اهل سنت

اخبار ويژه

فاجعه منا به روایت مطبوعات و رسانه‌های خارجی
پژوهشکده حج و زیارت با بررسی چرايي و چگونگي رخداد فاجعه منا و اقدامات و عملکرد سعودي‌ها پس از آن، کتاب فاجعه منا را به روایت مطبوعات و رسانه‌های خارجی منتشر کرد.
پیام تقدیر علمای اهل سنت ایران خطاب به مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
در پی نشر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حرمت تعریض و اهانت به زوجات پیامبر اکرم(ص)، علما و اندیشمندان اهل سنت کشور استقبال گسترده ای از این موضوع بعمل آورده و از نگاه حکیمانه و خیرخواهانه رهبر عظیم الشان انقلاب به عنوان منادی وحدت در جهان اسلام تقدیر نمودند.
حضور بیش از100 طلبه اهل‌سنت در دومین دوره آموزش نظامی سرباز طلبه‌ها
دومین دوره آموزش نظامی سرباز طلبه‌های اهل‌سنت کشور از تاریخ 94/10/12 به مدت ده روز در پادگان باقرالعلوم(ع)، تیپ 83 امام جعفر صادق(ع) واقع در شهرستان قم برگزار شد.
مصاحبه علمای اهل سنت: پیشرفت علمای اهل سنت به بركت تشكیل دبیرخانه
بدون شک علما و بزرگان دین، به‌عنوان یکی از بزرگترین و کارآمدترین اقشار جامعه، رسالتی سنگین برای تقویت و گسترش حرکت اصولی و اصلاحی «هفته وحدت» و توجیه افکار اقشار مختلف جامعه برای حمایت از ایده منطقی و سرنوشت‌ساز وحدت امت اسلامی، بر عهده دارند. در همین راستا با جمعی از علمای اهل‌سنت گفت‌وگویی انجام داده‌ایم که در ادامه می‌آید.
علمای اهل سنت ایران خواستار آزادی شیخ نمر باقرالنمر شدند
این نامه علاوه بر دبیر کل سازمان ملل متحد ، خطاب به دبیر کل سازمان علمی ، فرهنگی سازمان ملل متحد-یونسکو- ، رئیس شورای حقوق بشر سازمان ملل، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل و دبیر کل سازمان همکاریهای اسلامی نیز صادر و ارسال گردید.
Back   1  -  2   Next