اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت: کرمانشاه، ارومیه، ایرانشهر، بندرعباس، چابهار، رویدر، سنندج، دهگلان، سیریک، سقز، سروآباد، مریوان، بوکان، مهاباد، حاجی قوشان، گنبدکاووس، شاهین دژ، تکا ب و نقده
ایجاد اختلاف فرقه‌ اى و مذهبى بین شیعه و سنى از راهبردهاى اساسى دشمنان اسلام و به خصوص دشمنان نظام اسلامى در منطقه است
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس، گفت: امروز بیش از هر چیز به هوشیارى و وحدت کلمه احتیاج داریم، ترفند دشمن پیچیده است و در مواجهه با انقلاب و ملت ایران، مرموزانه عمل مى‌ کند.
امروز دنیاى اسلام بیش از همیشه به اتحاد و یکدلى و تمسک به قرآن نیازمند است
امام جمعه اهل سنت چنارلی، گفت: چنگ زدن به حبل‌ الله براى هر مسلمان یک وظیفه است.
یکى از خطرناک‌‌ ترین چیزهایى که امت اسلامى را تهدید می کند، اختلاف ‌‌افکنى و تبدیل آن به جنگ هاى خونین فرقه ‌‌اى، مذهبى، قومى و ملى است
امام جمعه موقت اهل سنت بندرترکمن گفت: این توطئه هم‌‌ اکنون از سوى سرویس هاى جاسوسى غرب و صهیونیسم بین الملل با کمک دلارهاى نفتى و سیاست مداران خود فروخته، از شرق آسیا تا شمال آفریقا و به ویژه در منطقه ‌عربى، با جد و اهتمام دنبال می شود.
بانوان سیره حضرت فاطمه (س) را الگو قرار دهند
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ گفت: جامعه به ویژه بانوان باید بیش از پیش سیره حضرت فاطمه (س)، آن یگانه بانوی اسلام را در بحث عفاف و حجاب در زندگی خود الگو قرار دهند.
تبلیغ دین دغدغه مهم علما و روحانیون باشد
امام جمعه اهل سنت تکاب گفت: روحانیون در دفاع از دین همواره پیشگام و پرچم دار بوده اند و این پیشگامی امروز نیز حفظ شده است.
قدردان امنیت موجود در کشور باشیم
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: باید قدر امنیت موجود در کشور را دانسته و برای استمرار آن تلاش کنیم.
سعودی ها؛ پایگاه آمریکایی ها و صهیونیسم ها هستند/ فلسطین محور وحدت دولت های اسلامی باشد
امام جمعه اهل سنت شهرستان نقده گفت: سعودی ها؛ پایگاه آمریکایی و صهیونیسم ها هستند و بر کسی پوشیده نیست که سعودی ها همدست مستکبران علیه اسلام، مسلمانان و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
وحدت لازمه قدرت یافتن مسلمین است
امام جمعه موقت مهاباد گفت: زمانی دین اسلام قدرت زیادی داشت و توانسته بود بزرگ‌ترین تمدن را تشکیل دهد به طوری که تمامی دشمنان در مقابل آن تعظیم کرده و از این تمدن بزرگ نیز تقلید می‌کردند که بعدها این تمدن بزرگ توسط دشمنان اسلام از هم گسسته شد.
آشنایی با حقوق زناشویی سبب کاهش طلاق است
امام جمعه موقت بوکان گفت: زندگی زناشویی قوام، تحکیم و استمرارش به محبت، دوستی، تفاهم، احترام متقابل و به رسمیت شناختن حقوق همدیگر است و در دین مبین اسلام این حقوق و تکالیف به خوبی مشخص شده است.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next