اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

نمازگزاران راه همنشینی و مجالست با علماء وصالحین را در دستور کار خود قرار دهند
امام جمعه اهل سنت رضا آباد رامیان گفت: نمازگزاران راه همنشینی و مجالست با علماء وصالحین را در دستور کار خود قرار دهند زیرا خداوند متعال در قرآن مجید بعد ازتقوای الهی مومنین را با الفاظ (کونوا مع الصادقین) امر کرده که شما با افراد صالح و نیک مجالست کنید.
با شرکت در انتخابات حمایت مجدد خود را از نظام اسلامی به جهانیان اعلام نماییم
امام جمعه شهر تاتار علیا شهرستان گنبد کاووس گفت: ضروری است با حضور آگاهانه و انتخاب نامزدهای اصلح برای شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری علاوه بر شرکت در تعیین سرنوشت خود، حمایت مجدد خود را از نظام اسلامی به جهانیان اعلام نماییم.
جامعه اهل سنت و بخصوص ترکمن های استان گلستان در همه انتخابات ادوار گذشته حضور حداکثری داشتند
امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس گفت: جامعه اهل سنت و بخصوص ترکمن های استان گلستان در همه انتخابات ادوار گذشته حضور حداکثری داشتند و انشاء الله در روز 29 اردیبهشت نیز با حضور پرشور خود از این تکلیف ملی و قانونی خود نیز سربلند بیرون خواهند آمد.
با بصیرت و آگاهی لازم استكبار را در تحقق اهدافشان ناكام گذاریم
سخنران نماز جمعه اهل سنت سیمین شهر در شهرستان بندر ترکمن گفت: متولیان و مسئولان فرهنگی برای مقابله با تهاجم فرهنگی، طراحی و برنامه ریزی قوی تر و دقیق تری داشته باشند و با بصیرت و آگاهی لازم استکبار جهانی را در تحقق اهداف شومشان ناکام گذارند.
حضور در انتخابات باعث اقتدار نظام اسلامی می شود
امام جمعه شهر انبارالوم شهرستان آق قلا گفت: حضور حداکثری و باشکوه در انتخابات باعث اقتدار و عظمت نظام اسلامی می شود.
ایمن سازی در تمام معادن کشور بصورت جدی انجام گیرد
امام جمعه روستای پیرواش شهرستان آق قلا گفت: ایمن سازی در تمام معادن کشور بصورت جدی صورت گیرد تا دیگر شاهد رخ دادن چنین حادثه های سخت و دردناکی نباشیم.
رشد اقتصادی کشور مرهون زحمات قشر زحمتکش کارگران معدن است
امام جمعه شهر فراغی شهرستان کلاله ضمن عرض تسلیت به خانواده های جان باختگان حادثه معدن زغال سنگ شهرستان آزاد شهر گفت: رشد اقتصادی کشور مرهون زحمات این قشر زحمتکش است.
گروه های امدادی نسبت به پیدا شدن کارگران محبوس مانده تلاش بیشتری داشته باشند
امام جمعه روستای پشمک پناده شهرستان گنبد کاووس گفت: گروه های امدادی نسبت به پیدا شدن کارگران محبوس مانده تلاش بیشر داشته باشند زیرا آن عزیزان با جان و دل در تاریکی تونل های معدن برا کسب رزق و روزی حلال تلاش داشتند.
جانباختگان معدن آزادشهر با مشقت فراوان بدنبال امرار معاش و کسب روزی حلال بودند
سخنران نماز جمعه روستای چنارلی گفت: جانباختگان معدن آزادشهر با مشقت فراوان بدنبال امرار معاش و کسب روزی حلال بودند و در این راه سختی های کار را با جان ودل پذیرفتند.
حادثه معدن و جان باختن تعدادی از کارگران سختکوش درد عظیمی در گلستان ایجاد کرد
امام جمعه اهل سنت شهرستان کلاله گفت: حادثه معدن و جان باختن تعدادی از کارگران سختکوش درد عظیمی در گلستان ایجاد کرد و از خداوند متعال خواستار رحمت الهی به جان باختگان و آرزوی صبر به خانواده های داغدار آن عزیزان مسئلت دارم.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next