اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

اهل سنت معتقد است که خداوند امام حسین (ع) را با شهادت در راهش اکرام نمود
شیخ احمد رضا کنعانی در خطبه های نماز جمعه گفت: خداوند امام حسین (ع) را با شهادت در راهش اکرام نمود. امام خود و اسلام را عزت بخشید آزادی و آزادگی را مروج بود و خدواند ایشان را به درجه و مقام مقربین الهی نائل کرد.
قیام امام حسین (ع) برای زنده کردن سیره ی جدش و ارزشهای اسلامی بود
شیخ حسین افروز در خطبه های نماز جمعه گفت: قیام امام حسین (ع) برای زنده کردن سیره ی جدش و ارزشهای اسلامی بود. برای جلوگیری از ستم و نابود کردن ریشه ظلم و ناحقی که در زمان ابن زیادها، ظلم و وحشت و بی رحمی و فساد اوج گرفته بود.
تنها راه نجات بخش جهان اسلام اتحاد امت اسلامی است
ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: هم‌اکنون که در ماه محرم و عزاداری برای سید و سالار جوانان اهل بهشت امام حسین(ع) قرار گرفته‌ایم، از ظرفیت، معنویت و صفای باطنی نهفته در این ایام باید حداکثر استفاده را به عمل آوریم تا از این رهگذر به خداوند متعال همچنین اولیای الهی بیش از پیش نزدیک شویم.
برگزاری رفراندوم در اقلیم کردستان عراق ، توطئه دیگر استکبار به سرکردگی اسرائیل غاصب است
ماموستا سلام امینی امام جمعه سردشت در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: امروزه عدم تحمل یکدیگر و تسلط نظام فکری غیردینی باعث شده است در زمینه مسائل سیاسی، اقتصادی، فکری و عقیدتی پیچیدگی‌هایی به وجود آید.
صدای تفرقه و ایجاد اختلاف بین مسلمانان یک عمل شیطانی است
ماموستا جلال مرادی، امام جمعه اهل سنت تکاب در خطبه های های نماز جمعه اظهار داشت: معنی اتحاد این نیست که عده ای حقوق دسته دیگر را زیر پا بگذارند و آنها خاموش باشند بلکه اتحاد این است که مسلمانان در منافع هم شریک باشند و اصول، عدالت و انصاف را در حق یکدیگر رعایت کنند.
امام حسین (ع) پاسدار واقعی دین اسلام بودند
ماموستا مصطفی محمودی امام جمعه شهرستان پیرانشهر در خطبه‌های نماز جمعه با تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: تاسوعا و عاشورا فرصتی برای نگریستن به اعمال خود در زندگی فردی و اجتماعی است که خود را ارزیابی کنیم و ببینیم امام حسین (ع) که آن‌گونه از زندگی خود گذشت و به دفاع از اسلام پرداخت ما چه کار کردیم و چه باید بکنیم.
نباید اجازه دهیم دیگران امنیت کشور را با تحریک جوانان برهم زنند
ماموستا عباس احمدی، امام جمعه موقت بوکان نیز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: امام حسین (ع) اسوه مقاومت و ایثار بودند و برای دفاع از اسلام فریب زر و زور و تزویر دنیا را نخوردند و شهادت را برگزیدند.
قیام امام حسین (ع) یک اسوه جاودانه همراه با درس آزادگی بود
ماموستا یحیی اسماعیلی، امام‌جمعه موقت مهاباد در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: ماه محرم ازجمله ماه‌های حرام و مبارک در ادیان سماوی و اسلام است و از کرامات این ماه می‌توان به بخشش حضرت آدم(ع) و گلستان شدن آتش بر ابراهیم خلیل الله(ع) در روز عاشورا اشاره کرد.
امام حسين(ع) متعلق به همه مسلمانان دنياست/ شهید حججی احیاگر فرهنگ جهاد و شهادت بود
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: امام حسين(ع) متعلق به همه مسلمانان دنياست و همگان بايد از سيره و روش اين امام بزرگوار درس بگيرند.
امام حسین(ع) با علم به شهادت اما برای زنده کردن دین خدا قیام کرد
مولوی توکلی گفت: بزرگان دین ما، برای پیشرفت دین و برای اعتلای دین خدای تعالی حاضر بودند مرگ را به آغوش بکشند.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next