اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

دهه فجر فرصت دوباره تجدید میثاق با انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل است
به برکت انقلاب اسلامی، ایران اسلامی به‌عنوان الگو در جهان مطرح ‌شده است لذا ما هم باید همواره قدر این ایام را دانسته و وحدت و اتحاد خود را بیشتر تقویت کنیم.
22 بهمن شیعه وسنی وحدت خود را به جهانیان نشان خواهند داد
امام جمعه اهل سنت بندرلنگه گفت: در موقعیت حساس کنونی اتحاد ما باید بیشتر از گذشته باشد و شیعه و سنی در کنار یکدیگر در راهپیمایی 22بهمن ماه شرکت و وحدت خود را به جهانیان نشان خواهیم داد.
همه مردم ایران در پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشتند
خطیب جمعه اهل‌سنت بندرعباس گفت: همه مردم ایران با حمایت و کمک به نهضت امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب نقش داشتند.
پشتیبانی مردم از نظام باعث ناکامی دشمنان انقلاب شده است/ رشد10 برابری مدارس علوم دینی اهل سنت هرمزگان بعد از انقلاب اسلامی / هیچ‌گونه محدودیتی برای ساخت اماکن مذهبی اهل سنت نداریم
امام جمعه اهل سنت قشم گفت: در زمان طاغوت فقط سه مدرسه دینی اهل سنت در استان وجود داشت اما اکنون بیش از 30 مدرسه علوم دینی در استان هرمزگان وجود دارد و هیچ گونه محدودیتی برای ساخت اماکن مذهبی اهل سنت نداریم.
پیروزی انقلاب هنر امام (ره) در ایجاد اتحاد میان اقشار مردم ایران بود
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: پیروزی انقلاب اسلامی، هنر حضرت امام (ره) در ایجاد اتحاد میان همه اقشار مردم برای دستیابی به استقلال، آزادی و اقامه حکومت اسلامی در ایران بود.
دشمنان ایران دشمن امنیت و آرامش ما هستند /بی احترامی به والدین از گناهان کبیره است
امام جمعه سقز گفت: یکی از دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران امنیت و آسایش بود که هم اکنون چشم طمع دشمنان دنبال این مهم است.
ارائه خدمات متعدد به روستاها از برکات انقلاب است
امام جمعه موقت بانه با اشاره به وضعیت روستاها در دوران قبل از انقلاب و بعد از آن گفت: امروزه خدمات زیادی به روستاها ارائه شده که همه این ها از برکات نظام و انقلاب است.
خدمات نظام جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب ستودنی است
امام جمعه سروآباد اظهار داشت: علارغم جنگ هشت ساله و تحریم های ناجوانمردانه دشمنان، نظام جمهوری اسلامی توانسته آنگونه که در خور این مردم است به آنان خدمت کند.
مقام معظم رهبری پرچم‌دار و ادامه‌دهنده راه امام راحل است/ترامپ چهره منافقانه حاکمان آمریکا را آشکار کرد
امام جمعه موقت سنندج گفت: ترامپ با سخنرانی خود «خصومت و دورویی و چهره نفاق» حاکمان آمریکا را آشکار کرد چون آنها می‌گفتند ما فقط نسبت به دولت ایران مشکل داریم و مردم آن ملت را دوست داریم اما دروغ گفتند.
انقلاب اسلامی چراغ روشن تمام مستضعفان عالم است
انقلاب اسلامی تاکنون خدمات زیادی ارائه داده و ایام دهه فجر فرصت مناسبی برای بازگو و انتقال دستاوردها و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی به نسل‌های جدید جامعه است.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next