت باشند.
فتوای رهبر انقلاب در حرام دانستن اهانت به رموز اهل سنت شجاعانه و حکیمانه بود / اهانت دو روزنامه نود و وطن امروز به همسر گرامی و یکی از اصحاب کرام پیامبر اسلام (ص) شدیداً محکوم است
خطیب جمعه پاوه در خطبه های نماز جمعه، ضمن محکوم کردن اهانت دو روزنامه نود و وطن امروز به همسر مکرمه و اصحاب گرانقدر حضرت (ص) ، با اشاره به اعتراض جمعی از نمایندگان و نخبگان اهل سنت به این موضوع، افزود: بنده هم چنان پنداشتم که سکوت کردن گناه است و لذا به آن قلم‌به‌دستان که این کلمات را نوشته‌اند و به آن صاحب‌فکران که در این مقطع زمانی، مسلمانان هزاران گرفتاری و درد دارند می‌گویم: بشکند آن قلمی که در میان این‌همه مصائب اسلام و مسلمانان به همسر و اصحاب پیامبر اسلام اهانت روا می‌دارند و مصلحت مسلمین و مملکت را نادیده می‌گیرند. نماز جمعه مورخه 95/12/13 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1-احسان به والدین 2-دروغ مادر بسیاری از گناهان است ۳-اهانت دو روزنامه به همسر پیامبر اسلام و صحابه کرام ۴-توصیه هایی به نیروهای انتظامی و مردم، در خصوص نحوه برخورد با قاچاق» اختصاص داد.
مانورهای نیروهای مسلح مشت محکمی بر دهان آمریکا است
امام جمعه مهاباد گفت: مانورهای نیروهای جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در نمایش توان نظامی ایران دارد و همگان می‌توانند به قدرت نظامی ایران پی ببرند.
مسلمانان از تفرقه و اختلاف دوری کنند/ فتنه جامعه را به نابودی می کشاند
امام جمعه سروآباد گفت: فتنه و آشوب در هر جامعه ای که باشد آن جامعه را به سوی نابودی و زوال می کشاند و دشمنان و بیگانگان بر آن جامعه حاکم می شوند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next