اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 28 اسفند 1397| 13 رجب 1440

خبر ويژه

 


معرفي کتاب

خاورمیانه (۹) (ویژه مسائل داخلی عربستان)
اهمیت ژئوپولیتیکی، ژئواکونومیکی و ژئواستراتژیکی منطقه خاورمیانه به‌ویژه حوزه خلیج فارس بر کسی پوشیده نیست. توجه ویژه همه دولت‌های استعمارگر به این منطقه طی سده‌های اخیر، مؤیدی بر این ادعاست که یکی از راه‌های سیادت بر جهان، تسلط و اعمال نفوذ بر این حوزه است.
خاورمیانه (۸) (ویژه اسلام‌گرایی و بیداری اسلامی در خاورمیانه)
امید که این مجموعه بتواند شناختی عمیقتر و صحیحتر از گذشته و حال و همچنین ابزاری برای شناخت آینده تحولات در اختیار کارشناسان و پژوهشگران گرامی قرار دهد.
خاورمیانه ۷ (ویژه تحولات عراق)
کتاب حاضر، جمع‌بندی و گردآوری مطالب موجود در بولتن‌های پژوهشی و ماهیانه مؤسسه تهران درخصوص کشور عراق (محصول کار ارزشمند و کارشناسانه جناب آقای مراد ویسی) است که درطول سال در تیراژی محدود به چاپ رسیده و اکنون با حذف و اضافات لازم درقالب کتاب ارائه شده است.
خاورمیانه 6 (ویژه نقض حقوق بشر در سرزمین‌های اشغالی)
در تدوین و انتخاب مقالات کتاب حاضر، تلاش بر آن بوده که ضمن به‌روز بودن مستندات، نگاه نویسندگانی بیشتر مدنظر قرار گیرد که به موضوع نزدیک بوده و امکان استفاده از اسناد و منابع دست اول را داشته‌اند. امید ‌آنکه زمانی فرا رسد که سرزمین مقدس فلسطین، رها از ظلم و تعدی اشغالگران صهیونیست، افتخار دنیای اسلام به‌عنوان عامل اتحاد، سربلندی و غرور کلیه مسلمانان جهان باشد.
خاورمیانه ۵ (ویژه اصلاحات در خاورمیانه)
ژان پیر درینینک خاورمیانه را یک فضای جغرافیایی قراردادی می‌داند که بارزترین ویژگی آن وابستگی متقابل و سرنوشت یکسان سیاسی آنهاست.
خاورمیانه ۴ (ویژه خلیج‌فارس)
کشورهای ایران، عمان، عراق، عربستان سعودی، کویت، امارات متحده عربی، قطر و بحرین در مجاورت خلیج‌فارس قرار دارند.
خاورمیانه ۳ (بررسی مسائل داخلی رژیم صهیونیستی)
رژیم اشغالگر قدس از ابتدای تولد نامشروع خویش تاکنون تلاش نموده تا افکار عمومی جهانیان را در دو جهت سوق دهد.
خاورمیانه ۲ (حضور اسرائیل در مناطق هم‌جوار ایران)
کتاب حاضر، از زوایای مختلفی، هدف‌های اسرائیل را از حضور در کشورهای پیرامونی ایران مورد بررسی قرار داده است تا گوشه‌ای از واقعیت‌های موجود برای آگاهی اندیشمندان و پژوهشگران هویدا گردد.
خاورمیانه ۱ (ویژه مسائل و چالش‌های خاورمیانه)
منطقه حساس و استراتژیک خاورمیانه که زمانی مهد و خاستگاه تمدن‌های اولیه بشری و محل ظهور و پیدایش ادیان بزرگ بوده است امروزه همچنان اهمیت خود را به‌عنوان مرکز ثقل سیاست بین‌المللی حفظ کرده است.
مجموعه فتاوای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) درباره «حرمت اهانت به مقدسات اهل سنت»
كتاب مجموعه فتاوای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) درباره «حرمت اهانت به مقدسات اهل سنت» به همت خانه فرهنگ كشورمان در لاهور پاكستان به زبان اردو چاپ و منتشر شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.