اهل سنت

نشست هاي علمي تقريبي

نشست امام خمینی (ره) منادی وحدت و صلح در بنگلادش برگزار شد
رایزنی فرهنگی ایران در بنگلادش، بيست‌وهشتمين سالروز رحلت امام خمینی (ره) را با برگزاری همایش «امام خمینی (ره) منادی وحدت، صلح و گفت‌وگو» گرامی داشت.
نشست با نويسنده قزاق كتاب «امام بزرگ قرن بيستم»
كلمات قصار حضرت امام (ره) در قزاقستان جاري و ساري است/اشارات وحدت بخش امام (ره) همانند اكسيژن است.
نشست صلح در اندیشه‌های امام خمینی (ره) در لاهور برگزار شد
به مناسبت بيست‌وهشتمين سالگرد ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران همایش «صلح و گفت‌وگو در اندیشه‌های امام خمینی (ره)»، به همت وابستگي فرهنگي كشورمان در لاهور برگزارشد.
نشست علمی نقش عرفان از منظر امام خمینی (ره) در تونس برگزار شد
نشست علمی «نقش عرفان در اصلاح اجتماع از منظر امام خمینی (ره)» به همت رايزني فرهنگي كشورمان در تونس برگزار گردید.
نشست تبیین اسلام‌هراسی از دیدگاه امام خمینی (ره) در باکو برگزار شد
همایش «تبیین اسلام‌هراسی در جهان معاصر از دیدگاه امام خمینی (ره)» به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در باکو و با حضور جمع کثیری از اندیشمندان، نخبگان و شخصیت‌های علمی و فرهنگی برگزار گردید.
نشست بررسي اندیشه‌های امام خمینی (ره) در بلغارستان برگزار شد
سومین همایش بین‌المللی «سیری در اندیشه‌های عرفانی امام خمینی (ره)» به همت رايزني فرهنگي ايران در شهر صوفیه برگزار گردید.
نشست "امام خمینی(ره)، منادی وحدت مسلمین و بیداری اسلامی" در اسلام آباد برگزار شد
در سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) سمینار "امام خمینی(ره)، منادی وحدت مسلمین و بیداری اسلامی" به همت رایزنی فرهنگی ايران در هتل اسلام آباد برگزار گردید.
نشست تبیین عمق تضاد مذهب شافعی با فرقه وهابیت
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: امام شافعی به مسأله تکفیر توجه داشت و هم خود از آن حذر می­نمود و هم به پیروان خود هشدار می­داد که مبادا در حلقه تکفیر گرفتار شوند و بدین ترتیب، اقدام به توسعه­ی دایره مسلمانی می ­نمود. امام شافعی (رض) امت اسلامی را به سوی امت واحده پیش برد و از تکفیر مسلمین نسبت به یکدیگر جلوگیری کرد.
نشست " مسیحیت، اسلام و جهان بدون خشونت»
ريیس دانشکده الهیات ارتدوكس دانشگاه بلگراد در همایش «مسیحیت، اسلام و جهان بدون خشونت» گفت: ایران دارای یکی از قدیمی‌ترین فرهنگ‌هاي جهان است و سهم بسزايي در پایه‌گذاری فرهنگ و تمدن دارد.
نشست اندیشه های امام خمینی پیرامون فلسطین
در آستانه سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب و به همت گروه فرهنگی مطالعاتی صبح قریب در باشگاه جهاندیدگان خاقانی برگزار شد.
Back   5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13  -  14   Next