اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 3 خرداد 1397| 10 رمضان 1439

 


نماز جمعه هاي اهل سنت

خروج آمریکای جهان خوار از سند بین المللی برجام باعث وحدت و یکپارچگی ملت ایران خواهد شد
ماموستا سلام امینی، امام جمعه سردشت در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن اشاره به پیش بینی پیامبر(ص) برای پیدا شدن دوران فتنه و فساد و هرج و مرج اظهار داشت: تمام کشورها و جوامع اسلامی و مسلمانان جهان آهسته آهسته وارد دوران فتنه و هرج و مرج می شوند.
خارج شدن آمریکا از برجام ، نشان داد این کشور به هیچ وجه قابل اعتماد نیست
ماموستا حاصل بالقچی، امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت:اقدام ترامپ درخروج ازبرجام، باعث همدلی و وفاق مردم ایران برای پیشرفت واقتدارکشورشده است.
عهدشکنی آمریکا در موضوع برجام، باید به شدت محکوم گردد
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه نماز جمعه این هفته اظهار داشت: ملت ما هوشیار است، هیچگاه به آمریکای جهان خوار و رژیم منحوس صهیونیستی وابسته نبودیم،
اقدام آمریکا در خروج از برجام تاثیری در ایستادگی و پیشرفت ملت ایران نخواهد داشت
ماموستا ملا قادرسهرابی، امام جمعه مهاباد درخطبه نمازجمعه این هفته با اشاره به خروج امریکا از برجام اظهار داشت: وحدت وهمدلی مردم مهمترین سلاح در مقابل آمریکا و استکبارجهانی است.
خروج ترامپ از برجام باعث بی اعتمادی سازمان‌های بین‌المللی به آمریکا خواهد بود
ماموستا مصطفی محمودی، امام جمعه پیرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: بی شک ضرر و زیان خروج ترامپ از برجام، بیش از ایران است و در این رابطه، ایالات متحده نشان داد که پایبند به هیچ توافق‌نامه و عهد و پیمانی نبوده و کشور مورد اعتمادی نیست.
بدعهدی آمریکا نسبت به توافق‌نامه بین‌المللی، باعث عزت و اقتدار ملت ایران خواهد شد
ماموستاعبدالقادربیضاوی،امام جمعه اهل سنت ارومیه درخطبه های نمازجمعه این هفته اظهارداشت: امروزایران اسلامی دراوج عزت واقتدار قراردارد و بدون تردید ،دلیل عزتمندی ایران دربین مسلمین وحدت شیعه وسنی است.
خروج از برجام خروج از صف عقلا است
خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه؛ قضیه برجام را مورد نقد و بررسی قراردادند و با بیان اینکه خروج از برجام خروج از صف عقلا است؛ گفت: حقیقتاً دولت کافر و مستبد و ظالم و خودپسند آمریکا اول به دولت سابق خود آقای اوباما و دوماً به بخشی از نمایندگان و مسئولان آمریکا و سوماً به چهار عضو دائم شورای امنیت و درنهایت به اتحادیه اروپا و روس و چین و کل بشریت اهانت کرده است. نماز جمعه مورخه 97/02/21 به امامت حاج ماموستا دکتر ملا قادر قادری و حضور پرشور مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، اقامه شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌ها را به موضوعات «۱-یک ساعت همراهی با رسول‌الله (ص) و یارانش در مسجدالنبی ۲-پنج جمله از پنج منبع ۳-یادآوری در خصوص برجام» اختصاص داد.
ماه شریف رمضان ماه ضیافت الله و از انوار الهی است
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: ماه شریف رمضان ماه ضیافت الله ؛ ماه احسان و نیکی به نیازمندان و همچون نماز و قرائت قرآن از انوار الهی است.
رمضان ماه رحمت و برکت خداوند است
سخنران نماز جمعه آق قلا گفت: این ماه ماهی است که هر روزش رحمت و هر روزش برکت خداست که یک ثواب شما هزار برابر خواهد شد.
آمريكا كشور قابل اعتمادي نيست و ثابت كرده است كه به هيچ عهد و پيماني وفادار نمي ماند
حاج غفورآخوند یزدانی گفت: ترامپ آدمی بی منطق و شخصی کوته فکر است و خیال می کند می تواند با این اقدامات ملت ایران را به استعمار خود درآورد.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.