اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

هیچ اقدامی از اقدامات آمریکا موجب دلسردی ملت ایران نسبت به امام و انقلاب نمی شود
ماموستا جلال مرادی امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: هیچ اقدامی از اقدامات آمریکا موجب دلسردی ملت ایران نسبت به امام و انقلاب نمی شود.
روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به فرموده امام خمینی انقلاب دوم ملت ایران بود
مولوي توكلي گفت: برهمگان واجب است در راهپيمايي يوم الله سيزده آبان ماه شركت نمايند.
جوانان غیور و انقلابی ما ثابت کردند که با وحدت و انسجام می توانند بر دشمنان اسلام پیروز شوند
حجت الاسلام حسین خانی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد محمدیه تالش با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و گفت : ماموریت استکبار جهانی در کشور های اسلامی خاموش نگه داشتن مسلمانان در جای جای دنیا بوده و هست و به خصوص که در منطقه خاورمیانه کشور های اسلامی از منابع بی شماری بهره می برند و این موضوع باعث شده که توطئه های استکبار علیه این کشور ها به خصوص ایران اسلامی که مخالف سیاست های آنان در منطقه هستند روز به روز بیشتر می شود .
امام جمعه اهل سنت بخش اسالم مردم را به خلق حماسه ای دیگر در روز 13 آبان دعوت کرد
حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی، امام جمعه اهل سنت مسجد فاروق اعظم بخش اسالم قبل از خطبه های خطیب جمعه این مسجد به سخنرانی پرداخت و گفت : روز شنبه ۱۳آبان ، روز دانش آموز و روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است و شهیدانی مانند شهید حسین فهمیده جان خود را برای میهن و کشور خود فدا کردند تا امروز ما با آرامش زندگی کنیم و این امنیت و آرامش را مدیون ایثارگری ها و رشادت های آنها هستیم.
سیزده آبان روز اتحاد یکپارچه ملت ایران خواهد بود
امام جمعه مسجد جامع توحیدیه اهل سنت خاش هم با اشاره به اینکه ملت ایران در عرصه مقابله با ظالمان تاریخی پرافتخار دارند گفت: سیزده آبان ماه روز اتحاد یکپارچه و همدلی ملت ایران خواهد بود و روحیه استکبارستیزی ملت سرافراز ما به دنیا باید نشان داده شود.
حضور در مراسم 13 آبان وظیفه ی ملی است
ماموستا ملا عبدالله غفوری در خطبه های نماز جمعه شهر روانسر از مردم جهت حضور در مراسم 13 آبان، دعوت بعمل آورد.
اراده و تلاش در کنار توکل به خدا راه اصلی موفقیت است
خطیب جمعه اهل‌سنت بندرعباس گفت: اراده و تلاش در کنار توکل به خدا راه اصلی موفقیت در حیات دنیوی و اخروی است.
13 آبان روز استکبار ستیزی ملت ایران است
امام جمعه اهل سنت سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان ضمن دعوت آحاد مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی 13 آبان گفت: این روز در تاریخ انقلاب اسلامی روز ملی استکبار ستیزی ملت ایران و گرامیداشت شهدای دانش آموز است.
13 آبان نماد پیروزی ملت ایران در مقابل استکبار است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان ضمن دعوت تمام آحاد جامعه برای شرکت در راهپیمایی 13 آبان گفت: 13 آبان نماد پیروزی ملت ایران در مقابل آمریکا و دنیای استکبار است.
شرکت در راهپیمایی 13 آبان یک وظیفه ملی است
امام جمعه سروآباد شرکت در راهپیمایی 13 آبان را یک وظیفه ملی بیان کرد و افزود: لازم است همه ملت ایران در راهپیمایی 13 آبان شرکت کنند و نفرت و انزجار خود را از آمریکا و رژیم صهیونیستی نشان دهند.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next