اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


اخبار دفاتر استاني

مردم نگران نباشند و بدانند که دستگاه قضایی و دولت در پی حل مشکلات موجود است
امام جمعه دهگلان مردم را به رعایت حقوق همدیگر دعوت کرد و گفت: رعایت حقوق دیگران ضامن تداوم جامعه‌ای سالم است و تجاوز و تعدی به مومنان موجب برانگیختن خشم و غضب الهی خواهد شد.
توبه کنندگان واقعی پایبند به عمل صالح هستند
امام جمعه موقت مسجد قبای سنندج گفت: توبه کنندگان واقعی به عمل صالح خود پایبند بوده و مورد عفو و رحمت باری تعالی قرارمی‌گیرند.
دوری از کبر و ریا از ویژگی‌های بارز مومنان واقعی است
امام جمعه موقت بانه گفت: دوری از کبر و ریا از ویژگی‌های بارز مومنان واقعی و از دستورات مهم دین اسلام است.
تهدیدات دشمنان علیه ایران هیچ پشتوانه‌ای ندارد
امام جمعه اهل سنت قروه با اشاره به هجمه‌های دشمنان در طول 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تهدیدات دشمنان علیه ایران هیچ پشتوانه‌ای ندارد.
ظرفیت تقویت بنیه علمی طلاب و علمای دینی فراهم شود
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ظرفیت‌های لازم برای تقویت بنیه علمی طلاب و علمای دینی استان باید فراهم شود.
ایجاد تفرقه میان مسلمانان مهم‌ترین هدف استکبار جهانی است
مسئول شعبه مریوان دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان گفت: استکبار جهانی در صدد ضربه زدن به اسلام و ایجاد تفرقه میان مسلمانان است و نیاز جامعه به عالمان دینی در چین شرایطی بیش از هر زمانی احساس می‌شود.
ضرورت هوشیاری ملت ایران در برابر توطئه‌های جدید دشمنان
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری بر هوشیاری هرچه بیشتر ملت ایران در برابر توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان تاکید کرد و گفت: اسرائیل و آمریکا هیچ وقت دوست ملت ایران و اسلام نبوده و دشمنی خود را در عرصه‌های مختلف اثبات کرده‌اند.
توسعه علم آموزی موجب رشد و تعالی جامعه می شود
امام جمعه سروآباد گفت: علم و توسعه علم آموزی موجب رشد و تعالی جامعه می شود که این مهم باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
پذیرش طلاب با هدف اعتلای ارزش‌های اسلامی و باتوجه به نیاز جامعه اهل سنت انجام می‌گیرد
امام جمعه سقز گفت: به شهادت رسیدن 11 نفر از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در منطقه مرزی مریوان اشاره کرد و گفت: خداوند متعال در قرآن می فرمایند «ولا تقتلوا انفسکم» یکدیگر را به قتل نرسانید و به دستوراتی که خداوند متعال در قرآن کریم فرموده است عمل کنید چون کشتن یک نفر بی‌گناه به مانند آن است که تمام مردم را ازبین برده باشید
حفظ وحدت و بصریت‌افزایی برای مقابله با توطئه‌های دشمنان ضروری است
امام جمعه دیواندره حفظ وحدت و بصریت‌افزایی برای مقابله با توطئه‌های دشمنان را ضروری دانست و گفت: باید با شناخت دشمن و زمان‌شناسی، دشمن شناسی و حفظ وحدت دشمنان را سرجایشان بگذاریم.
Back   1  -  2  -  3  -  4   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.