اهل سنت

Picture Gallery

مساجد اهل سنت آذربايجان غربي مساجد اهل سنت آذربايجان غربي مساجد اهل سنت آذربايجان غربي مساجد اهل سنت بوشهر

آخرين شماره نشريات


نماز جمعه هاي اهل سنت

امام جمعه اهل سنت کامیاران :
یادگیری آموزش و خواندن و نوشتن از اهمیت بالایی برخوردار است و خود پیامبران الهی نیز در دوران خودشان مردم را به داشتن سواد و علم تشویق کرده‌اند.

امام جمعه اهل سنت دهگلان :
حضور گسترده مردم در مراسم سالروز حماسه تاریخی و ماندگار نهم دی ماه راه فتنه را در آینده بست و باید مراقب باشیم که فریب دشمنان را نخوریم.

امام جمعه اهل سنت دیواندره :
مردم ایران اسلامی در روز نهم دی ماه حماسه عظیم و ماندگار خلق کردند.

امام جمعه موقت اهل سنت بانه :
فتنه‌گران در سال 88 به دلیل منافع شخصی و به ناحق خود خسارات زیادی بیش از چند صد میلیارد تومان به اموال عمومی و بیت‌المال مسلمین وارد کردند که این گناه آنان بخشودنی نیست.

امام جمعه اهل سنت مریوان :
اتحاد و همبستگی برای تشکیل یک امت واحده وظیفه هر مسلمانی است که باید همه با هم دست به دست هم بدهیم و تلاش کنیم.

امام جمعه اهل سنت خاش :
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: حماسه عظيم 9 دي؛ حركت در سایه دین اسلام و تحقق وعده‌های پروردگار بود و بساط فتنه كذابي را برچيد.

امام جمعه شهرستان گنگ:
مردم سیب و سوران با شرکت در مراسم سالروز بزرگداشت روز بصیرت یک بار دیگر خشم و انزجار خود را به دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران نمایش دادند و با تجدید پیمان با رهبری حماسه بیاد ماندنی دیگری آفریدند.

امام جمعه اهل سنت ارومیه :
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: مسائل و مشکلات زیادی را ملت ایران تحمل کرده‎اند و می‎کنند و به طور حتم در سایه وحدت و همدلی، ایران از برهه‎ها و خطرات بزرگتر و حساس‎تری عبور می‌کند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر :
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب، دوری از اختلاف و درگیری باید سرلوحه کار همگان قرار گیرد.

امام جمعه اهل سنت بندرعباس :
امام جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: چهره اسلام توسط افراد جاهل و نادان و دشمنان اسلام مخدوش جلوه داده شده در حالی که اسلام دین اعتدال و مهربانی و گذشت است.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next