اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 3 خرداد 1397| 10 رمضان 1439

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

بدعهدی امریکا بار دیگر به جهانیان ثابت شد
امام جمعه روانسر گفت: بدعهدی و ذات پلید آمریکا با نقض توافقنامه بین المللی برجام باری دیگر به جهانیان ثابت شد.
بد عهدی و دسیسه گری خصوصیت بارز آمریکا است
حجت‌الاسلام خداداد طالبی در خطبه های نماز جمعه در مسجد بلال حبشی روستای لمر سفلی از توابع بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت نمازگزاران به تقوای الهی سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به تاریخ صدر اسلام و فشارهای اقتصادی و بدعهدی های کفار بر علیه پیامبر اکرم (ص) ، گفت : رسول اکرم (ص) و یارانش در مقابل آن محاصره اقتصادی در شعب ابی طالب سه سال فشار و سختی را تحمل کردند و با مقاومت خود کفار را شکست دادند .
گزینه ملت ولایت مدار در برابر تصمیم ترامپ مقاومت است
امام جمعه موقت دیواندره با بیان اینکه تنها گزینه ملت ولایت مدار در برابر تصمیم ترامپ مقاومت است، گفت: استقامت و ایستادگی ملت ایران از ابتدای انقلاب تاکنون برای دشمنان این ملت ثابت شده است.
هدف اصلی ترامپ ایجاد فتنه در خاورمیانه است
امام جمعه اهل سنت قروه ضمن محکوم کردن اقدامات ترامپ رئیس جمهور آمریکا، گفت: ترامپ فردی خونخوار و یهودی مسلک است و مانند روباهی مکار در خلیج فارس برای برهم زدن امنیت منطقه و ایجاد فتنه و آشوب تلاش می کند
ملت ایران با تحریمهای دشمنان غریبه نیستند
امام جمعه کامیاران با بیان اینکه تحریم و دشمنی آنها برای ما تازگی ندارد، گفت: ملت ایران دشمنان را به خوبی میشناسند و همواره محکم در برابر آنها ایستادهاند
خروج آمریکا از برجام برنامه از پیش تعیین شده ای بود/ آمریکا ثابت کرد قابل اعتماد نیست
امام جمعه شهر مریوان با بیان اینکه خروج آمریکا از برجام برنامه از پیش تعیین شده ای بود، گفت: آمریکا بار دیگر ثابت کرد که قابل اعتماد نیست و کارشکنی همواره در ذات شیطانیش وجود دارد.
اظهارات ترامپ در مورد برجام خلاف تعهدات بین‌المللی است
امام جمعه سنندج گفت: حرکات و اظهارات ترامپ در مورد بر جام اقدامی زشت و نامعقول و خلاف تعهدات بین‌المللی است.
برجام غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را اثبات کرد
امام جمعه سقز با بیان اینکه برجام غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را اثبات کرد، گفت: رئیس جمهور آمریکا با این اقدام نشان داد که به هیچ تعهدی پایبند نیست و باردیگر دشمنی استکبار جهانی با ملت ایران را به اثبات رساند.
حرکت بی ادبانه ترامپ نسبت به ملت ایران دور از تصور نبود
امام جمعه سروآباد با بیان اینکه بی اعتمادی ترامپ و بی ادبی وی نسبت به ملت ایران دور از تصور نبود گفت: استکبار در طول تاریخ انقلاب همواره ثابت کرده که برای ضربه زدن به انقلاب ایران از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.
ترامپ با این تصمیمات حتی سازمان ملل را هم نادیده گرفت
امام جمعه دهگلان گفت: باید با تبعیت از فرمان ولایت فقیه و تدبیر و درایت در راستای حمایت از تولید داخلی گام برداریم و با این کار مسیر توسعه و آبادانی مضاعف را در کشور ایران هموار کنیم.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.