اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

اعمال تروریستی نتیجه بی خبری از دین واقعی است
امام جمعه اهل سنت شهرستان آق ‌قلا با اشاره به جنایات داعش در تهران گفت: این اعمال زشت را به شدت محکوم می کنیم چون که هر کسی از دین خبری داشته باشد به هیچ وجه خونی نمی‌ریزد.
هدف دشمنان نظام اسلامي از انجام اينگونه عمليات كور تروريستي، برهم زدن فضاي امن حاكم بر جامعه است
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس گفت: هدف دشمنان نظام اسلامي از انجام اينگونه عمليات كور تروريستي، برهم زدن فضاي امن حاكم بر جامعه و ايجاد تفرقه بين گروه ها، مذاهب، اقوام و نيزاقشار مختلف مردم ايران اسلامي است.
حرکت تروریست ها در این ماه مبارک زشت و غیر انسانی است
امام ‌جمعه اهل سنت شهر فراغی در شهرستان کلاله ، با بیان اینکه این حرکت از لحاظ اسلام، اخلاقی و انسانی محکوم‌ شده است، افزود گفت: این ‌چنین تحرکاتی از سوی دشمنان نه‌ تنها تأثیری در وحدت شیعه و سنی ندارد بلکه موجب تقویت و استحکام بیشتر آن می‌شود چراکه ما این انقلاب را به‌راحتی به دست نیاورده‌ایم که راحت هم از دست بدهیم.
وحدت و انسجام امت همدل ایران با ترقه بازی گسسته نمی شود
سخنران نماز جمعه روستای تمر قره قوزی شهرستان کلاله گفت: وحدت، انسجام و همبستگی امت همدل ایران اسلامی با ترقه گسسته نمی شود.
امام جمعه اهل سنت كوشكنار پارسيان حملات تروريستي در تهران را محكوم كرد
شيخ علي جمالي گفت: اين حادثه نه تنها در مسير حركت مردم ايران خدشه وارد نمي كند بلكه عظم و اراده مردم و وحدت كلمه انها را بيشتر مي كند.
مردم با اتحاد و انسجام در مقابل توطئه‌های دشمنان انقلاب ایستاده‌اند/ انزجار خود را از حملات تروریستی تهران اعلام می‌داریم
امام جمعه اهل سنت بندرلنگه با بیان اینکه انزجار خود را از حملات تروریستی تهران اعلام می‌داریم گفت: حمله تروریستی به بارگاه امام راحل(ره) و مجلس شورای اسلامی به شدت محکوم است.
حملات تروریستی در هیچ دین الهی مورد تایید نیست
امام جمعه اهل سنت قشم با بیان اینکه حملات تروریستی در هیچ دین الهی مورد تایید نیست گفت: این رفتارهای تروریستی در هیچ قانون و قاموسی جای ندارد نه حقوق انسانی و نه اسلام آن را تائید می کند.
امنیت امروز ما حاصل اتحاد ملت ماست/ به فرموده رهبری این ترقه بازی ها تاثیری در امنیت ما نخواهد داشت
امام جمعه اهل سنت تايباد گفت: آن چيزي كه امروز مورد حسد و حقد دشمنان اسلام و انقلاب است همين امنيتي است كه در كشور وجود دارد.
ملت ما با چنین حرکت مذبوحانه و بزدلانه اي وحدت و انسجام شان بیشتر خواهدشد
مولوي غلام حيدر فاروقي گفت: ما این حادثه اسفناک که منجر به شهادت تعدادی از هم وطنان و مصدوم شدن تعدادی شده را به شدت محکوم می کنیم و از همه نهادها و حکومت های جهان تقاضا می کنیم که این اعمال ننگین و بی شرمانه را محکوم کنند.
امام جمعه اهل سنت اسديه خراسان جنوبي حوادث تروريستي در تهران را محکوم کرد
تروریست ها و اربابانشان بدانند که با فرد فرد این ملت اعم از زن و مرد از همه اقوام و مذاهب طرف هستند و هرگز نخواهند توانست اراده ملت را هدف قرار دهند.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next