اهل سنت

نماز جمعه هاي اهل سنت

مهریه با همبستری با همسر اجباری می شود/ مردان کمتر از لفظ طلاق استفاده کنند
امام جمعه مریوان گفت :مهریه مالی است واجب برای زن که باید توسط مردان پرداخت شود.
ملت ایران به ترامپ نیز می فهمانند که از تهدید و تحریم ابایی ندارند
امام جمعه سروآباد گفت: جشن نیکوکاری و احسان به فقرا در جامعه اسلامی می‌تواند در برقراری عدالت اجتماعی و کاستن غبار فقر از چهره نیازمندان موثر واقع شود.
یاد مرگ آرزوها را کوتاه می کند
خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه ششم اسفند ماه به امامت ماموستا محمود ابن خیاط در مسجد جامع شهر سقز اقامه شد.
عدل و عدالت از برجسته ترین معارف دینی همه ادیان الهی است
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: عدل و عدالت از مسائل مهم زندگی همه انسان هاست و از برجسته ترین معارف دینی همه ادیان الهی بویژه دین مقدس اسلام است که در صورت رعایت آن بسیاری از دردها ، رنج ها و مشقت های جوامع بشری برطرف و زیبایی های دنیا برای انسان ها لذت بخش خواهد شد.
مردانگی و از خود گذشتگی از خصلت مردان بزرگ است
امام جمعه دهگلان گفت :کسانی که به خاطر رضایت خداوند متعال گذشت و مردانگی دارند مورد عفو و رحمت خداوند قرارا خواهند گرفت.
مردم ایران با دسیسه‌های شیطانی آمریکا آشنا هستند
امام‌جمعه سنندج گفت: از خداوند پروردگار تبعیت کنید و به دنبال دسیسه‌های شیطانی نروید چون شیطان دشمنی آشکار است و هرگز نفعی برای مسلمانان ندارد و می‌خواهد که امت اسلام راه نادرست و فحشاء را دنبال کنند.
بهار طبیعت بهترین فرصت برای یاری کردن نیازمندان است
خطیب جمعه اهل‌سنت رویدر به در پیش بودن سال نو و بهار طبیعت نیز اشاره‌ و تصریح کرد: در این روزها به یاری هم بشتابیم و اگر فرد محروم و فقیری در زندگی و پیرامون خودمان نیاز داریم به آنها کمک کنیم تا خداوند نیز برکات خود را بر ما ارزانی دارد.
ساخت بندهای آبخیزداری در بخشهای پلان و دشتیاری چابهار ضروری است
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ساخت بندهای آبخیزداری در محدوده مسیر رودخانه های بخش های پلان و دشتیاری این شهرستان ضروری است.
زکات حق فقرا در دست ثروتمندان است
خطیب جمعه اهل‌سنت بندرعباس با بیان اینکه زکات نیازمند فرهنگ‌سازی است گفت: زکات حق فقرا در دست ثروتمندان است که باید ادا شود.
دشمنان به دنبال تضعیف اعتقادات دینی مسلمانان هستند
امام جمعه اهل سنت شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: دشمنان اسلام به ویژه آمریکا و صهیونیست با توطئه های خود به دنبال تضعیف اعتقادات دینی مسلمانان هستند.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next