اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 30 خرداد 1397| 7 شوال 1439

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

بیت‌المقدس و مسئله قدس مربوط به تمامی مسلمانان است
ماموستا عبدالقادر بیضاوی، امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه این هفته با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، اظهار داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس و سردادن شعار علیه رژیم غاصب صهیونیست توانسته فلسطین و چهره مظلومانه و پر از زخم مردم این کشور را به جهان نشان دهد.
روز جهانی قدس باعث وحدت و انسجام ملت های مسلمان و آزادی خواهان جهان شده است
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات اظهار داشت: امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز قدس نامگذاری کرده تا مسلمانان در این روز خشم و انزجار خود را از اسرائیل و آمریکا بیان کنند.
نیاز فعلی امت اسلامی در برابر دنیای استکبار، حفظ وحدت است
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: فلسطین سرزمین انبیا و محل معراج پیامبر اسلام است لذا در نزد مسلمانان جایگاه رفیعی دارد
روز جهانی قدس روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین است
امام جمعه اهل سنت بندر لنگه گفت: بر همه مسلمانان واجب است در مقابل جنایات صهیونیست ها بایستند و برای آزادی قدس تلاش کنند.
روز جهانی قدس، روز بیداری مسلمانان و روز اعتراض به مظلومیت ملت فلسطین است
سید عبدالرحیم مهجور گفت: باید با سخن نیکو و عمل صالح دیگران را به اسلام دعوت کنیم.
قدس نماد اسلام و فلسطین مظهر مظلومیت است
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: قدس نماد اسلام و فلسطین مظهر مظلومیت است که همواره در طول تاریخ مورد طمع و سوء استفاده استکبار جهانی به ویژه رژیم صهیونیستی بوده است.
در انفاق از بهترین چیزها و محبوب ترین آن ها انفاق کنید
شیخ احمد کشتکار گفت: بهتر آن است که انسان از بهترین چیزها و محبوب ترین آن ها انفاق کند، اما اگر نتواند از برترین ها انفاق کند، می بایست دست کم به متوسط آن عمل کند و از آن انفاق کند
ایمان در اعمال انسان تاثیر مستقیم دارد/ تکیه بر نیروهای داخلی تنها راه پیشرفت و توسعه کشور است
حجت الاسلام علی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام شافعی روستای وارده سرا از توابع بخش اسالم سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال آغاز کرد و با بیان اینکه ایمان اگر در اعماق جان وجود داشته باشد ، حتما تاثیر خود را در اعمال انسان خواهد گذاشت ، افزود : در بسیارى از آیات قرآن ، ایمان و عمل صالح در کنار یکدیگر قرار گرفته اند ، به گونه اى که نشان مى دهد این دو مکمل یکدیگرند
شب قدر بافضیلت‌ترین شبِ سال و شب رحمت الهی و آمرزش گناهان است
شیخ یعقوب شمسا گفت: این ماه، ماه صبر است. انسان روزه دار با صبر و استقامت بر نفس خود غلبه می کند و باید خواهش های نفسانی خود را کنار بگذارد و با تلاش و کوشش و با همت در انجام اعمال ماه رمضان، خود را به خداوند نزدیک تر کند.
مسلمانان با حضور خود در روز جهانی قدس از فلسطین حمایت کنند
حجت الاسلام علیرضا بنی پولاد در خطبه های نماز جمعه در مسجد بابا حسن بخش لوندویل شهرستان آستارا با حمد و ستایش خداوند متعال سخنان خود را آغاز کرد و با بیان اینکه روز جهانی قدس را در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در پیش خواهیم داشت ، افزود : همه مسلمانان باید در این روز با حضور خود در راهپیمایی بزرگ قدس از برادران مسلمان فلسطینی حمایت کنند .
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.