اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

انقلاب اسلامی با نصرت خداوند به پیروزی رسید
امام جمعه اهل سنت چنارلی، گفت: انقلاب اسلامی ایران در سال 57 با نصرت و یاری خداوند به پیروزی رسید.
مردم مهمترین پشتوانه و سرمایه نظام هستند
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس، گفت: مردم مهمترین پشتوانه و سرمایه اصلی نظام هستند.
ملت قدرشناس ترکمن حضور گسترده ای در صحنه های انقلاب دارند
امام جمعه موقت بندر ترکمن، گفت: ملت قدرشناس ترکمن صحرا حضور گسترده ای در همه صحنه های انقلاب اسلامی دارند.
شرکت مردم در راهپیمایی ها نشانه اتحاد و همدلی آنان و توجه به سرنوشت کشور است
دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزش های اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.
رهبرانی که انقلاب کرده‌اند هیچ‌گاه به مردم دروغ نگفتند/ باید چاره ای اساسی برای معضل قاچاق اندیشیده شود
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه با بیان اینکه در مسئله قاچاق حقیقتاً هم دولت و هم ملت هر دو گرفتارند افزود: بنده چه کسی را مقصر بدانم؟ اگر بگویم مردم چرا کوله بری می‌کنند؟ پس زندگی خود را چگونه تأمین کنند؟! و اگر بگویم دولت مرزها را رها کند، پس این چه دولتی است که نتواند از مرزهای خود دفاع کند؟ لذا واقعیت امر اینست باید چاره ای اساسی برای این معضل اندیشده شود. نماز جمعه مورخه 95/11/15 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوعات «1-تقوای الهی 2-پنج جمله حکمت‌آمیز 3-سالگرد انقلاب اسلامی 4- هدف دشمنان تدمیر اسلام است 5-آب شرب پاوه 6-مرگ کولبران سردشتی» اختصاص داد.
یوم الله ۲۲ بهمن نماد وحدت ملت ایران است
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ گفت: ملت ایران اسلامی اعم از ترک، کرد، بلوچ و لر با بیعت کردن با امام راحل، نظام و اسلام ناب محمدی (ص) این انقلاب را به وجود آوردند و چون این نظام و انقلاب به اراده، محبت و ایمان مردم متکی است خود مردم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را رونق می بخشند.
آمریکا دشمن اصلی انقلاب اسلامی و مردم است
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: انقلاب اسلامی ایران بدون وابستگی به حزب، گروه و دسته ای و بدون اتکا به غرب و شرق صرفا با اتحاد و وحدت اقوام مختلف به پیروزی رسیده است و همچنان با اقتدار پابرجاست.
مردم ما حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند / جواب یاوه گویی ترامپ را در راهپیمایی 22 بهمن با مشت های گره کرده خواهیم داد
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: اجازه دخالت کابینه ناکارآمد آمریکا در کشورمان را نخواهیم داد.
انقلاب اسلامی ایران با وحدت شیعه‌ و سنی پابرجاست/تصمیم دولت ایالات متحده در ایجاد محدودیت برای سفر مسلمانان به آمریکا توهینی آشکار به جهان اسلام به ویژه ملت بزرگ ایران است
امام جمعه موقت سردشت گفت: انقلاب اسلامی ایران با وحدت شیعه‌ و سنی در سایه‌ تدابیر حکیمانه‌ رهبر انقلاب و همچنین جان برکفی سربازان ایران اسلامی پابرجاست.
پیروزی انقلاب اسلامی زمین لرزه ای بود که جهان سلطه گران را به لرزه درآورد / ترامپ ضد دین و ضد آزادی ادیان است
امام جمعه پیرانشهر گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران واقعه مهم تاریخی در قرن بیستم بود که معادلات جهان کفر را برهم زد، آنها را متحیر کرد، مظلومان و مسلمانان جهان را آگاه کرد.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next