اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

آموزش احكام ديني و عقايد اسلامي از حقوق شرعی فرزندان است
امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدكاووس در مورد حقوق پدر و مادر نسبت به فرزندان گفت: آموزش احكام ديني و عقايد اسلامي از حقوق شرعی فرزندان است.
انسانهایی که دست به ظلم و جنایت می زنند در مسیر خلقت گام بر نمی دارند
امام جمعه روستای ینقاق شهرستان گالیکش در استان گلستان با اشاره به ظلم و جنایات و کودک کشی در جهان اسلام گفت: انسان هایی که امروزه در جهان عالم هستی به خداوند احترام نمی گذارند و دست به ظلم و جنایت می زنند، در مسیر خلقت گام برنداشته و احترام و بندگی را بجا نمیاورند.
تقوا موجب بهره‌مندی مومن از هدایت قرآن است
امام‌ جمعه اهل سنت روستای پاقلاتان بندرعباس با اشاره به ارتباط بین میزان تقوا و با انس قرآن بیان کرد: تقوا موجب بهره مندی مومن از هدایت قرآن است و هرچه تقوا بیشتر باشد انس با قرآن و کلام اله نیز بیشتر است.
قرآن منشا لطف و محبت خداوند به بشریت است
شیخ مومنی با بیان اینکه در عصر حاضر متاسفانه مسلمین از قران فاصله گرفته اند گفت: تلاوت قرآن اولویت آخر هر مسلمان شده در حالی که خداوند به آنها لطف فرموده قرآن منشا لطف و محبت خداوند به بشریت است.
همه ما در تربیت جوانان جامعه مسئولیم
امام جمعه سهمو جنوبی در خطبه های نماز جمعه گفت: امروز دشمنان قسم خورده شب و روز با انواع ابزارها وحیله ها در شبکه های اجتماعی ومجازی می خواهند فرزندانمان از اسلام اعتدال و رحمت اسلام واقعی دور کنند.
هر گفتار و کرداری که بخواهد امنیت جامعه را بهم بزند محکوم و مذموم است
شیخ اسماعیل باز دار خطیب جمعه اهل سنت بوشهر در خطبه های نماز جمعه گفت: هر حرکتی که دولت و یا ملت انجام دهد که پایه های امنیت در جامعه را خدشه دار کند و یا عامل فتنه ای در جامعه شود حرکتی غیر اسلامی وغیر انسانیست.
یکی از اسباب وحدت همین نماز باشکوه جمعه است
شیخ خلیل افرا در خطبه های نماز جمعه روستای دهنو اظهار داشت: اعتصام و چنگ زدن به حبل الله یکی از فرامین و دستورات واجب الهی است و تفرقه و جدایی یکی از گناهان کبیره وحرام های خداست.
دروغ گفتن دنیا و آخرت انسان را از رحمت الهی محروم می‌کند
امام جمعه مریوان گفت: دروغ زشت‌ترین و ناپسندترین عاداتی است که برخی از افراد مسلمان به آن دچار شده‌اند.
آمریکا به دنبال تبلیغات ایران هراسی و تلاش علیه وحدت کشورهای اسلامی است
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه هجمه های وسیع آمریکا بر ضد وحدت کشورهای اسلامی و تبلیغات ایران هراسی را نشانه واقعیت روحیه ضد اسلامی جهان غرب دانست که با تحریک صهیونیسم تقویت می شود و لبخندها و خوشرویی های آنان پوششی بر نفرت و کینه آنان از نظام موفق و پیشرو ایران اسلامی است که نباید فریب آنها را خورد.
یکی از راههای مبارزه با مواد مخدر، رفع معضل بیکاری و اشتغال جوانان است
ملا محمدصالح هاشم آبادی امام جمعه موقت پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت : ضمن توصیه همگان به رعایت تقوای الهی، مسلمانان به کسب روزی حلال توجه ویژه داشته باشند.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next