اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

فصل بهار و حیات مجدد طبیعت انسان را به یاد زندگی پس از مرگ می اندازد
امام جمعه اهل سنت شهرستان قشم با بیان اینکه اعمال انسان در قیامت مورد محاسبه قرار می گیرد بیان داشت : یکی از مسائلی که روز قیامت از آن سئوال می شود مسئولیت اجتماعی و وظیفه انسان در قبال دیگران است.
حکام عرب به‌اندازه قاضی مسیحی آمریکایی ایالت واشینگتن غیرت نداشتند/ باید اهل سنت هوشیار باشند و اجازه ندهند که منطقه به موصل و رقه تبدیل شود
ماموستا ملا قادر قادری در خطبه های نماز جمعه پاوه؛ به بعضی از آمارهای منحصربه‌فرد در ایام نوروز امسال در شهر پاوه اشاره کرد و گفت: از روز ۲۸ اسفند تاکنون در شهر پاوه حتی یک مورد سرقت گزارش نشده و یک مورد تصادف منجر به جرح و یک موردتعدی به خانواده‌ها نبوده است و این بی‌نظیر است؛ لذا از همه شما عزیزان میخواهم این شهر را با این ویژگی ها خوب، خراب نکنیم. نماز جمعه مورخه 96/01/11 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «1-تفسیر مختصری از آیه ۲۹ سوره مبارکه انفال در خصوص تقوی 2-حدود عقیده مسلمان ۳-اجلاسیه کشورهای عربی در اردن» اختصاص داد.
تقویت ارتباط میان اقوام ایرانی کشور را مقتدر می کند
امام جمعه مسجد جامع الخلیل اهل سنت خاش نیز گفت: تقویت و کمک به استحکام ارتباط میان اقوام ایرانی و نزدیکی دولت مردان با مردم سبب نمایش استحکام نظام و اقتدار کشور به جهانیان می شود.
انتخابات بهترین فرصت برای نشان دادن اقتدار و عظمت کشور به جهانیان است
امام جمعه مسجد جامع توحیدیه اهل سنت خاش در استان سیستان و بلوچستان گفت: انتخابات بهترین فرصت برای نشان دادن اقتدار و عظمت کشور به جهانیان است به همین سبب شرکت در این عرصه مهم وظیفه عموم مردم است.
دولتمردان در کردستان دست از «شعار و جلسات» بردارند
امام جمعه موقت دهگلان گفت: در کردستان و این منطقه بیکاری زیاد است و دولتمردان و مسئولان باید به فکر خدمت به مردم باشند و دست از «شعار و جلسات» بردارند و برای جوانان این استان اشتغال ایجاد کنند.
جوانان ایران اسلامی فریب تبلیغات گروه‌های افراطی را نخورند
امام جمعه بانه گفت: متأسفانه امروزه گروه‌های تکفیری با رفتارهای نسنجیده و زشتی که بر علیه مسلمانان انجام می‌دهند و می‌خواهند چهره‌ای زشت و خشن از اسلام به دنیا معرفی کنند.
هر نوع زیاده‌روی در مسائل دینی گناه است
امام جمعه مریوان گفت: در دین مبین اسلام برای هر گونه رفتار و روشی آداب و سنت‌های خاصی تعریف شده و همواره مورد تأکید قرار گرفته است بنابراین همه مسلمانان باید زندگی خود را براساس دستورات خداوند متعال و حضرت رسول اکرم(ص) برنامه‌ریزی و پیش ببرند.
مردم کردستان از فقر و بیکاری رنج می‌برند/‌ مسئولان به وعده‌هایشان عمل کنند
امام جمعه موقت سنندج گفت: مردم استان کردستان مشکلات زیادی همچون فقر و بیکاری دارند و انتظار داریم که مسئولان برای برطرف کردن این معضلات تلاش و به وعده‌هایی که به مردم می‌دهند عمل کنند.
حضور گسترده مردم در انتخابات آبروداری برای نظام است
امام جمعه پیرانشهر گفت: در ماه آینده دو انتخابات مهم را در پیش داریم که وظیفه همه مردم است تا بار دیگر حماسه آفرینی کنند و حضوری گسترده در پای صندوق‌های رای داشته باشند چون انتخابات آبروی نظام و کشور است و حضور حداکثری اثری مثبت برای مردم و نظام دارد.
افزایش تولیدات داخلی سبب از بین رفتن قاچاق می‌شود
امام جمعه مهاباد گفت: افزایش و تقویت تولیدات داخلی سبب بی‌نیازی از واردات کالاهای خارجی، کاهش بیکاری و از بین رفتن قاچاق می‌شود.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next