اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 28 اسفند 1397| 13 رجب 1440

خبر ويژه

 


معرفي کتاب

داعش از کاشت تا برداشت
«داعش از کاشت تا برداشت » نحوه شکل گیری، تشکیلات سازمانی و اهداف گروه تروریستی«داعش» و نحوه مقابله با آن را مورد بررسی قرار می دهد.
معرفی و بررسی کتاب «انقلاب در مصر»
کتاب انقلاب در مصر دربرگیرنده یک مقاله تحقیقی و مجموعه‌ای از مصاحبه‌های آیت الله خسروشاهی است که در سال‌های گذشته، پیش و پس از آغاز انقلاب مصر با اصحاب روزنامه‌ها و مجلات مختلف انجام شده است. این اثر در پنج بخش به بررسی مباحثی درباره روابط تاریخی ـ فرهنگی ایران و مصر، پژوهش‌های دینی در مصر معاصر، نقش اخوان المسلمین در مصر، روابط ایران و مصر و تحولات اخیر منطقه و انقلاب جوانان مصر می‌پردازد.
آمریکا؛ بازی وهابی - اخوانی
کتاب «آمریکا؛ بازی وهابی - اخوانی، کنترل بنیادگرایی اسلامی در حوزه تسنن» در شمارگان 2000 نسخه توسط انتشارات بنياد انديشه اسلامي وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي منتشر شده و در کتابفروشی­های سراسر کشور عرضه می­ شود.
تحولات ژئوپلتیکی منطقه خاورمیانه با تاکید بر سه کشور ایران، لبنان و فلسطین
نگرش و تحقیق پیرامون رابطه میان انقلاب اسلامی در کشور ایران و تحولات آن در منطقه خاورمیانه بخصوص در حوزه جغرافیایی لبنان و فلسطین از این منظر حائز اهمیت است که این تحولات ژئوپلیتیکی در کشورهایی رشد و توسعه یافته اند که دارای ویژگی ها و مشترکات فراوانی هستند.
تولد اهریمن (عوامل پیدایش دولت اسلامی عراق و شام)
وقوع یک جنگ جدید در خاورمیانۀ عربی انگار به یک عادت تبدیل شده است.
معشوق داعشی
به تازگی انتشارات حکایت قلم نوین، رمان "معشوق داعشی" را از هاجر عبدالصمد روانهٔ بازار نشر کرده است.
الفقه‌ علی‌ المذاهب‌ الاربعه
کتاب‌ الفقه‌ علی‌ المذاهب‌ الاربعه در پنج‌ جلد به‌چاپ‌ رسیده‌ است‌.
الملل والنحل
الملل و النحل کتابی است برپایهٔ مذاهب واعتقادات ملت‌های مختلف جهان، به ویژهً در دورانی که مؤلف می‌زیسته‌است. این کتاب توسط محمد بن عبدالکریم شهرستانی به زبان عربی نوشته شده‌است.
کتاب «داعش؛ اندیشه و عمل»
نویسنده کتاب در سخنانی با بیان اینکه داعش یکی از نمونه های تروریسم است و این نه ابتدا است و نه انتها پس باید یک فکر اساسی برای آن کرد گفت: من الهامی را از دفاع مقدس داشتم و پس از آن، بر آن شدم تا اقداماتی را برای معرفی اقیانوس بی‌کران دفاع مقدس انجام دهم.
در دام داعش، دولت اسلامی یا عقبگرد تاریخ
کتاب «در دام داعش، دولت اسلامی یا عقبگرد تاریخ» نوشته پیر ژان لوییزار با ترجمه ویدا سامعی توسط نشر نو منتشر و راهی بازار نشر شد.
Back   3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.