اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

خبرنگاران چشم های جامعه و وجدان های بیدار هستند
امام جمعه مریوان گفت: در دین مبین اسلام از خبرنگاران به عنوان عیون و چشم های مملکت نام برده شده است و وظیفه این قشر بسیار مهم و سنگین است.
جوانان را با خطرات اعتیاد بیشتر آشنا کنیم
امام جمعه سروآباد نسبت به گسترش مصرف مواد مخدر در جامعه هشدار داد و گفت: باید جوانان را با خطرات این بلای خانمان سوز بیشتر آشنا کنیم.
امر به معروف و نهی از منکر باید در تمامی زوایای زندگی مسلمانان نمود داشته باشد
امام جمعه سقز از مردم خواست در راستای اجرای امر به معروف و نهی از منکر حرکت کنند تا رستگار هر دو جهان شوند.
مراسم حج فرصتی برای صدور پیام انقلاب اسلامی که همان وحدت و مبارزه با استکبار جهانی است
ماموستا جلال مرادی امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: طواف خانه خدا، برگزاری همایش ها و نشست ها، حضور زائران خانه خدا در صفوف نماز جماعت همه این موارد می تواند وحدت و همدلی مسلمانان جهان را شکل دهد.
کنگره عظیم حج نماد وحدت و اتحاد مسلمانان و اعلام برائت از دشمنان است
حاج ماموستا واوی امام جمعه موقت سردشت در خطبه های نماز جمعه ضمن اشاره به فریضه حج که هیچ تفاوتی با دیگر عبادات مانند نماز و روزه و .. ندارد ، اظهار داشت: حج چهارمین عبادت اصلی مسلمانان است که بنیانگذار حج حضرت ابراهیم خلیل الله و اسماعیل ذبیح الله (علیهما السلام) هستند.
اعتقادات اسلامی مخالف تندروی و خشونت می باشد
ماموستا قادر محمد زاده امام جمعه موقت پیرانشهر ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با استناد به آیات قرآن ، به اعتقادات اسلامی اشاره و اظهار داشت: اعتقادات اسلامی ، اعتقاداتی است که از آیات قرآنی سرچشمه گرفته و به هیچ وجه پذیرش تندروی در آن وجود ندارد و به شدت با این موضوع مخالفت می کندو حتی با زور ، دین را برکسی تحمیل نمی کند.
دیر یا زود تکبر و غرور، متکبران و جباران را درهم می کوبد و آنان را نیست و نابود می کند
شیخ اسماعیل بازدار در خطبه های نماز جمعه گفت: همانطور که نباید از نصرت و پیروزی و تحقق وعده های الهی نا امید شد نباید پنداشت که قدرت های زمینی می توانند برای همیشه دیکتاوری کنند والمتکبر واقعی الله است. دیر یا زود تکبر وغرور متکبران و جباران را درهم می کوبد و آنان را نیست و نابود می کند.
ایران متعلق به همه ایرانیان هست امیدواریم همه گروه ها بتوانند درکنار یکدیگر با صلح و همدلی برای پیشرفت این سرزمین تلاش کنند
شیخ حمزه کردی در خطبه های نماز جمعه گفت: حادثه دردناک و هولناکی که در کشور افغانستان اتفاق افتاد محکوم است. افراد بی خبر از قرآن و خدا و رسول تعداد زیادی از مردم بی دفاع و بی گناه را در روستاها و در خانه هایشان بدون هیچ جرم و گناهی، قتل عام کردند. بنده این جنایت را به شدت محکوم کرده و اعلام می دارم این جنایت کاران که به نام دین مردم بی دفاع را قتل عام می کنند نمی توانند مسلمان باشند.
برای دولت مردان زیبنده نيست که جوانان این شهرستان بیکاربمانند
شیخ یوسف ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: با وجود اینکه شهرستان عسلویه قطب مهم اقتصادی کشور است، و همچنانکه مردم اين منطقه جهت رفاه كشور و رشد اقتصادي ایران عزیز، مشکلات و سختیهای فراوانی از جمله از بين رفتن مراتع صيدگاه ها و آلايندگي هوا را تحمل نموده اند، برای دولت مردان زیبنده نيست که جوانان این شهرستان بیکاربمانند.
وجود افراد بيكار درکنار این همه تأسيسات زیبنده نیست
شیخ ابراهیم محمدی در خطبه های نماز جمعه گفت: زیبنده نیست درکنار این همه تأسيسات ما افراد بيكار داشته باشيم اين ظلم در حق اهالي منطقه است، مسئولين و نماينده مردم در مجلس بايد دخالت كنند و نگذارند حق جوانان عسلویه ضایع و پایمال شود شما در مقابل خدا و در مقابل مردم مسئول هستید این کرسی برای شما ماندگار نیست.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next