اهل سنت

Picture Gallery

جلسه شوراي برنامه ريزي ديدار هيئت علما پاکستان با مسئولين دبيرخانه مساجد اهل سنت آذربايجان غربي

آخرين شماره نشريات


نماز جمعه هاي اهل سنت

امام جمعه اهل سنت سراوان :
لازم است که از فتنه ها دوری جست و خود را همراه جمع مسلمانان و نظام حاکم اسلامی و رهبریت جامعه قرار داد تا ثبات و امنیت و وحدت برای کشور فراهم گردد و آتش فتنه خاموش شود.

امام جمعه اهل سنت ميرجاوه :
امام جمعه اهل سنت ميرجاوه با بيان اينكه ريشه تحريمها به فتنه ۸۸ برمي گردد، افزود: ۹ دي همچون خاري در چشم دشمنان انقلاب اسلامي است.

امام جمعه موقت شهرستان سردشت :
امام جمعه موقت شهرستان سردشت در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به این که حماسه نهم دی ماه روز میثاق امت با ولایت فقیه است گفت: این روز حماسی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ماندگار شد و یکی از امتحانات مهم الهی برای شناخت دوست از دشمن محسوب می شود.

امام جمعه اهل سنت اشنویه :
امام جمعه اهل سنت اشنویه در خطبه های نماز جمعه این هفته حماسه نهم دیماه را پیوند امت با رهبری معظم انقلاب دانست و گفت: در این حماسه جاودان ملت بزرگ ایران اسلامی با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند و این حماسه جاودان در دفتر افتخارات ایران اسلامی ماندگار شد.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت :
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه، با اشاره‌ای کوتاه به اتفاقات سال 2016 میلادی، گفت: ما در سال 2016 غیر از خونریزی و کشتار و تخریب از طرفداران و پیروان حضرت مسیح، در منطقه خود چیزی ندیدیم و به تحریک مسیحیان در طول سال 2016 در افغانستان و پاکستان و عراق و سوریه و یمن و لیبی غیر از ریخته شدن خون مسلمانان شاهد چیزی دیگر نبوده‌ایم، لذا ضمن فرستادن درود به مقام شامخ حضرت مسیح (ع) اعلام می کنیم از عملکرد پیروان این پیامبر بزرگوار متنفریم. نماز جمعه مورخه 95/10/10 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوعات «1-چند توصیه دینی 2-دعوت به دین تکلیف همه ماست» اختصاص داد.

امام جمعه اهل سنت چنارلی :
علم وسيله شناخت حلال و حرام الهی است و به همین دليل خداوند برای علم اين همه ارزش قائل شده است و نگاه معارف و کتب ما به علم نگاهی ارزشی است.

امام جمعه اهل سنت مهاباد :
امام جمعه اهل سنت مهاباد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به این که بصیرت و آگاهی ملت بزرگ ایران اسلامی زمینه ساز خلق حماسه نهم دی ماه شد گفت: این حماسه بزرگ همچون حماسه هشت سال دفاع مقدس و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در حافظه ملت ایران جاودانه خواهد ماند.

خطیب اهل سنت آق قلا :
خواندن نماز انجام دادن بزرگترین برنامه و وظیفه انسان در زندگی است و ترک و کوتاهی در ادای آن مساوی با ویران کردن ستون دین است.

خطیب اهل سنت بندر ترکمن :
پيامبر اسلام (ص) فرموده است: «ايمان یعنی اقرار با زبان، شناخت و قبول قلبی و عمل با اعضاء و جوارح انسان است».

امام جمعه موقت اهل سنت سقز :
ملت ایران در 9 دی ماه 88 نشان دادند که هیچ وقت اجازه نخواهند داد مزدوران داخلی و دشمنان در امور کشور دخالت کنند.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next