اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

حرکت وحشیانه گروه تکفیری با انگیزه ایجاد فتنه و تفرقه انجام گرفت
ماموستا مصطفی خاتمی امام جمعه اهل سنت اشنویه در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: حمله بزدلانه و جنایتکارانه گروهک تروریستی تکفیری در حرم مطهر حضرت امام (ره) و ساختمان مجلس شورای اسلامی که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از هموطنان بی گناه شد را شدیدا محکوم می کنیم.
ملت ایران هیچ هراسی از تروریست‌ها ندارند و با وحدت در کنار یکدیگر هستند
ماموستا عبدالقادر سهرابی امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر ضرورت اتحاد و همدلی در ایران اسلامی و خروج صدای واحد از کشور در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی، اظهار داشت: ملت ایران با تکیه بر خداوند و تجربه غلبه 38 ساله بر بحران‌های مختلف، دیگر هیچ هراسی از دشمن و تروریست‌ها ندارد و مردم با وحدت در کنار یکدیگر هستند.
هدف از اقدام تروریستی ایجاد تفرقه بین مسلمانان است
ماموستا عبدالرحمن خلیفه زاده امام جمعه بوکان در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: آنچه برای ملت ایران اهمیت داشته و دارد "اسلام و ایمان" و "اتحاد و اتفاق" است.
با انجام حرکت وحشیانه ترور ، وحدت ملت ایران مستحکم تر گردید
ماموستا حاصل بالقچی امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: دشمن باید بداند با انجام این حرکات وحشیانه وحدت صفوف ملت و پیوند اخوت و برادری را مستحکم تر می کند.
تروریست ها اهداف تحریف اسلام و خشونت طلبی را دنبال می کنند
ماموستا جلال مرادی امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: حفظ انسجام، وحدت و همدلی آحاد ملت ایران بار دیگر دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران را در رسیدن به اهداف شیطانی خود ناکام گذاشت.
تروریست ها ماموریت دارند تا به اسلام و مسلمانان ضربه بزنند
ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: حمله ناجوانمردانه حادثه خونین تهران را که دلیل بر پستی و خاری استکبار جهانی است به شدت محکوم می کنیم، تروریست ها به عنوان همکاران و دوستان آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی درصدد ناامن کردن ایران اسلامی هستند.
مردم انقلابی ایران با همه گرایش ها، مذاهب و ادیان موجود از کشورشان دفاع می کنند
ماموستا ابراهیم سرخابی امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران از اول انقلاب با تروریسم روبرو بوده و هیچ وقت نتوانستند باعث سستی در اراده مردم ایران شوند.
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت حوادث تروریستی در تهران را محکوم کرد
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه؛ حوادث تروریستی تهران را کار عده‌ای مریض دانست و گفت: اگر از این منطقه چند نفر مریض و مطرود دست به اقدام زبونانه زده‌اند در عوض بیش از ۲۰۰ هزار نفر انسان مخلص و آماده برای مقابله و مبارزه با این منحرفین در منطقه داریم. نماز جمعه مورخه 96/03/19 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1- رمضان ۲-زکات ۳-حوادث تروریستی تهران» اختصاص داد.
تروریست ها و تکفیری ها تابع هیچ دین و مذهبی نیستند
امام جمعه اهل سنت رضا آباد شهرستان رامیان گفت: کسانی به نام داعش و به نام اسلام این اقدامات غیر اسلامی را انجام می دهند، در واقع این گروه تابع هیچ دین و مذهبی نیستند و زیر پرچم محمد رسول الله در حال ریختن خون مسلمانان هستند.
ثمره اقدامات دشمنان اسلام اتحاد بیشتر امت اسلامی است
امام جمعه اهل سنت بندرترکمن گفت: بی شک دشمنان اسلام برای نا امن کردن کشور به این اقدامات شنیع دست می زنند که نتیجه آن اتحاد بیشتر مردم است.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next