اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

دهه فجر یادآور حماسه و رشادت‌های غیور مردان و زنانی است که با جان‌فشانی‌های خود باعث پیروزی انقلاب شدند
مردم استان کردستان به ویژه شهرستان مریوان مردمی متدین و انقلابی هستند و همیشه از بدو انقلاب تاکنون در تمامی عرصه‌های مختلف حضور داشته و خواهند داشت و همیشه در صحنه حاضر هستند.
داشتن اتحاد و تعامل لازمه پاسداشت دستاوردهای انقلاب اسلامی است
دهه مبارک فجر یادآور نعمت بزرگی است که از طرف خداوند و امام راحل(ره) به ما رسیده و ما باید به خوبی از آن محافظت کنیم.
نگاهی گذرا به خطبه های نماز جمعه اهل سنت کشور در هفته ای که گذشت
گزیده ای مهم از خطبه های نماز جمعه اهل سنت: پیرانشهر، پاوه، ارومیه، کرمانشاه، زاهدان، بندرعباس، سنندج، بندرترکمن، مهاباد، بوکان، گمیشان، نقده، روانسر، ایرانشهر، سقز، چنارلی، بانه، مریوان، دهستان کرند، گنبد کاووس، شاهین دژ، سردشت، تکاب، جاسک، رویدر، سروآباد و دهگلان
تأکيد بر مسائل اختلافی و تفرقه ميان صفوف مسلمانان منطقی نيست
اختلاف بين مسلمانان تنها به نفع آنهايی است که نه به مذهب شيعه اعتقاد دارند و نه به مذهب اهل سنت، آنها دوستدار هیچ فرقه ای از مسلمانان نیستند.
اتحاد و همگرایی جامعه مسلمین در شرایط کنونی جهان ضرورتی اجتناب ناپذیر است
وحدت ، هم به حکم عقل و هم به حکم قطعی شرع ، ضرورت دارد و ایجاد اختلاف و یا دامن زدن به برخی مسائل که در مرتبه بعد از توحید، نبوت و معاد قرار دارد، هرگز نمی تواند مجوز اختلاف بین مسلمین باشد.
احترام متقابل زن و شوهر نسبت به همدیگر زندگی را شیرین می کند
دين اسلام در ايجاد وحدت و برادرى، و در نتیجه پيشبرد اهداف مسلمین به قدرى براى دشمنان و استعمارگران مهم و گران بود كه براى شکست مسلمانان، با تز «تفرقه بينداز و حكومت كن» وارد ميدان شدند و خسارت هاى جبران ناپذيرى به اسلام و مسلمانان وارد ساختند.
تفرقه و تشتت موجود در بین برخی از جوامع اسلامی را به راحتی می توان به وحدت تبدیل کرد
حضور درمناسبت ها با توجه به هدف مشترکی که مسلمانان دارند، در هماهنگی و وحدت محلی، منطقه ای، ملی، و بین المللی مسلمانان نقش بسیار مؤثری دارد.
حادثه پلاسکو دل همه مردم ایران را به درد آورد و ملت بزرگ ایران اسلامی را داغدار کرد
خانواده نیز به عنوان عضوی کوچک از بدنه اجتماع از این قاعده دینی مستثنی نبوده و هریک از زوجین نسبت به یکدیگر و اولاد خود می بایست وظایف و حقوق خانوادگی را رعایت و با یکدیگر به اعتدال رفتار کنند.
امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی ایران را با هدف گسترش اسلام ایجاد کردند و در دفاع از آرمان وحدت شیعه و سنی ایستادند
امروز مقام معظم رهبری همان راهی را که امام خمینی(ره) می رفنتند، ادامه می دهند و این همان راهی است که مدنظر پیامبر اکرم(ص) هم می باشد.
یکی از ماموریت های اصلی دشمنان مورد هجمه قرار دادن ارزش ها و فرهنگ ما است
یکی از هجمه ها و شبیه خون فرهنگی دشمنان دین اسلام این است که تلاش می کنند فرهنگ ما را تحت تاثیر قرار دهند به طوری که مورد قبول دینمان نباشد لذا باید مواظب بود.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next