اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 28 اسفند 1397| 13 رجب 1440

خبر ويژه

 


معرفي کتاب

جنگ نرم 1 (ویژه جنگ رایانه‌ای)
این کتاب به بررسی جنبه‌های مختلف تکنولوژی رایانه‌ای و نرم‌افزاری و کاربرد آن در جنگ پرداخته و زمینة مناسبی را برای تحقیقات بیشتر بر روی هر یک از موضوعات فراهم می‌آورد.
بدایة المجتهد و نهایة المقتصد
بدایة المجتهد و نهایة المقتصد کتابی در فقه تطبیقی تألیف ابوالولید محمد بن احمد بن محمد بن رشد معروف به ابن رشد قرطبی مالکی(520- 595ق) است.
دیپلماسی و سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران
کتاب دیپلماسی و سیاست خارجیِ جمهوری اسلامی ایران محصول چندین نگارش مجزا و مستقل در باب دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران است که در فضاهای متفاوت زمانی به قدمت بیش از یک دهه تألیف شده است.
بحران سوریه و بازیگران منطقه ای
کتاب بحران «سوریه و بازیگران منطقه‌ای» که در آن به نقش پنج بازیگر منطقه‌ای تأثیرگذار در بحران سوریه پرداخته شده است، منتشر شد.
تحلیل گفتمانی اسلام‌های سیاسی در افغانستان
نوشتار حاضربه‌ دنبال آن است تا حقایق وجودی و هویت سیاسی اسلام‌گرایی در افغانستان را مورد شناسایی قرار دهد.
​رونمایی از کتاب مقابله با داعش در روسیه
کتاب «مقابله با تبلیغات تروریستی» با محتوای تبیین روش‌های کاملا مشخص مبارزه ایدئولوژیک با سازمان تروریستی تکفیری داعش، اخیرا در روسیه رونمایی شد.
مباحث فقهی معاصر
کتاب حاضر مجموعه ای از مقالات و پژوهش‌‌های ایشان است که در کنفرانس علمی و مجامع بین المللی ایراد شده و مورد توجه و استفاده اهل علم قرار گرفته و راه گشا ثابت شده است. با توجه به افادیت و اهمیت این مجموعه نیاز مبرم به ترجمه فارسی آن احساس می‌‌شد.
فقه آسان در مذهب امام شافعی (رض)
این کتاب یکی از کتابهای مختصر در فقه امام شافعی می باشد هرچند به اندازه کتاب فتح القریب خلاصه نمی باشد اما با توجه به حجم آن مطالب کافی در مورد مسائل مختلف در آن وجود دارد.
وحدت جهان اسلام؛ چشم‌انداز آینده
انگیزه اصلی از تألیف این کتاب که رویکردی نظری و تا حدی کاربردی دارد، فهم، تبیین و تولید محتوا در خصوص وحدت جهان اسلام است.
نسبت سنجی اسلام و حقوق بشر
در متون اسلامی اصطلاحی به نام حقوق بشر به چشم نمی‌خورد، با این حال مسلمانان عالی‌ترین نمونه‌ی مراعات حقوق انسانی را از خود نشان داده‌اند؛ آنان در جنگ و صلح، در فقر و ثروت، در وطن و در غربت و... هیچ‌گاه از حقوق برادران انسانی خود غافل نبوده‌اند.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.