اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

نیروی انتظامی نیرویی زحمت‌کش و مردمی و در خدمت مردم است/از حضور دکتر ظریف در مراسم تشییع مام جلال تشکر می کنم
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه؛ با اشاره به درگذشت مرحوم مام جلال طالبانی، از ایشان به‌عنوان فردی سیاسی و برجسته در تاریخ کرد نام برد و گفت: مرحوم مام جلال با جمهوری اسلامی روابط بسیار خوبی داشت و در سیاست نیز فردی برجسته و هوشیار بود امیدوارم همان‌گونه که حیات ایشان منشأ وحدت و تفاهم و در کنار هم زیستن بود، مرگ ایشان نیز سبب و منشأ خیر برای مردم عراق و اقلیم کردستان باشد. نماز جمعه مورخه 96/07/14 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور پرشور مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «۱-اثر نماز در محو گناهان ۲-حدیثی از پیامبر اسلام (ص) ۳-درگذشت جناب آقای جلال طالبانی ۴-هفتۀ نیروی انتظامی» اختصاص داد.
غوطه ور شدن جوانان در دام اعتياد و سرگرمي آنها با مواد افيوني از دسيسه هاي دشمنان و از اهداف طولاني مدت آنهاست
مولوي توکلی گفت: مرزبانان غيور ما در گرما و سرما تلاش می‌کنند و شب و روز خواب ندارند تا ما در خانه خود براحتی زندگی کنیم. از خداوند میخواهیم که این عزیزان حفاظت کند و از دسیسه ها و توطئه های دشمنان دور نگه دارد.
در حال حاضر آمريكا در اوج ضعف و ناكامي قرار دارد/ همه‌پرسی جدایی غیر قانونی اقلیم کردستان برای جبران شکست داعش در مقابل جبهه مقاومت با محوریت ایران است
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: در حال حاضر آمريكا در اوج ضعف و ناكامي قرار دارد و انقلاب و نظام اسلامی در اوج اقتدار و عزت قرار دارد.
آمران به معروف و ناهیان از منکر خلفای روی زمینند
امام جمعه روانسر گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر خلفای خداوند بر روی زمینند واین امر باید برای همیشه تکرار شود تا از یاد نرود.
دشمنان در فضای مجازی بدنبال القای افکار خود به جوانان هستند
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: دشمنان با ارسال مطالبی خلاف واقع در فضای مجازی بدنبال القای افکار پلید خوشان به جوانان هستند.
پیروی از دستورات اسلام سبب رستگاری مسلمانان می شود
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: پیروی از دستورات دین اسلام ، قرآن کریم و ائمه اطهار (ع) سبب رستگاری مسلمانان می شود بنابراین در پایبندی به احکام و دستورات الهی در هر شرایطی باید ثابت قدم بود.
امنیت پایدار کشور مرهون حضور مقتدرانه نیروهای نظامی و انتظامی است
امام جمعه دهگلان گفت: وجود امنیت در هر شهر، استان و کشوری یکی از مهم‌ترین مقوله‌ها برای توسعه و آبادانی آن منطقه به حساب می‌آید بنابراین اهمیت دادن به این حوزه ضرورت ویژه‌ای دارد.
حفظ وحدت و اتحاد شیعه و سنی برای نابودی دشمنان ضروری است
امام جمعه موقت بانه گفت: حفظ «وحدت و اتحاد» شیعه و سنی برای نابودی دشمنان ضروری است.
مردم کردستان امنیت و آرامش کنونی منطقه را حفظ کنند
امام جمعه مریوان گفت: امنیت کنونی حاصل رشادت و از خودگذشتگی دلاورمردانی است که با عبور از دغدغه دنیاپرستی روزگار دنیوی را اسلامی ساختند و سبب رستگاری آخرت خود شدند.
خونی که در کربلا ریخته شد امروزه برای آزادی‌خواهان جهان تبدیل به الگو شده است/ پلیس به‌صورت شبانه‌روزی در حال مقابله و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است
امام جمعه دیواندره گفت: قیام امام حسین(ع) در راستای مبارزه با زورگویان و تا قیامت برپا و هیچ‌وقت فراموش نمی‌شود.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next