اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

همه جهان باید در برابر سیاست آمریکای جهان خوار، اشغالگری صهیونیست ها و تعرض علیه ملت فلسطین بایستند
اموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت:بیت المقدس امانتی بر گردن همه مسلمانان است و اکنون زمان آن رسیده که همه جهان در برابر سیاست آمریکای جهان خوار، اشغالگری صهیونیست ها و تعرض علیه ملت فلسطین بایستند و از حریم مقدسات آن دفاع کنند.
با وحدت امت اسلامی ، مقدمات نابودی رژیم صهیونیستی فراهم می شود
ماموستا خالد محمدزاده، امام جمعه موقت اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: موضع گیری های کشورهای اسلامی نسبت به تصمیم ترامپ در خصوص قدس حاکی از غیرعقلانی بودن آن است.
ایران مقتدر و اسلامی سرآمد اتحاد ملی برای مقابله با توطئه ها و نفوذ دشمن است
ماموستا سلام امینی، امام جمعه سردشت در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: هفته وحدت برای اتحاد بین مذاهب اسلامی و دوری از تفرقه پایه گذاری شده است.
ملت‌های مسلمان با اتحاد و انسجام در مقابل زیاده خواهی آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهند ایستاد
ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده، امام جمعه بوکان در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: ملت‌های مسلمان نباید نسبت به تصمیم غلط و بی خردانه رئیس جمهور آمریکا دست روی دست گذاشته و نظاره ‌گر باشند بلکه باید با اتحاد و انسجام مقابل این زیاده خواهی آمریکای جهان خوار و رژیم صهیونیستی بایستند.
رمز پیروزی و سربلندی اسلام ، وحدت و یکپارچگی است
حجت الاسلام محمد بهاءالدین هاشمی در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد محمد رسول الله (ص) کرده سرای بخش لوندویل شهرستان آستارا سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و آیات و روایات آغاز کرد و گفت : امروز جهان اسلام مورد هجوم دشمنان و غرب قرار گرفته است و مسلمانان اگر در مقابل این هجوم تدبیر و اقدامی نکنند ، ضرر خواهند کرد .
زمان نابودی رژیم صهیونیستی فرا خواهد رسید
حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه مسجد اهل سنت امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم با حمد و ستایش خداوند متعال و درود و صلوات بر پیامبر اکرم (ص) و خاندانش و آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب و بیان آیات و روایات سخنان خود را آغاز کرد و اقدام رئیس جمهور آمریکا را که بیت المقدس را به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی معرفی کرده و قصد دارد سفارت خود را به این شهر مقدس انتقال دهد ، محکوم نمود و گفت : زمان نابودی رژیم صهیونیستی فرا خواهد رسید .
اعتراض سرتاسر جهان علیه اقدام ترامپ درباره قدس، نشان از تصمیم غلط و نابخردانه است
ماموستا عبدالقادر سهرابی، امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: به دنبال به رسمیت شناخته شدن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی دونالد ترامپ، سرتاسر جهان علیه این اقدام بپا خواسته اند، حمایت خود را از قدس و فلسطین اعلام می کنند
با اتحاد مسلمانان اعم از شیعه و سنی اقدام سخیفانه ضداسلامی ترامپ شکست خواهد خورد
ماموستا جلال مرادی ،امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: بیت المقدس از زمان پیامبراکرم (ص) مورد تجاوز یهود ودشمنان اسلام بود.
امام جمعه اهل سنت تالش در خطبه های نماز جمعه اعلام قدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توسط رئیس جمهور آمریکا محکوم کرد
حجت الاسلام حسین خانی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد محمدیه شهرستان تالش گفت : در ماه ربیع الاول قرار داریم، ماهی که میلاد حضرت رسول(ص) در آن ماه رخ داده است و این ایام باعث دلگرمی و نزدیکی امت اسلامی خواهد شد .
جهان اسلام در برابر سیاست جدید آمریکا مبنی بر تغییر پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی خواهد ایستاد
ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس اشغالی، توطئه ای جدید برای پایمال کردن حقوق مردم فلسطین و توهین به مقدسات اسلامی است
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next