اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 5 خرداد 1397| 12 رمضان 1439

 


يادداشت تحليلي

جبهه استکبار جهانی؛ پدیدآورنده و حامی همه جانبه رژیم جعلی صهیونیستی/ دکتر عباسعلی فرزندی
جبهه استکبار جهانی به دلیل خوی استکباری و زیاده خواهی، همواره در صدد بوده است جهت نیل به اهداف، سیاست ها و... خود، به انواع روش ها و اقدامات دست یازد.
حمله ائتلاف غربی - سعودی به سوریه؛ نمادی از ناکامی جبهه استکبار جهانی/ دکتر عباسعلی فرزندی
ایالات متحده و هم پیمانانش به بهانه استفاده دولت سوریه از سلاح های شیمایی در حمله به شورشیان در شهر دوما، حملاتی را به سوریه ترتیب دادند.
بعثت نبوی(ص)؛ الگوی انقلاب اسلامی/ دکتر عباسعلی فرزندی
بعثت پیامبر اعظم(ص) مبارک ترین و مهم ترین رویداد تاریخ بشری محسوب می شود که سبب شد بینش مردم شکل گرفت و افکار جاهلیت کمرنگ شد.
فرهنگ سازی؛ محوری ترین موضوع حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی/ دکتر عباسعلی فرزندی
حمایت از کالای ایرانی یکی از عواملی است که سبب می شود با رونق گرفتن کسب و کار در داخل کشور زمینه رشد و شکوفایی اقتصادی فراهم شود و در نهایت زمینه استقلال اقتصادی و عزتمندی ملت ایران اسلامی تضمین شود
پیامدها و دستاوردهای بحران سوریه/ دکتر عباسعلی فرزندی
تشکیل و حمایت همه جانبه از گروهک تروریستی داعش یکی از مهم ترین اقدامات راهبردی جبهه استکبار جهانی است.
مدیریت جهادی، ویژگی ها، آثار و برکات/ دکتر عباسعلی فرزندی
مدیریت جهادی یکی از مهم ترین حوزه های مؤثر و کارآمد است که نقش بسزا و مؤثری در جهت تحقق آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی ایفا می کند
ویژگی ها و بایسته های جبهه مقاومت اسلامی/ دکتر عباسعلی فرزندی
جبهه مقاومت اسلامی به مفهوم دفاع و ایستادگی همه جانبه در برابر سلطه‌گران، مستکبران و... با تکیه و بهره گیری از دین اسلام و آموزه های آن جهت خنثی کردن نقشه ها، اهداف و ... دشمنان تا نابودی کامل آنان است.
انقلاب اسلامی نماد حرکت به سوی جامعه آرمانی/ دکتر عباسعلی فرزندی
انقلاب اسلامی در ماهیت و مراحل مختلف خود تغییر و تحول مستمر و مطلوب تفکر اسلام ناب را مورد توجه قرار داده و اثبات کرده است که این نگاه محدود به یک زمان و مکان نیست، بلکه گستره دنیا و پهنه تاریخ را در بر می گیرد.
انقلاب اسلامی؛ انقلابی الهی-انسانی/ دکتر عباسعلی فرزندی
از زمان شکل گیری انقلاب اسلامی تا کنون جبهه استکبار جهانی بدین سبب که مطامع و اهداف خویش را در خطر می دید، همواره در صدد تضعیف انقلاب اسلامی بوده است اما با عنایات خداوند متعال، رهنمودها و هدایت های حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و حمایت ها و پشتیبانی های همه جانبه ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی، همواره نقشه های شوم آنان نقش بر آب شده است.
تحلیلی بر عمليات افتخارآفرین والفجر8 / دکتر عباسعلی فرزندی
دفاع مقدس از مهم ترین و باارزش ترین دوران در تاریخ معاصر و انقلاب اسلامی عملیات افتخار آفرین والفجر8 از موفق‌ترین عملیات های دفاع مقدس محسوب می شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.